Autor Wątek: Ciekawostki "Dropsa" - Wujowe scherzo  (Przeczytany 26341 razy)

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Sięgam bezproblemowo (nie, nie do dupy) ale nie praktykuję.

 :facepalm:

Wiedziałem...no ale szkoda, że nie sięgasz do dupy, no szkoda :D
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Sięgam bezproblemowo (nie, nie do dupy) ale nie praktykuję.

 :facepalm:

Wiedziałem...no ale szkoda, że nie sięgasz do dupy, no szkoda :D

ja tam mu nie wierze...

Offline Neithan

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 70
  • porwany obłędem
    • Whalesong
potrafię wygiąć palce na kąt 90 stopni, zauważyłem że inni nie :P jem niesamowicie długo ryby szukając chociażby najmniejszej ości :P czasem wydaje mi się, że ktoś mnie woła, mimo że nikogo nie ma w pobliżu :D w ogóle słyszę czasem głosy :D a tak poza tym mam własnego klona. :)
« Ostatnia zmiana: 08 Wrz, 2010, 10:28:32 wysłana przez Neithan »

Offline immortal-king

  • Gaduła
  • Wiadomości: 290
  • Zaraz trejning i bendziemy krecic jak cieba!

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Sięgam bezproblemowo (nie, nie do dupy) ale nie praktykuję.

 :fotki:

Mówiłem że nie praktykuję więc fotek nie będzie :D
A jak ktoś nie wierzy - jestem bardzo szczupły i dosyć mocno rozciągnięty, do tego wada kręgosłupa  i można wszystko :D

edit
Ja tylko sięgam - nie dam rady zrobić tego co Marylin - bez przesady ;)
« Ostatnia zmiana: 08 Wrz, 2010, 21:52:55 wysłana przez blackdahlia »

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
No to kilka "ciekawostek" o mnie:

-W towarzystwie mam opinie alkoholika.
-Miewam zmienne nastroje jak kobieta w ciąży.
-Nienawidzę ludzi robiących problemy z pierdół.
-Kiedyś śpiewałem jako solista w kościele ale przeszedłem mutację i cały mój talent wokalny gdzieś umknął.
-Nie posiadam całkowicie żadnej przydatnej umiejętności.
-Jestem uzależniony od masturbacji :D
-Mam pięknie połamany nos i śliczne dwie blizny na twarzy.
-Bywałem bardzo agresywny po wódce. Teraz nauczyłem się pić jak człowiek a nie jak baran :)
-Czasem znajomi z różnych środowisk mają o mnie całkowicie odmienne opinie. Jedni uważają mnie za ucieleśnienie rock&rolla(ci z którymi piję) a drudzy za skromnisia(ci na co dzień). Jestem dwie twarze :P
-Nie pamiętam swojego pierwszego koncertu przez alkohol.
-Kiedyś zdobyliśmy ze szkołą puchar za trzecie miejsce w mieście w biegu przełajowym na 3km dzięki mnie i kilku kumplom z mojej klasy. Schowaliśmy się w krzakach 300 metrów od mety.
-Za czasów szczenięcych udało mi się zamknąć drzwi Nissana Laurela z moim palcem w środku. Bolało.
-Miałem 3 razy złamaną rękę.
-Lubię hazard. Założę się o wszystko jeżeli będę miał choćby małą szansę na wygraną.
-Mam bardzo słabe mniemanie o sobie i wcale nie uważam tego za minus.
-Uznaję debilizm za usprawiedliwiony jeżeli debil zdaje sobie z niego sprawę.
-Uwielbiam czarny humor.

Większą część swoich historii życiowych pominę. Wolę żeby zostały we wspomnieniach :)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 779
O, kurwa. Gdybym miał córkie na wydaniu, to bym Cię przegnał ;)

A tera:
- zbieram kostki gitarowe. Najstarsze mają ponad 20lat, są także przywiezione z Rosji. Wczoraj przypomniał mi o tym Szymonio, rozsypując je w pieruny z pudełeczka. Muszę przejść na klaser, a najlepiej gablotkę ;) Jeśli macie jakieś fajoskie kostki - to w kopertę i do mnie, opłacam przesył!!! Stwierdziłem, że muszę ruszyć z kolekcją na poważnie
- kiedyś zbierałem swoje paznokcie. Hodowałem sobie jednego na kciuku, bo mam w chuj mocne - i kiedy się w końcu złamał wkładałem do specjalnego pudełeczka z małymi szufladkami, na "rewersie" wpisując daty od kiedy do kiedy był w hodowli. Zazwyczaj osiągały 1,5-2cm... ;) Gdybym nie był aktywnym młodzianem, tylko paniusią, to by rósł i rósł, ale zawsze coś majstrowałem i w końcu się uszkadzał mechanicznie.
- kiedy w wieku 21lat szedłem do pierwszej etatowej pracy - obciąłem włosy, które hodowałem 13 roku życia. Były tak na pół pleców. Wymyłem szamponikiem i ciach, ciach kiteczkę. I... trzymam je do dzisiaj i jeszcze dają szamponikiem!

Sam widzę, że :fotki:, więc muszę tu zrobić wystawę moich vintage fot. Zesracie się ze śmiechu. Bo to już w sumie nie vintage, tylko retro, a nawet nekro :D
Paczki z głów!

