Autor Wątek: Co nas w życiu cieszy ;)  (Przeczytany 1716812 razy)

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3250 31 Maj, 2012, 17:25:12 »
cieszy mnie:

http://loudwire.com/whitechapel-i-dementia-exclusive-song-premiere/

brzmienie Whitechapel zamieniło się w HULKa
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3251 31 Maj, 2012, 17:32:26 »
A co kutasy mają cieszyć ? ???  :P
Spoiler
HP? Good luck with Your printing goals in 2012...

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3252 31 Maj, 2012, 18:07:48 »
Ja mam już trzecią drukarkę HP i nie miałem problemów z żadną.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3253 31 Maj, 2012, 18:49:11 »
Ja mam już trzecią drukarkę HP i nie miałem problemów z żadną.

Aż cisnie sie pytanie: to po co zmieniałeś ? :D

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3254 31 Maj, 2012, 19:16:07 »
Bo Bulb pewnie używał nowszych modeli.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3255 31 Maj, 2012, 19:23:55 »
Ja mam już trzecią drukarkę HP i nie miałem problemów z żadną.

Dla równowagi. U mnie w firmie były również 3 HP i wszystkie sie psuły :) Najczęściej padała głowica. Na plus, że przesyłali po rozmowie na infolinii nową. Mogłem równie dobrze ściemniać.
007

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3256 31 Maj, 2012, 19:30:02 »
"Is there a problem, officer?" :D
What seems to be the officer, problem?
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3257 31 Maj, 2012, 19:37:28 »
Moje doświadczenia z drukarkami HP:







Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3258 31 Maj, 2012, 19:47:46 »
Jedyna drukarka, z jaką chyba nigdy nie miałem większych problemów, to Brother (choć to atramentówka, więc tempo drukowania ma wypierdolone w kosmos i pomimo ledwo odczuwalnej ceny pojedynczego tuszu ~10zł, to w długofalowym rozrachunku szczególnie oszczędna nie jest).
A przerabiałem różne HP (kilka), Kyocera, Dell, Konica i chuj wie co tam jeszcze, nie chce mi się już przypominać każdego z tych tworów złośliwych pomiotów sił ludziom nieprzychylnych.
Aa, i dziewczyna ma CHYBA (nie jestem pewien) Lexmarka - też żywi do tego gówna czystą, gorejącą nienawiść.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3259 31 Maj, 2012, 20:04:48 »
Mam HP DeskJet 930C od około 12 lat, nie jestem w stanie dokładnie określić wieku ale moja Mama drukowała sobie nią ściągi na studia, a skończyła je 12 lat temu. Drukarka przeżyła 3 komputery, raz przez wadliwy wkład była całkowicie zalana. Drukuje i drukowała sporo, jest prawie każdego dnia w użytku, większy problem niż z drukarką mam z wkładami do niej, bo już prawie nigdzie nie mogę ich znaleźć po sensownej cenie, koszt jednego to około 130zł w Media Markt, sam kupuje je po renowacji za 30zł, ale jak te magiczne źródełko się wyczerpie to będzie musiała iść na śmietnik. To będzie smutny dzień.

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3260 31 Maj, 2012, 20:13:42 »
Cieszy mnie to jak opisuje dlaczego gra na 7/8... to takie logiczne ;D
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3261 31 Maj, 2012, 20:20:08 »
kocham tego człowieka!
i always go full retard

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3262 31 Maj, 2012, 20:20:25 »
Trzy drukarki na przestrzeni ok. 10 lat jak nie więcej. Pierwsza była LaserJet 1300 i stała by pewnie do dzisiaj, ale brakowało jej paru ficzerów. Drugiej modelu nie pamiętam, ale zmieniliśmy bo potrzebna była drukarka sieciowa oraz ojciec chciał mieć duplex. W tej chwili jest LaserJet CP2025, kupiona bo tacie zachciało się drukarki kolorowej.

