Autor Wątek: MOTO-MOTO, czyli czym się lansujecie oraz czym lansować byście się chcieli  (Przeczytany 302223 razy)

Offline Guitar Spot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 190
  • www.guitarspot.pl
    • Autoryzowany Dealer Suhr, Aristides, Skervesen w Polsce
Wiesz. Francją ludzie jeżdżą bo muszą. Taki kraj ze najczęściej jest to szczyt możliwości przeciętnego zjadacza chleba. A francuzy oferują najlepsze wyposażenie w swojej cenie. wszystko tez kwestia egzemplarza i jak kto dbał.
Autoryzowany dealer Suhr, CAA, Jim Kelley, Aristides : http://guitarspot.pl

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Ode mnie słówko co do pojemności auta: nie patrz na cyferki tylko na to co masz przed oczami. Ja się bujam 306 w hatchbacku, Siostra A4 B6 kombi. Różnica w długości auta bite pół metra. W złożonym bagażniku 100 litrów. Na papierze. Czy to czuć realnie? Nie. Plus na korzyść kombiaka widać dopiero kiedy złoży się siedzenia i masz przestrzeń ładunkową dłuższą i bez pochylonej tylnej szyby.

W każdym razie powodzenia, bo będzie potrzebne :P
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
A4 akurat są ogólnie jakieś ciasne w środku, większe z zewnątrz. Jak wsiadłem pierwszy raz to wydawało mi się, że zupełnie podobnie jak w golfie :)

Składanie siedzeń fajnie rozwiązane jest w c-max. Z tyłu siedzenia składają się w kostkę, przez co jeszcze więcej miejsca się uzyskuje.

A co myślicie o 12 msc gwarancjach komisowych? Działa to czy pic na wodę i jak auto się zjebie to i tak będę na lodzie? Nie wiem czy to w PL działa, ale tu często w opisach od handlarzy widnieje taka opcja.
007

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
( Obraz usunięty.)
Ale nie kupuj, bo Ci się będzie psuć. Codziennie :)

Auto niesamowicie ładne, ale jeśli byś zaczął rozważać, to sprawdź czy wózek Ci wejdzie do bagażnika - nie chodzi tu nawet o wymiary, co klapę bagażnika. Moim zdaniem tego, kto to zaprojektował, oraz tego, który to zatwierdził, należałoby powiesić za jajko.

W temacie:
https://www.dropbox.com/s/yyvktxpviczhxsg/2015-05-10%2013.54.51.jpg?dl=0
https://www.dropbox.com/s/3ocgd7m9gwhthk0/2015-05-10%2013.54.27.jpg?dl=0
https://www.dropbox.com/s/xxd8m2906nezu8g/2015-05-10%2013.54.32.jpg?dl=0

W Stuttgarcie odbywały się w tym weekendzie Auto-targi, z bardziej egzotycznych aut w zasadzie był tylko jeden Fisker Karma wystawiony. Moją uwagę przykuła ta o to czerwona strzała - Mercedes CLA Shooting Brakes. Dosłownie mówił do mnie, żebym go wziął, najlepiej jeszcze dzisiaj. Do tego jeszcze czerwony - najszybszy. W środku bardzo ładnie wykonany, tapicerka w zdecydowanej części miękka (mój fetysz samochodowy), plastiki sprawiały dobre wrażenie. Kierownica miła w dotyku i ładnie wyprofilowana, skrzynia automat, drążek przy kierownicy, na tunelu tylko schowki. Bagażnik sprawiał wrażenia większego niż np. w Hyundaiu ix35. Tak, mój nowy gas.

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
@domas Ty dziadu jeden, do tej pory nie potrzebowalem samochodu, teraz wyraznie czuje potrzebe posiadania! A ić Ty :)

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
( Obraz usunięty.)
Ale nie kupuj, bo Ci się będzie psuć. Codziennie :)

Bez przesady.

Spoiler
Paczki z głów!

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 462
Jest takie powiedzenie.......J ak cię stać na dwie alfy, to możesz sobie jedną kupić :)

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Mówią też, że alfy geje i pedały kupują.

Mini też ;)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Orange

  • Gość
Mówią też, że alfy geje i pedały kupują.

Mini też ;)

Yup. Mini którym jeździłem- właścicielem jest gej właśnie. Ale moja żona się zakochała w zapierdalaczu.

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 462

..... Mini którym jeździłem- właścicielem jest gej właśnie.......

