Autor Wątek: Co nas w życiu cieszy ;)  (Przeczytany 1740285 razy)

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6050 10 Mar, 2013, 21:34:15 »
Kurwa, serio? Znowu zaczynacie?
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 499
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6051 10 Mar, 2013, 21:36:26 »
Właśnie skończyliśmy :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6052 10 Mar, 2013, 22:06:04 »
MOże tak, może nie , zyj w niepewności, albo nie zaglądaj tutaj :P  i to mnie cieszy ;D

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 499
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6053 10 Mar, 2013, 22:16:39 »
Bo to taki temat-bumerang jest :D
Jak i kilka innych regularnie wracających do forumowego offtopiku ;)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6054 11 Mar, 2013, 12:00:52 »
Przełom w pracy inżynierskiej. Niepotrzebnie srałem żarem.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6055 11 Mar, 2013, 16:58:35 »
Wprawię wszystkich w mega osłupienie za jakiś czas! Nie, nie chodzi o mojego czerwonego Skervesena ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6056 11 Mar, 2013, 18:57:50 »
OK - skasowałem posta :P. Ale przecież ludzie mają fejsa, no co Ty??? ;)

W temacie:
przekładam ostatnio topy do gitar jeszcze nie narodzonych, kiedy nagle, zupełnie o tym nie myśląc - biorę jeden do ręki, paczam, odwracam, paczam... Zarezerwowałem ten top dla siebie! Pierwsza rzecz z nowej bat-gity! Drżyjcie bluźniercy!!!

A wczoraj rano przyśniła mie się cała specyfikacja!...

Cieszy, że moje autko, mimo śmigania sporo ponad 100 na obwodnicy... spala na 2-godzinnej trasie praca-dom równiutkie 6l/100km...
« Ostatnia zmiana: 11 Mar, 2013, 19:02:07 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

bandit112

  • Gość
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6057 11 Mar, 2013, 20:13:05 »
A co to masz?

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6058 11 Mar, 2013, 20:16:12 »
Klon, trochę quilt, trochę flame ;).
Paczki z głów!

Offline Leswar

  • Gaduła
  • Wiadomości: 219
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6059 11 Mar, 2013, 20:17:24 »
Jutro otwieram paczkie! :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6060 11 Mar, 2013, 20:21:39 »
A - jeszcze Kroto, wokalista Hope, dał mi 8 lat mniej, niż mam! "Wiesz, rokendroll mnie tak zakonserwował" he he... A po koncercie jakiś kolo podszedł do mnie i Vicola po autograf. Myślę, że dlatego, że mieliśmy dłuższe brody i wyglądaliśmy na jednak sporo starszych niż średnia w klubie - a więc jak gwiazdy... :D

« Ostatnia zmiana: 11 Mar, 2013, 20:25:10 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6061 11 Mar, 2013, 21:19:25 »
Czy to jest Bog jakiego znam z obrazków czy to jest Siła wyzsza trudna do sprecyzowania nie wiem ale dopuszczam może wbrew temu co niektórzy w sutannach mówią bo po prostu nie wiem i nikt z nich nie jest w stanie nic z tego udowodnić. Owszem jest napisane ze Bog stworzył nas na swój obraz i podobieństwo ale , tyle tam był różnych niedomówien i przekłaman ze tak do końca sie ztym nie wiąże. Idąc dalej tym tropem co bedzie jeśli objawi nam sie obca cywilizacja co z nimi ? jak to odnieśc do biblii , czy jest tam gdzies coś takiego napisane ?
To  niestety nie sa proste tematy ot co.

Eee, tam. Proste. Bóg to coś, od czego nie możesz pomyśleć nic większego, bardziej miłosiernego, dobrego, etc. Wszelkie próby opisania Boga, będą przybliżeniem i odniesieniem do miary opisującego. Na swój obraz i podobieństwo, to kolejna metafora. Idąc tropem tego międzyplanetarnego wątku, należy stwierdzić, że wszelkie istoty we wszech-świecie są dziełem Boga, rozszerza się tylko horyzont wiedzy o tym, czym jest ów świat. Pamiętaj, że Twój dylemat, jest dylematem kolonialnym - w XV wieku zastanawiano się, czy istoty zamieszkujące Ameryki są na pewno ludźmi i dziećmi bożymi, bo Biblia nic o tym nie mówi. Uznano zatem, że są ludźmi. Po kilkuset latach :-))

I gdy rozszerzysz wiedzę o świecie, wyjdzie Ci na to, że każda istota w nim, jest dziełem Boga. Biblia nie musi o tym mówić. Odkładając Biblię na półkę, nie stajesz się mniej wierzący, jeśli naprawdę jesteś wierzący.

A gdybyś chciał pobawić się tą myślą, polecam dobrą literaturę SF. Niejaki Jacek Dukaj (Wuj Bat Ci pożyczy) wpadł na pomysł, co będzie, jeśli kolejne istoty zza morza, zza planety, zza galaktyki będą - tak jak kiedyś mieszkańcy Ameryk - gorliwie przyjmować wiarę w Jedynego Boga. Statystyka jest nieubłagana - istoty będą prawdziwie wierzące i będzie ich coraz więcej, a Ziemianie nie wytrzymają konkurencji i staną się schizmatykami, bo nie przyjmą do wiadomości, że we wszechświecie są lepsi, mądrzejsi i bardziej gorliwi misjonarze :)

Kapitalna zabawa.

