Autor Wątek: Coś nowego do posłuchania THE FAULT  (Przeczytany 1157 razy)

Offline the faulter

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 36
Coś nowego do posłuchania THE FAULT
« 27 Lip, 2010, 13:16:00 »
 No więc jako nowy stwierdzam, że zawsze to kolejne miejsce w którym możemy się zareklamować, a więc tak robię.

Materiał znajduje się na www.myspace.com/thefaultpl

więc piszcie co sądzicie. czy dobrze czy źle zawsze ktoś odsłuchał.

chętnym mogę przesłać maila z lepszą jakością.
www.myspace.com/thefaultpl SZUKAMY GITARZYSTY (ZIELONA GÓRA I OKOLICE) KONTAKT 668498825.

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
slyszalem was w Radiu Afera jakis czas temu. fajny wokalista, nawet zajebisty jesli sie lubi jak ktos spiewa po amerykansku. a muzycznie to yyy... obrzydliwie nierowny bebniarz, banalne aranze i melodyjki, teksty zreszta tez juz gdzies slyszalem - szlagwort za szlagwortem, fucked up shit, in my head, obudz sie i takie tam :D
Łe tej.

PablosPortos

  • Gość
basista gra fajnie:) reszta średnio mi pasi, ale to po prostu nie moje klimaty, aczkolwiek tragedii nie ma chyba..

Offline the faulter

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 36
dzięki za komenty, i to w szczególności kiedy nie jest to wasz typ muzyki. Pamiętajmy tylko o jednym, nagranie to nie było robione w jakości Ep-ki tylko dema bo niestety fundusze, jak to w naszym pięknym kraju bywa, są jakie są, a ekstra studio kosztuje sporo. Chyba, że macie jakieś namiary na super studio (gdzie nie koszą jak za zborze) czy kogoś od masteringu to bylibyśmy wdzięczni.

P.s Chodzi mi o ogólny koncept artystyczny, muzyczny. Więc wiecie, wiem jakie są niedoróbki instrumentalne. Piszcie więc proszę co wam się podoba, a co nie pod kątem tego co jest bo w końcu taki sobie obraliśmy kierunek muzyczny i tego się trzymamy.
www.myspace.com/thefaultpl SZUKAMY GITARZYSTY (ZIELONA GÓRA I OKOLICE) KONTAKT 668498825.

Offline hofiman

  • Gaduła
  • Wiadomości: 409
Podoba mi się! Taką muzyką możecie grać na wielu festiwalach,a więc robić mini karierę na miarę polskich warunków
peace
mój pies,jest spoko i wie o co chodzi,mówi elo mojej mamie zawsze gdy wychodzi.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
72 Odpowiedzi
16613 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Wrz, 2012, 12:05:20
wysłana przez Kubsztyl
12 Odpowiedzi
3363 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Sie, 2011, 10:58:34
wysłana przez mattuck
1 Odpowiedzi
2062 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Sie, 2014, 18:59:53
wysłana przez benkai
3 Odpowiedzi
1411 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Lip, 2017, 12:34:49
wysłana przez majkelk
20 Odpowiedzi
3707 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Lut, 2020, 13:11:52
wysłana przez Aremenius