Autor Wątek: Co nas w życiu cieszy ;)  (Przeczytany 1716847 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #9925 03 Kwi, 2015, 08:23:00 »
W radio samochodowym RMF Classic na wszystkich 6-ciu pamięciach.
Metal to gówno! :D
Paczki z głów!

Online Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #9926 03 Kwi, 2015, 08:57:34 »
Nie ma jak dobry policyjny  rysopis . Pewnie sprawa ma kryptonim  "Pieczarka  "


« Ostatnia zmiana: 03 Kwi, 2015, 08:59:20 wysłana przez Algiz »

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #9927 03 Kwi, 2015, 23:19:57 »
Nie ma jak dobry policyjny  rysopis . Pewnie sprawa ma kryptonim  "Pieczarka  "

( Obraz usunięty.)




« Ostatnia zmiana: 03 Kwi, 2015, 23:23:01 wysłana przez theremin »
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Sleepwalker74

  • Gaduła
  • Wiadomości: 105
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #9928 04 Kwi, 2015, 01:38:32 »
Mam już niezłe szmery a tu jeszcze ćwierć butelki Jacka zostało. Jak tu nie być szczęśliwym?  ;D

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #9929 04 Kwi, 2015, 10:35:16 »
Mam już niezłe szmery a tu jeszcze ćwierć butelki Jacka zostało. Jak tu nie być szczęśliwym?  ;D
To puki jeszcze jesteś w stanie to leć kup jeszcze jedną bo zabraknie.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Online Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #9930 04 Kwi, 2015, 10:58:56 »
Mam już niezłe szmery a tu jeszcze ćwierć butelki Jacka zostało. Jak tu nie być szczęśliwym?  ;D

Przypomniała mi się rozmowa z kumplem .
.....A co to jest 0,7L wódy na ryj , trzy driny i butla pusta ......to w czym ty te driny pijesz?
........na jak qrwa w czym ? w pokalu !!!

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #9931 06 Kwi, 2015, 14:40:32 »
Nic bardziej nie cieszy, jak w końcu oglądać efekty swojej kilkumiesięcznej pracy, negocjacji i ciężkich starań.
Trzymajcie kciuki za domknięciem tematu dystrybucji!




Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #9932 06 Kwi, 2015, 15:35:46 »
Czym to się właściwie różni od dowolnego innego porządnego kabla?

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #9933 06 Kwi, 2015, 15:37:53 »
Może tylko tą ładną panią?  :-[

Spoiler
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #9934 06 Kwi, 2015, 16:04:03 »
Pani jak Pani, ale tańszej* gitary do zdjęć już nie mieliście? ;) Bo to trochę jakby reklamować advanced-opony ;) przy pomocy Matiza. Sorry...

*czytaj: wyglądającej jak Srajłej za 3 setki. Za 3 setki w zestawie z kablem :P Wiem że miało być minimalistycznie i fogle, ale skoro już kabel ma kolorystykę żółto-czarną to trzeba było się postarać o np. Black Beauty. Albo skoro logo jest "kosmiczne", to np. czarną Flying V. A tak to ni w chuj ni w oko :P

Niemniej życzę powodzenia :tak:
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #9935 06 Kwi, 2015, 19:46:45 »
Czym to się właściwie różni od dowolnego innego porządnego kabla?
Termokurczem z logo? :P

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #9936 06 Kwi, 2015, 19:51:39 »
Czym to się właściwie różni od dowolnego innego porządnego kabla?
Termokurczem z logo? :P

A nie, to sorry :P

A tak serio, jestem szczerze ciekaw, nie chcę się przypierdalać. Bo może jest w tym kablu rzeczywiście coś ciekawego/nietypowego(nie licząc logo na termokurczu :P )/wręcz innowacyjnego? I ile za to cudo? :)

Bo jakbym miał się przypierdolić, to wystarczy domena i nazwa ;)
« Ostatnia zmiana: 06 Kwi, 2015, 19:53:33 wysłana przez lwronk »

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #9937 06 Kwi, 2015, 20:16:20 »
Czekam na testowy kabel!! :)
Jesteś pierwszy na liście wysyłkowej. Myślę, że tydzień/dwa i będzie u Ciebie.

Pani jak Pani, ale tańszej* gitary do zdjęć już nie mieliście? ;) Bo to trochę jakby reklamować advanced-opony ;) przy pomocy Matiza. Sorry...