Jak się kupuje najtańsze modele do pracy w biurach to się kurwa nie dziwcie, że padają.

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3263 31 Maj, 2012, 21:25:45 »
Cieszy mnie to jak opisuje dlaczego gra na 7/8... to takie logiczne ;D


He, faktycznie logiczne :)

Raczej spodziewałem się, że będzie coś o metrum ;)

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3264 31 Maj, 2012, 22:49:05 »
U mnie biurowo robi Laserjet HPka. Skervesen drukuje rocznie circa najmniej 10 tysięcy stron. I tak już od dobrych.... Hmm... 6 lat? Więc nie pierniczcie mi tutaj o awaryjności HPków ;)
Ssiecie.

Orange

  • Gość
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3265 31 Maj, 2012, 23:39:08 »
A znacie taką firmę xerox? :D takiego lasera mam :D Rupiec pierdolony, ale można mu toner uzupełnić ręcznie :D

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3266 01 Cze, 2012, 00:13:55 »
A znacie taką firmę xerox? :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3267 01 Cze, 2012, 00:18:23 »
Mam HP DeskJet 930C od około 12 lat, nie jestem w stanie dokładnie określić wieku ale moja Mama drukowała sobie nią ściągi na studia, a skończyła je 12 lat temu. Drukarka przeżyła 3 komputery, raz przez wadliwy wkład była całkowicie zalana. Drukuje i drukowała sporo, jest prawie każdego dnia w użytku, większy problem niż z drukarką mam z wkładami do niej, bo już prawie nigdzie nie mogę ich znaleźć po sensownej cenie, koszt jednego to około 130zł w Media Markt, sam kupuje je po renowacji za 30zł, ale jak te magiczne źródełko się wyczerpie to będzie musiała iść na śmietnik. To będzie smutny dzień.
Mam 920c też od 12 lat, też kilka kompów przeżyła. Wkłady uzupełniam sobie sam(na allegro są zestawy tuszy).
Nie mogę się doczekać kiedy mi się ta drukarka w końcu zepsuje, bo chce sobie kupić nową z WIFI, a ta franca działa i działa...
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3268 01 Cze, 2012, 00:23:45 »
Mam HP DeskJet 930C od około 12 lat, nie jestem w stanie dokładnie określić wieku ale moja Mama drukowała sobie nią ściągi na studia, a skończyła je 12 lat temu. Drukarka przeżyła 3 komputery, raz przez wadliwy wkład była całkowicie zalana. Drukuje i drukowała sporo, jest prawie każdego dnia w użytku, większy problem niż z drukarką mam z wkładami do niej, bo już prawie nigdzie nie mogę ich znaleźć po sensownej cenie, koszt jednego to około 130zł w Media Markt, sam kupuje je po renowacji za 30zł, ale jak te magiczne źródełko się wyczerpie to będzie musiała iść na śmietnik. To będzie smutny dzień.
Mam 920c też od 12 lat, też kilka kompów przeżyła. Wkłady uzupełniam sobie sam(na allegro są zestawy tuszy).
Nie mogę się doczekać kiedy mi się ta drukarka w końcu zepsuje, bo chce sobie kupić nową z WIFI, a ta franca działa i działa...

Ja mam dwie HP. HP 920c właśnie, nie chce mi się zjebać, a kupiłem już nowszą (ze skanerem, ksero etc.), która non stop szwankuje ;D
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3269 01 Cze, 2012, 00:29:47 »
Właśnie odkryłem, że Brother oficjalnie wspiera Linuksa. I znalazłem na ich stronie sterowniki w .deb i .rpm nawet dla mojej mfc-250c, czyli najbardziej low-endowego, budżetowego szajsu.
Chyba stanę się lojalny wobec tej firmy względem kupna drukarek :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3270 01 Cze, 2012, 05:50:13 »
Właśnie oglądam DVD Meszugi jak robili Kolossa i z Indii.

