Autor Wątek: Nowy wzmacniacz - Mr Hector i inne dylematy  (Przeczytany 7586 razy)

Offline wolfer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 83
Jeśli nie dopalisz Recto to masz siarząca bułę. TS z przodu to podstawa. Nawet stare dwukanałówki, które mają przester jak młot lubią być dopalone (ja swojego Single musiałem zmodować bo się na tym grać nie dało). 5150/6505 to nie tyle co fizz ale jego zimny bias i chamski środek. Z fajnym szkłem na preampie inny wzmak się robi ale charakteru napierdalatora raczej tym nie zmienisz. Żeby nie ział wysokimi radzę spróbować w nim kanału zielonego potraktowanego dopałką jak mese. Więcej flaków i strzał z kiszki w pysk.

to^ + na litość, przestańcie ludzie podpinać 5150 do CV30 i marudzić na siarczystą górę

5150/6505 podpięty do kolumny Marskall AV na CV30 nie siarzy  :P

Bo Marshall jest tak beznadziejny, ze nawet tego nie potrafi



:D

Napisałem że kolumna Marskall na V30 nie siarzy a nie jakiś tam Marshall kolego ;)
Jolana, eltron 100U, fuzz ....    ',, ',

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Jeśli nie dopalisz Recto to masz siarząca bułę. TS z przodu to podstawa. Nawet stare dwukanałówki, które mają przester jak młot lubią być dopalone (ja swojego Single musiałem zmodować bo się na tym grać nie dało). 5150/6505 to nie tyle co fizz ale jego zimny bias i chamski środek. Z fajnym szkłem na preampie inny wzmak się robi ale charakteru napierdalatora raczej tym nie zmienisz. Żeby nie ział wysokimi radzę spróbować w nim kanału zielonego potraktowanego dopałką jak mese. Więcej flaków i strzał z kiszki w pysk.

to^ + na litość, przestańcie ludzie podpinać 5150 do CV30 i marudzić na siarczystą górę

5150/6505 podpięty do kolumny Marskall AV na CV30 nie siarzy  :P

Bo Marshall jest tak beznadziejny, ze nawet tego nie potrafi



:D

Napisałem że kolumna Marskall na V30 nie siarzy a nie jakiś tam Marshall kolego ;)

To jest wprowadzanie w błąd i ja zgłaszam to do prokuratury.
B ( o ) ( o ) B S

Offline chronix1

  • Gaduła
  • Wiadomości: 185
No więc zakupiłem hectora, wersję annihilator w korzystnej cenie w stanie jak nowy i jest moc :D Może sam charakter przesteru nie jest do końca idealny ale jest bardzo fajny bo inny. I przede wszystkim kopie, kopie jak cholera a jeszcze nie dopalałem. A co jeszcze ważniejsze, w przeciwieństwie do EVH, wszystko dosłownie każdy dźwięk słychać i nie ma przebacz. Artykulacja +100. Również każda gitara nawet na emg gra zupełnie inaczej. Lampa lampa i jeszcze raz lampa i to słychać, póki co zadowolony bardzo :)

Offline chronix1

  • Gaduła
  • Wiadomości: 185
Delikatnie odświeżę próbką dla tych co mówią że nie kurwi ;)

https://soundcloud.com/adam-bana-1/laboga-2-test

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
22 Odpowiedzi
16872 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Lut, 2009, 22:51:29
wysłana przez Budzan
11 Odpowiedzi
5868 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Sty, 2010, 17:18:52
wysłana przez Vertigo
22 Odpowiedzi
11779 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Wrz, 2010, 18:26:37
wysłana przez Tadeo
60 Odpowiedzi
30268 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Maj, 2012, 00:02:34
wysłana przez Art
69 Odpowiedzi
17728 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Mar, 2014, 23:04:03
wysłana przez y