*czytaj: wyglądającej jak Srajłej za 3 setki. Za 3 setki w zestawie z kablem :P Wiem że miało być minimalistycznie i fogle, ale skoro już kabel ma kolorystykę żółto-czarną to trzeba było się postarać o np. Black Beauty. Albo skoro logo jest "kosmiczne", to np. czarną Flying V. A tak to ni w chuj ni w oko :P

Niemniej życzę powodzenia :tak:
Powód był prozaiczny -to tej pani gitara :)
Ale spoko - buty pani podwajają wartość jeżeli Cię to pocieszy :)

Czym to się właściwie różni od dowolnego innego porządnego kabla?
Piszę w tym temacie, bo choć seria testowa leży koło mnie, to nie jest pewne czy w takiej formie pozostanie, a co za tym idzie nie mogę podać żadnych szczegółów. Uważaliśmy, żeby nie zrobić tego co nas wkurzało w dużej części kabli, zrobić to co było fajne w innych, dorzucić to co nauczyliśmy się przez parę lat pracując jako technicy sceny i żeby na końcu było to dostępne dla typowego Kowalskiego. Nie, nie będziemy od nowa wymyślać koła. Całość montowana będzie ręcznie, nie nastawiona na ilość a raczej na zaspokojenie...nasz ej własnej potrzeby, bo po prostu cholernie lubimy to robić :)
Do tego każdy z nas w sporej części nadal pozostaje w piaskownicy, stąd wygląd serii próbnej taki, a nie inny...

Jak będzie wszystko już jasne, na pewno wrzucę info na forum.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #9938 06 Kwi, 2015, 20:19:11 »
Czekam na testowy kabel!! :)
Jesteś pierwszy na liście wysyłkowej. Myślę, że tydzień/dwa i będzie u Ciebie.

Pani jak Pani, ale tańszej* gitary do zdjęć już nie mieliście? ;) Bo to trochę jakby reklamować advanced-opony ;) przy pomocy Matiza. Sorry...

*czytaj: wyglądającej jak Srajłej za 3 setki. Za 3 setki w zestawie z kablem :P Wiem że miało być minimalistycznie i fogle, ale skoro już kabel ma kolorystykę żółto-czarną to trzeba było się postarać o np. Black Beauty. Albo skoro logo jest "kosmiczne", to np. czarną Flying V. A tak to ni w chuj ni w oko :P

Niemniej życzę powodzenia :tak:
Powód był prozaiczny -to tej pani gitara :)
Ale spoko - buty pani podwajają wartość jeżeli Cię to pocieszy :)

Czym to się właściwie różni od dowolnego innego porządnego kabla?
Piszę w tym temacie, bo choć seria testowa leży koło mnie, to nie jest pewne czy w takiej formie pozostanie, a co za tym idzie nie mogę podać żadnych szczegółów. Uważaliśmy, żeby nie zrobić tego co nas wkurzało w dużej części kabli, zrobić to co było fajne w innych, dorzucić to co nauczyliśmy się przez parę lat pracując jako technicy sceny i żeby na końcu było to dostępne dla typowego Kowalskiego. Nie, nie będziemy od nowa wymyślać koła. Całość montowana będzie ręcznie, nie nastawiona na ilość a raczej na zaspokojenie...nasz ej własnej potrzeby, bo po prostu cholernie lubimy to robić :)
Do tego każdy z nas w sporej części nadal pozostaje w piaskownicy, stąd wygląd serii próbnej taki, a nie inny...
( Obraz usunięty.)
Jak będzie wszystko już jasne, na pewno wrzucę info na forum.

No póki co, to nie odpowiedziałeś na moje pytanie, zamiast tego, poleciała marketingowa gadka. Ale spoko.

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #9939 06 Kwi, 2015, 20:32:54 »
No póki co, to nie odpowiedziałeś na moje pytanie, zamiast tego, poleciała marketingowa gadka. Ale spoko.
Musisz mnie zrozumieć, wychlapałbym najchętniej od razu wszystko, ale dopóki niedostane jednoznacznej odpowiedzi, że całość pójdzie w takiej formie jak ja ją stworzyłem, nie chce rzucać słów na wiatr :) W żadnym wypadku nie przedstawiam wam oferty, może być i tak, po początkowym zainteresowaniu nikt nie podejmie się sprzedaży  (
ja nie mam doświadczenia w tym temacie i nie chce się za to brać) i całość pójdzie do szuflady.

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #9940 06 Kwi, 2015, 20:36:20 »
balbalblablablbalbblabalbalba

A co ma Ci odpowiedzieć? Że kabel strzela laserem gdy gra się niskie ź? Zresztą, @Donnie wytłumaczył:

Cytuj
to nie jest pewne czy w takiej formie pozostanie, a co za tym idzie nie mogę podać żadnych szczegółów.

Czytaj ze zrozumieniem.
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #9941 06 Kwi, 2015, 20:38:32 »
balbalblablablbalbblabalbalba

A co ma Ci odpowiedzieć? Że kabel strzela laserem gdy gra się niskie ź? Zresztą, @Donnie wytłumaczył:

Cytuj
to nie jest pewne czy w takiej formie pozostanie, a co za tym idzie nie mogę podać żadnych szczegółów.

Czytaj ze zrozumieniem.

a strzela?  :o
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #9942 06 Kwi, 2015, 20:46:37 »
balbalblablablbalbblabalbalba

A co ma Ci odpowiedzieć? Że kabel strzela laserem gdy gra się niskie ź? Zresztą, @Donnie wytłumaczył:

Cytuj
to nie jest pewne czy w takiej formie pozostanie, a co za tym idzie nie mogę podać żadnych szczegółów.

