Autor Wątek: Perihellium - The War Machines  (Przeczytany 9702 razy)

Offline vader

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 82
    • http://www.perihellium.com
Perihellium - The War Machines
« 13 Lis, 2010, 15:08:48 »
Z przyjemnością prezentuję Wam okładkę najnowszego dzieła progmetalowego zespołu PERIHELLIUM album - THE WAR MACHINES -


Tracklista:

1. The Machines 7:12
2. Frozen Hell 11:01
3. Unreality 8:33
4. Unnamed Syndrome 10:14
5. Sol 8:28
6. War Against You 15:44

Premiera albumu: grudzień 2010


Utwór The Machines w wersji ze studia:



oraz dokument z nagrywania płyty:


Offline Matt-Carnage

  • Pr0
  • Wiadomości: 960
  • Peace. Love. Death Metal
    • Peace. Love. Death Metal
Odp: Perihellium - The War Machines
« Odpowiedź #1 13 Lis, 2010, 15:47:22 »
fajne fajne! Bebny brzmia bardzo fajnie. Przestrzen i miesko - to co tygryski lubia najbardziej!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Perihellium - The War Machines
« Odpowiedź #2 13 Lis, 2010, 22:26:10 »
Mi się podoba muzycznie, niestety z przykrościa stwierdzam, że wokal to chyba najcieńszy element kazdego progmetalowego zespołu. Daje rade, ale mi brakuje jakiegoś pazura w wokalu.
B ( o ) ( o ) B S

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Odp: Perihellium - The War Machines
« Odpowiedź #3 13 Lis, 2010, 22:34:38 »
Bajerowe, fajniusi helrajzer i całkiem całkiem riffy. Ale wokal faktycznie, przydałby się bardziej szatański. Okładka też czadowa ;)

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
Odp: Perihellium - The War Machines
« Odpowiedź #4 14 Lis, 2010, 00:27:27 »
Mi się podoba muzycznie, niestety z przykrościa stwierdzam, że wokal to chyba najcieńszy element kazdego progmetalowego zespołu. Daje rade, ale mi brakuje jakiegoś pazura w wokalu.
Co chcesz, dobrze jest! Na pewno lepiej niż jakieś growle czy inne LaBrie ;) Ja w każdym razie jest na tak.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Perihellium - The War Machines
« Odpowiedź #5 14 Lis, 2010, 00:29:31 »
ja nie twierdze, ze nie jest dobrze bo jest, i to nawet lepiej niz dobrze, ale ja wole jak jest świetnie. No i do LaBrie na szczęście ten wokal ma daleko :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline harry_manback

  • Gaduła
  • Wiadomości: 371
Odp: Perihellium - The War Machines
« Odpowiedź #6 14 Lis, 2010, 00:56:57 »
Vader - cóż mogę dodać...  ...chopy kwestia gustu. Dla mnie wokal to najlepszy element kapeli. Gość ma świetny głos. Jestem maniakiem strasznych ciężarów i co ciekawe doceniam jego barwę i te krzykliwe wykończenia. Kurwa gość jest dobry. Mnie chwyta. Zazdroszczę Wam :) wokalisty. Ogólnie mogę stwierdzić, że dla mnie bombeczka jak byk. Muzycznie naprawdę fajnie ,jak na studio dobry pomysł na tego typu video bo naprawdę przyzwoite, jakość nagrania bardzo dobra ale jedyne co mnie męczy i przeszkadza to długość kawałka. Każdy po prostu widzi to inaczej. Jednemu podoba się Ferrari, a drugiemu Jaguar tak to już jest.

