Autor Wątek: Co nas w życiu cieszy ;)  (Przeczytany 1756242 razy)

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #11825 15 Mar, 2016, 09:38:34 »
paszport zrobiony, jeszcze 'tylko' wiza i spierdalam :D
Spoiler
i always go full retard

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #11826 15 Mar, 2016, 09:43:52 »
Postanowiłem przestać spać dopóki moja córka nie zacznie przesypiać całej nocy :)

no co za pomysł!

Za pierwszym razem przeczytałem "ćpać" ;D

Offline Matzer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 183
  • chcę być Pr0
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #11827 15 Mar, 2016, 09:53:43 »
Postanowiłem przestać spać dopóki moja córka nie zacznie przesypiać całej nocy :)

no co za pomysł!

Za pierwszym razem przeczytałem "ćpać" ;D

no i też źle by nie było ;) ;D

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #11828 15 Mar, 2016, 23:17:27 »
...że następny news to znów będzie Materiafest...

Oby tym razem ktoś fajny grał
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 838
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #11829 16 Mar, 2016, 00:08:22 »
Sporo ludzi pracuje nad tym, żebyś wreszcie mógł ruszyć dupĘ... ;) A to, co już wiem nieoficjalnie - cieszy mnie bardzo ;).


*    *    *

Byliśmy z żoną na Spotkaniu w Małżeństwie. Można oczywiście znaleźć sobie trochę info na ten temat. Wiem, że procentowo nie ma tu za wielu małżeństw, ale czy Wam ze sobą dobrze, czy nie za bardzo - będzie znacznie lepiej. Oczywiście czas pokaże, ale polecam bardzo serdecznie wszystkim potencjalnie zainteresowanym, jest co wspominać i wiedzieć nad czym jeszcze pracować. Z pewnością zostaje w pamięci jako coś bardzo dobrego i ważnego.

Byliśmy we własnym sosie ;). Spotkaliśmy się tam z ludźmi, którzy choć w naprawdę różnym wieku, to tak jak my byli po ślubie i mieli dzieci, więc jak mówiliśmy do siebie, to każdy dokładnie w tym właściwym języku... Spotkać ludzi, którzy w lot rozumieją Twoje problemy, ba! mający dobre rozwiązania! A wszystko w tak dobrej atmosferze, że aż pozytyw na ryjku się sam maluje...
« Ostatnia zmiana: 16 Mar, 2016, 07:18:20 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 397
  • HUE
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #11830 16 Mar, 2016, 19:44:20 »
Być może niektórzy pamiętają jak pisałem we wkurwach odnośnie tego że mojego najlepszego przyjaciela wyjebali z Mam Talent bo tak i już, a więc co mnie cieszy?

Jebany dostał się do ostatniego etapu castingu na rolę Poety w Notre Dame de Paris, kurwa mać no cieszy no ;D

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #11831 16 Mar, 2016, 19:55:45 »
Jebany dostał się do ostatniego etapu castingu na rolę Poety w Notre Dame de Paris, kurwa mać no cieszy no ;D

łoł. łoł łoł łoł... Chcesz mi powiedzieć że dostali w końcu prawa i będą to grać gdzieś w Polsce?!?!?!?!?!
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 397
  • HUE
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #11832 16 Mar, 2016, 20:59:37 »
Tak dostali, a przedwczoraj autor tego dzieła, który specjalnie przyjechał na przesłuchania uczył go jak wydobywać niskie dźwięki na których mu zależy :D

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #11833 16 Mar, 2016, 21:46:00 »
Tak dostali, a przedwczoraj autor tego dzieła, który specjalnie przyjechał na przesłuchania uczył go jak wydobywać niskie dźwięki na których mu zależy :D

Andrzeju bądźmy w kontakcie. Zapraszam Cię na spektakl :-*
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #11834 16 Mar, 2016, 23:52:00 »
Cieszy mnie bardzo nowy sikor. Nie jest to Omega, za to bardzo czytelny i ma ten przyjemny ciężar. W ogóle, zasadzałem się na inny model, ale po przymiarce, okazało się, że jest za mały i wygląda na łapie jak dziecięcy. Tym sposobem padło na Fossila Nate.


Orange

  • Gość
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #11835 17 Mar, 2016, 07:58:15 »
Ja mam g-shocka. Ma wszystko czego potrzebuję: światełko i pika co godzinę. Jeszcze go nie rozwaliłem, co mnie cieszy niezmiernie.

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #11836 17 Mar, 2016, 08:12:57 »
Cieszy mnie bardzo nowy sikor. Nie jest to Omega, za to bardzo czytelny i ma ten przyjemny ciężar. W ogóle, zasadzałem się na inny model, ale po przymiarce, okazało się, że jest za mały i wygląda na łapie jak dziecięcy. Tym sposobem padło na Fossila Nate.