Czytaj ze zrozumieniem.

a strzela?  :o

Kurwa... @Donnie sorry, wygadałem się :(
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #9943 07 Kwi, 2015, 00:26:04 »
balbalblablablbalbblabalbalba

A co ma Ci odpowiedzieć? Że kabel strzela laserem gdy gra się niskie ź? Zresztą, @Donnie wytłumaczył:

Cytuj
to nie jest pewne czy w takiej formie pozostanie, a co za tym idzie nie mogę podać żadnych szczegółów.

Czytaj ze zrozumieniem.

@youshy miałem raczej na myśli to, że na tym zdaniu mógł skończyć, zamiast nawijać makaron na uszy ;) Bo co jak co, ale tajemnicę handlową jestem w stanie zrozumieć ;)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #9944 07 Kwi, 2015, 08:53:18 »
......
No póki co, to nie odpowiedziałeś na moje pytanie, zamiast tego, poleciała marketingowa gadka. Ale spoko.


Te gościu, byś se przypomniał jak to Ty odpowiadałes na zadawane Tobie pytania odnośnie twojego cudu. Zapomniał wół jak cielęcią był ?
Dajcie mu spokój, niech sobie chłop radzi rynek sam zweryfikuje niezależnie od tego co tam siedzi.

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #9945 07 Kwi, 2015, 09:09:25 »
Bilety na Bonamassę kupione! :D choć przez chwilę myślałem, czy z uwagi na cenę nie napisać w "co was w życiu smuci". ;)

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #9946 07 Kwi, 2015, 10:10:15 »
......
No póki co, to nie odpowiedziałeś na moje pytanie, zamiast tego, poleciała marketingowa gadka. Ale spoko.


Te gościu, byś se przypomniał jak to Ty odpowiadałes na zadawane Tobie pytania odnośnie twojego cudu. Zapomniał wół jak cielęcią był ?
Dajcie mu spokój, niech sobie chłop radzi rynek sam zweryfikuje niezależnie od tego co tam siedzi.

Mówiłem co robi, nie jak ;)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #9947 07 Kwi, 2015, 10:17:20 »
Bilety na Bonamassę kupione! :D choć przez chwilę myślałem, czy z uwagi na cenę nie napisać w "co was w życiu smuci". ;)

Bo na masę to zawsze drożej wychodzi :P

Posty połączone: 07 Kwi, 2015, 11:18:03
......
No póki co, to nie odpowiedziałeś na moje pytanie, zamiast tego, poleciała marketingowa gadka. Ale spoko.


Te gościu, byś se przypomniał jak to Ty odpowiadałes na zadawane Tobie pytania odnośnie twojego cudu. Zapomniał wół jak cielęcią był ?
Dajcie mu spokój, niech sobie chłop radzi rynek sam zweryfikuje niezależnie od tego co tam siedzi.

Mówiłem co robi, nie jak ;)

W przypadku produktu na jedno wychodzi. Ty nie dawałeś materiałów tylko sztuki tajemne. Jakbyś nie patrzył kazdy ma prawo do tajemnicy handlowej a jak wspomniałem, produkt sie albo obroni albo tez nie.
« Ostatnia zmiana: 07 Kwi, 2015, 11:18:04 wysłana przez commelina »

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #9948 07 Kwi, 2015, 11:36:03 »
Bilety na Bonamassę kupione! :D choć przez chwilę myślałem, czy z uwagi na cenę nie napisać w "co was w życiu smuci". ;)

Bo na masę to zawsze drożej wychodzi :P

Posty połączone: 07 Kwi, 2015, 11:18:03
......
No póki co, to nie odpowiedziałeś na moje pytanie, zamiast tego, poleciała marketingowa gadka. Ale spoko.


Te gościu, byś se przypomniał jak to Ty odpowiadałes na zadawane Tobie pytania odnośnie twojego cudu. Zapomniał wół jak cielęcią był ?
Dajcie mu spokój, niech sobie chłop radzi rynek sam zweryfikuje niezależnie od tego co tam siedzi.

Mówiłem co robi, nie jak ;)

W przypadku produktu na jedno wychodzi. Ty nie dawałeś materiałów tylko sztuki tajemne. Jakbyś nie patrzył kazdy ma prawo do tajemnicy handlowej a jak wspomniałem, produkt sie albo obroni albo tez nie.

I jak już napisałem Youshy'iemu, tajemnica handlowa jest czymś co mocno szanuję, bo sam się nią często zasłaniałem w przeszłości i zdarza mi się nadal ;) Tylko to pół strony o absolutnie niczym było niepotrzebne. Poza tym, masz rację, sam robiłem też masę błędów, za które dostawałem ostrą zjebę, ale myślę, że czegoś mnie to nauczyło, więc czemu nie pomóc kolejnemu świeżakowi w podobny sposób? ;)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #9949 07 Kwi, 2015, 14:38:11 »
O jak mu pomogłeś, no no. ;)