Gratuluję

Offline Jackson89

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 83
    • http://www.myspace.com/quiettheband
Odp: Perihellium - The War Machines
« Odpowiedź #7 14 Lis, 2010, 09:33:43 »
wszystko tutaj brzmi świetnie nawet wokal idealnie pasuje do tego rodzaju muzyki, fakt może się komuś nie podobać ale o gustach i guścikach się nie rozmawia ;)

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Odp: Perihellium - The War Machines
« Odpowiedź #8 14 Lis, 2010, 14:53:37 »
W pełni pro i w ogóle, ale obstawiam, że płyta w całości mnie znudzi przed pierwszym przesłuchaniem ;) Jeżeli dane mi będzie ją przesłuchać w ogóle ;)
Gratulacje za bliskie starcie z doskonałością w nagrywaniu ;)
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: Perihellium - The War Machines
« Odpowiedź #9 14 Lis, 2010, 17:07:29 »
jak na forum zobaczyłem 8kę Perihellium spodziewałem się Djentów, a tu takie luźnie granie.. Do mnie w ogóle nie przemawia, nudzi, no i ten kibord..



Ale na co dzień nie słucham takiej muzyki, może stąd taka opinia.

Jedno co mi się bardzo spodobało- "Chciałbym coś powiedzieć. Nie mam zęba." MISZCZ!!

Offline Martens_emenems

  • Pr0
  • Wiadomości: 612
  • innowacja
Ogólnie jest ok :). Brzmieniowo fajnie, wokal też niczego sobie. Mnie nie porywa, ale podoba mi się. Przeszkadzają mi jedynie te klawisze/sample (?), jakoś dziwnie osadzone i płaskawe. Trochę budzi skojarzenia z Symphony X, niestety...
Djent się skończył, zanim się zaczął, a hard rock jest wieczny.

Offline Artisth

  • Gaduła
  • Wiadomości: 105
Wokal zajefajny a garowy strasznie przynudza. Ogólnie in plus- chętnie usłyszę resztę.
Burek! Dobry Pies.

Offline the faulter

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 36
czad panowie. Ja tam tylko bym się przyczepił do klawiszy ale nie że kiepsko brzmią tylko że nie lubię.
Pozdro z Zielonej ;]
www.myspace.com/thefaultpl SZUKAMY GITARZYSTY (ZIELONA GÓRA I OKOLICE) KONTAKT 668498825.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Perkusistę bym pogonił, żeby zagęszczał ruchy, poza tym jest naprawdę dobrze. Wideło jako promo się sprawdzi, a wokal jest mega w porządku, bardzo mi pasuje. Cóż, powodzenia!

Offline vader

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 82
    • http://www.perihellium.com
Dzieki za wszystkie opinie, milo ze zechcieliscie posluchac tego co mamy do zaproponowania. Najprawdopodobniej w najblizszym czasie wrzuce na myspace cala plytke tak na kilka dni zeby mozna bylo sobie posluchac calosci jeszcze przed premiera.

Offline vader

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 82
    • http://www.perihellium.com
Od dzisiaj na kanale http://www.myspace.com/perihellium można posłuchać fragmentów wszystkich utworów z najnowszej płyty „The War Machines”.
Oficjalna premiera albumu: 12 grudnia 2010. Płytę będzie można zamawiać za pośrednictwem strony www.perihellium.com

Offline vader

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 82
    • http://www.perihellium.com



W najbliższy czwartek 24 lutego na antenie radia Megastacja (http://rock.megastacja.net) w audycji Rock ‘n Prog będziecie mieli okazję posłuchać kilku utworów z najnowszej płyty PERIHELLIUM „THE WAR MACHINES”. Audycję prowadzi Krzysztof „Jester” Baran, start godz 18:50.
Serdecznie zapraszam!!!

