Autor Wątek: Wishlist  (Przeczytany 351552 razy)

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Odp: Wishlist
« Odpowiedź #325 03 Lut, 2010, 11:46:20 »
Harv trzeba coś z tym shoutem zrobić. Drażni bardzo to, że nie ma dostępu czasami do czegoś co było 15 minut wcześniej.
Poza tym odnośnie shouta denerwuje mnie jeszcze jedna sprawa. Nie wiem może to wina przeglądarki, albo czegoś tam jeszcze innego, ale ja się nie znam. Chodzi o to, że odświeża go co jakieś 10s i chuj wraca mi do najnowszego wpisu. Czasami coś czytam i mnie krew zalewa jak kilka raz muszę szukać. Czasami nawet nie znajdę, a już mi odświeży.

I jeszcze jedno - jest dział sprzedam, kupię itd. Coraz częściej ludzie chcą się zorientować w cenie jaką mogą wziąć za jakiś sprzęt, albo sprawdzić, czy będzie kupiec. Proponowałbym dopuścić taką możliwość i jakoś to wyróżnić np. [Może sprzedam] ;) Wtedy nie byłoby konieczności podania ceny. Oczywiście może to być pole do forumowych nadużyć :P
A jestem w takiej sytuacji, że może sprzedam, może nie. Z chęcią bym się dowiedział jaką cenę mogę dostać i czy byłby ktoś chętny.

Proponuję także wprowadzić do regulaminu obowiązek dawania zdjęć sprzedawanych gratów. Co się pojawi jakieś ogłoszenie i nie ma zdjęć, to zawsze kolejne posty, to dawaj foty.

Ale żem się rozpisał. I tak nikt tego nie przeczyta :P
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.