Autor Wątek: Co nas w życiu cieszy ;)  (Przeczytany 1716839 razy)

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13600 10 Maj, 2019, 07:55:15 »
Kurwa, i tak właśnie działa ten socjal. :D Kasa na bombelki wpada, ale wszystko idzie w górę. :D

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13601 10 Maj, 2019, 08:34:09 »
A gdyby tak zamiast 500 plus włożyć te pieniądze w budowę dróg. Rozmarzylem się :/
007

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13602 10 Maj, 2019, 09:06:03 »
Przeliczyć wydatki na 500+, proporcjonalnie podwyższyć kwotę wolną od podatku dla wszystkich. Wypierdzielić stado niepotrzebnych urzędników i zlikidować papierologię w tym zakresie..



..... ale jak to? Bogatym chcesz dawać niższe podatki? :D
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13603 10 Maj, 2019, 09:28:10 »
Ech, nawet nie zaczynajmy...

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13604 10 Maj, 2019, 12:46:31 »
Ja tam będę od lipca dostawać 500+, ale co z tego jak jestem samozatrudniony :D
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13605 10 Maj, 2019, 12:52:48 »
Przeliczyć wydatki na 500+, proporcjonalnie podwyższyć kwotę wolną od podatku dla wszystkich. Wypierdzielić stado niepotrzebnych urzędników i zlikidować papierologię w tym zakresie..



..... ale jak to? Bogatym chcesz dawać niższe podatki? :D
Czyli zrobić z Polski Islandię ;)
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13606 16 Maj, 2019, 01:56:29 »
Kocham Dolby Atmos... :)
Paczki z głów!

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13607 26 Maj, 2019, 14:42:35 »
Powiem Wam że ja to bym się bał taki kawał słać instrument po tym, jak zobaczyłem co koledze z lotniczego kufra zostało po powrocie z USA. Albo może: bałbym się słać tak unikalny instrument. Przecież to nie jest tak, że możesz sobie kupić następny.

Wiosło leciało ze mną do LA z Oslo w gigbagu, w luku bagażowym. Po wyjęciu na drugim końcu świata... stroiło.

( Obraz usunięty.)

Taka średnia to reklama :P

Moje prywatne, nie dla klienta, pierwsze primo. Secundo, myślałem, że będę mógł wziąć je ze sobą na pokład i w drugą stronę mogłem. Tretio, miałem do wyboru to, albo lecieć na NAMM bez ;)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13608 08 Cze, 2019, 19:19:16 »
Cieszy mnie krakowski tattoo fest o kolejny tatuaż, a właściwie początek :)
B ( o ) ( o ) B S

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13610 12 Cze, 2019, 20:56:15 »
 Mało zabawne. Pełno jest takich pojebów, co zasypują urzędy pytaniami z dupy, na które prawo nakazuje udzielić odpowiedzi, nierzadko doprowadzając do paraliżu działania lub co najmniej sporych opóźnień w załatwieniu ważniejszych spraw...
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13611 12 Cze, 2019, 21:03:59 »
Dlatego odpowiada się w takiej samej formie jak zadano pytanie.

- Chciałbym się dowiedzieć ile posiadają Państwo myszek do komputera?
- Po jednej na każde stanowisko pracy z komputerem stacjonarnym oraz dodatkowo po jednej myszce na każde stanowisko wyposażone w komputer przenośny, jeżeli pracownik zgłosił takie zapotrzebowanie.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13612 13 Cze, 2019, 19:58:29 »
 Logicznie patrząc - poprawna odpowiedź na pytanie:
"Chciałbym się dowiedzieć ile posiadają Państwo myszek do komputera?"
Powinna brzmieć: "Tak, chciałby Pan."
lub
"Niestety nie posiadamy wystarczającej wiedzy na temat Pańskich zachcianek, aby odpowiedzieć na Pańskie pytanie." ;)
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13613 13 Cze, 2019, 20:10:38 »
Logicznie patrząc - poprawna odpowiedź na pytanie:
"Chciałbym się dowiedzieć ile posiadają Państwo myszek do komputera?"
Powinna brzmieć: "Tak, chciałby Pan."
lub
"Niestety nie posiadamy wystarczającej wiedzy na temat Pańskich zachcianek, aby odpowiedzieć na Pańskie pytanie." ;)


Albo po prostu 'spieprzaj dziadu'.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13614 13 Cze, 2019, 22:07:16 »
Mało zabawne. Pełno jest takich pojebów, co zasypują urzędy pytaniami z dupy, na które prawo nakazuje udzielić odpowiedzi, nierzadko doprowadzając do paraliżu działania lub co najmniej sporych opóźnień w załatwieniu ważniejszych spraw...

Zdecydowanie, wszystko wina tych pojebów, co piszą do urzędów. Jakby nie mogli sobie znaleźć innego zajęcia. Niektórzy to nawet są tak bezczelni, że przychodzą osobiście i coś od nas chcą! Gdyby nie ludzie, to urzędy działałyby szybciej...
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13615 14 Cze, 2019, 00:58:44 »
Gdyby nie ludzie, to urzędy działałyby szybciej...

Swoją drogą dostałem ostatnio 34zł zwrotu podatku bez żadnej interakcji z ludźmi z US(nie wiem skąd ten zwrot, ale mniejsza). Tak samo VAT-7, JPK i inne gówna załatwiam bez tejże.

The future is now old man.

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13616 14 Cze, 2019, 23:22:49 »
Mało zabawne. Pełno jest takich pojebów, co zasypują urzędy pytaniami z dupy, na które prawo nakazuje udzielić odpowiedzi, nierzadko doprowadzając do paraliżu działania lub co najmniej sporych opóźnień w załatwieniu ważniejszych spraw...

