Autor Wątek: Co nas w życiu cieszy ;)  (Przeczytany 1716884 razy)

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13900 30 Sty, 2020, 18:45:34 »
Kupiłem se chatę. :)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13901 31 Sty, 2020, 00:35:50 »
Chwalisz, czy żalisz? :D Oby entuzjazmu starczyło.
Paczki z głów!

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13902 31 Sty, 2020, 17:30:50 »
Haha wiesz co ja sam coraz bardziej dojrzewam do tego żeby za jakiś czas pomyśleć o domu zamiast mieszkania. Oby były warunki. Pewne rzeczy jednak potrafią męczyć w blokach.

A tymczasem ja zrealizowałem wszystkie pilne G.A.S.y. Normalnie nie ma co oglądać w internetach i kminić. Grać trzeba znaczy :D

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13903 31 Sty, 2020, 22:06:27 »
Chwalisz, czy żalisz? :D Oby entuzjazmu starczyło.

ulga panie, ulga
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13904 01 Lut, 2020, 00:59:57 »
U mnie po radości, stabilizacji, uldze, zbudowało się napięcie, potem miałem już tylko wyjebane. To zdanie streszcza moje 12 lat spłacania.









Jeszcze 18.
Paczki z głów!

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13905 04 Lut, 2020, 16:40:41 »
Kuuuurwa, nowa część Minionków w drodze.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13906 04 Lut, 2020, 18:41:58 »
BOSE QC35II <3

Spoiler
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13907 04 Lut, 2020, 21:56:17 »
BOSE QC35II <3

Spoiler

Myślałem o nich bo poduchy pierwsza klasa. Natomiast jak mi kolega dał założyć Sony WH-1000XM3, które sobie kupił to myślałem że mnie czaszkę zgniecie - poziom redukcji szumów już nie tylko teleportuje Cię w Bieszczady, jak w przypadku Bose, ale gdzieś na szczyt Fudżi.

Planują nam w robocie zmianę na open space'a i rozważam wymianę moich odszumiających zenków na to.

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13908 04 Lut, 2020, 22:26:50 »
BOSE QC35II <3

Spoiler

Myślałem o nich bo poduchy pierwsza klasa. Natomiast jak mi kolega dał założyć Sony WH-1000XM3, które sobie kupił to myślałem że mnie czaszkę zgniecie - poziom redukcji szumów już nie tylko teleportuje Cię w Bieszczady, jak w przypadku Bose, ale gdzieś na szczyt Fudżi.

Planują nam w robocie zmianę na open space'a i rozważam wymianę moich odszumiających zenków na to.

Tak. Bass też Cie teleportuje po godzinie słuchania :D. Dla mnie bose grają lepiej, ogrywałem sobie te i te przed zakupem. Plus są wygodniejsze, ale też trochę cięższe mam wrażenie. Pozdro z open space'a ;*
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13909 04 Lut, 2020, 22:38:07 »
BOSE QC35II <3

Spoiler

Myślałem o nich bo poduchy pierwsza klasa. Natomiast jak mi kolega dał założyć Sony WH-1000XM3, które sobie kupił to myślałem że mnie czaszkę zgniecie - poziom redukcji szumów już nie tylko teleportuje Cię w Bieszczady, jak w przypadku Bose, ale gdzieś na szczyt Fudżi.

Planują nam w robocie zmianę na open space'a i rozważam wymianę moich odszumiających zenków na to.

Potwierdzam, moja luba ma te soniacze od dwóch miesięcy.
A od miesiąca w serwisie...
Dźwięk rzeczywiście przezajebisty, ale serwis i sam fakt, że się od razu rozwaliły...
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13910 04 Lut, 2020, 22:46:51 »
Serio ten dźwięk w Sony nie jest taki bułowaty dla was? Bo dla mnie był. Jak założyłem Bose i odpaliłem Slayera to ta gitara idzie tam jak przecinak, a w Sony tak biedniej trochę. Miałem takie wrażenie jakby ten dźwięk w Sony mnie szybko zmęczył. Co do serwisu to nie wiem. Widziałem testy jak koleś bose wygina we wszystkie strony i nie pękają, więc chyba git. Poza tym tutaj wszędzie są śrubki. Wszystko się wymienia w sumie :)
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13911 06 Lut, 2020, 22:04:42 »
"With the new record, I'll be back with fast aggressive riffs and technical stuff, so the old fans will get what they deserve after years of my experiments." Wacek Kiełtyczek!
Paczki z głów!

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13912 06 Lut, 2020, 22:13:13 »
"With the new record, I'll be back with fast aggressive riffs and technical stuff, so the old fans will get what they deserve after years of my experiments." Wacek Kiełtyczek!

Wacek nie zna litości!
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13913 06 Lut, 2020, 23:28:04 »
Serio ten dźwięk w Sony nie jest taki bułowaty dla was? Bo dla mnie był. Jak założyłem Bose i odpaliłem Slayera to ta gitara idzie tam jak przecinak, a w Sony tak biedniej trochę. Miałem takie wrażenie jakby ten dźwięk w Sony mnie szybko zmęczył. Co do serwisu to nie wiem. Widziałem testy jak koleś bose wygina we wszystkie strony i nie pękają, więc chyba git. Poza tym tutaj wszędzie są śrubki. Wszystko się wymienia w sumie :)

Nie miałem na głowie tych Bose. Nie wypowiem się, ale to Tobie się mają podobać :D
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13914 07 Lut, 2020, 01:21:09 »
BOSE QC35II <3

Spoiler

Myślałem o nich bo poduchy pierwsza klasa. Natomiast jak mi kolega dał założyć Sony WH-1000XM3, które sobie kupił to myślałem że mnie czaszkę zgniecie - poziom redukcji szumów już nie tylko teleportuje Cię w Bieszczady, jak w przypadku Bose, ale gdzieś na szczyt Fudżi.

