Autor Wątek: Wishlist  (Przeczytany 349935 razy)

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #325 13 Gru, 2009, 16:30:24 »
No nie do końca bo jak ktoś na jakimś małym pakieciku netowym wejdzie to zanim kliknie tego linka to mu zassa te tony danych...

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #326 13 Gru, 2009, 16:38:20 »
Harv, wierzę, że zrobisz tak, żeby było dobrze;)

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #327 13 Gru, 2009, 16:39:19 »
Kiedyś zrobię.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #328 14 Gru, 2009, 11:10:51 »
Dzięki :* sprawdzę w domu jak chodzi.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #329 12 Sty, 2010, 13:11:41 »
Ojcze nasz - i żeby shoutbox można było przewijać dalej wstecz, bo nieraz przez noc zajebią cały i nie można popatrzeć o co poszło ;)
Paczki z głów!

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #330 12 Sty, 2010, 13:13:57 »
taka już natura szałtboxa - jest ulotny.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #331 12 Sty, 2010, 13:31:56 »
A mógłby tak ojciec go nieco wydłużyć?... Jak by się udało, to bym miał podobną prośbę, sporo zapłacę... :D
Paczki z głów!

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #332 12 Sty, 2010, 13:32:29 »
można by archiwum jak na 6s.pl ;)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #333 12 Sty, 2010, 13:38:12 »
Możnaby.. ale wychodzę z założenia, że SB służy do komunikacji tu i teraz... stąd trzymam się tej ulotności.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #334 12 Sty, 2010, 13:40:55 »
aj, kurwa...

edito: czyli, że: aj, kurna...
« Ostatnia zmiana: 12 Sty, 2010, 14:38:03 wysłana przez wuj Batman »
Paczki z głów!

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #335 12 Sty, 2010, 14:33:03 »
Odmieniłbyś przynajmniej kurna :)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #336 12 Sty, 2010, 14:37:02 »
Bo kto mi teraz pomoże? :'( Jak nie można przedłużyć shouta, to co dopiero mój problem... :D
Paczki z głów!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #337 14 Sty, 2010, 01:15:12 »
Dzięki :* sprawdzę w domu jak chodzi.
Zapomniałżem zupełnie - chodzi pięknie na Operze Mini na S60. Dzięki śliczne, mua :*

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #338 14 Sty, 2010, 08:00:35 »
Ja bym też był za dłuższym shoutem, a optymalnie za jego archiwum. Chyba nie jest to duży problem, a użyteczność jest konkretna.

Poza tym chciałem być dobry dla naszej gejforumowej braci i kliknąć reklamy/bannery. No i jak kliknę to, co na górze, to nie przechodzę tam, tylko na nowej zakładce ss.pl; jak klinkę to, co na dole, to otwiera mi się na stronie ss.pl
Pisałem na shoucie, ale zjadło :P
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #339 14 Sty, 2010, 08:38:49 »
O tym bannerze wiem, to taki mikrolans Tanich strun, od klikania tego banneru się nie wzbogacimy ;) Za kliknięcia płaci Google (reklamy pod shoutboxem itd.)

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #340 14 Sty, 2010, 12:05:57 »
sluchajcie, ostatnio rosnie nam tyle tematow o strunach, ze mozna sie wyrzygac. jeden pyta o struny do drop A, drugi do drop C, czwarty do drop Y a dwunasty do open DŹ. mozeby zrobic zupelnie osobny poddzial ktoregos z for (wzmacniacze i akcesoria na przyklad) i pisac tam tematy o subiektywnych wrazeniach z konkretnych setow:

Cytuj
przykladowy temat wątku: [dom?n] drop C - Ernie Ball Custom Wound (11-54) - 6s

schemat: [uzytkownik] docelowy strój - pelna nazwa strun (rozmiar) - ilosc strun (6s/7s/8s/?s)

przykladowa zawartosc: fajny zestaw, chociaz troche miekki i dla niektorych zastosowan (metal i dż-dż-dż) moze byc zbyt makaronowaty. strojenie i menzura swietnie. zywotnosc strun jest ok, chociaz nie wyroznia sie na plus w porownaniu do innych. uzywane w LP.

schemat: fajny/niefajny, subiektywne odczucia, strojenie i problemy z nim, zywotnosc, uzywana gitara

w tym dziale znajdowalyby sie tylko i wylacznie tematy o strunach, roznych zestawach uzywanych przez nas + jeden zbiorczy do generalnej dyskusji o drutach. ale wszystkie tematy mialyby swoj konkretny porzadek i schemat.

dzieki temu prosciej bedzie znalezc stare tematy gdzie ktos opisywal struny do siodemki w G standard, nie trzeba bedzie tego wyszukiwac przez zakladanie kolejnego tematu, tylko wejdzie sie do odpowiedniego dzialu i znajdzie sie opinie ludzi, ktorzy mieli fizycznie takie druty na gitarze.

jesli ktos ma jeszcze dodatkowe propozycje co byloby przydatne w opisie, to niech wali smialo.
Łe tej.

