Autor Wątek: MOTO-MOTO, czyli czym się lansujecie oraz czym lansować byście się chcieli  (Przeczytany 302140 razy)

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Po latach zmagań z wiecznym brakiem gotówki nareszcie jest:


Oczywiście musiała od razu mi jebnąć jedna żarówka, ale hej, co to za używany samochód, jeżeli wszystko w nim działa? :P

Offline Phoenix

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 84
Po latach zmagań z wiecznym brakiem gotówki nareszcie jest:
( Obraz usunięty.)

Oczywiście musiała od razu mi jebnąć jedna żarówka, ale hej, co to za używany samochód, jeżeli wszystko w nim działa? :P
Jak na razie.*

Offline benkai

  • The Resolver
  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
Nie no,  to przecież toyota corolla z najlepszego okresu.  Przy rzetelnej obsłudze będzie jeździć do konca świata ;-)

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
Moja foka też jak narazie bez zarzutu. Jestem bardzo zadowolony, fajne auto.

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
- belka po pełnej regeneracji i odmalowaniu z S16 ze stabilizatorem i poduszkami z poliuretanu - jest
- amortyzatory Kayaba - są
- komplet sprzęgła LUK - jest
- oryginalny korkowiec Boscha - jest
- "sierżant" - jest

Teraz tylko termin domówić, i... opony, filtr gazu, kilka regulacji, i można będzie jeździć :P
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Jak na razie.*
Dzisiaj wyszło, że to ja pomyliłem światło postojowe ze światłami mijania i tak naprawdę wszystko jest sprawne w tym względzie(tak to jest, jak się robi prawko a potem trzy lata nie ma czym jeździć). :facepalm:

No, oprócz tego, że tylne przeciwmgielne się włącza przy odpalaniu silnika, ale to wiedziałem przed zakupem.

Nie no,  to przecież toyota corolla z najlepszego okresu.  Przy rzetelnej obsłudze będzie jeździć do konca świata ;-)
Trochę na to liczyłem polując na ten model. :)

Jest oczywiście parę pierdół do zrobienia (luzy na wycieraczkach itp.), ale generalnie na razie jest w dobrej formie. Zobaczymy jak długo.

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Akurat jak się trafiła fajna pogoda i jakaś-tam scenografia, to mi baterie w aparacie szlag trafił i trzeba było robić fotki szajsfonem...





Na razie... stoi u mechanika na wymianie uszczelki pod głowicą i regulacji luzu zaworowego :P Jak to zrobię, to w zasadzie koniec doprowadzania go do ideału. I początek spalania po 6l/100. Gazu. Sprawdzałem :D
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.


Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Wiem :D

Wersję Mk II po lifcie zaprojektowano w 1996 roku. Jak komuś się nudzi, może sobie sprawdzić jak anachronicznie w większości przypadków wyglądają dziś auta z podobnych roczników. A 106 Mk II Sport (nakładki, inne zderzaki, spojler, obniżone zawieszenie) + dobre felgi (mój stoi na Speedline 299, ale genialnie wygląda np. na german-style-BBS) + odpowiedni kolor (najlepiej biały / czarny) nadal prezentuje się naprawdę nieźle.

Jak skończę mechanikę, to w chwili wolnego i tak muszę przemalować felgi. Skończy się pewnie na czarnych + chromowane ranty, jak poniżej. Oj chciałbym, chciał takiego, ale dostanie dzisiaj dobrze zachowanej 205GTI...



Ale pooglądać można ;)
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline vlamnick

  • Gaduła
  • Wiadomości: 126
  • i am unable to can
Wcześniej miałem z rodzicielem moim na spółkę Passacika bepięć w dizlu, ale ostatnio po długim czasie odkładania sprawiłem sobie coś własnego - Forda Focusa MK1 w kombi, 1.6 benzynka ZETEC SE, 100 kuców, 4 gary 16 zaworów. Ładnie chodzi, ale przyzwyczajenia z dizla sprawiają, że pali mi około 10 w mieście  :facepalm: Trzeba się z tym ogarnąć. Ogólnie stan super, rocznik 2001, przebieg obecnie 148k. Nigdy nie palone, naprawiane w ASO oryginalnymi częściami. Od lekarza z mojej mieściny, co dla żony swej kupił żeby dzieci do szkoły odwoziła :P Muszę tylko podoklejać wszystkie listy, w środku prawy panel sterowania szyb wymienić (bo punkł) i wszystko wsio. Jak za taką kaskę to super autko, zakochałem się w Fordach :P Fotkę zarzucę (jakby kogoś interesowało) jak zajmę się wszystkimi pierdołami wymienionymi wcześniej + wypoleruję lakier i zawoskuję. Pozdro

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
hehe ja właśnie ostatnio też kupiłem, hatchbacka - 2003. Trafiłem egzemplarz bez śladu rdzy, w super stanie jak na tak stare auto.
Fajny jest. Potwierdzam spalanie w mieście:D Kraków w korkach to ja pierdooole...  Ale na trasie bez autostrady lekko da się osiągnąć 6.5, udało mi się bez ciśnienia do 6.1 zejść ostatnio bo pusta droga była.

Też do turbodiesli jestem przyzwyczajony i mi turbinki brakuje bardzo;)

Offline Andres

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 20
z takiej racji ze mieszka się na wsi  :D

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Oj tam od razu "na wsi" :P

Natomiast panowie forumisie, mam dla was deala: kupiłem sobie-tylko-znanymi-kanałami :P komplet kół, niemieckie szprychowe BBSy 14" pod francuskie autka (4x108, ET20), stan w zasadzie idealny (nowy lakier), z założonym kompletem zimówek (para Kleber + para Pneumant, 175/65R14, prawie nie jeżdżone), ale okazało się, że nie będą mi potrzebne bo zostaję na 15tkach. Stąd puszczę chętnie do ludzi. Więc jak macie jakąś francę :D typu 106 / Saxo / 306 / Xsarę / Berlingo... to możecie wyrwać fajne i dość niespotykane kółka. Tak to wygląda:





Nie chcę zakładać tematu na giełdzie, bo to trochę nie to forum ;) stąd ceny i szczegóły będę uzgadniał na PW.

Polecam, Żanet Kalota :D
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Skoro niemieckie to rozstaw srup powinien być chyba 7:1

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
A fogle to takie podsumowanie prac z ostatnich dni:

- zmieniłem oponki na komplet "nówek sztuk", wynalezionych w baaardzo dobrej cenie, dorwałem wreszcie nietypowy a pasujący mi rozmiar 175/55R15. Autko zostaje więc na w/w 15tkach Speedline 299, tylko jeszcze lakierowanie zostało,
- na poprzedni set opon już mam kupca,
- ugaduję wstępnie sprzedaż drugich felg i opon (tych ze zdjęć wyżej, jak są chętni to się spieszyć ;) ),
- wreszcie ogarnąłem szczelność parownika,
- zmówiłem się z kolegą z forum 106 na lokalne, kameralne gejparty ;) Pożyczy mi kobyłki, bo będę musiał na kilka godzin zdjąć wszystkie koła, a do tego komplet torxów żebym się dogrzebał tam gdzie wcześniej nie mogłem.

Teraz skończyć grzebanie przy krokowcu, ogarnąć zapłon, wyregulować zawory i skład mieszanki i... zastanowić się nad SWAPem na przyszły sezon :D

Co prawda pod ciężką nogą (LoL :D ) Żony Mojej autko żre koło 8 gazu / 100, ale to i tak połowę taniej niż dotychczasowe 7 benzyny ;)
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Ha, nie chwaliłem się!

TADAAAAAA!!!



Żesłikątałnt!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
B ( o ) ( o ) B S

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
a bo tak mi się skojarzyło, bo chyba 2 lata temu sprzedawał na forum xD
B ( o ) ( o ) B S

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Wrzucałem już info na poprzedniej stronie, ale potrzebuję szmalcu, a nowego tematu na giełdzie zakładać nie chcę.

Prezentowane wcześniej koła (BBSy 14, oponki Kleber / Pneumant) sprzedam TANIO. Tu szczegóły i focie: http://olx.pl/oferta/felgi-bbs-14-4x108-peugeot-citroen-opony-zimowe-kleber-pneumant-CID5-ID6wt9W.html

CENA DO KOŃCA SIERPNIA, bo mnie ciśnie mocno na żywą gotówkę:
- felgi 515zł
- opony 282zł
- całość 777zł!!!

Jakby się komuś krzaczyły fotki z olxa, podglądowe focie z dekielkami i bez:





Brać Pany, brać! :D
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Misie, pomoże mi ktoś w wycenie tego sprzętu? I jeszcze jakby wzrokowo modele mi podał to by fajnie było bo nie mogę znaleźć nigdzie nic. Bo nie umie :(

Stage 6
Tecnigas
Tecnigas
LV

imgur.com/a/F1MGA/embed
« Ostatnia zmiana: 26 Sie, 2014, 12:10:15 wysłana przez Amal_68 »
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Czy istnieje offroadowy wóz, który nie będzie drogi przy zakupie (załóżmy, w granicy 10k), ani nie będzie 30letnią skarbonką wymagającą ciągłego serwisowania i topienia kasy, a do tego miałby więcej niż 2 siedzenia i nie palił jak smok?
Jak próbuję się rozglądać za czymś takim, to albo silniki 4.0 benzyniaki typu patrola, albo mały fiat na sterydach typu samuraia...
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Czy istnieje offroadowy wóz, który nie będzie drogi przy zakupie (załóżmy, w granicy 10k), ani nie będzie 30letnią skarbonką wymagającą ciągłego serwisowania i topienia kasy, a do tego miałby więcej niż 2 siedzenia i nie palił jak smok?
Jak próbuję się rozglądać za czymś takim, to albo silniki 4.0 benzyniaki typu patrola, albo mały fiat na sterydach typu samuraia...
Łada Niva :D
"grałeś kiedyś w samoloty?"