Planują nam w robocie zmianę na open space'a i rozważam wymianę moich odszumiających zenków na to.

Ja miałem XM2 i jakoś dla mnie dziwnie strasznie grały te słuchawki, dużo lepiej dla mnie brzmią pchełki WF-1000X, które mam na ich miejsce

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13915 07 Lut, 2020, 21:38:18 »
Serio ten dźwięk w Sony nie jest taki bułowaty dla was? Bo dla mnie był. Jak założyłem Bose i odpaliłem Slayera to ta gitara idzie tam jak przecinak, a w Sony tak biedniej trochę. Miałem takie wrażenie jakby ten dźwięk w Sony mnie szybko zmęczył. Co do serwisu to nie wiem. Widziałem testy jak koleś bose wygina we wszystkie strony i nie pękają, więc chyba git. Poza tym tutaj wszędzie są śrubki. Wszystko się wymienia w sumie :)

Mam Sony XM3 od jakiegoś czasu bo sobie kupiłem na murzyński piątek. Wcześniej znałem QC35 bo mój tata ma, ale jak dla mnie mimo iż grają zacnie to trącą już trochę myszką (microUSB, BT 4.2 itp.) a znowu ta seria 700 jeszcze droga. Sony wcześniej osłuchiwałem i też mi nie podeszły, miałem wrażenie, że są zamulone w stosunku do Bose. Zamówiłem Sony bo za dobre pieniądze je mogłem kupić i w momencie jak odpaliłem dedykowaną apkę na telefonie oraz lekko podbiłem środek to zacząłem lubić te słuchawki. I tak, bez EQ też powinny grać ale korzystam z nich tylko i wyłącznie z telefonem więc mam to EQ odpalone i jest git. No a reszta co oferują to jest cycuś glancuś, palce lizać. Poza jednym - KOMPLETNIE ZJEBANYM przełączaniem się między urządzeniami.

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13916 07 Lut, 2020, 22:56:39 »
Hm skoro przy słuchawkach BT jesteście... To one nie mają opóźnienia? Pytam, bo nie używałem nigdy takich, a kiedyś przypadkiem podłączyłem wieżę przez BT do telefonu jak jakiś film oglądałem, i dźwięk był o tyle opóźniony, że nie dało się tego tak oglądać.

Offline Sphincter

  • Gaduła
  • Wiadomości: 139
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13917 08 Lut, 2020, 00:32:21 »
Cieszy mnie, że w końcu coś ruszyło poważniej z moim prezentem (gita) na 30 urodziny, będzie może na 31, ale lepiej później niż wcale : P

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13918 08 Lut, 2020, 17:03:30 »
Hm skoro przy słuchawkach BT jesteście... To one nie mają opóźnienia? Pytam, bo nie używałem nigdy takich, a kiedyś przypadkiem podłączyłem wieżę przez BT do telefonu jak jakiś film oglądałem, i dźwięk był o tyle opóźniony, że nie dało się tego tak oglądać.

Jak już masz jakieś słuchawki na BT 4.2 czy najlepiej 5.0 to opóźnień nie ma. Znaczy pewnie są, ale na tyle niezauważalne, że nie przeszkadzają (też zależy od samego źródła ofc). W sumie w tym momencie jedyną kategorią słuchawek bezprzewodowych które mogą cierpieć na opóźnienia są słuchawki true wireless, ale na ten moment to też głównie dotyczy tańszych modeli.

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13919 09 Lut, 2020, 20:02:25 »
Ja oglądam normalnie filmy na Bose i jest komfort. Jeśli miałbym stwierdzić czy jest opóźnienie to pewnie jest... ale bardziej takie psychiczne xD. W sensie nie zauważysz tego, ale coś Ci tam będzie podpowiadało że to jednak BT to opóźnienie powinno być :)
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13920 09 Lut, 2020, 21:19:44 »
To pewnie była wina kombinacji telefon + wieża w takim razie

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13921 10 Lut, 2020, 21:17:05 »


Kocham ziomeczków za pomysł, prawa autorskie stają się parodią tego, czym powinny być - zabezpieczeniem prawa do tego, by owoc pracy pozostawał w rękach artysty. Teraz to raczej środek za pomocą którego się te prawa odbiera. Odpowiednio większa skala całego takiego przedsięwzięcia i może coś się zmieni.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13922 14 Lut, 2020, 21:59:53 »
Prawdopodobne NGD w przeciągu tygodnia czy dwóch :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13923 15 Lut, 2020, 12:33:20 »
Prawie 8 lat temu miałem POD'a XT Pro, który teraz do mnie wrócił. Drobnostka, a cieszy.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13924 15 Lut, 2020, 15:54:18 »
NGD najpewniej we wtorek, jeśli nie to po powrocie z Londynu :D