( Obraz usunięty.)

Kupiony w salonie Swiss?
Jeżeli tak, to hm... przeszedłem syf reklamacyjny (dłuuuuugi) z zegarkiem Michael Kors, mówiąc oględnie zostałem wystawiony. Firma która jest "przedstawicielem" M.Kors, reprezentuje również Fossil.
Piękny zegarek, ale jak masz jeszcze czas zastanów się nad odzyskaniem pieniędzy (zwrotem).

Co piłeś?
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 838
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #11837 17 Mar, 2016, 08:38:12 »
Cieszy mnie bardzo nowy sikor. Nie jest to Omega, za to bardzo czytelny i ma ten przyjemny ciężar. W ogóle, zasadzałem się na inny model, ale po przymiarce, okazało się, że jest za mały i wygląda na łapie jak dziecięcy. Tym sposobem padło na Fossila Nate.

( Obraz usunięty.)
Ładne bydlę. Też się na urodziny zaopatrzyłem w zegar po wielu latach wewnętrznego protestu, jak w wypadku samochodowym straciłem zegarek na który zbierałem rok - i kolegę...
Bacio
Kiedyś zajebisty maniak zegarków
Paczki z głów!

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #11838 17 Mar, 2016, 08:55:13 »
Cieszy mnie bardzo nowy sikor. Nie jest to Omega, za to bardzo czytelny i ma ten przyjemny ciężar. W ogóle, zasadzałem się na inny model, ale po przymiarce, okazało się, że jest za mały i wygląda na łapie jak dziecięcy. Tym sposobem padło na Fossila Nate.

( Obraz usunięty.)
Ładne bydlę. Też się na urodziny zaopatrzyłem w zegar po wielu latach wewnętrznego protestu, jak w wypadku samochodowym straciłem zegarek na który zbierałem rok - i kolegę...
Bacio
Kiedyś zajebisty maniak zegarków

Szczerze współczuję, tego typu wydarzenia potrafią prześladować latami. Co do zegarka, zasadzałem się na model Grant Chronomatic, ale po przymiarce okazał się być za mały. W każdym razie, cieszę się jak dzieciak, prezent urodzinowy bardzo udany :)

Cieszy mnie bardzo nowy sikor. Nie jest to Omega, za to bardzo czytelny i ma ten przyjemny ciężar. W ogóle, zasadzałem się na inny model, ale po przymiarce, okazało się, że jest za mały i wygląda na łapie jak dziecięcy. Tym sposobem padło na Fossila Nate.

( Obraz usunięty.)

Kupiony w salonie Swiss?
Jeżeli tak, to hm... przeszedłem syf reklamacyjny (dłuuuuugi) z zegarkiem Michael Kors, mówiąc oględnie zostałem wystawiony. Firma która jest "przedstawicielem" M.Kors, reprezentuje również Fossil.
Piękny zegarek, ale jak masz jeszcze czas zastanów się nad odzyskaniem pieniędzy (zwrotem).

Nie, nie był kupiony w salonie Swiss.

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #11839 17 Mar, 2016, 09:24:35 »
A propos to mnie cieszy ile mam wokół siebie kryptokuców :D Ci sami ludzie, z którymi kiedyś waliło się jabole po krzunach, kopciło ruskie szlugi i jeździło na koncerty dzisiaj poubierani w koszule, stylowe buty i każdy po kolei nowy sikor kupuje. Dobrze, że prócz stylówy zmienił się tylko wybór trunków czyli już fresco a nie jakieś jabłuszka sandomierskie i komandosy ;D (swoją drogą, to już chyba od jakiegoś czasu świętej pamięci)

No ale abstrahując, składałem sobie ostatnio czysto 4fun sterownik do trafopowielacza. Ot miałem taki kaprys by zrobić coś co pizga iskrami i a nóż widelec zmajstrować jakąś drabinę jakuba, no wiecie


Ściągnąłem schemat, kupiłem części, kilka godzin poszło na składanie wszystkiego do kupy, szukanie odpowiedniego radiatora pod tranzystor (bo zakręcił mi się pejs i szkoda mi było 19zł na kawałek aluminium, który można wyciągnąć z każdego telewizora CRT ;D) i jebanie się ze starą lutownicą transformatorówką co to podobno jeszcze towarzysza gomułkę pamięta. Skleiłem wszystko do kupy, podpiąłem 5V z zasilacza komputerowego i kurna habemus papam :o biały dym, dioda upustowa podłączona nie w te mańkę. Jak coś działa to fajnie ale puścić coś z dymem...w sumie nawet lepiej ;D

