Autor Wątek: Co nas w życiu cieszy ;)  (Przeczytany 1760160 razy)

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3650 25 Cze, 2012, 14:39:09 »
Tak, mam w pokoju swój portret (autorka przy wyprowadzce zostawiła, to wisi) oraz deskę na korpus.
Mondo, zastanawialiśmy się z Lotharem jakie to musi być uczucie jak dymasz laseczkę i patrzysz na własny portret...




Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3651 25 Cze, 2012, 14:43:29 »
Tak, mam w pokoju swój portret (autorka przy wyprowadzce zostawiła, to wisi) oraz deskę na korpus.
Mondo, zastanawialiśmy się z Lotharem jakie to musi być uczucie jak dymasz laseczkę i patrzysz na własny portret...

( Obraz usunięty.)



0:41 - hehełe

facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3652 25 Cze, 2012, 14:46:56 »
A mnie cieszy to forum. :D

Taki generator pompy śmiechowej. Już nieraz spadłem z krzesła ze śmiechu (bo się opiekun zagapił...) widząc reakcje pewnych konkretnych osób zupełnie niepodobnych do nikogo. :D

I weźta przestańcie robić jajcy z kogokolwiek tutaj. To nieładnie. *grozi palcym na Dexterka* :D

Najważniejszy jest przyjazny stosunek. Do ludzi rzecz jasna. :D

Spoiler
To przypomniało mi się, jak kiedyś tu przeczytałem, że powinienem był się na was już dawno temu obrazić :D



Spoiler
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline sobek

  • Pr0
  • Wiadomości: 501
  • Cornford Fanboy
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3653 25 Cze, 2012, 14:57:54 »
Zostałem dziś magistrem inżynierem :)

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3654 25 Cze, 2012, 15:40:48 »


+



« Ostatnia zmiana: 25 Cze, 2012, 23:15:02 wysłana przez lord_awesomeguy »

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3655 25 Cze, 2012, 21:50:24 »
Tak, mam w pokoju swój portret (autorka przy wyprowadzce zostawiła, to wisi) oraz deskę na korpus.
Mondo, zastanawialiśmy się z Lotharem jakie to musi być uczucie jak dymasz laseczkę i patrzysz na własny portret...

Też się zastanawiałem.

Spoiler

lol @ Lothar

A, na przeciwnej ścianie wisi jej portret, jeśli Wam to w czymś pomoże.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 839
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3656 25 Cze, 2012, 21:56:47 »
W mondowym pokoju, w dobrym towarzystwie, można przetrwać jakieś bite dwa dni - ma tam wszystko, co trzeba :).

A na filmiku powyższym bałem się do samego końca... ;)
Paczki z głów!

Offline smetny666

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 18

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3658 25 Cze, 2012, 22:23:07 »
youshy: "Exegi monumentum"
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3659 25 Cze, 2012, 22:36:24 »
A, na przeciwnej ścianie wisi jej portret, jeśli Wam to w czymś pomoże.

Offline thornado2

  • Gaduła
  • Wiadomości: 201

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 457
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Brudne Brzmienie
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3661 25 Cze, 2012, 23:43:32 »
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=2425722410&ap=2&bid=7550&aid=7103069&tid=0 Pod względem opisu to typ jest mistrzem


 :devil: :devil:
Ktoś tu staje się legendą...

Do następnej aukcji, wtedy się postaram jeszcze bardziej :D
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Profile na Tonexa, Kempera i inne -> https://brudnebrzmienie.pl/

Offline Janek D

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 21
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3662 25 Cze, 2012, 23:55:37 »
Mnie w życiu cieszy napierdalante dobre. Na koncercie, albo w domku, jak można sobie jak człowiek ponapierdalać... W moim życiu napierdalante jest bardzo ważne i generalnie staram się czerpać, z tego energię życiową, żeby móc dalej dobrze w świecie funkcjonować. Są ludzie, którzy czerpią energię z drzew, innych ludzi, z wody, z pozytywnego myślenia - różni są ludzie i to jest w tym piękne... A to, że mogę zobaczyć w tym coś pięknego jest efektem wyżej wspomnianego napierdalante, które pozwala mi takie rzeczy obejrzeć ;) Polecam każdemu, ale mogę się założyć, że każdy to zna i ceni ;)

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3663 26 Cze, 2012, 00:01:37 »
Hm, ja wolę spaghetti carbonara od napierdalante.

Offline Janek D

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 21
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3664 26 Cze, 2012, 00:03:43 »
carbonara też zajebista, ale z makaronem napierdalante niszczy system !  YEEEEAAAAAAA ! ! ! !

