Autor Wątek: Co nas w życiu cieszy ;)  (Przeczytany 1759300 razy)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13100 03 Wrz, 2017, 21:28:03 »
Ale opierdalanie sie z innymi w biurze powoduje mniejsze wyrzuty, niż opierdalanie sie samemu w domu
B ( o ) ( o ) B S

Offline JanuszuNieKrzywdz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 141
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13101 03 Wrz, 2017, 23:53:58 »
Też mam pracę w domu ale to raczej nadaje się do tematu co nas wkurwia ;)

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13102 04 Wrz, 2017, 15:14:46 »
Ale opierdalanie sie z innymi w biurze powoduje mniejsze wyrzuty, niż opierdalanie sie samemu w domu
To fakt. Jak się opierdalałem w biurze w poprzedniej pracy to graliśmy w CS. Teraz będę musiał z botami grać :(
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13103 04 Wrz, 2017, 15:36:03 »
Cwaniaczki, ja wracam z biura i w domu mam drugie biuro z drugim etatem... Czyli mogę się opierdalać dwa razy więcej?
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13104 04 Wrz, 2017, 15:38:50 »
Korposzczurki
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13105 04 Wrz, 2017, 17:44:02 »
Cwaniaczki, ja wracam z biura i w domu mam drugie biuro z drugim etatem... Czyli mogę się opierdalać dwa razy więcej?
Co Ty robisz w życiu człowieku? :o

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13106 04 Wrz, 2017, 18:18:37 »
Każdy orze, jak może... Sam też tak miałem w duzym stopniu, teraz mam w mniejszym. (bo aktualnie robię prawie dwa etaty w korpo...  :headbang: )

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13107 04 Wrz, 2017, 18:21:04 »
Niczym żuczek toczę swoją kulkę gnoju ;) Nie chcę się pakować w kredyty, a plany są ambitne, więc zapierdalać trzeba...
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13108 04 Wrz, 2017, 20:27:11 »
Przelot do Barcelony nad górami - jeden z najbardziej zapierających dech w piersiach widoków, jakich doświadczyłem. Coś jak Planeta Ziemia BBC, tylko w realu :D

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13109 04 Wrz, 2017, 20:43:26 »
Ja totalnie nie widzę się w pracy biurowej na przykład. 100 razy bardziej wolę sobie pochodzić (tak jak teraz) z urządzeniami pomiarowymi i pomierzyć coś niż siedzieć cały dzień przed komputerem, żeby potem móc siedzieć przed komputerem. Tutaj świeże powietrze, fajni ludzie, co raz coś pierdolnie... ciekawie jest :D

I tak, pracowałem. Może nie w korpo, ale były komputery i papiery i w ogóle szajs dinx.
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13110 04 Wrz, 2017, 21:09:27 »
Mój zawód niestety zakłada, że wyrabiam pewną określoną ilość mózgogodzin. Mogę to robić np. z Bieszczad, ale wtedy po prostu siedzę przed kompem w Bieszczadach. :P

Przelot do Barcelony nad górami - jeden z najbardziej zapierających dech w piersiach widoków, jakich doświadczyłem. Coś jak Planeta Ziemia BBC, tylko w realu :D
Mnie to jarało aż do jednej sytuacji nad Apeninami. Turbulencje takie, że aż kapitan odezwał się z głośników i warknął coś o tym, żeby ludzie się uspokoili. Od razu potem stewardessy zaczęły jeździć z drinkami(5 euro) dla co bardziej zdenerwowanych.

Włoskie linie lotnicze. :D

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13111 04 Wrz, 2017, 23:23:07 »
No branża IT niestety wymaga komputera :D. Ja za rok mam zamiar atakować Siemensa w Szwajcarii ale też raczej wolałbym nie siedzieć przed kompem. Za bardzo rozstrzepany hehe ze mnie człowiek żeby tak gnić :D
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline Sikor

  • Gaduła
  • Wiadomości: 443
    • Moje galerie...
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13112 06 Wrz, 2017, 13:11:53 »
A mnie cieszy nowa zycioweczka na 5km -> 19:20min  :headbang:

Tym bardziej cieszy, ze zupelnie nie pod taki dystans sie przygotowuje, wiec to taki bonusik przy okazji  ;D
Practice cures most tone issues - John Suhr
--
Moja galeria z Musikmesse 2014 i nie tylko...

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13113 06 Wrz, 2017, 13:46:01 »
A mnie cieszy nowa zycioweczka na 5km -> 19:20min  :headbang:

Tym bardziej cieszy, ze zupelnie nie pod taki dystans sie przygotowuje, wiec to taki bonusik przy okazji  ;D

WOW. Ja powoli wracam sobie do regularnych treningów, czyli więcej niż 2 razy w tygodniu. Na wiosnę atakuję mój ulubiony dystans- połówkę :D. Jesień 2018 mam nadzieję maraton. Jak teraz trenujesz @Sikor? Jack Daniels czy coś innego?

