Autor Wątek: Reaper, problem z nagrywaniem i zapisywaniem  (Przeczytany 8179 razy)

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Reaper, problem z nagrywaniem i zapisywaniem
« 15 Mar, 2010, 14:44:15 »
Hejo
Ludzie, sprawa jest taka, że przy każdej próbie nagrania jakiejś ścieżki czy zapisania projektu w Reaperze, program odmawia posłuszeństwa. Wyskakuje okienko z error creating project i dupa. Przy nagrywaniu natomiast pyta, czy directory exists, a to dziwne, bo nic w folderach nie grzebałem.
Teraz w ogóle włączyłem go, to uruchomił mi jakiś stary projekt i przy każdej próbie otworzenia nowego, czystego projektu włącza się ten sam projekt, do tego wyskakuje mi okienko do zapisania projektu.
Mam Win7, jeśli to pomoże.

Się zesrało, pomóżcie...

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Może tu spróbuj coś pozaznaczać:


Nie masz przypadkiem folderu do którego chcesz zapisać oznaczonego "read only"? Masz uprawnienia do zapisywania w tym folderze?

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Wcześniej wszystko zapisywało poprawnie. No ale na razie udało mi się jakimś cudem zapisać coś na starym projekcie i jest ok :P

Offline wojtekdu

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 3
Ja bym proponował ściągnąć instalkę i przeinstalować. Wczoraj mój Reaper nagle zaczął  odświerzać wszystkie VSTi. Nie wiem dlaczego. Po chwili zwisnął i dopiero ponowne odpalenie powiodło się. Zrestartuj komputer. Zainstaluj na nowo. Może pomoże. Pozdrawiam.

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Myślę, że przez te 8 lat Aston już uporał się z problemem :D
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
2 Odpowiedzi
4107 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Gru, 2010, 11:31:17
wysłana przez Rumak
1 Odpowiedzi
1979 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Kwi, 2012, 14:52:51
wysłana przez bandit112
0 Odpowiedzi
1967 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Lis, 2013, 11:20:24
wysłana przez luciferia
3 Odpowiedzi
3591 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Sty, 2018, 12:44:20
wysłana przez Aremenius
1 Odpowiedzi
1986 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Kwi, 2019, 09:44:13
wysłana przez Aremenius