Autor Wątek: Problem z nagrywaniem [EZDrummer, FL Studio]  (Przeczytany 4106 razy)

Offline Rumak

  • Pr0
  • Wiadomości: 644
Problem z nagrywaniem [EZDrummer, FL Studio]
« 16 Gru, 2010, 01:27:42 »
Mam mały problem jeśli chodzi o nagrywanie garów.

Odpalam sobie EZDrummera w FL Studio, wczytuję ścieżkę z midi i odtwarzam ją. Wszystko jest ładnie cudnie i przepięknie, ale ... no właśnie, pojawia się małe "ale".
Otóż już podczas samego odtwarzania, nie tyle co przy nagrywaniu (choć wtedy też to występuje), ale nawet przy odtwarzaniu danej ścieżki dochodzi do nieprzyjemnych spięć w postaci "pryknięć", sam nie wiem jak to określić :P w tle słychać lekkie trzaski, coś jakby przerywało, ale bardziej są to delikatne trzaski, jakby coś pukało w mikrofon. Oczywiście wszelkie majki są odłączone i zostawiam tylko miks stereo spośród opcji nagrywania.
Jako ciekawostkę dodam, że jeśli podepnę PODa pod kompa i ścieżka leci przez niego to wtedy problem ustaje. Tak więc albo doradzicie mi jakie ewentualne sterowniki zainstalować, albo jak nagrywać dźwięk przez PODa (do czego nie mogłem dojść), oczywiście gitary wiem jak się przez to małe pudełko nagrywa, ale nie wiem jak nagrać dźwięk biegnący z kompa przez PODa.
Mam nadzieję, że pomożecie.
:-*

Offline Grzgrz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 240
Ale kartę masz zintegrowaną? Jeśli tak, to Asio4All.

Offline Rumak

  • Pr0
  • Wiadomości: 644
Tak, tak, zintegrowana.

Ok, dzięki, pomogło :)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
4 Odpowiedzi
8171 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Sty, 2018, 00:21:34
wysłana przez 13
1 Odpowiedzi
1972 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Kwi, 2012, 14:52:51
wysłana przez bandit112
0 Odpowiedzi
1965 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Lis, 2013, 11:20:24
wysłana przez luciferia
3 Odpowiedzi
3589 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Sty, 2018, 12:44:20
wysłana przez Aremenius
1 Odpowiedzi
1984 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Kwi, 2019, 09:44:13
wysłana przez Aremenius