Mam nadzieję, że nie usmażyłem tranzystora, jak nie to aby tylko wymienić diodę i podłączyć ją poprawnie tym razem. A nawet jak znowu pierdolnie to trudno, zewrę układ, puszczę 12V, niech płonie ;D

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #11840 17 Mar, 2016, 09:32:40 »
Dostałem zaproszenie na 4 kolejne konfy :D oficjalnie jadę w trasę :D

Warszawa, Kraków, Wrocław, Rzeszów, Szczecin, Mińsk, Kijów

W przyszłym roku spróbuję USA wziąć na klatę.
« Ostatnia zmiana: 17 Mar, 2016, 09:39:34 wysłana przez pivovarit »

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #11841 17 Mar, 2016, 09:59:46 »
Daj znać jak będziesz w Rzeszowie, chętnie posłucham ;)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 838
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #11842 17 Mar, 2016, 10:07:34 »
Dostałem zaproszenie na 4 kolejne konfy :D oficjalnie jadę w trasę :D

Warszawa, Kraków, Wrocław, Rzeszów, Szczecin, Mińsk, Kijów

Brat bywał w tych okolicach, za każdym razem wracał ledwo żywy. Pół szklaneczki wódy na śniadanie, itd. Tam nie ma, że nie pijesz! :D
Paczki z głów!

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #11843 17 Mar, 2016, 10:32:26 »
Dostałem zaproszenie na 4 kolejne konfy :D oficjalnie jadę w trasę :D

Warszawa, Kraków, Wrocław, Rzeszów, Szczecin, Mińsk, Kijów

Brat bywał w tych okolicach, za każdym razem wracał ledwo żywy. Pół szklaneczki wódy na śniadanie, itd. Tam nie ma, że nie pijesz! :D

Panie, ja jadę do ludzi z IT. Prędzej przez noc wypuścimy kilka frameworków niż się najebiemy :P

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 838
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #11844 17 Mar, 2016, 10:45:06 »
Uff, dobrze, że w ostatniej chwili zmieniłem profil w technikum :D. Ale inni z Twojego klanu może nie będą tak powściągliwi i wypuszczą parę... bengali ;).
Paczki z głów!

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #11845 17 Mar, 2016, 14:54:19 »
NGD mnie cieszy!
Spoiler

Orange

  • Gość
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #11846 17 Mar, 2016, 14:58:49 »
Dostałem zaproszenie na 4 kolejne konfy :D oficjalnie jadę w trasę :D

Warszawa, Kraków, Wrocław, Rzeszów, Szczecin, Mińsk, Kijów

Brat bywał w tych okolicach, za każdym razem wracał ledwo żywy. Pół szklaneczki wódy na śniadanie, itd. Tam nie ma, że nie pijesz! :D

Panie, ja jadę do ludzi z IT. Prędzej przez noc wypuścimy kilka frameworków niż się najebiemy :P

A już myślałem że masz seminaria z jojo

Offline Sikor

  • Gaduła
  • Wiadomości: 443
    • Moje galerie...
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #11847 17 Mar, 2016, 15:02:53 »
Panie, ja jadę do ludzi z IT. Prędzej przez noc wypuścimy kilka frameworków niż się najebiemy :P

No to, zebys sie nie przeliczyl.
Moj kumpel z IT (corka Lufthansy) jezdzil tam pare razy i nie bylo, ze boli  ;D
Practice cures most tone issues - John Suhr
--
Moja galeria z Musikmesse 2014 i nie tylko...

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #11848 17 Mar, 2016, 18:28:01 »
Dostałem zaproszenie na 4 kolejne konfy :D oficjalnie jadę w trasę :D

Warszawa, Kraków, Wrocław, Rzeszów, Szczecin, Mińsk, Kijów

Brat bywał w tych okolicach, za każdym razem wracał ledwo żywy. Pół szklaneczki wódy na śniadanie, itd. Tam nie ma, że nie pijesz! :D

Panie, ja jadę do ludzi z IT. Prędzej przez noc wypuścimy kilka frameworków niż się najebiemy :P

A już myślałem że masz seminaria z jojo

Trasy yoyowe też miałem :) cała Europa i trochę USA zeszło.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 838
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #11849 17 Mar, 2016, 21:56:58 »
Pierdzielony Prezydent Pedał, czyli mowa o Słupsku, doprowadził do tego, że miasto pierwszy raz od "wielu, wielu lat"... ma nadwyżkę budżetową! :)

A tu foto dla lwronka jak wygląda mój zegarek

Spoiler
« Ostatnia zmiana: 17 Mar, 2016, 22:00:49 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!