A co do moich słów o Bogu - disklajmer, niestety wewnętrznie nie mam pojęcia, czym jest wiara. Czego czasem żałuję, bo świat ludzi wierzących jest zasadniczo piękny i poukładany.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 499
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6062 11 Mar, 2013, 21:23:47 »
świat ludzi wierzących jest zasadniczo piękny i poukładany.
No to chyba jednak bardziej zależy od osoby indywidualnie, kompletnie niezależnie od bycia wierzącym, bądź nie.

Inaczej nie byłoby tyle powszechnego (również w polityce, niestety) butthurta wokół spraw mniej lub bardziej związanych z religią.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6063 11 Mar, 2013, 21:53:42 »
No to chyba jednak bardziej zależy od osoby indywidualnie, kompletnie niezależnie od bycia wierzącym, bądź nie.
Na podstawie mojego prywatnego doświadczenia oraz obserwacji wśród znajomych mogę Ci powiedzieć, że jest jak piszę Ghost.

Cytuj
Inaczej nie byłoby tyle powszechnego (również w polityce, niestety) butthurta wokół spraw mniej lub bardziej związanych z religią.
Ale czy ci ludzie są faktycznie wierzący? Ja wątpie, jestem przekonany że spora większość z nich nie rozumie swojej wiary.
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6064 11 Mar, 2013, 21:54:17 »
............
bo świat ludzi wierzących jest zasadniczo piękny i poukładany.

Zacytuję wyrywek z ks. Tischnera są trzy prawdy: " prowda, tysz prowda i gówno prowda " no i to powyze to gówno prawda  ;D

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6065 11 Mar, 2013, 21:57:55 »
No, to chyba znalazłem zespół :).

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6066 11 Mar, 2013, 22:03:34 »
a mnie cieszy kapela w której gram na basie :D
bycie basistą ma swoje plusy, a najważniejszy to taki że od basisty nikt zbyt wiele nie wymaga :D
i always go full retard

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6067 11 Mar, 2013, 22:20:05 »
Zacytuję wyrywek z ks. Tischnera są trzy prawdy: " prowda, tysz prowda i gówno prowda " no i to powyze to gówno prawda  ;D

Aha. Powiedziałem: "zasadniczo".

Nie bez kozery :)

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 499
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6068 11 Mar, 2013, 22:40:34 »
No to chyba jednak bardziej zależy od osoby indywidualnie, kompletnie niezależnie od bycia wierzącym, bądź nie.
Na podstawie mojego prywatnego doświadczenia oraz obserwacji wśród znajomych mogę Ci powiedzieć, że jest jak piszę Ghost.

Cytuj
Inaczej nie byłoby tyle powszechnego (również w polityce, niestety) butthurta wokół spraw mniej lub bardziej związanych z religią.
Ale czy ci ludzie są faktycznie wierzący? Ja wątpie, jestem przekonany że spora większość z nich nie rozumie swojej wiary.
Co do pierwszej części - z mojego prywatnego doświadczenia oraz obserwacji wśród znajomych gówno prawda ;) Serio. Chyba większość wierzących jakich znam ma dziwne problemy emocjonalne i co najwyżej sztywny obraz świata (z którego to się biorą wspomniane problemy). Za to ci niewierzący są zazwyczaj stabilni emocjonalnie i cieszą się życiem. W jednej i drugiej grupie są wyjątki, a nawet ciężko mówić o wyjątkach, bo to w sumie raczej tendencja, niźli reguła. Istnieje tez grupa, którzy generalnie mają to w dupie i u nich to już ruletka odnośnie stabilności emocjonalnej, ale oni zwykle maja najbardziej "niepoukładaną" wizję świata, bo mają na to wyjebane i nie rozkminiają takich rzeczy.

Co do drugiej - tutaj się zgadzam, choć określenie kto jest "prawdziwie wierzącym" i "rozumiejącym" swą wiarę jest nie do zdefiniowania ;)
« Ostatnia zmiana: 11 Mar, 2013, 22:44:49 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6069 11 Mar, 2013, 22:43:14 »
a mnie cieszy kapela w której gram na basie :D
bycie basistą ma swoje plusy, a najważniejszy to taki że od basisty nikt zbyt wiele nie wymaga :D

Ale i basista zazwyczaj nie dyma...
Paczki z głów!

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6070 12 Mar, 2013, 07:06:57 »
a mnie cieszy kapela w której gram na basie :D
bycie basistą ma swoje plusy, a najważniejszy to taki że od basisty nikt zbyt wiele nie wymaga :D

jebać ambicje!

Offline Drozd

  • Pr0
  • Wiadomości: 542
  • Serius big fella
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6071 12 Mar, 2013, 08:47:21 »
Idę odśnieżać auto i ruszam do Łęczycy po zajebisty wzmak 8)
weimar guitar gently weeps

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 672
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6072 12 Mar, 2013, 11:17:32 »
Jednak zrobię magisterkę w październiku a nie w marcu przyszłego roku co mi groziło.
Jeszcze tylko wymyślić temat :)

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6073 12 Mar, 2013, 12:39:26 »
Cieszy mnie dobry deal i szybko zrealizowany GAS.

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6074 12 Mar, 2013, 16:33:11 »
To mnie ucieszyło, od razu się jakoś przyjemniej robi po odsłuchaniu: