Autor Wątek: Co nas w życiu cieszy ;)  (Przeczytany 1716879 razy)

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #5825 18 Lut, 2013, 17:09:42 »
Kto nie lubi zwierząt nie lubi też ludzi , wrażliwość jest jedna . Miałem psa 17 lat , teraz mam kota . Większość ludzi uważa że pies jest inteligentniejszy , ale to chyba nie do końca prawda . Pies jest przekupny  i chociaż kocha człowieka bezwarunkowo , nie  ocenia go i akceptuje takim jaki jest , to jednak zdradzi cię za kawałek kiełbasy . A jak go zjebiesz od stóp do głów , i chociaż nie masz racji to i tak podkuli ogon i uszy pokazując swoją uległość , zrobi tak tylko dlatego że stoisz wyżej w hierarchii stada które razem tworzycie . Kot ma wszystko w dupie i pier..li wszystkie konwenanse , bo na szacunek kota trzeba zasłużyć .
Mój piesio opierdoliłby ten kawałek kiełbasy razem z ręką ;)
Cytat: Algiz
bo na szacunek kota trzeba zasłużyć
Obsmarkałem się :D

"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #5826 18 Lut, 2013, 17:45:01 »
Jak słyszę jak ktoś mówi, że nie lubi jakiegoś rodzaju zwierząt to zastanawia mnie co ten dany ktoś ma nie tak z głową.

Kto nie lubi zwierząt nie lubi też ludzi , wrażliwość jest jedna . Miałem psa 17 lat , teraz mam kota . Większość ludzi uważa że pies jest inteligentniejszy , ale to chyba nie do końca prawda . Pies jest przekupny  i chociaż kocha człowieka bezwarunkowo , nie  ocenia go i akceptuje takim jaki jest , to jednak zdradzi cię za kawałek kiełbasy . A jak go zjebiesz od stóp do głów , i chociaż nie masz racji to i tak podkuli ogon i uszy pokazując swoją uległość , zrobi tak tylko dlatego że stoisz wyżej w hierarchii stada które razem tworzycie . Kot ma wszystko w dupie i pier..li wszystkie konwenanse , bo na szacunek kota trzeba zasłużyć .

Nie. Nie i nie wiem od którego momentu zacząć, bo powyższym jest tylko jedno prawdziwe (prawdopodobnie, ale uznaje że nie kłamiesz ;) ) zdanie, mianowicie:
Miałem psa 17 lat , teraz mam kota

Cała reszta to niestety brednie które człowiek sobie tworzy, bo ocenia zachowania zwierzęcia przez pryzmat zachowań ludzkich a nie mają one zbyt wiele wspólnego. Nie powiem Ci gdzie nie masz racji, bo za dużo by było do pisania a książek na forum pisał nie będę. Ale że wraz z żoną zajmujemy się hobbystycznie tresurą i szkoleniami psów, to mogę za to polecić Ci rzetelną bibliografię :)
B ( o ) ( o ) B S

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #5827 18 Lut, 2013, 18:02:20 »
Chuja się znacie wszyscy, fretki FTW!
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #5828 18 Lut, 2013, 18:03:22 »
Jak słyszę jak ktoś mówi, że nie lubi jakiegoś rodzaju zwierząt to zastanawia mnie co ten dany ktoś ma nie tak z głową.

Kto nie lubi zwierząt nie lubi też ludzi , wrażliwość jest jedna . Miałem psa 17 lat , teraz mam kota . Większość ludzi uważa że pies jest inteligentniejszy , ale to chyba nie do końca prawda . Pies jest przekupny  i chociaż kocha człowieka bezwarunkowo , nie  ocenia go i akceptuje takim jaki jest , to jednak zdradzi cię za kawałek kiełbasy . A jak go zjebiesz od stóp do głów , i chociaż nie masz racji to i tak podkuli ogon i uszy pokazując swoją uległość , zrobi tak tylko dlatego że stoisz wyżej w hierarchii stada które razem tworzycie . Kot ma wszystko w dupie i pier..li wszystkie konwenanse , bo na szacunek kota trzeba zasłużyć .
Pomijając co było w poscie g-zs napisane, to tak ogólnie to co to ma wspólnego z inteligencją?
Jedne i drugie zwierzaki są mistrzami manipulacji, tylko przyjmują inne strategie ;)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #5829 18 Lut, 2013, 18:04:57 »

bo ocenia zachowania zwierzęcia przez pryzmat zachowań ludzkich a nie mają one zbyt wiele wspólnego. ..........
wraz z żoną zajmujemy się hobbystycznie tresurą i szkoleniami psów

