Autor Wątek: Ibanez rg7321 dla początkującego?  (Przeczytany 15544 razy)

Offline hawran

  • Gaduła
  • Wiadomości: 165
  • że co?
    • zespół 8ball
Dokladnie, zgadzam sie z Kubą. Tone port to super rozwiązanie na początek bo wydasz duzo mniej niz na jakiekolwiek w miare brzmiace combo a bedziesz mial mase mozliwosci brzmieniowych i nie tylko. Mozesz wtedy dolozyc do wiosla powiedzmy 300pln i za 2k kupisz juz cos fajniejszego. ( http://allegro.pl/line6-pod-studio-gx-interfejs-i-efekt-mbs-i1352915431.html )
Co do kupowania uzywek to tez fakt, nie dosc ze taniej i mozna pare zlotych w kieszeni zachowac to jeszcze jak trafisz na kogos kto faktycznie gral a nie chwalil sie tylko ze ma wioslo to kupisz dobre rozegrane wioslo na ktorym bedziesz chcial grac. Jednak nie w kazdym sklepie z instrumentami dbaja o to zeby byla na sklepie odpowiednia temperatura i wilgotnosc powietrza a gitary wisza na hakach miesiacami i kupujesz instrument nienadajacy sie do nieczego.
Quicquid Latine dictum sit, altum videtur

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
albo -> od razu kup Poda, i w domu na słuchawkach pograsz i na jakiejś próbie, jak będę przody to się podłączysz.
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline KubaPe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 82
Z tym, że POD to już wydatek rzędu 500+ złotych. Fakt, że użyteczność rośnie ale za swoją cenę. Btw. do Toneporta też można podłączyć słuchawki.

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
wiem, ale chyba łatwiej zagrać koncert na podzie niż na toneporcie ;)
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline KubaPe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 82
No tak, to z pewnością :) Z tym, że ciężko o granie koncertów gdy dopiero uczysz się grać. Dlatego najlepiej niech się sam zainteresowany wypowie co tak naprawdę ma zamiar robić :)

Offline proban

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 32
koncert to najwcześniej za kilka lat, bo jak już powiedziałem gdzieś tam wcześniej - jestem młody (nie mam skończonych 18 lat). teraz chcę grać tylko dla zabawy więc nie widzę sensu pakowania jakiś dużych pieniędzy. może coś tam kiedyś będę nagrywać, ale najpierw bym musiał się nauczyć grać - to podstawa, a potem już jakoś to będzie. a przynajmniej tak myślę  8)

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Moim zdaniem kupuj i tyle. Od biedy to przecie można się nawet podpiąć prosto do kompa i grać na symulacjach - cudów nie osiągniesz, ale z czasem dojdziesz do stwierdzenia czego ci potrzeba i sobie to załatwisz.

Offline proban

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 32
chyba jednak kupie poda. ale nie wiem jakiego. zastanawiam się nad line6 pod floor, ale nie wiem, czy ma wejście USB. chciałbym, żeby USB było, gdyż od czasu do czasu podpinałbym do kompa by wgrać nowe brzmienia, nagrać coś, albo po prostu grać przez kompa.

Offline mleko

  • Gaduła
  • Wiadomości: 181
ale pod 2.0 nie ma jUeSBe :P

Offline proban

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 32
na podach się nie znam jeszcze aż tak bardzo. ale chyba zrezygnuje z floor'a i kupie XT. w sumie, dopiero w styczniu będę poważnie myśleć o podzie bo będzie kasa  ;D

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
9 Odpowiedzi
6052 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Lip, 2009, 23:06:03
wysłana przez Dexterek
10 Odpowiedzi
4922 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Kwi, 2012, 21:45:20
wysłana przez tizziano
17 Odpowiedzi
7367 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Maj, 2012, 13:19:23
wysłana przez pshemo
24 Odpowiedzi
11141 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Wrz, 2014, 22:36:39
wysłana przez Foxant
22 Odpowiedzi
19164 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Gru, 2014, 22:18:15
wysłana przez wuj Bat