Autor Wątek: GOTOWE ZESTAWY STRUN DO SIÓDEMEK  (Przeczytany 7478 razy)

Offline myheaven

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
    • myheaven
GOTOWE ZESTAWY STRUN DO SIÓDEMEK
« 01 Paź, 2010, 11:13:59 »
Interesuje mnie gotowy zestaw strun do gitar siedmiostrunowych.,czyli firma i cena,bez kombinacji z kilkoma zestawami naraz .Poza tym może ktoś wie który ze znanych gitarzystów na jakich zestawach strun  gra ,aby mniej więcej wiedzieć jakie maja brzmienie pomijając fakt posiadanego sprzętu bo wiem że to inna jeszcze bajka
And there will your heart be also......

https://www.facebook.com/myheaven.myheaven

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Proszę, osobna kategoria :

http://www.taniestruny.pl/c/128/siedmiostrunowej-struny_do_gitary_elektrycznej.html

Ale nie spodziewaj się szału na siódmej.

Masz tam też kategorię strun pojedynczych. Najprostsze rozwiązanie do standardowej siódemki :
Ernie Ball 10-54 + 68. Wychodzi coś ponad 30zł.

Interesuje mnie gotowy zestaw strun do gitar siedmiostrunowych.,czyli firma i cena,bez kombinacji z kilkoma zestawami naraz .Poza tym może ktoś wie który ze znanych gitarzystów na jakich zestawach strun  gra ,aby mniej więcej wiedzieć jakie maja brzmienie pomijając fakt posiadanego sprzętu bo wiem że to inna jeszcze bajka

Myśle, we w całym tym łańcuchu "brzmienia" nie dokopiesz się wpływu strun na sound, nawet jak odnajdziesz kto na czym gra. W strunach najważniejsze są doznania, które sprawdzisz tylko organo-leptycznie.

Offline myheaven

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
    • myheaven
Dzięki, wiem że jak nie będziesz czuł strun pod palcami to nie wyczujesz jakie są .....ale dzięki za linka generalnie wiem że  najgrubsza musi być minimum 60-tka. W dropie będzie brzmiała już w miarę poprawnie
And there will your heart be also......

https://www.facebook.com/myheaven.myheaven

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.


Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
GHSy 10-60 są bardzo fajne. I nie maja na starcie tego dzwona, który jest w D'Addario, który mnie osobiście bardzo drażni.

Po za tym kolega nie podał tego co najważniejsze, czyli skala i strój. Bo przy pytaniu które zadał możnaby wywalić 100 linków, tylko po co, skoro wszystko jest w sklepach w kategorii 7strunowe
B ( o ) ( o ) B S

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Dzięki, wiem że jak nie będziesz czuł strun pod palcami to nie wyczujesz jakie są .....ale dzięki za linka generalnie wiem że  najgrubsza musi być minimum 60-tka. W dropie będzie brzmiała już w miarę poprawnie
Pierdolenie. Przez kupę lat używałem setu 10 - 58 do 7-emki w drop A i dawało radę. Kwestia tego, czego się oczekuje.

Offline myheaven

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
    • myheaven
Ja grałem od roku 95 na 10-52 na 6-ce strojonej o pół tonu niżej niż w standarcie i E najniższa przestrajana do D......HELMET był jednym z prekursorów tej techniki ....i nieżle wymiata taki strój nawet teraz......więc myślę że 60-tka na najniższej strunie wystarczy jak dla mnie aby jeszcze trochę zjechać w dół z brzmieniem ale żeby nie przekombinować w zestawie strun nie chcę mi się kombinować z pojedyńczymi strunami bo wolę grać a brzmienie które teraz mi pasuje i już je sobie ustawiłem brzmi tak

And there will your heart be also......

https://www.facebook.com/myheaven.myheaven

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Ten Biohazard to niezły grime, przpomina mi się popek i firma, elo
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Ja grałem od roku 95 na 10-52 na 6-ce strojonej o pół tonu niżej niż w standarcie i E najniższa przestrajana do D......HELMET był jednym z prekursorów tej techniki ....i nieżle wymiata taki strój nawet teraz....
Raaany, chłopie, poczytaj trochę, posłuchaj...
Robby Krieger, mówi Ci to nazwisko coś? :)

Offline aralez

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 30
Co do twardości IMO niezłe są rzadko używane chyba przez ludzi Fendery. Na secie MEDIUM wyciągałem standard A#, co może Was jak zwykle zszokować ;)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
41 Odpowiedzi
12747 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Lip, 2009, 18:36:16
wysłana przez zerodead
10 Odpowiedzi
3961 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Mar, 2011, 15:48:35
wysłana przez wuj Bat
2 Odpowiedzi
2013 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Sty, 2012, 20:53:10
wysłana przez benkai
3 Odpowiedzi
1443 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Lip, 2012, 11:10:47
wysłana przez niedziak
10 Odpowiedzi
3384 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Maj, 2016, 15:18:27
wysłana przez Radek M