Autor Wątek: Kostki Ultex SHARP, ktokolwiek widział, i tak dalej...  (Przeczytany 6437 razy)

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
No właśnie...
W ramach poszukiwania alternatywy dla Lucky Thirteen, które choć zajebiste, i dalej będące moim faworytem w temacie łatwości grania, ścierają się przy moim sposobie grania w dwa dni, poszedłem do Rock'n'Rolla i tam kupiłem garść, prawie, że randomowo, kostek.

Wygrały te: http://www.jimdunlop.com/index.php?page=products/pip&id=402, głównie ze względu na powolność w ścieraniu się i kształt, który jak widać jest inny niż standardowy. Jak w nazwie są ostro zakonczone, co jest zajebiste przy skakaniu po wszystkich strunach w szybkich tempach. No ale pojawił się problem.
Wracam do R'n'R'a celem dokupienia, a tu kupa, nie ma, pewnie się skończyły, tak pomyślałem. W takim razie przeszukuję sieć i nie widzę ich w żadnym sklepie ( ale może jestem ślepy ).
Gości w erenerze nie pytałem, ale już któryś raz kupuję tam coś o czym ich strona w życiu nie słyszała, więc nie sądzę, żeby coś wiedzieli, acz spróbuję.

No i tu moje pytanie... Miał ktoś z Was styczność, i wie gdzie to coś nabyć? ( tak żeby nie ściągać z zagranicy, umówmy się ;) ).
« Ostatnia zmiana: 18 Lis, 2010, 16:53:38 wysłana przez Rachet »
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
I will google it for ju ;)

http://www.bigbeat.pl/akcesoria-gitarowe/kostki/

ja szukam znów tanich L13 ale ponizej 2zł ciężko ;)

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
W dalszym ciągu nie widzę sharpów. Ultex i Ultex Sharp to dwie różne kostki są ;)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline taniestruny.pl

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 32
    • Sklep muzyczny
Kostki te będą dostępne w naszym asortymencie na początku grudnia :) Oczywiście wszystkie grubości.
Pozdrawiam

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
5 Odpowiedzi
3128 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Lis, 2010, 13:17:40
wysłana przez Bjørn
6 Odpowiedzi
4415 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Cze, 2014, 21:46:10
wysłana przez admaxo
2 Odpowiedzi
2053 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Kwi, 2011, 15:31:45
wysłana przez Sikor
22 Odpowiedzi
12848 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Lip, 2011, 19:48:38
wysłana przez Vertigo
0 Odpowiedzi
1853 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Sty, 2012, 20:16:16
wysłana przez dawson