Autor Wątek: Co nas w życiu cieszy ;)  (Przeczytany 1744422 razy)

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1875 14 Sty, 2012, 00:50:39 »
Najebało śniegu! :D

też bym się cieszył gdybym zamiast do szkoły mógł skoczyć na deskę :C
i always go full retard

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1876 15 Sty, 2012, 10:23:57 »
Że... byłem na zakupach wczoraj :facepalm: ;D I efekty:



Za ~60% ceny.



Za ~45% ceny (a w porównaniu do niektórych sklepów to i 35%). Obie pary dla Mojej :love:



Za ~30% ceny. Co ciekawe, to już druga para tego samego modelu którą kupiłem. Wcześniej brązową, też za jakieś psie pieniądze.

Wiem że to wielkoseryjne, budżetowe chinole, ale po 1sze nie robi mi pałowanie się Rolexem czy innym Wittchenem, a po 2gie to cholera - poza jedną parą rozwaloną przeze mnie przez głupotę (jakiś poprzedni model Barracksów), z żadnymi butami od Adi/Nik/Reeb nic się w zasadzie nie dzieje poza normalnymi oznakami zużycia. Z czego najstarsze mają +4 lata! A bywało że i 2-razy droższe innych firm musiałem wywalać po sezonie.
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1877 15 Sty, 2012, 10:49:31 »
To ty chyba tych butów nigdy nie zakładasz, tylko za gablotką gdzieś trzymasz i tyle co same z się niszczeją, że ci się 4+ lata trzymają :P
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1878 15 Sty, 2012, 11:17:45 »
To musisz mieć pewnie jakąś zajebistą stopę/technikę chodzenia/chujwiecowymyślamteraz, bo mi się wszelkie Nike/Adidas średnio sezon trzymają :P Jedyne sportowe buty, które są dla mnie na lata, to Adio :P
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1879 15 Sty, 2012, 11:59:23 »
Śniegu napadało wczoraj, a dzisiaj nie przestaje padać :D Pięknie ;)!
Z resztą dzisiaj gramy na swojej studniówce, więc odczuwam to fajne przedwystępowe podniecenie ;D
Ssiecie.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1880 15 Sty, 2012, 12:01:04 »
Weźcie mnie tymi nowinami o śniegu nie wkurwiajcie, co?:D
Aż strach, że i do nas to dojdzie.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline zerotolerance

  • Pr0
  • Wiadomości: 590
  • Biegnę ci wpierdolić.
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1881 15 Sty, 2012, 12:43:39 »
To musisz mieć pewnie jakąś zajebistą stopę/technikę chodzenia/chujwiecowymyślamteraz, bo mi się wszelkie Nike/Adidas średnio sezon trzymają :P Jedyne sportowe buty, które są dla mnie na lata, to Adio :P

Moje Najacze są w tym momencie ze mną już około 6 lat, fakt, że przez ostatnie dwa lata zakładane tylko "na urlopie" ale wcześniej były użytkowane dość intensywnie bo codziennie, albo prawie codziennie. Starła się tylko podeszwa i są jakieś drobne pęknięcia na znaczku Nike, więc chyba jakieś chujowe te buty Ci się trafiały :D

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1882 15 Sty, 2012, 12:45:36 »
Może. Ponoć Polska jest rynkiem resztek po zachodzie Europy, a Szczecin jest rynkiem resztek po Polsce. A przynajmniej tak się mówi :P
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1883 15 Sty, 2012, 12:49:34 »
Zero, to akurat zależy od człowieka, ja w dwa lata glany rozwalam ;) A trampki w kilka miesięcy.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1884 15 Sty, 2012, 14:14:41 »
Rachet, masz zdecydowanie rację :)
sylkis, mi tam ten szczecin wisi, ale to że akurat u mnie (czyt. w górach) pada to bardzo dobra sprawa, bo jest w końcu tam gdzie powinien już dawno być :)
Ssiecie.