Tak to jest położyć się spać zaraz po 22... :facepalm: ;)


cieszy mnie:
http://loudwire.com/whitechapel-i-dementia-exclusive-song-premiere/
brzmienie Whitechapel zamieniło się w HULKa
To się musiało stać. :headbang: :headbang: :headbang:

Muszka!!!


Nie mogie przestać słuchać!!!



« Ostatnia zmiana: 01 Cze, 2012, 06:32:52 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3271 01 Cze, 2012, 09:21:13 »
Mam HP DeskJet 930C od około 12 lat, nie jestem w stanie dokładnie określić wieku ale moja Mama drukowała sobie nią ściągi na studia, a skończyła je 12 lat temu. Drukarka przeżyła 3 komputery, raz przez wadliwy wkład była całkowicie zalana. Drukuje i drukowała sporo, jest prawie każdego dnia w użytku, większy problem niż z drukarką mam z wkładami do niej, bo już prawie nigdzie nie mogę ich znaleźć po sensownej cenie, koszt jednego to około 130zł w Media Markt, sam kupuje je po renowacji za 30zł, ale jak te magiczne źródełko się wyczerpie to będzie musiała iść na śmietnik. To będzie smutny dzień.
Mam 920c też od 12 lat, też kilka kompów przeżyła. Wkłady uzupełniam sobie sam(na allegro są zestawy tuszy).
Nie mogę się doczekać kiedy mi się ta drukarka w końcu zepsuje, bo chce sobie kupić nową z WIFI, a ta franca działa i działa...

Ja mam dwie HP. HP 920c właśnie, nie chce mi się zjebać, a kupiłem już nowszą (ze skanerem, ksero etc.), która non stop szwankuje ;D

Przyłączam się do grona posiadaczy HP, dokładniej 930C. Działa od kilkunastu lat, zero problemów nawet pod Windows7. Obecnie stoi ona u rodziców a ja mam od kilku lat brothera DCP7030 (laser) i również jestem zajebiście zadowolony bo toner za 50pln starcza mi na 1200+ stron
B ( o ) ( o ) B S

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3272 01 Cze, 2012, 09:34:30 »
Cieszy mnie dzisiejszy poranek. Pobudka 4:45. Kawa w wielkim, gejowym kubku w kwiaty (ulubiony). Nowy numer Whitechapel, odnalezienie na yt drugiego z nowej płyty, obczajenie filmów z nagrywania tejże, dvd meshugi, przemyślenia prysznicowe, prezent od mamy z okazji Dnia Dziecka.
Yupi!
Paczki z głów!

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3273 01 Cze, 2012, 09:42:46 »
Mam HP DeskJet 930C od około 12 lat, nie jestem w stanie dokładnie określić wieku ale moja Mama drukowała sobie nią ściągi na studia, a skończyła je 12 lat temu. Drukarka przeżyła 3 komputery, raz przez wadliwy wkład była całkowicie zalana. Drukuje i drukowała sporo, jest prawie każdego dnia w użytku, większy problem niż z drukarką mam z wkładami do niej, bo już prawie nigdzie nie mogę ich znaleźć po sensownej cenie, koszt jednego to około 130zł w Media Markt, sam kupuje je po renowacji za 30zł, ale jak te magiczne źródełko się wyczerpie to będzie musiała iść na śmietnik. To będzie smutny dzień.

Posiadalem do niedawna 17 (!) letnia C530. Zepsula sie gdy prowadnica pekla. Doceniam mimo to zywptnosc tej drukarki. Jak by co zostaly mi oryginalne nierozpakowane tusze. Obecnie smigam na Samsung CLP-325 czy jakos tak, po chipowaniu nie mam pytan, bardzo oszczedna, ekonomiczna, dosc cicha i co wazne serio dobrze drukuje.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #3274 01 Cze, 2012, 09:53:56 »
Lespol odpicowany (w miarę) dla potencjalnego nabywcy z którym widzę się za 2h, inny deal fajnie ugadany już w drodze, nowa płyta FF... :D
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!