Zdecydowanie, wszystko wina tych pojebów, co piszą do urzędów. Jakby nie mogli sobie znaleźć innego zajęcia. Niektórzy to nawet są tak bezczelni, że przychodzą osobiście i coś od nas chcą! Gdyby nie ludzie, to urzędy działałyby szybciej...

Nie zrozumiałeś. Więc stój dalej jak ten głupi chuj w kolejce, bo przed tobą muszą obsłużyć stado typów z arcyważnymi zapytaniami o liczbę pryszczy na dupie.
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13617 15 Cze, 2019, 00:11:11 »
Mało zabawne. Pełno jest takich pojebów, co zasypują urzędy pytaniami z dupy, na które prawo nakazuje udzielić odpowiedzi, nierzadko doprowadzając do paraliżu działania lub co najmniej sporych opóźnień w załatwieniu ważniejszych spraw...

Zdecydowanie, wszystko wina tych pojebów, co piszą do urzędów. Jakby nie mogli sobie znaleźć innego zajęcia. Niektórzy to nawet są tak bezczelni, że przychodzą osobiście i coś od nas chcą! Gdyby nie ludzie, to urzędy działałyby szybciej...

Nie zrozumiałeś. Więc stój dalej jak ten głupi chuj w kolejce, bo przed tobą muszą obsłużyć stado typów z arcyważnymi zapytaniami o liczbę pryszczy na dupie.

Zrozumiałem, mam w rodzinie urzędnika (niestety) i mniej więcej wiem, co się tam dzieję. Urzędnicy potrafią mieć w dupie zwykłego obywatela, a co dopiero takiego śmieszka. Jeżeli uważasz, że ktoś się przejmuje takimi mailami, to nie wiesz, o czym mówisz...
No i przy okazji, nie stoję, jak ten głupi chuj, w kolejkach. Co tylko mogę, załatwiam przez internet, bo teraz już prawie wszystko można załatwić zdalnie. Polecam ;)
« Ostatnia zmiana: 15 Cze, 2019, 00:13:13 wysłana przez Johnny »
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13618 15 Cze, 2019, 03:47:42 »
Wow, panowie. Chapeaueaueaux baueaueuaeux :D
Paczki z głów!

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13619 15 Cze, 2019, 07:01:58 »
Dlatego odpowiada się w takiej samej formie jak zadano pytanie.

- Chciałbym się dowiedzieć ile posiadają Państwo myszek do komputera?
- Po jednej na każde stanowisko pracy z komputerem stacjonarnym oraz dodatkowo po jednej myszce na każde stanowisko wyposażone w komputer przenośny, jeżeli pracownik zgłosił takie zapotrzebowanie.

Niestety odpisują w podobny sposób tylko watchdogom xD

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13620 15 Cze, 2019, 23:07:27 »
Wow, panowie. Chapeaueaueaux baueaueuaeux :D

Nie rozumiem, ale kiedyś grywałem w cs'a i ruskie ciągle pisały do mnie 'xaxaxaxaxa'.
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13621 27 Cze, 2019, 08:33:27 »
Dobry etat niebawem :)

Po dwóch latach frilansingu w końcu stabilizacja ;)
W sumie to taka odwrotna historia niż się widuje czasem w nagłówkach artykułów w necie, tzn. rzuciłem podróże aby rozpocząć pracę w korpo.
True story...ponad 50 krajów, kilka kontynentów ale już dosyć. Swoje zobaczyłem ale to nie aż taka bajka jak mogłoby się wydawać.

Pierwsza rzecz jak minie okres próbny to email do Skervesena aby zaczynali deski na Shoggie zbierać :)

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13622 27 Cze, 2019, 18:32:18 »
Po dwóch latach frilansingu w końcu stabilizacja ;)
W sumie to taka odwrotna historia niż się widuje czasem w nagłówkach artykułów w necie, tzn. rzuciłem podróże aby rozpocząć pracę w korpo.
Po pierwsze gratsy.  :)

Mity z lat 90' na temat korpo świetnie się trzymają. Tymczasem często jest to bezpieczna przystań gdzie możesz sobie zniknąć w systemie i skupić się np. na rodzinie.

Po 1,5 roku rzuciłem korpo bo mnie ta stagnacja denerwowała w sytuacji gdy nie mam jeszcze dzieci.  :D

Mnie natomiast cieszy, że wczoraj oficjalnie powiedzieliśmy właścicielce mieszkania że spadamy z Włoch na dobre, więc zwalniamy tę jej 40m kw. klitę.

Przeprowadzam się do Wrocka, więc publiczne pytanie do lokalsów: w której dzielnicy najlepiej zamieszkać patrząc, że dojazd do centrum mam w dupie, ale nie w dupie w dupie bo czasem chciałbym jednak wyjść na miasto?

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13623 27 Cze, 2019, 19:29:01 »
A w czym chcesz mieszkać i na czym Ci zależy żeby było w pobliżu? Park, trasy rowerowe, lotnisko? ;O
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13624 27 Cze, 2019, 21:10:22 »
A w czym chcesz mieszkać i na czym Ci zależy żeby było w pobliżu? Park, trasy rowerowe, lotnisko? ;O

Mieszkanie dwupokojowe+ optymalnie. Spojrzałem na ceny i nie przerażają - w sensie nie zawężają wyboru - stąd pytanie.  :D

Co do wymagań:
-Nie w jakiejś dzielnicy patusów.
-Bez darcia japy w środku nocy i świeżo z rana.
-Blisko zieleni.
-Byle nie zaraz obok lotniska.
« Ostatnia zmiana: 27 Cze, 2019, 21:11:58 wysłana przez Tadeo »