Pożyczał ci za free ?  ;)

Orange

  • Gość
Rozumiem do czego zmierzasz, ale nie. Zmieniliśmy się jako kierowcy. A małżonka jechała z nami.


Orange

  • Gość
Pewnie dlatego na żadne GP forumowe nie mogę jechać...

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Generalnie samochodu nie mam, bo na osiemnastkę wolałem 6505 od jakiegoś szrotu :D No i fury mi nie trzeba, taka wygoda studiowania w rodzimym mieście. Ale jak już miałbym hajs i potrzebę na furmankę to zainwestowałbym w takie coś
Spoiler
A tak to na co dzień jak trzeba mi fury to pożyczam od mamuśki taką tojotkę
Spoiler
Może to nie jakaś rakieta (bagatela 90 kucy 1.4 D-4D) ale też jak Octavia, czołg nie do zajebania. Samochód z 2002r. a jedyny cel, dla którego odwiedzał serwis to były kontrole okresowe i jakieś rutynowe pierdoły typu wymiana oleju etc. Dopiero niedawno gdzieś się chyba kabelek przetarł i EGR nie bangla no ale dopóki się nie zapcha to jeździ ;D

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 462
Pewnie dlatego na żadne GP forumowe nie mogę jechać...

Nikt nie zna cię lepiej niż twoja własna żona , to dlatego nie chce cię puścić samego  :lol:

Offline Guitar Spot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 190
  • www.guitarspot.pl
    • Autoryzowany Dealer Suhr, Aristides, Skervesen w Polsce
Mówią też, że alfy geje i pedały kupują.

Mini też ;)
I jeszcze baby je kupują :P
Autoryzowany dealer Suhr, CAA, Jim Kelley, Aristides : http://guitarspot.pl

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 462
Mówią też, że alfy geje i pedały kupują.

Geje tak, pedałów to raczej nie stać, no chyba że jakiś homoseksualista .

Offline Sikor

  • Gaduła
  • Wiadomości: 443
    • Moje galerie...
Minivan to w zasadzie wyższe kombi i nic szczegolnie więcej nie zaoferuje niz dobre kombi [...]

Nie bede uogolnial na wszystkie modele, ale jesli chodzi o przyklad Mondeo i S-Max/Galaxy (zbudowane na podwoziu Mondeo),
to roznica jest duza na korzysc minivanow:
- ilosc miejsce w drugim rzedzie (bardziej pionowo sie siedzi, a do tego fotele sa przesuwane)
- 3 jednakowe fotele w drugim rzedzie (wchodza 3 foteliki dla dzieci, a do Mundka nie, mialem)
- wyraznie wiekszy bagaznik (nawet przy wersji z 7-ma fotelami jest wiekszy niz w Mundku, ktory i tak maly nie jest)
- wiecej schowkow, przestrzeni nad glowa i ogolnie wiecej przestrzeni dokola
Practice cures most tone issues - John Suhr
--
Moja galeria z Musikmesse 2014 i nie tylko...

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Ale chwileczke @Sikor   S-max to już ciut więcej niż wspominany na wstępie C-Max ( o którym i ja mówiłem ) i o ile z S-max jest ok to z C-max jest słabo.

Offline szu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 179
Imo są pojazdy typu scenic, które zasługują zdecydowanie na miano mcv i oferują znacznie więcej uzytkowo niż kombi.

Swoją drogą polecam koledze scenica. Porządna fura.
If you are able to drift properly, you simply look much cooler than your mates.

Offline Sikor

  • Gaduła
  • Wiadomości: 443
    • Moje galerie...
Ale chwileczke @Sikor   S-max to już ciut więcej niż wspominany na wstępie C-Max ( o którym i ja mówiłem ) i o ile z S-max jest ok to z C-max jest słabo.

Ok, rozumiem, ale nie wynikalo, ze masz na mysli konkretny model.
Zabrzmialo to bardzo ogolnie, stad moj komentarz  :angel:
Practice cures most tone issues - John Suhr
--
Moja galeria z Musikmesse 2014 i nie tylko...

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
A Zafira to ma spory bagażnik - ale chyba na dachu ;).

Nie grzebiecie nic ostatnio przy autach? Wygłuszanko, modyfikowanko?
Paczki z głów!

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Ja muszę zmienić mieszek gałki zmiany biegów i poluję na ori podłokietnik. :P

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus