Autor Wątek: MOTO-MOTO, czyli czym się lansujecie oraz czym lansować byście się chcieli  (Przeczytany 311771 razy)

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
szkoda, że w przypadku takich informacji nigdy nie podaje się jaki procent tych wypadków spowodowany był przez motocyklistów, a jaki przez innych kierowców. mówi się, że "motocykliści to zagrożenie na drogach", a szkoda, że nie mówi się o zwracaniu uwagi na sytuację drodze i patrzeniu w lusterka - sam przez paru debili za kierownicą, którzy nie znają przepisów ruchu drogowego, parę razy o mało nie znalazłbym się w szpitalu (albo gdzie indziej).
do widzenia.

Offline czerez

  • Gaduła
  • Wiadomości: 488
  • Morde mam może nie w tamburyn, ale mam zasady
Czerez i Radziu - zginął właśnie 10. motocyklista w tym roku (większość w marcu). Sezon motocyklowy 2011 uważam za oficjalnie otwarty!

No nie mów mi, że należysz do grona zdziadziałych ludków , którzy na widok motocyklisty wykrzywiają ryj w nienaturalny sposób a z powykrzywianych ust wydobywa się pogardliwe "dawca" !!!
Statystyki które podaje policja , nie są miarodajne . Mało kto wie , ze 70% wypadków z udziałem jednośladów to wymuszenie pierszeństwa przez kierowców samochodów. A co ciekawsze jeżeli sprawcami wypadku czy kolizji jest kierowca jednośladu to okazuje się, że jest to albo gówniarz albo dziadek na skuterze . Oczywiście są tez pojeby , których motocyklistami nazwać nie można . Co prawda jest ich zdecydowana mniejszość , ale to przez nich MY normalni jesteś postrzegani jako coś czego nie należy tolerować . Dodatkowo dajmy na to taki post rzucony bez zastanowienia  to woda na młyn dla ludzi równie mocno pojebanych jak ci motocykliści
"Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk, a rośnie popyt na święty spokój" - Duńczyk !!!

Offline Shogun

  • Gaduła
  • Wiadomości: 136
Cerez dobrze gada, dużo kierowców samochodów uznaje motorzystów jako użytkowników drogi drugiej kategorii, ignorują ich i nie szanują, między innymi stąd tyle wypadków wśród NORMALNYCH motocyklistów.
Jak widać Polska to kraj stereotypów...

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Tak, do tego w naszym pięknym kraju jest pełno grup społecznych uznających się za zajebiste i uciskane. Druga strona medalu. Nie dramatyzujcie bo nie jest tak źle :)

Dziś mnie rozśmieszył chłopak na skuterku z za krótkimi spodniami przede mną na światłach. Ogólnie ludzie śmiesznie wyglądają na tym. Co nie zmienia faktu, że to bardzo praktyczne i ekonomiczne narzędzie do przemieszczania. Wizualnie - lol :)
007

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
No i brzmi zabawnie. Ale czasem potrzeba lansu pojawia się wcześniej niż możliwość zrobienia prawa jazdy. W większości przypadków.

Offline czerez

  • Gaduła
  • Wiadomości: 488
  • Morde mam może nie w tamburyn, ale mam zasady
Mnie osobiście wali ile osób zginęło na motocyklach . Podejrzewam  , że wszystkich jeżdżących samochodami wali to , ile osób ginie w tych pojazdach . Statystyki znam ponieważ non stop trzeba udowadniać ludkom jak jest naprawdę . Czy należę do grypy społecznej bo mam motocykl ? no może tak , ale się z nią nie utożsamiam . Mam przecież samochód , dwie gitary, klawisze, xbox-a , plazmę, . Mam głęboko w poważaniu kto jest uciskany a kto zajebisty  ;D ;D ;D
"Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk, a rośnie popyt na święty spokój" - Duńczyk !!!

Offline pele

  • Gaduła
  • Wiadomości: 420
w temacie jednośladów: od początku zeszłego roku regularnie jeżdżę do pracy rowerem. Ile chamstwa na drodze się od tej pory naoglądałem to szok, a to tylko 10km dziennie. Jesne że są rowerowi debile - wczoraj takiego widziałem (motocyklowi też), ale zachowanie sporej liczby kierowców to już jest masakra (raz zaliczyłem glebe na środku skrzyżowania po tym jak koleś wymusił pierwszeństwo, innym razem kierowca chciał mnie opluć przez okno). Tak czy siak, ryzyko wypadku kierującego jednośladem jest imo ogromne, i nie dyskutuje z czyjej to winy. Ale z drugiej strony, jazda rowerem po mieście daje mi tyle adrenaliny, że nie zrezygnuje z tego. Jazda autem nie umywa się do tego. Serio. Jak z motocyklem to nie wiem

Takie luźne przemyślenia

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Czerez - jeśli jadą po dwa pasy aut w dwie strony, a pan "motorniczy" stwierdza, że pas dla niego to właśnie te dwie ciągle linie przez środek całego zamieszania - to tak, dawca jak chuj. Dziś widziałem - to i piszę, nie będę szukał innych przykładów, bo mi się nie chce o tej porze, browar priority.
Paczki z głów!