Ale to właśnie tresura jest podporządkowaniem sobie psa i ocenianie go przez pryzmat zachowań ludzkich  .

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #5830 18 Lut, 2013, 18:08:37 »

bo ocenia zachowania zwierzęcia przez pryzmat zachowań ludzkich a nie mają one zbyt wiele wspólnego. ..........
wraz z żoną zajmujemy się hobbystycznie tresurą i szkoleniami psów

Ale to właśnie tresura jest podporządkowaniem sobie psa i ocenianie go przez pryzmat zachowań ludzkich  .
:facepalm:
(siema Frantic)


W ogóle, to przypomnieliście mi mój stary zwierzakowy GAS (którego pewnie nigdy nie spełnię, bo jestem zbyt roztrzepany i bałbym się, że nie zaopiekuję się odpowiednio), czyli paludarium/akwaterrarium z czymś takim:

:)
« Ostatnia zmiana: 18 Lut, 2013, 18:10:26 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #5831 18 Lut, 2013, 18:25:54 »
Ja miałem przez krótki czas i kota i psa. I moim zdaniem to pierdolenie o wyższości jednych nad drugimi jest bez sensu. Jednego i drugiego kochałem równie bardzo, nieważne, jak różne to były zwierzęta. Po prostu w przypadku jednego i drugiego trzeba się nastawić na pewne ustępstwa. Tak samo z ludźmi.
Spoiler

bandit112

  • Gość
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #5832 18 Lut, 2013, 18:51:32 »
Jak słodziutko, już 3 strona o zwierzaczkach leci.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #5833 18 Lut, 2013, 19:06:58 »
A ja mam królika - miniaturkę. Jak jebnie kupkę czy siku to nie jebie - także lepszy zwierz taki niż kot czy pies :D Diety jakiejś szczególnej mu nie potrzeba - jabłko i cieszy cały dzień. Do tego zrobiłem mu zagrodę w domu 2mx1m pełną siana i żyję się mu dobrze. Później może zarzucę fotami tego zwierzaka. :D
Jak miałem królika miniaturkę (która wyrosła kilkukrotnie ze swojej klatki, ostatecznie toto urosło do wielkości małego psa, a klatka zajmowała mi 1/4 podłogi wolnej od mebli) to jak się odlała na tą drewnianą wyściółkę to jebało niemiłosiernie, a jak jeszcze w tych odlewinach się znalazły bobsztale, to już w ogóle masakra. A co do karmienia, to zawsze mieszanki różnych ziaren i suszonych owoców mu dawaliśmy (na w pół samodzielnie mieszane, tj. jakieś gotowe karmy dość mocno wzbogacaliśmy o to, co zauważyliśmy, że chętnie wpierdalała), czasem jeszcze jakieś sianko (ale to rzadko, bo klatkę miała u mnie w pokoju i alergia mnie męczyła).
« Ostatnia zmiana: 18 Lut, 2013, 19:13:56 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #5834 18 Lut, 2013, 19:15:28 »

bo ocenia zachowania zwierzęcia przez pryzmat zachowań ludzkich a nie mają one zbyt wiele wspólnego. ..........
wraz z żoną zajmujemy się hobbystycznie tresurą i szkoleniami psów

Ale to właśnie tresura jest podporządkowaniem sobie psa i ocenianie go przez pryzmat zachowań ludzkich  .

w dużym skrócie (i jeszcze większym uproszczeniu) to jednak jest to zrozumienie zachowań oraz przyczyn tych zachowań i wyuczenie reakcji na nasze sygnały, ale w oparciu o sposób rozumowania zwierzęcia. To dla psa. Ale szkoląc zwierze szkolisz tez siebie. Własnie miedzy innymi pozbywasz się nałogu doszukiwania się takiej logiki w zachowaniach, jaką kierują sie ludzie.

Np podstawowy błąd - człowiek rozumie komendy. Dla psa slowa sa czysta abstrakcją. Nieraz widziałem jak własciciel twierdził ze jak powiedział do psa srogo "siad" i pies nie zareagował. Na grzeczne i spokojne siad już wykonał komendę. Wlaściciel był przekonany że psu nie odpowiadał ton w jakim własciciel do niego powiedział. A chodzi o melodykę :)

Drugi przykład - pies szczeka i krzyczysz na niego, żeby przestał. Dla człowieka od czasów szkoły jest to oczywiste ze jak krzyczysz to nauczyciel Twój krzyk zwalcza swoim krzykiem. A dla psa Twój krzyk na jego szczekanie jest asystą co tylko wzmaga u niego dalsze hałasowanie.

Można by o tym zapełnić wiele stron, ale po co skoro sa do tego bardziej odpowiednie miejsca w internecie oraz wszystko to juz zostało napisane w książkach
B ( o ) ( o ) B S

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #5835 18 Lut, 2013, 22:27:27 »
Tak czytam i czytam...i sobie myśle...ale wy kurwa pierd*licie... :P do rządu sie nadajecie  :facepalm:
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

Offline Matzer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 183
  • chcę być Pr0
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #5836 18 Lut, 2013, 22:37:35 »
cieszy mnie wczorajszy udany bardzo koncert we Wrocławiu i nadchodzący (powoli) marcowy w Poznaniu  :devil:  :devil:  :devil:  :devil:   :headbang:

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #5837 18 Lut, 2013, 23:05:28 »
niesamowicie mnie cieszy jak kable się prężą jak się przez nie prąd puści :D
i always go full retard

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #5838 19 Lut, 2013, 00:54:25 »

bo ocenia zachowania zwierzęcia przez pryzmat zachowań ludzkich a nie mają one zbyt wiele wspólnego. ..........
wraz z żoną zajmujemy się hobbystycznie tresurą i szkoleniami psów

Ale to właśnie tresura jest podporządkowaniem sobie psa i ocenianie go przez pryzmat zachowań ludzkich  .

w dużym skrócie (i jeszcze większym uproszczeniu) to jednak jest to zrozumienie zachowań oraz przyczyn tych zachowań i wyuczenie reakcji na nasze sygnały, ale w oparciu o sposób rozumowania zwierzęcia. To dla psa. Ale szkoląc zwierze szkolisz tez siebie. Własnie miedzy innymi pozbywasz się nałogu doszukiwania się takiej logiki w zachowaniach, jaką kierują sie ludzie.

Np podstawowy błąd - człowiek rozumie komendy. Dla psa slowa sa czysta abstrakcją. Nieraz widziałem jak własciciel twierdził ze jak powiedział do psa srogo "siad" i pies nie zareagował. Na grzeczne i spokojne siad już wykonał komendę. Wlaściciel był przekonany że psu nie odpowiadał ton w jakim własciciel do niego powiedział. A chodzi o melodykę :)

Drugi przykład - pies szczeka i krzyczysz na niego, żeby przestał. Dla człowieka od czasów szkoły jest to oczywiste ze jak krzyczysz to nauczyciel Twój krzyk zwalcza swoim krzykiem. A dla psa Twój krzyk na jego szczekanie jest asystą co tylko wzmaga u niego dalsze hałasowanie.

Można by o tym zapełnić wiele stron, ale po co skoro sa do tego bardziej odpowiednie miejsca w internecie oraz wszystko to juz zostało napisane w książkach

 
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline CmnD

  • Gaduła
  • Wiadomości: 392
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #5839 19 Lut, 2013, 01:25:53 »
ma ktoś taby do tego?  8)

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #5840 19 Lut, 2013, 02:19:13 »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #5841 19 Lut, 2013, 09:22:01 »
Emulatory Snes, Nes, GB, GBA na Androidzie...