Offline Sikor

  • Gaduła
  • Wiadomości: 443
    • Moje galerie...
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13114 06 Wrz, 2017, 16:13:21 »
WOW. Ja powoli wracam sobie do regularnych treningów, czyli więcej niż 2 razy w tygodniu. Na wiosnę atakuję mój ulubiony dystans- połówkę :D.
Ja tez lubie polowki. Mozna je biegac czesto, ale nie trzeba sie tak zylowac jak na dyszce ;D

W najblizsza sobote bede wlasnie biegl polowke, ale najpierw poplywam, a potem sie jezsze przejazde na rowerze  :facepalm:


Cytuj
Jesień 2018 mam nadzieję maraton.
Jezeli jesien to zapraszam do Frankfurtu na koniec pazdziernika.
Trasa jak marzenie, plaska, wielkie wydarzenie sportowe, a na nocleg nic nie wydasz, lozko sie znajdzie.

Cytuj
Jak teraz trenujesz @Sikor? Jack Daniels czy coś innego?
Nie, Danielsa nigdy nie czytalem. Pilem kiedys, ale tylko raz i od tego czasu unikam Danielsow ;)
Na wiosenna dyche przygotowywalem sie wg. planu z ksiazki "Jak biegać szybciej. Od 5 kilometrów do maratonu" (Brad Hudson, Matt Fitzgerald).
Moge ja goraco polecic, dala niezlego kopa i efekt byl mimo, ze nie udalo mi sie zrealizowac calego planu.
Teraz przygotowywalem sie pod polowke tez wg planu z tej ksiazki, ale tylko "na wyrywki", wybieralem akcenty.
Na caly plan czasu nie bylo, bo by go nie wystarczylo na plywanie i rower. No i rodzine ;)
Practice cures most tone issues - John Suhr
--
Moja galeria z Musikmesse 2014 i nie tylko...

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13115 08 Wrz, 2017, 18:27:20 »
Wychodzę z hostelu (w którym jestem już od prawie tygodnia) w poszukiwaniu czegoś do żarcia i zupełnie przypadkiem, z 50-100 m dalej trafiłem na malutką witrynę „Fanatic Guitars” - sklep, w którym mają Friedmany, Morgany, butikowe Fendery, PRSy (np. tęczowy model Ala di Meoli albo nowego Super Eagle Johna Mayera) i efekty - Strymon, DOD, Keeley, JHS i tak dalej... Po prostu sklep cynamonowy! Ograłem sobie JHS Angry Charlie w wersji Timmonsa na headzie za 2k euro (replika Tweeda ’57) i urwało mi cztery litery - najlepszy distortion pod słońcem. Gdybym wiedział o nim wcześniej, to bym przyłaził zamęczać pracowników swoim rzępoleniem codziennie - jedyny muzyczny w pobliżu 30 km ode mnie to Bratpol, w którym mają jednego ESP, który tam wisi od chyba 7 lat, a efekty to same Bossy w kosmicznych cenach.
« Ostatnia zmiana: 08 Wrz, 2017, 18:51:35 wysłana przez gizmi7 »

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13116 08 Wrz, 2017, 18:30:17 »
Cieszy mnie, że mój gejbord-widmo powoli zapełnia się efekcikami własnoręcznej roboty. :D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13117 10 Wrz, 2017, 12:45:28 »
Właśnie poszedł przelew na mój "break-up gift" dla samego siebie. :D
(Furch OM20CM)


Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13118 10 Wrz, 2017, 12:55:01 »
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ;D

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13119 10 Wrz, 2017, 13:17:34 »
Teraz nie będę umiał grać również na akustycznej. :D

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13120 10 Wrz, 2017, 13:30:04 »
Właśnie poszedł przelew na mój "break-up gift" dla samego siebie. :D
(Furch OM20CM)

( Obraz usunięty.)

Wyśmienity wybór. Będzie Pan zadowolony. Furch FTW!
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13121 10 Wrz, 2017, 13:32:50 »
Wiem. Miałem kiedyś drednaughta z tej samej serii (czyli wszystkie deski to lite drewno) i głupotą było go sprzedawać. Kupowałem nowego kilka lat temu i dziś w tej cenie jest niższa seria.
OM-a upolowałem używkę i byłem ciekaw tego mniejszego korpusu. Sprzedawała jakaś dziewczyna, która przesiadła się na Taylora za 15k... :D

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13122 15 Wrz, 2017, 09:21:07 »
w końcu naprawiłem swoje akg k77 :D
wymiana kabla etc.
brakowało mi tych słuchawek :)
i always go full retard

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 223
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13123 21 Wrz, 2017, 21:45:10 »
Zakończona wymiana ogrzewania w mieszkaniu. 3 tygodnie totalnego rozpierdolu.
W końcu udało się pozbyć piecy kaflowych (nie wspieram już górnictwa) i zawitała cywilizacja (zostałem pachołkiem Putena i niewolnikiem Gazpromu).
Następny przystanek, wymiana okien za 3 tygodnie... i znowu rozpierdol...
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #13124 21 Wrz, 2017, 23:18:05 »
Zakończona wymiana ogrzewania w mieszkaniu. 3 tygodnie totalnego rozpierdolu.
W końcu udało się pozbyć piecy kaflowych (nie wspieram już górnictwa) i zawitała cywilizacja (zostałem pachołkiem Putena i niewolnikiem Gazpromu).
Następny przystanek, wymiana okien za 3 tygodnie... i znowu rozpierdol...

W imieniu wszystkich Wrocławian, obecnych i byłych, dziękuję.