Autor Wątek: Cubase/Nuendo-jak ustawić,żeby ścieżki leciały przodami,a klik garowcowi w ucho?  (Przeczytany 3989 razy)

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
Cześć Przyjaciele.
Ciekawi mnie bardzo zagadnienie wpisane w nieudolny tytuł topicu, a mianowicie :
chciałbym ustawić projekt w nuendo w taki sposób, żeby gotowe wav'y ustawione w odpowiednich momentach kawałka leciały przodami ( tutaj bez problemu - out karty dźwiękowej->mikser i think ), ale żeby jednocześnie garowiec miał klika z tego samego projektu w nausznikach, coby się to ładnie i równo zgrywało.
orientuje się ktoś z Was, jak to zrobić? chodzi mi tylko i wyłącznie o samo ustawienie, żeby jednocześnie klik był w słuchawkach, a ścieżki grały na kolumnach bez żadnego klika :) będę bardzo wdzięczny za każdą pomoc, gdyż chciałem w tę sobotę wypróbować to na próbie i już przygotowuję odpowiedni projekt :)

enyłan?
« Ostatnia zmiana: 03 Lis, 2010, 00:13:06 wysłana przez maarioo »

Offline Matt-Carnage

  • Pr0
  • Wiadomości: 960
  • Peace. Love. Death Metal
    • Peace. Love. Death Metal
Karte jaka masz? Nie bawiles sie wyjsciami karty? Moze idzie ustawic co na out1 co na out2. Nie wiem jak z klikiem, ale chyba idzie go przyporzadkowac do wyjscia

Offline Grzysiu

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 81
  • Ti ta ta ta
    • Masło!
Teoretycznie nawet na najzwyklejszej karcie by dało radę, jakby gitary szły na przody mono np lewym kanałem a klik prawym i w ucho pałkerowi ;) W najgorszym razie można kilik zrobić sobie w midi, jak ten podstawowy nie będzie się chciał dać na 1 wyjście.

Jeśli masz kartę z więcej niż 2 wyjściami to w ogóle no problem ;)

EDIT
o rany boskie topic sprzed 2 tygodni :P nekrofilia jakaś mnie dotyka, za mało na forum wchodzę :P

Offline kristoff13

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 52
w cubase 5 w ustawieniach wejsc i wyjsc przy kazdym wyjsciu mozesz zaznaczyc czy chcesz zeby byl metronom czy nie.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
0 Odpowiedzi
2778 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Kwi, 2010, 22:14:26
wysłana przez gitara
4 Odpowiedzi
4303 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Gru, 2010, 13:35:58
wysłana przez Wybielacz666
0 Odpowiedzi
1331 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Maj, 2012, 16:32:29
wysłana przez KykuPL
6 Odpowiedzi
2504 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Sie, 2012, 22:10:41
wysłana przez Gutek
0 Odpowiedzi
1178 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Sty, 2015, 14:22:09
wysłana przez Coby Dick