IMO 10000000000 x lepsze niz to co obecnie jest wypuszczane w android market

Wszystkie Donkey Kongi, Mario, Final Fantasy i czego tam jeszcze dusza zapragnie:)

normalnie sie zajaralem jak dziecko:D
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #5842 19 Lut, 2013, 09:27:20 »
Jakby tylko jeszcze miec analogowe sterowanie, to byloby calkiem spoko. Ale granie w jakiekolwiek zrecznosciowki na tych chujowych ekranach dotykowych to dla mnie pomylka.

Za to wszelkie turowe gry z emulatorow = firm tits.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #5843 19 Lut, 2013, 09:39:53 »
Emulatory Snes, Nes, GB, GBA na Androidzie...

IMO 10000000000 x lepsze niz to co obecnie jest wypuszczane w android market

Wszystkie Donkey Kongi, Mario, Final Fantasy i czego tam jeszcze dusza zapragnie:)

normalnie sie zajaralem jak dziecko:D
Pokemony i tak najlepsze z tego wszystkiego. ;D

pamietam x lat temu jak cisnalem na PC na emulatorach w to masakra, boje sie zaczac:P

Jakby tylko jeszcze miec analogowe sterowanie, to byloby calkiem spoko. Ale granie w jakiekolwiek zrecznosciowki na tych chujowych ekranach dotykowych to dla mnie pomylka.

Za to wszelkie turowe gry z emulatorow = firm tits.


Zobacze dzisiaj jak odpale platformowki jakies albo Street Fightera:D, ale faktycznie turowki najlepiej - Final Fantasy Tactics Advance zaczalem, bo kiedys daleko zaszedlem ale nie skonczylem. Jakies turowki inne polecasz?
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #5844 19 Lut, 2013, 10:20:23 »
Emulatory Snes, Nes, GB, GBA na Androidzie...

IMO 10000000000 x lepsze niz to co obecnie jest wypuszczane w android market

Wszystkie Donkey Kongi, Mario, Final Fantasy i czego tam jeszcze dusza zapragnie:)

normalnie sie zajaralem jak dziecko:D
Pokemony i tak najlepsze z tego wszystkiego. ;D

pamietam x lat temu jak cisnalem na PC na emulatorach w to masakra, boje sie zaczac:P

Jakby tylko jeszcze miec analogowe sterowanie, to byloby calkiem spoko. Ale granie w jakiekolwiek zrecznosciowki na tych chujowych ekranach dotykowych to dla mnie pomylka.

Za to wszelkie turowe gry z emulatorow = firm tits.


Zobacze dzisiaj jak odpale platformowki jakies albo Street Fightera:D, ale faktycznie turowki najlepiej - Final Fantasy Tactics Advance zaczalem, bo kiedys daleko zaszedlem ale nie skonczylem. Jakies turowki inne polecasz?
Emulatory Snes, Nes, GB, GBA na Androidzie...

IMO 10000000000 x lepsze niz to co obecnie jest wypuszczane w android market

Wszystkie Donkey Kongi, Mario, Final Fantasy i czego tam jeszcze dusza zapragnie:)

normalnie sie zajaralem jak dziecko:D
Pokemony i tak najlepsze z tego wszystkiego. ;D

pamietam x lat temu jak cisnalem na PC na emulatorach w to masakra, boje sie zaczac:P

Jakby tylko jeszcze miec analogowe sterowanie, to byloby calkiem spoko. Ale granie w jakiekolwiek zrecznosciowki na tych chujowych ekranach dotykowych to dla mnie pomylka.

Za to wszelkie turowe gry z emulatorow = firm tits.


Zobacze dzisiaj jak odpale platformowki jakies albo Street Fightera:D, ale faktycznie turowki najlepiej - Final Fantasy Tactics Advance zaczalem, bo kiedys daleko zaszedlem ale nie skonczylem. Jakies turowki inne polecasz?


