Autor Wątek: Mayones GTM7 Setius Nina Custom Shop  (Przeczytany 9541 razy)

Offline jacool

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 6
Mayones GTM7 Setius Nina Custom Shop
« 17 Lut, 2008, 00:31:43 »
Witam,

Jestem nowym członkiem forum więc witam wszystkich i odrazu przedstawie swoją 7.
Jest to Mayones Setius GTM7 Nina Custom Shop.
Album zez djęciami znajduje się na stronie:
http://voodoo-studio.pl/main.php?cmd=album&var1=Mayones+Setius+Nina+Custom+Shop/
Znajdziecie tam również próbki nagrań wykonanych na tej gitarze.


 








Po zamówieniu gitary i dłuuuuugim oczekiwaniu tj. 10 tygodni ostatecznie otrzymałem gitarkę i nie zawiodłem się. Wykonanie extra, brzmienie extra, obsługa jak dla mnie na medal. Gitarę otrzymałem w połowie grudnia, a że to moja pierwsza 7 to musiałem się rozegrać zanim cokolwiek światu przedstawie.
Pewnie jeszcze coś więcej napiszę, ale nie teraz bo już jest późno.

I specyfikacja:
Korpus
  - Mahoń     
  - Klon falisty     
 
  Korpus - wykończenie/kolor
  - T-BLK / Trans Black (transparent czarny)     
 
  Konfiguracja przetworników
  - H-H     
 
  Lamówka (binding)
  - Główka     
  - Szyjka
  - Korpus     
 
  Szyjka
  - Mahoń / Klon (5 części)     
 
  Szyjka - wykończenie/kolor
  - NAT-M / Natural Matt (naturalny mat)     
 
  Podstrunnica
   - Heban     
 
  Rodzaj markerów
  - Akryl (frezowany) o treści: NINA na progach 1-4
  - Prostokąt - Macica Perłowa / Motherpearl (na 12tym polu) + Grawerka o treści: 12.08.07
 
  Przetworniki - model
  - DiMarzio PAF7 (Bridge/Neck)   
 
  Stroiki
  - Schaller M6 blokowane 3+4       
 
  Siodełko
  - Grafitowe / Graph-Tech BT-6700-00 (do 7-ki)     
 
  Kolor akcesorii
  - BLK     
 
  Wyposażenie dodatkowe
  - Schaller Security Lock BLK (2 szt)
  - Pokrętła Celtic Weave BLK CR
  - Zaczepy Western BLK CR

Pozdr,
jacool
« Ostatnia zmiana: 14 Kwi, 2008, 10:02:52 wysłana przez jacool »

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Gratulacje i witam na forum :)

Mozesz cos zrobic z tymi fotami? nie powiekszaja sie w ogole :/

Offline jacool

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 6
Gratulacje i witam na forum :)

Mozesz cos zrobic z tymi fotami? nie powiekszaja sie w ogole :/

Zamieściłem większe zdjęcia w powyższym poście.
Zapraszam również do obejrzenia albumu ze zdjęciami:
http://www.jacool.com/album/main.php?cmd=album&var1=Mayones+Setius+Nina+Custom+Shop%2F

Oraz przesłuchania nagrywek, które również znajdują się albumie.

Pozdr,
jacool

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
no rzeczywiscie.. glupia cipka jestem :/

Ja bym juz w Mayonesa nie szedl, mialem kiedys 6ke (nie tak dawno http://forum.sevenstring.pl//index.php/topic,510.0.html ), glownie przez strate na odsprzedazy, choc nie tylko.

W kazdym razie gratuluje, wpadaj czesciej ;)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
10 tygodni to Twoim zdaniem dlugo? Ja na swojego pierwszego customa czekałem 6 miechów ponad. To było dlugo. A sama gitara w sumie ok, niczego nadzywaczajnego i szczerze mowiąc wyglądam sie nie umywa do majoneza sinnera. Poza tym napis NINA i data to mi troszke wioską trąca, ale sa gusta i guściki. Tak czy inaczej gratuluje :)
B ( o ) ( o ) B S

Offline Nitram

  • Google Master Class
  • Pr0
  • Wiadomości: 535
  • Beerserker
I mi ten napis trąci celebrowaniem narodzin córki np. :D Jak dla mnie może być :) Gitara to w końcu bardzo osobista rzecz... xD
Some day... She'll be moaning just like i want to...

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 223
obyscie panowie mieli racje i przypadkiem nie palneli gafy z ta data!!!

gratulacje i witamy na forum
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline jacool

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 6
10 tygodni to Twoim zdaniem dlugo? Ja na swojego pierwszego customa czekałem 6 miechów ponad. To było dlugo. A sama gitara w sumie ok, niczego nadzywaczajnego i szczerze mowiąc wyglądam sie nie umywa do majoneza sinnera. Poza tym napis NINA i data to mi troszke wioską trąca, ale sa gusta i guściki. Tak czy inaczej gratuluje :)

Z punktu widzenia osoby oczekującej każdy czas ponad pare dni to długo. Jak oczekiwanie przechodzi w tygodnie to już bardzo długo. Ostatecznie doczekałem się i ty też.