Offline czerez

  • Gaduła
  • Wiadomości: 488
  • Morde mam może nie w tamburyn, ale mam zasady
tak - ale dla mnie koleś dla którego pas ruchu to ta przestrzeń między ciągłymi liniami jest bardziej przewidywalny niż jakiś paralityk albo garkotłuk , któremu pomylił się poniedziałek z niedzielą , pozycja blisko kierownicy - co by nie stracić z nią kontaktu i masakra w ruchu miejskim
bo mi się nie chce o tej porze, browar priority.

i ty też ? myslałem , że tylko ja tak mam  :D
« Ostatnia zmiana: 25 Mar, 2011, 21:46:42 wysłana przez czerez »
"Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk, a rośnie popyt na święty spokój" - Duńczyk !!!

Offline Shogun

  • Gaduła
  • Wiadomości: 136
Każdy kierowca bez wyobraźni jest niebezpieczny i to bez względu na pojazda
« Ostatnia zmiana: 25 Mar, 2011, 22:01:30 wysłana przez Shogun »



Offline czerez

  • Gaduła
  • Wiadomości: 488
  • Morde mam może nie w tamburyn, ale mam zasady
Fakt że zimą / w ulewie średnio raczej to wygodne, ale sprawa pozostaje dla mnie otwarta na przyszłość.


Widziałem kiedyś w Wawie :
śnieg jak cholera na jezdni rozjeżdżone marznące błoto . Z Racławickiej w lewo w Żwirki i Wigury skręca dostawca pizzy na skuterze . Jak nie pier****** !!!  Skuter w zaspie , pizza na asfalcie a dostawca w dupie !!! Może jestem trochę okrutny ale śmiałem się z tydzień - zobaczyć to jeszcze raz - bezcenne !!!
"Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk, a rośnie popyt na święty spokój" - Duńczyk !!!

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
Heh, w sierpniu :

Audi C3 2.5TDI Kombi + Hak i klima, super gdyby było quattro ;) Powinienem się w 5k zmieścić :D

Offline spooky_head

  • Gaduła
  • Wiadomości: 285
napiszę tu, bo muszę odreagować... miesiąc temu wpakowałem 2,5k w naprawę silnika z mondeo mk3 a w piątek chyba pieprznęła mi turbina. Dobrze, że się od razu zatrzymałem, bo na odcinku ~300 metrów jak się zastanawiałem co się dzieje zniknęło mi pół oleju z silnika (wiem, bo akurat tego dnia rano sprawdzałem ile go jest) - standardowy objaw przy awarii turbiny.

No normalnie motyla noga i psia kość :(
minimum respect!

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Nie jeździ się autami na F, Pamiętajcie Mazdy i Hyundaie też są na F.

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl




Offline shitol

  • Gaduła
  • Wiadomości: 386
będę jeździł na codzień

a od święta będzie w garażu stare, małe niemieckie coupe z celownikiem na czole

Offline Shogun

  • Gaduła
  • Wiadomości: 136
Też takim jeździłem.... Ale potem mi karta graficzna padła :/

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
No ja takim jeździłem wczoraj, przy zdawaniu prawa jazdy A5, żebym mógł startować w wyścigach. Chujowy, rzuca dupskiem strasznie. Dopiero jak w opcjach ustawiłem pełną asystę przy kierowaniu to się uspokoił.

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
napiszę tu, bo muszę odreagować... miesiąc temu wpakowałem 2,5k w naprawę silnika z mondeo mk3 a w piątek chyba pieprznęła mi turbina. Dobrze, że się od razu zatrzymałem, bo na odcinku ~300 metrów jak się zastanawiałem co się dzieje zniknęło mi pół oleju z silnika (wiem, bo akurat tego dnia rano sprawdzałem ile go jest) - standardowy objaw przy awarii turbiny.

No normalnie motyla noga i psia kość :(

szczerze współczuję, jednak nie powstrzymam się od pytania - czy należysz do tej grupy właścicieli Mondeo, która ma zderzak w innym kolorze niż nadwozie/dziurawy do tego stopnia, że widać gąbkę pod spodem?

niemożebnie mnie to bawi,  75% Mondełów ma w PL zderzak nie od kompletu, albo w ogóle tylko pół zderzaka :D
Łe tej.