Offline Harnaź

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 42
    • Nerville
Ok...Brzmienie gitar, perki jak i wokal są całkiem zajebiste. Klawisze... chyba w ogóle jakby na siłę, bardziej bym je upchnął w tło, ponieważ brzmienie, jak i sam motyw nie zasługuje chyba na taką ekspozycję :P
Do perki się nie czepiam, chyba dobrze pasuje do kawałka.
Szału niema, ale podoba się.
Kogut to taka kura, która ma po prostu wy***ane na nieco więcej rzeczy

Offline Sulphur

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
    • Octagony
Bardzo fajna muza, a jeśli wokal sie podoba to odsyłam do zespołu Brown:)

Offline vader

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 82
    • http://www.perihellium.com
Książki podobno nie ocenia się po okładce ani po spisie treści, dlatego zachęcam do zapoznania się chociaż w taki sposób z nową płytą Perihellium, zwłaszcza tych, którzy nie mieli okazji słyszeć całości płyty oraz tych którzy pawają obrzydzeniem do bezwstydnego ściągania muzyki z neta:)
Polecam posłuchanie tej audycji nie tylko z powodu obecności mojej kapelki na antenie. Prowadzący jest muzycznym pasjonatem i potrafi dotrzeć do prawdziwych pereł, czasem zupełnie nieznanych. Sam się wciągnąłem w tę audycję pare miesięcy temu.

Offline Grzgrz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 240
Ok...Brzmienie gitar, perki jak i wokal są całkiem zajebiste. Klawisze... chyba w ogóle jakby na siłę, bardziej bym je upchnął w tło, ponieważ brzmienie, jak i sam motyw nie zasługuje chyba na taką ekspozycję :P
Do perki się nie czepiam, chyba dobrze pasuje do kawałka.
Szału niema, ale podoba się.

Wszystko co miałem do napisania w temacie. :D

Offline hawran

  • Gaduła
  • Wiadomości: 165
  • że co?
    • zespół 8ball
Gratulacje !!!
Muzyka trafiająca idealnie w moje gusta. Wokal mi się bardzo podoba, gary oraz wiosła bardzo fajne a klawisze dodają ciekawego tła.
Jeśli można jakoś nabyć bądź dostać płytkę to bardzo jestem chętny.
Pzdr
Quicquid Latine dictum sit, altum videtur

Offline 7th

  • Pr0
  • Wiadomości: 729
Gratulacje !!!
Muzyka trafiająca idealnie w moje gusta. Wokal mi się bardzo podoba, gary oraz wiosła bardzo fajne a klawisze dodają ciekawego tła.
Jeśli można jakoś nabyć bądź dostać płytkę to bardzo jestem chętny.
Pzdr


Od dzisiaj na kanale http://www.myspace.com/perihellium można posłuchać fragmentów wszystkich utworów z najnowszej płyty „The War Machines”.
Oficjalna premiera albumu: 12 grudnia 2010. Płytę będzie można zamawiać za pośrednictwem strony www.perihellium.com
power to a being never dies

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
O, muszę powiedzieć, że jak słuchałem tego kiedyś tam, czyli w dniu umieszczenia na forum stwierdziłem tylko "no spoko" i puściłem co innego. Wczoraj, korzystając z tego, że temat mignął w nieprzeczytanych odpaliłem znowu, i słucham tego już któryś raz z rzędu.

Najs :D
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline vader

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 82
    • http://www.perihellium.com
Miło to czytać! Prawda jest taka, że muza z tej płyty nie jest łatwa w odbiorze i mam tego świadomość. Kilka razy trzeba się za to zabrać żeby coś zaczęło docierać. Niemniej jednak fajnie, że gdzieś zgrzyty i warkoty maszyn pozostawiają jakiś ślad w głowie :)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
10 Odpowiedzi
7578 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Lut, 2012, 21:11:53
wysłana przez FlyingV
11 Odpowiedzi
2605 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Wrz, 2009, 15:02:04
wysłana przez vader
0 Odpowiedzi
3071 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Lip, 2010, 20:22:28
wysłana przez immortal-king
7 Odpowiedzi
1281 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Wrz, 2012, 14:24:47
wysłana przez Lukas
35 Odpowiedzi
7091 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Maj, 2013, 16:03:05
wysłana przez fk