Autor Wątek: RAN Crusher 8  (Przeczytany 180847 razy)

Offline KykuPL

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
Odp: RAN Crusher 8
« Odpowiedź #250 22 Cze, 2011, 16:27:13 »
Pewnie dlatego, że za jakość się płaci ;)

Offline Drozd

  • Pr0
  • Wiadomości: 542
  • Serius big fella
Odp: RAN Crusher 8
« Odpowiedź #251 22 Cze, 2011, 17:59:15 »
Zróbcie sobie temat w "OFFtopie" ROTER kontra Reszta Świata i tam róbcie krasztesty   :P
weimar guitar gently weeps

Offline Andy

  • Gaduła
  • Wiadomości: 440
  • Everybody jumps from the sound of a shotgun
    • www.atanband.com
Odp: RAN Crusher 8
« Odpowiedź #252 22 Cze, 2011, 20:39:45 »
RAN 2:0 Roter
ale cena pewnie 2:1 ;)

bez przesady..prawde mowiac to dosyc tanio jak na tej klasy instrumenty, w UK za podstawowy model 8-ki "Jaden Rose", ktory wyglada polowe gorzej niz Crusher trzeba zaplacic £1600, spojrzalem przy okazji na Rotera...and to be honest...ja bym za ten instrument 2000 zl nie zaplacil..co jest tanie to jest drogie.. :D at the end...wiadomo dlaczego, ale to tylko moja opinia..

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: RAN Crusher 8
« Odpowiedź #253 23 Cze, 2011, 12:00:39 »
RAN 2:0 Roter
ale cena pewnie 2:1 ;)

bez przesady..prawde mowiac to dosyc tanio jak na tej klasy instrumenty

Jeszcze nie wiesz jakiej klasy ; )

Cytuj
w UK za podstawowy model 8-ki "Jaden Rose", ktory wyglada polowe gorzej niz Crusher trzeba zaplacic £1600

I raczej warto z tego co widziałem i słyszałem na MusikMesse :)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Andy

  • Gaduła
  • Wiadomości: 440
  • Everybody jumps from the sound of a shotgun
    • www.atanband.com
Odp: RAN Crusher 8
« Odpowiedź #254 23 Cze, 2011, 18:53:31 »
Wiem jakiej klasy RAN robi instrumenty, przed zamowieniem bylem u nich w Olsztynie dotknac 8-ke Crushera , nie wiem jak brzmia..ale jak moga brzmiec..przystawki EMG (znam je na wylot), drewno topowe wiec... :)..zreszta niedlugo napisze..a moze jakies video nakrece :lol:
A co do Jaden Rose..akurat gralem na JR 7-ce na targach w Londynie i nie powalila mnie absolutnie niczym, wykonaniem i brzmienie...just fine, wczesniej mialem Caparisona7 w rece i duzo lepiej mi lezal, brzmial i wygladal...zreszta mozna spojrzec!!

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Odp: RAN Crusher 8
« Odpowiedź #255 23 Cze, 2011, 19:25:39 »
wygląda jak mebel.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: RAN Crusher 8
« Odpowiedź #256 23 Cze, 2011, 19:38:28 »
wygląda jak mebel.

tylko pewnie z funkcjonalnością gorzej :D
B ( o ) ( o ) B S

Zomballo

  • Gość
Odp: RAN Crusher 8
« Odpowiedź #257 24 Cze, 2011, 10:14:03 »
Oł mama! Wyglądają zakurwiście zajebiaszczo wypiardowo! Jasna sucz rządzi ;) Gratulacje!

Offline Andy

  • Gaduła
  • Wiadomości: 440
  • Everybody jumps from the sound of a shotgun
    • www.atanband.com
Odp: RAN Crusher 8
« Odpowiedź #258 24 Cze, 2011, 20:59:08 »
no i sa w koncu, niedawno byl kurier..no i co tu powiedziec...zatkal o mnie kompletnie..rewelac yjnie wykonane gitary..nawet najbardziej wybredni nie maja sie czego uczepic...drewno topowe...I'm blew away , but in love again:D...spadam do studia nagran podlaczyc sie pod Mese :headbang:

Offline Shervyn

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 44
Odp: RAN Crusher 8
« Odpowiedź #259 24 Cze, 2011, 21:25:41 »
Gitary boskie. Jeszcze dwie naraz to za dużo szczęścia jak na jeden dzień. Jestem jeszcze tylko jednej rzeczy ciekawy. Czy mógłbyś powiedzieć jak ma się faktyczny kolor wioseł do tego jak one wyszły na zdjęciach?

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Odp: RAN Crusher 8
« Odpowiedź #260 26 Cze, 2011, 14:46:58 »
Andy do ostatniej fotki brakuje tylko podpisu: "LIKE A BOSS". Gratulacje, śliczne gitary :)

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Odp: RAN Crusher 8
« Odpowiedź #261 26 Cze, 2011, 14:59:36 »
Wow, pikne! To podłącz się do mesy i nagraj prupki! :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Andy

  • Gaduła
  • Wiadomości: 440
  • Everybody jumps from the sound of a shotgun
    • www.atanband.com
Odp: RAN Crusher 8
« Odpowiedź #262 26 Cze, 2011, 15:27:54 »
Gitary boskie. Jeszcze dwie naraz to za dużo szczęścia jak na jeden dzień. Jestem jeszcze tylko jednej rzeczy ciekawy. Czy mógłbyś powiedzieć jak ma się faktyczny kolor wioseł do tego jak one wyszły na zdjęciach?

thx dude..kolory sa takie jak na pierwszyshc zdjeciach..naturaln e drewno bardzo dobrze zaolejowane, podkresla ciemny mahon i jesion z klonem tez bardzo bogato wyglada...wiosla sa naprawde rewelacyjnie wykonane, ja jestem pedantem we wszystkim za co sie zabieram i w gitarach nie ma sie do czego przyczepic..100% jakosci.
rewelacyjny patent w laczeniu gryfu z korpusem..gryf siedzi pod przystawka przy gryfie i jest gleboko osadzony przez co jest bardzo stabilny no i gitary spasowane z dokladnoscia dzisiatej milimetra, o brzmieniu napisze jak sie troche ogram, chyba nakrece jakies video w stuido nagran, nie mam w domu gratow tylko w studio na sali prob, w domu mam jakies combo Line6, ewentualnie w Pro-Tools moglbym na Guitar Rig, ale to szkoda zachodu...kilka fotek pokazujacych laczenie gryfu z korpusem :D

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Odp: RAN Crusher 8
« Odpowiedź #263 26 Cze, 2011, 16:46:37 »
Bitches are very sexi. Jeżeli grają jak wyglądają, to masz dwie nowe zajebiste maszyny ;) Ciekaw jestem jak gada blondi.
No pain No gain !

Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
Odp: RAN Crusher 8
« Odpowiedź #264 26 Cze, 2011, 18:02:49 »
Nawet jako przeciwnik ósemek jestem pod wrażeniem i zazdroszczę. Są idealne. Dobrze że mahoniowy korpus z hebanową podstrunnicą. Świetny wybór, no i te drewienka takie piękne. Jest na co popaczeć.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: RAN Crusher 8
« Odpowiedź #265 26 Cze, 2011, 19:10:22 »
Zdecydowanie wolę blondi. Chyba przez podstrunnicę.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Shervyn

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 44
Odp: RAN Crusher 8
« Odpowiedź #266 26 Cze, 2011, 22:02:17 »
Gryf z klon wzorzystego to kapitalna sprawa. Rewelacyjnie to wygląda :)

Online october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Odp: RAN Crusher 8
« Odpowiedź #267 27 Cze, 2011, 19:27:40 »
Dopiero teraz zauważyłem zdjęcia. Widzę, że Ran zrobił sobie na forum niezłą reklamę. Jestem pod wrażeniem. Gitarki są piękne! Gratuluję.
007

Offline Andy

  • Gaduła
  • Wiadomości: 440
  • Everybody jumps from the sound of a shotgun
    • www.atanband.com
Odp: RAN Crusher 8
« Odpowiedź #268 27 Cze, 2011, 20:31:46 »
Widzę, że Ran zrobił sobie na forum niezłą reklamę. Jestem pod wrażeniem. Gitarki są piękne! Gratuluję.

cheers man ;), jak sie z taka precyzja, dokladnoscia i estetyka wykonuje instrumenty, w dodatku z prawidlowym podejsciem do klienta to i przyjemnie jest napisac pozytywna opinie o firmie ktora na to w 100% zasluguje, zreszta RAN jest jedyna polska produkujaca gitary, o ktorej slyszeli czy tez mieli stycznosc z gitarami muzycy w kraju, w ktorym mieszkam i nie slyszalem negatywnej opinii..wrecz przeciwnie, spotkalem sie jakis czas z technicznym Wesa Borlanda i bardzo zachwalal gitary RAN-a :headbang:

