Autor Wątek: Gitara i wzmacniacz - nowy w siedmiostrunówkach ;)  (Przeczytany 12248 razy)

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
  Najpierw chciałbym się przywitać: Salve społeczności siemiostrunowa!  \m/
Jestem tu nowy i przychodzę z zapytaniem. Uczę się od prawie 2 lat na gitarze i od zawsze podobały mi się siódemki, w końcu postanowiłem ze czas sobie jedną sprawić. Potrzebuję gitary i wzmacniacza (opierdoliłem poprzedni bo był to - nie bijcie - marshall mg4 100w). Obecnie gram na Jacksonie DKMG i pocket PODzie. Z gatunków muzycznych to raczej thrash i melodeth (przynajmniej chciałbym;P). Mój fundusz to max 2700 na wszystko (ew. mogę sprzedać Jacksona i dołożyć troszkę). Przede wszystkim gitara nie może mulić (może wymiana pickupów?), most wolałbym stały. Z tego co czytałem to najlepiej chyba kupić Flame exg-7 ale piec to juz nie mam pojecia (Valveking?). Najlepiej żeby piecyk to było kombo (do ćwiczenia i na próby) bo będę miał sąsiadów za ścianą. Byłoby cholernie miło gdyby ktoś z okolić trójmiasta pozwolił mi łaskawie wziąć do ręki jakąś siódemkę lub powiedział gdzie taką mogę ograć bo nigdy nie miałem jeszcze żadnej w łapie a w riffie ani r'n'r żadnej nie mają ostatnio..
 Z góry dzięki za pomoc!  :headbang:
return to monke

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
return to monke

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
przepraszam że tak zapytam - co kurwa??
return to monke


Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
o kurwa  :o kopia soundera :facepalm:
btw to serio sie pytam i potrzebuje rady...
return to monke

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
najlepiej opyl Jacksona i płoda, zawsze trochę więcej kabony na sensowny sprzęt ;) EXG-7 chodzą tak w okolicach 1k, więc masz powiedzmy ze 2,5k (po sprzedaży gratów) na jakieś bardzo eleganckie kombo, jest już temat o zestawie grającym do 2,5k, więc polecam tam zajrzeć

a wam chłopaki kurwa serdecznie gratuluję zajebistego przywitania nowego użytkownika, chyba macie już powyżej 20tu postów i nie musicie bezsensownie spamować żeby nabić kilka :facepalm:
do widzenia.

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
Uff, dzięki stary za ogarniętą poradę, gdybyś mieszkał bliżej to postawiłbym piwo
return to monke

Offline mleko

  • Gaduła
  • Wiadomości: 181
czemu nabijacie sie z kolegi, na g.pl można sie czasem pośmiać :D coś jak samosia.pl

chopie powiem Ci tyle, pograj troche na 7demce i wtedy :D, ja mam 7dem od miesiąca i jestem zgasowany na agila 8siem strónów ale wiem że nie kupie dopóki, dopóty nie pogram na nim (niekoniecznie na agile ale na innym 8) około 15 godzin :D

apropo to ja jeżdże na delegacje po całej polsce i biore gitarę exg-7 na blackotsach (pozdro dla indabraina :D) i jak będę jechał do trójmiasta to sie odezwę :D
« Ostatnia zmiana: 08 Wrz, 2010, 19:27:53 wysłana przez mleko »

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
ale wtf g.pl? Hm wiecie może gdzie można ograć jakąś 7-strunówkę w okolicy trojmiasta?
return to monke

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki

Offline mleko

  • Gaduła
  • Wiadomości: 181
idź kurwa do sklepu mayo a nie pytasz sie gdzie w trójmieście, mój kumpel studiuje od roku w gdyni i pierwsze gdzie poszedł to sklep mayo, pierwsze to oznacza pierwsze na serio :P przed pójściem do akademika. siódemki powinny być ale nie obiecuje.

a co to g.pl? kurwa poczyaj troche forum i zobacz co jest tematem żartów i szyderstw, troche inicjatywy i własnej inteligencji :P
« Ostatnia zmiana: 08 Wrz, 2010, 19:44:21 wysłana przez mleko »

Offline Rumak

  • Pr0
  • Wiadomości: 644
Dobrze ze jak ja zaczynalem swoja przygode tutaj to nie bylo tak rygorystycznie ... :P

Offline immortal-king

  • Gaduła
  • Wiadomości: 290
  • Zaraz trejning i bendziemy krecic jak cieba!
Proponowalbym uzywanego schectera omena 7, sprzedaj pocketa, kup poda 2.0, a reszte przepij  :zuo:

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
A ja proponuję kupić cokolwiek, nie bać się- i tak będziesz na początku zajebiście zadowolony z zakupu, ale potem się ogarniesz że chcesz "lepsze", sprzedasz to w cholerę i kupisz następne itd...