bandit112

  • Gość
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1885 15 Sty, 2012, 14:36:50 »
Ja tam się ciesze z dwóch nowych par spodni, czarnych dżinsów i też różowych moro bojówek. Ostanie gacie z 2 lata temu gdzieś kupiłem i o 2 czy 3 parach żyłem. Tak nienawidzę zakupów że ja pierdole, na szczęście mam to za sobą :D ;)

Offline davqoniu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 164
  • Brotherhood of Lefties ;)
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1886 15 Sty, 2012, 14:37:01 »
Śniegu napadało wczoraj, a dzisiaj nie przestaje padać :D Pięknie ;)!
Z resztą dzisiaj gramy na swojej studniówce, więc odczuwam to fajne przedwystępowe podniecenie ;D
zagracie to co wrzucałeś do swojego ósemkowego NGD?

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1887 16 Sty, 2012, 08:12:59 »
jakieś we wrześniu wziąłem na próbownie drugą gitarę w nastrojoną w Drop G i jak basowy ją chwycił to stwierdził, że mnie pojebało.
wczorajsza gadka:

-siwy, a jak se kupię 5kę to jak się będziemy stroić?
-no ja 7kie mam w drop A
-co tak wysoko, może coś niżej?

:D
i always go full retard

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1888 16 Sty, 2012, 12:31:51 »
dav, taką fajną przeróbkę blues brothersów i black sabbathu ; > w sumie to wyszło fajnie, ale z trzema szczegółami, ale ciąg dalszy w temacie o wkurwach...
Isurez, najbardziej i tak lubię pozycję środkową, bo wtedy ma taki fajny ostry druciany sound ;)

Po za tym w sumie to się świetnie bawiłem :D i wyrwałem kilka cudzych partnerek... nie wiem co ja chłopakom powiem xD
Ssiecie.

Offline mati304

  • Gaduła
  • Wiadomości: 255
  • These go up to eleven.
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1889 16 Sty, 2012, 16:19:13 »
wyrwałem kilka cudzych partnerek
studniówki FTW, też miałem w sobotę i branie miałem jak nigdy. ;)
There's no use being precise about something when you don't even know what you're talking about.

Offline birthmark

  • Gaduła
  • Wiadomości: 445
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1890 16 Sty, 2012, 16:28:28 »
A co się teraz nazywa wyrywaniem? Tańczenie, czy dymanie?
Suto wędlin kładź na chleb

Offline mati304

  • Gaduła
  • Wiadomości: 255
  • These go up to eleven.
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1891 16 Sty, 2012, 16:31:55 »
zależy od kontekstu.. jedną zgarnąłem na chatę ;)
There's no use being precise about something when you don't even know what you're talking about.

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1892 16 Sty, 2012, 18:30:25 »
Może. Ponoć Polska jest rynkiem resztek po zachodzie Europy, a Szczecin jest rynkiem resztek po Polsce. A przynajmniej tak się mówi :P
Fakt, że u nas podobno mniej jest tych rzeczy niż w innych miastach. Wybrakowane kolekcje w sieciowych butikach. Dlatego szczecińskie dziewczyny jadą na "szoping" do stolicy... a dziewczyny ze stolicy do Londynu... ciekawe czy dziewczyny z Londynu gdzieś wyjeżdżają na zakupy ;]

Mnie to jebie, bo chyba od roku w żadnym sklepie nie byłem. Szkoda mi czasu, a w necie lepsze ceny i wybór.
Ostatnio nawet żarcie przez net zamawiam ;]

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1893 16 Sty, 2012, 18:49:10 »
Morda mi się cieszy jak kładę kolejne tracki. Już są po dwie na stronę i jakimś cudem zajebiście ze sobą gadają. A to na razie tylko zabawa na podzie. Już się nie mogę doczekać jak będę mógł to samo zrobić na prawdziwym hajgejnowym wzmaku :devil:
synkopy to guwno