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 457
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Brudne Brzmienie
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3665 26 Cze, 2012, 00:05:05 »
Mnie w życiu cieszy napierdalante dobre. Na koncercie, albo w domku, jak można sobie jak człowiek ponapierdalać... W moim życiu napierdalante jest bardzo ważne i generalnie staram się czerpać, z tego energię życiową, żeby móc dalej dobrze w świecie funkcjonować. Są ludzie, którzy czerpią energię z drzew, innych ludzi, z wody, z pozytywnego myślenia - różni są ludzie i to jest w tym piękne... A to, że mogę zobaczyć w tym coś pięknego jest efektem wyżej wspomnianego napierdalante, które pozwala mi takie rzeczy obejrzeć ;) Polecam każdemu, ale mogę się założyć, że każdy to zna i ceni ;)

19 post, szacunek :D
Spoiler
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Profile na Tonexa, Kempera i inne -> https://brudnebrzmienie.pl/

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3666 26 Cze, 2012, 00:15:05 »
cieszy mnie jaki riff dziś ułożyłem :). Normalnie nie wysyłam rzeczy nikomu póki nie są skończone ale dziś zrobię wyjątek :)

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3667 26 Cze, 2012, 00:24:40 »
Dunno łaj kojarzy mi się z blue orchid od white stripes :facepalm:

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3668 26 Cze, 2012, 00:29:29 »
wczoraj pół dnia grałem blu orchid ;p

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3669 26 Cze, 2012, 13:17:07 »
Laska, którą zaczepiłem na fejsbuczku jakiś czas temu chce się ze mną umówić 8)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 839
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3670 26 Cze, 2012, 13:50:03 »
Zwiedzanie Muzeum Ziemi Lubuskiej, oczywiście.
Paczki z głów!

Offline czerez

  • Gaduła
  • Wiadomości: 488
  • Morde mam może nie w tamburyn, ale mam zasady
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3671 26 Cze, 2012, 13:52:50 »
Mnie w życiu cieszy napierdalante dobre. Na koncercie, albo w domku, jak można sobie jak człowiek ponapierdalać... W moim życiu napierdalante jest bardzo ważne i generalnie staram się czerpać, z tego energię życiową, żeby móc dalej dobrze w świecie funkcjonować. Są ludzie, którzy czerpią energię z drzew, innych ludzi, z wody, z pozytywnego myślenia - różni są ludzie i to jest w tym piękne... A to, że mogę zobaczyć w tym coś pięknego jest efektem wyżej wspomnianego napierdalante, które pozwala mi takie rzeczy obejrzeć ;) Polecam każdemu, ale mogę się założyć, że każdy to zna i ceni ;)

- Wie pan, moim zdaniem, to nie ma tak, że dobrze, albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam i co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które, by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję życiu, dziękuję mu, życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość... Wielu ludzi pyta mnie o to samo: "ale jak ty to robisz, skąd czerpiesz tę radość?" A ja odpowiadam, że to proste! To umiłowanie życia, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład buduję maszyny, a jutro, kto wie - dlaczego by nie - oddam się pracy społecznej i będę ot - choćby - sadzić...doć marchew...

Otis (Asterix i Obelix : Misja Kleopatra)
"Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk, a rośnie popyt na święty spokój" - Duńczyk !!!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 839
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3672 26 Cze, 2012, 13:55:50 »
:D
Paczki z głów!

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3673 26 Cze, 2012, 20:42:10 »
Mnie w życiu cieszy napierdalante dobre. Na koncercie, albo w domku, jak można sobie jak człowiek ponapierdalać... W moim życiu napierdalante jest bardzo ważne i generalnie staram się czerpać, z tego energię życiową, żeby móc dalej dobrze w świecie funkcjonować. Są ludzie, którzy czerpią energię z drzew, innych ludzi, z wody, z pozytywnego myślenia - różni są ludzie i to jest w tym piękne... A to, że mogę zobaczyć w tym coś pięknego jest efektem wyżej wspomnianego napierdalante, które pozwala mi takie rzeczy obejrzeć ;) Polecam każdemu, ale mogę się założyć, że każdy to zna i ceni ;)

- Wie pan, moim zdaniem, to nie ma tak, że dobrze, albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam i co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które, by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję życiu, dziękuję mu, życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość... Wielu ludzi pyta mnie o to samo: "ale jak ty to robisz, skąd czerpiesz tę radość?" A ja odpowiadam, że to proste! To umiłowanie życia, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład buduję maszyny, a jutro, kto wie - dlaczego by nie - oddam się pracy społecznej i będę ot - choćby - sadzić...doć marchew...

Otis (Asterix i Obelix : Misja Kleopatra)

Już myślałem, że to sylkis...  :(
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3674 26 Cze, 2012, 23:24:58 »
zaprogramowałem sobie dziś sterownik midi, jutro będę testował ale wygląda na to że wszystko działa jak powinno :)