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: RAN Crusher 8
« Odpowiedź #269 27 Cze, 2011, 20:35:04 »
Widzę, że Ran zrobił sobie na forum niezłą reklamę. Jestem pod wrażeniem. Gitarki są piękne! Gratuluję.

cheers man ;), jak sie z taka precyzja, dokladnoscia i estetyka wykonuje instrumenty, w dodatku z prawidlowym podejsciem do klienta to i przyjemnie jest napisac pozytywna opinie o firmie ktora na to w 100% zasluguje, zreszta RAN jest jedyna polska produkujaca gitary, o ktorej slyszeli czy tez mieli stycznosc z gitarami muzycy w kraju, w ktorym mieszkam i nie slyszalem negatywnej opinii..wrecz przeciwnie, spotkalem sie jakis czas z technicznym Wesa Borlanda i bardzo zachwalal gitary RAN-a :headbang:

Zapomniałeś o Mayo ;)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Andy

  • Gaduła
  • Wiadomości: 440
  • Everybody jumps from the sound of a shotgun
    • www.atanband.com
Odp: RAN Crusher 8
« Odpowiedź #270 27 Cze, 2011, 20:39:52 »
nie zapomnialem, poza strona Mayonesa nie widzialem zeby Borland wystepowal z Mayo na scenie, a to jego techniczny mowil mi, ze spotkal sie z gitarami RAN-a w Stanach i sa megawypas :P..o Mayonesie nic nie mowil ::)

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Odp: RAN Crusher 8
« Odpowiedź #271 27 Cze, 2011, 20:54:10 »
Periperi grywa na mayo chyba wiec imho ;)
A co do wesa to ostatnio kazdy koncert na yamahah gra I ofc na tym swoim nie zidentyfikowanym basie :\

A co do gitar to jaram sie bindingiem wokol klonowej podstrunicy ;)
i always go full retard

Offline Andy

  • Gaduła
  • Wiadomości: 440
  • Everybody jumps from the sound of a shotgun
    • www.atanband.com
Odp: RAN Crusher 8
« Odpowiedź #272 27 Cze, 2011, 20:59:06 »
Mayo nigdy nie mialem wiec nie zabieram glosu, a Borland wystepuje ostatnio z bilaym Jacksonem..tym samym, ktore ma w teledysku "Golden Cobra"..pozdro.


Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: RAN Crusher 8
« Odpowiedź #273 27 Cze, 2011, 21:26:37 »
Mayo nigdy nie mialem wiec nie zabieram glosu, a Borland wystepuje ostatnio z bilaym Jacksonem..tym samym, ktore ma w teledysku "Golden Cobra"..pozdro.



Nie mówiłem o Wesie tylko ogólnie o muzykach od Ciebie z kraju ;)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Andy

  • Gaduła
  • Wiadomości: 440
  • Everybody jumps from the sound of a shotgun
    • www.atanband.com
Odp: RAN Crusher 8
« Odpowiedź #274 27 Cze, 2011, 21:48:41 »
Sczerze to nikt z kregu znajomych muzykow ( a wielu ich mam) nie slyszal o Mayonesie, chociaz mieli stoisko na London Guitar Show..chyba 2 lata temu, wiesz to tak jakby sie ktos zapytal muzyka w Polsce czy zna np. Crimson Guitars..pewnie niewielu, a w UK prawdopodobnie co trzeci gitarzysta slyszal o firmie, bo angielska!!
« Ostatnia zmiana: 28 Cze, 2011, 21:19:03 wysłana przez Andy »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
1 Odpowiedzi
6603 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Gru, 2010, 20:23:07
wysłana przez Yony
156 Odpowiedzi
76370 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Sie, 2011, 10:03:27
wysłana przez Lothar
95 Odpowiedzi
67691 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Paź, 2011, 23:37:58
wysłana przez Omlet
54 Odpowiedzi
30477 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Lis, 2011, 09:31:58
wysłana przez wuj Bat
24 Odpowiedzi
7778 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Wrz, 2011, 13:17:39
wysłana przez mondomg