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1894 16 Sty, 2012, 19:08:15 »
Dlatego szczecińskie dziewczyny jadą na "szoping" do stolicy...
której? naszej, czy tej bliższej? ;) Osobiście nie słyszałem o wyjeżdżaniu na zakupy do Wawy, za do to Schwedt albo Berlina to co chwila...
ciekawe czy dziewczyny z Londynu gdzieś wyjeżdżają na zakupy ;]
Do NYC! :D Albo jakiegoś innego Paryża, czy tam Mediolanu. :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1895 16 Sty, 2012, 20:52:30 »
której? naszej, czy tej bliższej? ;) Osobiście nie słyszałem o wyjeżdżaniu na zakupy do Wawy, za do to Schwedt albo Berlina to co chwila...
W sumie to masz rację, ale ja też źle napisałem. Dziewczyny (licealistki, studentki) rzeczywiście za zachodnią granicą się ubierają. Ale jak rozmawiam z dobrze zarabiającymi koleżankami to się szlajają w weekendy po butikach w lepiej rozwiniętych częściach Polski. (Chłopów nie majo to na szopingi chodzo ;]).

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1896 16 Sty, 2012, 20:55:03 »
Chłopów nie majo to na szopingi chodzo ;].
U szczecinianina taki tekst? o.O Stary, za dużo forum! U nas regionalnie jeszcze 'm' trzaa dodać (ewentualnie 'ł', ale to rzadziej)! :D I jeszcze gdzieś trzaa wetknąć, że to "szmule" są :D
« Ostatnia zmiana: 16 Sty, 2012, 21:01:43 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1897 16 Sty, 2012, 21:32:43 »
Od dawna tak mówię, ale forum pewnie to spotęgowało :) A w Szczecinie jest (lub było) skupisko ludzi z różnych regionów Polski (przyjeżdżali m.in. do stoczni pracować) i różne się słyszy akcenty u starszych osób, również takie. Ktoś nawet twierdził, że u nas jest najczystsza polszczyzna, bo przez to wymieszanie różnych regionów nie mamy żadnych specyficznych naleciałości. Nie wiem ile w tym prawdy, bo jak wcześniej wspomniałem, rzadko z domu wychodzę ;]

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1898 16 Sty, 2012, 21:38:16 »
Śnieżek mnie cieszy. Co prawda zimna nie lubię, ale mam śliczne pomarańczowe niebo, wszędzie nasypało ładnie. Z tej okazji podjechałem sobie na pusty parking porobić trochę bączków. Fajna zabawa, ale szybko się nudzi jednak. W każdym razie fajowo jest :D

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #1899 16 Sty, 2012, 21:47:50 »
Od dawna tak mówię, ale forum pewnie to spotęgowało :) A w Szczecinie jest (lub było) skupisko ludzi z różnych regionów Polski (przyjeżdżali m.in. do stoczni pracować) i różne się słyszy akcenty u starszych osób, również takie. Ktoś nawet twierdził, że u nas jest najczystsza polszczyzna, bo przez to wymieszanie różnych regionów nie mamy żadnych specyficznych naleciałości. Nie wiem ile w tym prawdy, bo jak wcześniej wspomniałem, rzadko z domu wychodzę ;]
No ponoć nasza polszczyzna jest jedną z najczystszych, obok chyba Wrocławia. Jednak moim zdaniem to się nam już regionalizmy ogólnoprzyjęte spokojnie tworzą :P Jak chociażby rozbicie 'dworu' i 'dworza' na dwa słowa o różnych znaczeniach :P albo nosówki oparte nie tylko o 'e' i 'o', ale też 'a' i 'u' :P a właściwie to oddzielenie w̃/ɰ̃ od samogłosek (i jego częsta asymilacja miejsca wymowy z następującą spółgłoską wewnątrz słowa + na końcu słowa zanik przy 'ę' w pisowni i zamiana na 'm' przy 'ą' w pisowni) :P
« Ostatnia zmiana: 16 Sty, 2012, 22:07:27 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo: