Autor Wątek: Ciekawostki "Dropsa" - Wujowe scherzo  (Przeczytany 26661 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Soupowcy i kwejkowcy znają obrazki z cyklu "That awkward moment"... No więc kiedyś, mimo strasznego deszczu, minąłem i nie podwiozłem do pracy znajomego, ponieważ dosłownie sekundy wcześniej puściłem w samochodzie przepotężnego bona - a z moimi często nie ma żartów.
Przepraszam, że o tym piszę, ale wydawało mie się, że to ważne :D.
Paczki z głów!

Offline davqoniu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 164
  • Brotherhood of Lefties ;)
wracając do tradycji tematu:
- mój ojciec jest pastorem
- mam 5 liter w imieniu, 5 w nazwisku, urodziłem się w piątek o 5:55
- obecnie mieszkam w 5 mieszkaniu w swoim życiu
- miałem strasznego hopla na punkcie zmiany sprzętu. W ciągu 6 lat przewaliłem ponad 50 gitar. Wzmaków i efektów nawet nie liczę (kiedyś prowadziłem listę, ale gdzieś się zapodziała)
- ze 3 lata temu przeskoczyłem (odbijając się ręką od maski) nad rozpędzonym samochodem
- przeżyłem czołówkę z niemal doszczętną kasacją 3dniowej Corolli. Uderzony został... radiowóz (kabaryna).
- gówniarzem będąc byłem oburęczny, ale pozwolono mi wybrać rękę no i wybrałem lewą.
- jestem wychowany na chrześcijańskim rocku/hard-rocku
- do prawie 3 roku życia byłem karmiony piersią (i pewnie dlatego mam konkretny fetysz na "to za czym czai się zło" :P)
- uwielbiam duże cycki, a żadna z moich partnerek ich nie miała, obecna też nie. Ale i tak je uwielbiam :P

Offline birthmark

  • Gaduła
  • Wiadomości: 445
Jakoś przegapiłem ten temat. Z wymienionych ciekawostek najbardziej poruszyło mnie ostatnie zwierzenie Wuja.
- przez 20 lat mieszkałem w domu nr 7, lokalu nr 7, teraz przeprowadzam się do mieszkania w bloku nr 7, klatce 7, na piętrze 7, w lokalu 557. W starym mieszkaniu końcówkę nr tel. miałem 77.
- raz nocowałem na Kolskiej
- posiadam świadectwo kwalifikacji w zakresie przeprowadzania prób elektrycznych napięciem do 5 milionów woltów
- jarałem trawę na Hippie Hill w San Francisco
- kiedyś na turnieju judo zająłem 3 miejsce i dostałem dyplom; poza mną w mojej kategorii wagowej było 2 zawodników
- jak zaczynałem grać na gitarze moim gitarowym guru był Hammett; w tej chwili moim gitarowym guru jest Snoop Dogg

Suto wędlin kładź na chleb

Offline davqoniu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 164
  • Brotherhood of Lefties ;)
w tej chwili moim gitarowym guru jest Snoop Dogg


widać po Avie.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
To ja:

-Mam 18 lat i miałem już 8 przeprowadzek w życiu, w obrębie 4 miast
-gówniażem będąc (10 lat?) połamałem sobie w drobny mak górne jedynki. Basen, kurwa jego mać i wylot zjeżdżalni prosto na jakiś jebany murek.
-mam rozjebane wszystkie stawy i nikt nie jest w stanie mi powiedzieć czemu :facepalm:
-podobnie jak Wuj, miałem już trzy nazwiska, choć w moim przypadku to dość logiczne (rozwód starych, z ojcowego na łączone i w końcu na matki)
-nie choruję. W ogóle. Chyba, że udaję i robię to tak dobrze, że sam w to uwierzę wtedy się naprawdę zdaża (w ogóle sporo mojego życia opiera się na potędze autosugestii).
-Mam zajebistego pecha jeśli chodzi o rzucanie kością, losowanie, etc. W sumie pewnikiem 100% jest, że nigdy w to nie wygram/nie trafę na to co chcę. Dlatego pewnie tak dobrze mi idzie granie w Neuroshimę (papierowy RPG), tam im bliżej jedynki na kości dwudziestościennej, tym lepiej :P
-A, i kiedyś byłem uzleżniony od kofeiny, robiąc sobie odwyk (sam z siebie), przez trzy dni chodziłem autentycznie trzęsąc się jak jakiś ćpun na głodzie. Ale od tego czasu nie piję kawy, a nawet jeśli, ani mnie ziębi ani grzeje.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline birthmark

  • Gaduła
  • Wiadomości: 445
w tej chwili moim gitarowym guru jest Snoop Dogg
widać po Avie.
Nie wiem co mój av ma do Snoopa. Przecież to Eminem grający na saksofonie.

-gówniażem będąc [...]
Rachet przypomniałeś mi jeszcze jedno: I'm the grammar nazi. ;)
Suto wędlin kładź na chleb

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
And i'm the grammar turd :(
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Zapomniałem dodać, że w mojej ostatniej opowieści ważnym elementem jest to, że nasze oczy ze znajomym się spotkały  - już zaczynał się uśmiechać i nagle ten wyraz zdziwienia i zawodu... ;).

Poza tym, chłopaki, autentycznie mnie rozbawiliście :D.
« Ostatnia zmiana: 09 Wrz, 2011, 10:17:19 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Wuju, Twój post o bąku mnie rozłożył na łopatki :D

Ja w sumie nie mam nic ciekawego o sobie do napisania, oprócz tego, że jestem gruby, przez 18 lat życia miałem jedną dziewczynę, lubie duże cycki i jestem zajebiście leniwy :D Aaa, no i teoretycznie dorównuje/przewyższam poziomem angielskiego moją nauczycielkę w liceum (i mam to w pewnym sensie udokumentowane).

Offline Wojtt

  • Gaduła
  • Wiadomości: 182
    • jutube
Odkopię nieco :D
- jak byłem mały sam wyrywałem sobie mleczaki sznureczkiem, bo autentycznie denerwowało mnie jak tak sobie dyndają
- mój stary zna Cugowskiego
- pewnego razu, zanim jeszcze zacząłem grać na gitarze, wziąłem do ręki klasyka i pokręciłem kluczami, jak gitara zaczęła po tym zabiegu wydawać inne    dźwięki byłem pewny, że zjebałem ją na amen
- Pani kontroler podarła mi kiedyś legitymację szkolną w autobusie
- brzydkie kobiety zawsze mi mówią, że jestem przystojny

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
He, przypomniałeś mi, jak przywiązywałem zęba do klamki i czekałem aż ktoś wejdzie :facepalm:. Nikt nie wchodził, więc poprosiłem brata. Jak szarpnął - jebłem baranka w szybę od drzwi ;).
Mój ojciec znał głównego kucharza ze "Stefana Batorego" (dla pacanów: taki statek na prawie 1000 osób). Ale chodzi o to, że ów kucharz mógł oficjalnie (jakiś certyfikat, czy coś) przyrządzać tę trującą japońską rybę, która źle przyrządzona zabija najedzonego. Drugim popisowym numerem był muchomor. Gotował go, odcedzał, chgw co i pozbawiał toksyn. To były czasy ;). Mój ojciec opowiadał mi, że w latach 70' pracując w Stoczni podjeżdżał na imprezę jedną taksówką, a w drugiej przyjeżdżał kapelusz... ;)
Paczki z głów!

Offline Page_Hamilton

  • Pr0
  • Wiadomości: 863
Ja pierdolę, jakie Wy macie ciekawe życia :|
wearehelp.bandcamp. com

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Nie dalej, jak 3 godziny temu dzwoni do mnie mój serdeczny przyjaciel ze szkolnej ławki. Teraz uczy innych idiotów polskiego w ogólniaku, który kończyliśmy. No i mówi, że sobie siedzi, pierdoli coś o Mickiewiczu, wtem otwierają się drzwi i wchodzi Iśka, nasza kumpela (dwa lata młodsza jest i chodziła do niższej klasy, ale się razem bujaliśmy "w bandzie"), a za nią jakiś nienaturalnie wysoki kolo. Kumpel do nich "Co jest, jest? Ja tu lekcje mam!" Na to laska - "chuj tam z lekcją - tego pana poznajesz?"

Kumpel tak patrzy spode łba, ten wysoki wyciąga rękę i mówi "Derek". No i się wtedy mój ziom w czoło pierdolnął, bo ten duży to był Derek W. Dick, znany szerzej jako Fish z Marillion.

No i nie dokończył o Mickiewiczu ziom, tylko wytłumaczył matołom w klasie kto to jest i wszyscy się cieszyli.

Ot, fajna taka historia ;)

Offline Konrad_89

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 67
- jak byłem bardzo mały i spałem w wózku, po przebudzeniu momentalnie siadałem i wyskakiwałem na główkę. Później ojciec zamontował mi szelki :(
- jak już byłem trochę większy i potrafiłem chodzić, uciekałem przed mamą z łyżeczką w ręce. Przewróciłem się i przebiłem policzek na wylot (ok 1 cm od ust - kawałek dalej i byłbym krzywousty, a tak mam bliznę, która podoba się dziewczynom) ;)
- pierwszą dziewczynę miałem w wieku 8 lat
- nigdy nie miałem nic złamane, za to złamałem nos koledze
- w gimnazjum podpaliłem koleżance włosy i spłuczkę w szkolnej toalecie
- w wieku 15 lat ściąłem włosy (zacząłem zapuszczać mając 10)
- kocham duże auta z jeszcze większymi silnikami
- nie mogę mieć motoru, bo wiem, że się zabiję :(
- wolę brunetki
- zbieram zakrętki od frugo ;)

Offline głuchy_zjeb

  • Gaduła
  • Wiadomości: 225
  • mahoń, heban, emg
    • Komandor gwiezdnej floty
Kiedyś zabrakło dla mnie miejsca w samolocie i leciałem w kabinie pilotów :D i było to po 9.11 :D
ore ore na traktore

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
- nie mogę mieć motoru, bo wiem, że się zabiję :(
- wolę brunetki