Co do gitary to powinienem to odrazu napisać. Jest to gitara okolicznościowa z okazji narodzin córki. Nie obawiam się utraty wartości, ponieważ nie zamierzam jej sprzedawać.

A propo Mayo Sinnera, to 6 nijak ma się do 7. Perłowa masa jest cacy przyznam, ale wiem że Mayo nie wykonuje już lamówek z masy perłowej i dlatego nie mogłem sobie zamówić. Opcji dropowania 6 zwykle nie stosuje się w 7. Przystawki to kwestia gustu. A tak naprawdę to na Mayo zdecydowałem się właśnie dzięki dokładnemu zapoznaniu się z Mayones'em Sinner'a w internecie oczywiście.
 
A poza tym to nie jest moją intencją ścigać się z kolegami, kto ma lepszą 7. To chyba głópie.
Moja gitara jest zrobiona tak jak sobie to życzyłem i nie ma nic wspólnego z wyścigiem szczurów po TOP 7.
Co do wioski, hmm różne dziwne gitary skrobane samodzielnie tu widziałem i chociaż wydaje mi się to dziwne , to nie zamierzam nikomu mówić, że robi wioske.
Jak się urodzi syn to biore Regiusa 7.....

Dodam jeszcze, ponieważ różne opinie na tym forum istnieją, że nie mam absolutnie żadnych problemów z tym że używam gitary polskiej firmy Mayones, jakość wykonania i brzmienia jest na najwyższym poziomie, obsługa mojej osoby przez team Mayones'a też była bardzo dobra. Od grudnia jest to moja podstawowa gitara i ciągle mnie tak samo cieszy gra na niej jak w momencie gdy ją wziąłem pierwszy raz w ręce.

Podoba mi się i też pewnie sobie sprawię prędzej czy później czarną 7 Ibanez RG7, którą sobie właśnie Sinner sprawił.
« Ostatnia zmiana: 17 Lut, 2008, 11:52:01 wysłana przez jacool »

Offline jacool

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 6
I mi ten napis trąci celebrowaniem narodzin córki np. :D Jak dla mnie może być :) Gitara to w końcu bardzo osobista rzecz... xD

To prawda. 12 sierpnia 2007 stałem się szczęśliwym ojcem ;-)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
a to wobec tego podwójne gratulacje :)

Ja tylko nie rozumiem, czemu akurat gitara na celebrowanie narodzin córy. Chyba że tym masz ją zamiar zarazić pasja do gitar. To tym bardziej powodzenia :) :)
B ( o ) ( o ) B S

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 223
nie pisz posta pod postem, jest opcja edycji (modyfikuj)

"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Nitram

  • Google Master Class
  • Pr0
  • Wiadomości: 535
  • Beerserker
"
Ja tylko nie rozumiem, czemu akurat gitara na celebrowanie narodzin córy. Chyba że tym masz ją zamiar zarazić pasja do gitar. To tym bardziej powodzenia Uśmiech Uśmiech"

Jedni idą się schlać z kumplami a inni zamawiają gitary w custom shopie (o sorry... w "custom" shopie bo to Mayo :P wiadomo jaki to custom...) ;) Jestem za tą drugą opcją :D Świetny pomysł :) I może być również inspiracją :D
Some day... She'll be moaning just like i want to...

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
chlanie taniej wychodzi ;) a kaska na dzieciaka sie przyda. Wiem, bo sam jestem dzieciak xD
B ( o ) ( o ) B S

Offline el-biczel

  • Pr0
  • Wiadomości: 825
  • Zawsze chciałem neutrinem być...
gratulacje!
bardzo ładna gitarka!
Najważniejsze, zeby uzytkownik był zadowolony!

Offline kryho

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 94
Gratulacje! pewnie córa jak dorośnie, zrewanżuje się tacie i zafunduje sobie gitę z grawerowanym '80'  :headbang:
http://www.myspace.com/kryho
Gibson Les Paul Custom 1974- Warmoth Strat - MM Axis supersport- Yamaha APX700- Carvin DC400-Kemper Amp-Fender Supersonic 60-Reussengehn 50\50-Fender tonemaster 4x12

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
4 Odpowiedzi
5568 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Lut, 2009, 22:17:58
wysłana przez Bjørn
73 Odpowiedzi
45841 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Paź, 2010, 22:50:35
wysłana przez Pan Sinner
51 Odpowiedzi
25068 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Lis, 2009, 15:39:34
wysłana przez Budzan
26 Odpowiedzi
13795 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Lut, 2013, 13:05:42
wysłana przez headcharge
50 Odpowiedzi
17677 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Lip, 2013, 12:51:33
wysłana przez 13