Offline pele

  • Gaduła
  • Wiadomości: 420
a wam chłopaki kurwa serdecznie gratuluję zajebistego przywitania nowego użytkownika, chyba macie już powyżej 20tu postów i nie musicie bezsensownie spamować żeby nabić kilka
+1

żeby nie było OT: masz 2 wyjścia: tanie wiosło i jakiś lepszy wzmak (np. to co radzą wyżej, czyli exg7 i powiedzmy minihead kranka i jakaś paczka 1x12 - chyba mozna się zmieścić w 2500zł?) albo to co ja bym polecał: lepsza gitara i gorszy wzmak (np ibanez za jakieś 2-2,2k zł (RG1527, RG7620, RG7420...) i peavey bandit). Możliwości jest sporo, przepatrz foruma, zorientuj się w cenach

Offline mleko

  • Gaduła
  • Wiadomości: 181
Przywitanie jak przywitanie, na razie nikt nikomu się dupy nie dobierał ;D

A temat jest bez sensu z jednego podstawowego powodu:

Cytuj
Potrzebuję gitary i wzmacniacza (...) Mój fundusz to max 2700 na wszystko

Mało jest tematów o gitarach z przedziału 1000-1500PLN i wzmakach do ok. 2000? Czy jakby forum było rolniczne (sic! :P ) i miało 7038750693875063845 tematów o snopowiązałkach i 987098706009870987 o rozrzutnikach do gnoju, to czy nie lepiej byłoby przejrzeć najpierw je, a potem dopiero zakładać nowy łączący oba? ::)

kurwa może to i dobrze, ja zaraz po rejestracji założyłem taki sam temat o gitarze za 1,5 k i zostałem zjechany a teraz jestem szczęśliwym sevenstringowcem :P

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
kurwa może to i dobrze, ja zaraz po rejestracji założyłem taki sam temat o gitarze za 1,5 k i zostałem zjechany a teraz jestem szczęśliwym sevenstringowcem :P

Doprawdy...? ;)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Rumak

  • Pr0
  • Wiadomości: 644
kurwa może to i dobrze, ja zaraz po rejestracji założyłem taki sam temat o gitarze za 1,5 k i zostałem zjechany a teraz jestem szczęśliwym sevenstringowcem :P

Ha! A mnie nie zjechali tylko pomogli ... :P i tez jestem szczesliwym posiadaczem siedmiu stringow.

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
A ja byłem pierwszym na tym forum co założył pedalski temat o "Pomuszcie, kupujem siedem strunów!".
Dex WIN!
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 457
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Brudne Brzmienie
Przywitanie jak przywitanie, na razie nikt nikomu się dupy nie dobierał ;D

A temat jest bez sensu z jednego podstawowego powodu:

Cytuj
Potrzebuję gitary i wzmacniacza (...) Mój fundusz to max 2700 na wszystko

Mało jest tematów o gitarach z przedziału 1000-1500PLN i wzmakach do ok. 2000? Czy jakby forum było rolniczne (sic! :P ) i miało 7038750693875063845 tematów o snopowiązałkach i 987098706009870987 o rozrzutnikach do gnoju, to czy nie lepiej byłoby przejrzeć najpierw je, a potem dopiero zakładać nowy łączący oba? ::)

Obrożosz mnie, jo mam snopowiązałkę 300W! :D

Mnie pomogli z pickupami, co do siódemki to już mam tu upolowaną jedną, modlę się żeby jej nikt nie sprzątnął :)
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Profile na Tonexa, Kempera i inne -> https://brudnebrzmienie.pl/

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Sprawdza się stara zasada: "Bily go - bo nowym jest". ;)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
22 Odpowiedzi
17554 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Lut, 2009, 22:51:29
wysłana przez Budzan
11 Odpowiedzi
5990 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Sty, 2010, 17:18:52
wysłana przez Vertigo
1 Odpowiedzi
2613 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Sty, 2012, 15:57:33
wysłana przez Dexterek
69 Odpowiedzi
18375 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Mar, 2014, 23:04:03
wysłana przez y
28 Odpowiedzi
7815 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Maj, 2016, 13:20:48
wysłana przez chronix1