Bratnia duszo!
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
+1 z motorem.
Paczki z głów!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
+2 z brunetkami
B ( o ) ( o ) B S

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
@Page - to nie my, tylko nasi znajomi/bliscy... ;)

Przypomniało mie się jeszcze, że mam dwa fetysze przyrodnicze:
- góry. Za każdym razem jak jadę w góry i zaczynają się pierwsze większe wzniesienia, to czuję fizyczną ekscytację!
- chmury. Za gówniarza leżeliśmy na trawie z bratem (jak Snoopy) i podziwialiśmy chmury, zgadywaliśmy kształty. Wyciągałem rękę i wyobrażałem sobie, że mogę je dotknąć. Piękne czasy... <wyciera łzę> Często też wtedy nocami wypatrywaliśmy na niebie przesuwających się wolno satelitów. Mieszczuchy tej przyjemności nie doświadczą, trzeba się wybrać z dala od łuny miejskiego oświetlenia.
Spoiler
Wracając do chmur - również się fizycznie ekscytuję, kiedy piękne Cu wiszą kilkaset metrów nad głową. A najlepiej być na szczycie góry rano (np. Skrzyczne) i widzieć chmurki poniżej.
W końcu połączyłem obie rzeczy i zacząłem latać na paralotni. Możecie się chyba domyślać co czułem, kiedy byłem na takim poziomie, żeby w końcu wystartować w górach i być w chmurach... Razu jednego u siebie, nad morzem, doświadczyłem latania w chmurach, które przyszły na wysokości 0 (zero). Niesamowite, nie zapomnę do końca życia/początków Alzheimera*.

(*szukam opisu na para-forum, śmiesznie się siebie czyta z 2003r. ;))

Posty połączone: 14 Paź, 2011, 10:55:31
*Noo! ;)
Spoiler
« Ostatnia zmiana: 14 Paź, 2011, 10:55:31 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Przypomniało mie się, że potrafiłem dotknąć językiem czubka nosa! No i próbuję dzisiaj - i ni cholery! Wniosek - język musiał się zetrzeć! Żona - koniec z minetami do końca 2011! :D

Po kilku próbach już prawie mie się udaje - sytuacja opanowana!
Paczki z głów!

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 502
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Dobra, moja kolej:
- Gdy miałem dwa lata złożyło mi się pod dupą drewniane składane krzesełko. Niefortunnie trzymałem palec prawej dłoni gdzieś w głębi jego bebechów. Zerwało mi praktycznie całe mięcho z ostatniego paliczka, na szczęście wszystko udało się przyszyć. Do dziś paznokieć na jednym palcu rośnie jakoś dziwnie, jakby cały czas był w dwóch miejscach pęknięty wzdłuż.
- Kilka albo kilkanaście razy zdarzyło mi się srać w miejscu publicznym i do tego nie przeznaczonym. Na trzeźwo także.
- Zbieram etykiety od browarów, chociaż wiele tego nie mam - raptem około sześciuset różnych (w tym 50 z ChRL :D);
- W piątej klasie podstawówki miałem średnią 5,3, w czwartej klasie liceum - 1,5
- Kiedyś miałem kudły długie do łokcia, później opierdoliłem się na łyso (pijacka fanaberia). Ale jako że włosy nie chuj i odrosną na pewno, znów są do cyca;
- Przeprowadzałem się w życiu hm, jedenaście razy;
- Potrafię nachlać się (chwilowo) jednym piwem, o ile wypiję ję w ~minutę :D
- Nigdy nic sobie nie złamałem;
- Nigdy nie robią mi się siniaki, nawet gdy dostałem kopa w mordę i śmietnikiem w plecy (ponoć leżałem wtedy nieprzytomny kilka ładnych minut);
- Misia pierwszy raz widziałem w zeszłym roku, Seksmisji do dziś nie obejrzałem :D
- Od urodzenia mieszkam nad morzem a nie umiem pływać. Kąpię się w morzu średnio raz na dwa, trzy lata;
- Pierwsza muzyka której zacząłem słuchać światomie to Queen - było to gdzieś w drugiej klasie podstawówki.
- Przez ostatnie pięć lat zarobiłem może osiemset złotych.
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Paczki z głów!

Offline admaxo

  • Pr0
  • Wiadomości: 764
  • Bogdan Grad Fan
Necro bump!
Przeczytałem cały temat i pomyślałem, że go trochę odświeżę bo mi się spodobał.
No to ja:
- 3 razy załamana ręka
- Wybity obojczyk
- Zbita noga
- Dziura w kolanie
- W dzieciństwie zostałem przygnieciony przez meblościankę, po której się wdrapywałem
- Na każdym motorze i rowerze, który miałem zdarzył mi się wypadek
"Trzeba sciszyc gitare, zeby wydobyc specjalne pasmo z 8 struny, ja tylko tak podpowiadam" - Bogdan Grad

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Ciekawi mnie ile jeszcze jest dziwnych starych tematów, których jeszcze nigdy nie widziałem :P

(a jestem tu już kilka lat :D)
« Ostatnia zmiana: 04 Maj, 2013, 23:05:26 wysłana przez majkelk »
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Bekać umim.
synkopy to guwno