Offline lis

  • Gaduła
  • Wiadomości: 264
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #341 14 Sty, 2010, 12:36:51 »
Jestem zdecydowanie za. Jeszcze dodałbym w temacie wątku menzurę
"It doesn't matter what people say about you, as long as they're talking about you."

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #342 14 Sty, 2010, 12:55:43 »
świetny pomysł, jestem za!

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #343 14 Sty, 2010, 14:36:45 »
Dobry pomysł, ja bym jeszcze zamieścił gdzieś tabelkę z przeliczonymi naciągami (w xls) którą zrobił Tolein bo gubię co chwilę ;D

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #344 14 Sty, 2010, 15:52:48 »
Pomysł bardzo dobry, zwłaszcza, że ostatnio o tylko o strunach, menzurach i naciągach gadamy.

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #345 14 Sty, 2010, 17:11:54 »
Ja nie chce nic mówić... ale ktoś obiecał javovy przelicznik naciągu... ;)

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #346 15 Sty, 2010, 03:30:36 »
:-[ :'(

[OCENZUROWANO]

Edit:
Dobra, jak zaliczę sesję, to to jest druga rzecz (zaraz po dżemie) za którą się biorę.
Jak nie zaliczę - tym bardziej.
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #347 01 Lut, 2010, 10:55:31 »
A ja wyjątkowo jestem za przedłużeniem archiwum shouta!!! ;) Tak o drugie tyle.
No, weźcie nawet teraz popatrzcie, są fajne linki, a potem zawsze się znajdzie jakichś dwóch ;), co napaprają i nie wiadomo, co było 15 minut temu. Np. nie wiem, co mi Jamez odpisał last week, a minęło paręnaście minut, takie było tempo.
Paczki z głów!

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #348 03 Lut, 2010, 11:46:20 »
Harv trzeba coś z tym shoutem zrobić. Drażni bardzo to, że nie ma dostępu czasami do czegoś co było 15 minut wcześniej.
Poza tym odnośnie shouta denerwuje mnie jeszcze jedna sprawa. Nie wiem może to wina przeglądarki, albo czegoś tam jeszcze innego, ale ja się nie znam. Chodzi o to, że odświeża go co jakieś 10s i chuj wraca mi do najnowszego wpisu. Czasami coś czytam i mnie krew zalewa jak kilka raz muszę szukać. Czasami nawet nie znajdę, a już mi odświeży.

I jeszcze jedno - jest dział sprzedam, kupię itd. Coraz częściej ludzie chcą się zorientować w cenie jaką mogą wziąć za jakiś sprzęt, albo sprawdzić, czy będzie kupiec. Proponowałbym dopuścić taką możliwość i jakoś to wyróżnić np. [Może sprzedam] ;) Wtedy nie byłoby konieczności podania ceny. Oczywiście może to być pole do forumowych nadużyć :P
A jestem w takiej sytuacji, że może sprzedam, może nie. Z chęcią bym się dowiedział jaką cenę mogę dostać i czy byłby ktoś chętny.

Proponuję także wprowadzić do regulaminu obowiązek dawania zdjęć sprzedawanych gratów. Co się pojawi jakieś ogłoszenie i nie ma zdjęć, to zawsze kolejne posty, to dawaj foty.

Ale żem się rozpisał. I tak nikt tego nie przeczyta :P
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #349 03 Lut, 2010, 11:52:11 »
Ha!

Po pierwsze to jest nas już dwóch (podwójny szałt)
2. masz tam opcję "wyłącz odświeżanie"
3. z tym "może kupię, albo pogrzebię w dupie" to nie halo. Trzeba twardym być - sprzedaję, albo nie ;). Jakie są ceny - można posprawdzać w sieci. Jak nie będzie chętnych za Twoją cenę - pasujesz i chuj.
4. foty gratów - OK!
Paczki z głów!