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Gdybym Wuju był twoim chłopakiem bałbym się umrzeć w lęku, że mnie umyjesz, napiszesz na plecach imię i schowasz pod łóżko.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 779
Nie było kasy, to kolekcjonowało się co było pod ręką :D W ogóle jestem sentymentalny, a nigdy nie nadawałeś swojej kupie imienia i nie żegnałeś się czule i z żalem? :D :D

OK - zbierałem w podstawówce też różniste puszki od browara. Że mnie stary nie pogonił... ;) Myślę, że wykazywał zrozumienie tematu ;) Mam fotę na dowód! Nie, no, kude, muszę je poskanować i tu dać!
Paczki z głów!

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 870
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Z tymi paznokciami to prawie jak Euchrid z "Gdy oślica ujrzała anioła" Nicka Cave'a, tylko że tamten zbierał jeszcze do pudełek pod łóżkiem skrzepy krwi z rozwalonego nosa i zerwane strupy. :D
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline sobek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 489
  • Cornford Fanboy
A wlasnie. Wy tez czesto macie deja vu? :D Podobno to przypadlosc ludzi psychicznie chorych, a ja miewam dosyc czesto

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 779
W pewnym sensie, podobno jest tak, kiedy jedna półkula działa chwilowo z opóźnieniem w stosunku do drugiej (mózgowej - nie wiem jak jest z półdupkami :P). Mam tak czasem przy bardzo zmęczonym umyśle. A już kiedyś o to nie pytałeś?... ;)
« Ostatnia zmiana: 10 Wrz, 2010, 11:21:37 wysłana przez wuj Batman »
Paczki z głów!

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Eeee, to ja nic wielkiego chyba nie mam.
Poza tym, że przez całą podstawówkę miałem sesje z psychologiem bo rysowałem spirale od zewnątrz do środka i mieszam herbatę w drugą stronę niż wszyscy.
I mam kompletnego pierdolca na punkcie samochodów. Od 1991 roku miałem ich ponad 40 już chyba.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 779
I mam kompletnego pierdolca na punkcie samochodów. Od 1991 roku miałem ich ponad 40 już chyba.

Mój kolo do 2005 zaliczył 58 panienek. Od tamtej pory nie zmienił nawyków, ale po setce przestał liczyć... ;)
Paczki z głów!

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
I mam kompletnego pierdolca na punkcie samochodów. Od 1991 roku miałem ich ponad 40 już chyba.

Mój kolo do 2005 zaliczył 58 panienek. Od tamtej pory nie zmienił nawyków, ale po setce przestał liczyć... ;)

Ja do momentu poznania mojego obecnego klamota, nie pamiętam w ile wszedłem, ale tu nie ma sie czym chwalić. Chłopcy są ciekawsi :D
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 779
Te z neta też się liczą?
Paczki z głów!

Offline spooky_head

  • Gaduła
  • Wiadomości: 285
Te z neta też się liczą?
tak, ale 1GB w wirtualu = 1 laska w realu
minimum respect!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 779
Te z neta też się liczą?
tak, ale 1GB w wirtualu = 1 laska w realu

:(


:D
Paczki z głów!

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Mój kolo do 2005 zaliczył 58 panienek.
tak, ale 1GB w wirtualu = 1 laska w realu
Wygrałem! Dostanę nagrodę?

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 779
Ciekawostka (szkoda jej tylko dla szałta ;)):

Zawsze chciałem mieć dziecko, a konkretnie (i koniecznie!) synka. Do tego stopnia, że kiedy miałem 13 lat kupiłem na kolonii w NRD (tak! ;)) dla swojego przyszłego dziecka buciki - i mam je do tej pory. I kiedy w końcu urodził się Szymon i zaczął rosnąć - wtedy sobie o nich przypomniałem. Przymierzyłem - i okazały się już za małe!!! :facepalm:

Ale mam je nadal. Kto wie?... :D
« Ostatnia zmiana: 22 Lis, 2010, 12:24:21 wysłana przez wuj Batman »
Paczki z głów!

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
to ja wam pokaże z ciekawostek moje minifotostory ; )
jak byłem młody i piękny to byłem truu metalowiec więc zapuszczałem kłaki od 13 roku życia. Łącznie zapuszczałem koło 10 lat.

metalowiec i storm at the baltic sea.


wersja Boryna z cudnym warkoczem.


no i tragicznie obcięty członek.


a tu mam wersję "pedau" zaraz po ścięciu końskiej kity.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 779
Pięknie, pięknie! U mnie wszystko to samo, 13 rok życia itd. Tyle, że ściąłem na prawie zero.
Za to zainspirowałeś mnie - może trzeba by zapodać fotasa jak to teraz wygląda po 14 latach ;)
Paczki z głów!

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 870
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
13 lat? Cienko...
 Moja fotka w wieku mniej wiecej 2,5 lat:
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
13 lat? Cienko...
 Moja fotka w wieku mniej wiecej 2,5 lat:
Myślałem, że jesteś chłopcem.

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 870
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Ja też :D  
« Ostatnia zmiana: 22 Lis, 2010, 23:22:39 wysłana przez theremin »
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!