Z GBA:
Golden Sun - zajebiste
Harvest Moon - niekoniecznie turowka ale fajne
Fire Emblem
Pokemony - srs. mi sie zajebiscio gralo - co prawda najwiecej czasu spedzilem na Red/Blue ale to bylo lata temu i mialo sie ochote zlapac je wszystkie ;)
wszystkie Fajnale
Advance Wars


z nesa, snesa i gb mi sie nie chce teraz wypisywac. Ale w grach powyzej masz jakies 200h gameplayu.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #5845 19 Lut, 2013, 10:34:33 »
@Lothar

Golden Sun - mam i jakas kolejna czesc tez:D
Harvest Moon - kurde nie pobralem, bede musial w takim razie
Fire Emblem - mam! i jakas kontynuacje tez
Pokemony - no tez jakies mam:P mi sie najlepiej gralo w Sapphire i Ruby, wciaga masakrycznie...
Fajnale tez mam:D

Advance wars - do pobrania:)
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline Darkened

  • Gaduła
  • Wiadomości: 146
  • Death Metal to styl życia.
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #5846 19 Lut, 2013, 10:42:47 »
Dragon Balle: Legacy of Goku 1 (trochę przestarzały) Legacy of Goku 2 i Buu's Fury (obie ciągle zajebiste). RPGi opowiadające historie całej Zetki.
Metroid Fusion i Zero Mission
Zeldy
Alien Hominid
Castlevania
Tactics Ogre
Mario and Luigi

Pokemony to istna zajebistość, FireRedy to imo najlepsza część na GBA.
Baw się dobrze:)

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #5847 19 Lut, 2013, 11:20:35 »

Pokemony - no tez jakies mam:P mi sie najlepiej gralo w Sapphire i Ruby, wciaga masakrycznie...

Z pokemonow najlepszy byl Gold, jeszcze na GBC. Najdłuższa część ze wszystkich.
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #5848 19 Lut, 2013, 11:41:33 »
@Lothar:

SE Xperia Play, już nie taka droga (koło 7 stów chyba chodzi nówka) a na nim niewielka biblioteka portów gier z PSX, duża biblioteka lepszych androidowych gier ze wsparciem dla tego kontrolera no i oczywiście emulatory itd. Problem w tym, że to już dość stary model i bebechy już nie powalają, oraz nie ma (oficjalnej) aktualizacji do androida 4, a ponoć jak się wgrywa jakieś przygotowane przez community sprawiają, że po aktualizacji w telefonie wszystko działa sprawniej i w ogóle, tylko battery life dostaje po dupie i większość zoptymalizowanych pod ten model gier zaczyna się ciąć.

Pozostaje jeszcze jedna alternatywa pod postacią jakiegoś nowszego (lepszego) telefonu z Playstation Certificate, tylko one nie mają już nigdy pada, więc zabawa wychodzi w dwóch wariantach:

Klony pada z Xperii Play działające pod bluetooth albo inne bluetoothowe pady dedykowane telefonom (niektóre naśladujące konstrukcję zwykłego PSP), lub drugi wariant



pad od PS3 działa bez problemu po bluetooth, trzeba tylko dokupić pierdolnik, który będzie go razem trzymał z telefonem, jest tego mnóstwo.

A z drugiej strony, gdyby olać Playstation Certificate (wiele by się raczej nie straciło), to zastanawiam się, czy dałoby się zasymulować działanie pada z Xperii Play na LG DoublePlay, ale tego szczerze nie wiem i trzeba by zweryfikować, tym bardziej, że on chyba jeszcze nawet nie wyszedł na rynek no i będzie w chuj kosztować:


Poza tym w sumie jeśli nie zależy ci na analogach, to każdy mocniejszy telefon z qwerty powinien sprawdzić się dobrze.
« Ostatnia zmiana: 19 Lut, 2013, 11:56:36 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #5849 19 Lut, 2013, 20:28:50 »
W tą niedzielę mój ryj będzie w telewizji! :D

inb4: nie, nie w 'poszukiwany, poszukiwana' albo w 'trudnych sprawach'
« Ostatnia zmiana: 19 Lut, 2013, 21:01:38 wysłana przez youshy »
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"