Autor Wątek: Rumakowe popierdzielanie prawie vor Zatan. [New POD Day]  (Przeczytany 1353 razy)

Offline Rumak

  • Pr0
  • Wiadomości: 644
Witam Was Kochani!

Zakupiłem sobie POD'a od sei.than'a, który niegdyś był obsługiwany przez łapska se7ena, także ma chłop historię i przeżycia za sobą. Postanowiłem więc pierwszego dnia zajebać krótkim kawałkiem coby tak rozluźnić atmosferę forum i dać coś bardziej hooyowego niż to co ostatnio się tutaj pojawia. Utworek, krótki, testowy, ale mam zamiar dodać wokal i go rozszerzyć o kilka riffów i solówkę może.

Jedna gicia to symulacja Meski Dual z dopałką w postaci TS, a druga to jakiś Line6 Insane chyba. Bawiłem się trochę i próbowałem znaleźć wyjebiste brzmienie, ale mi się nie udało, ukręciłem tylko w miarę spox. Basik to mój poczciwy Stefan LTD SC-207 zestrojony do basowego E :P O dziwo, nie brzmi to jak zarzynana zebra.

Utwór miał być w klimacie Dejsajda, może po dodaniu wokali będzie. Obaczym. Początek nawet jest, gorzej z końcówką.

Oceńcie wszystko, kompozycję, myx i skopcie mi mordę jeśli to nawet nie nadaje się na undergroundowe forum. ;)

http://www.sendspace.pl/file/ccbb8e56ba9aa10f7c58e3e

P.S. Przepraszam za garnki, ale lepszych jeszcze nie mam ...
« Ostatnia zmiana: 19 Lip, 2010, 21:56:33 wysłana przez Rumak »

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Prawej gitary prawie nie słychać, ale to co z lewej jest brzmi całkiem miło nawet. Fajne nakurwiańsko, muszę perkusistę tak nauczyć :P

Offline Rumak

  • Pr0
  • Wiadomości: 644
Prawej gitary prawie nie słychać, ale to co z lewej jest brzmi całkiem miło nawet. Fajne nakurwiańsko, muszę perkusistę tak nauczyć :P

Kurde, zauważyłem to po odsłuchaniu na słuchawach dopiero późną nocą, że tej gitki nie słychać.
A perka to takie moje zboczenie, piszę prawie zawsze chamską, czasami nie do wyrobienia, ewentualnie Kollias by podołał :P

Jakieś sugestie, coś do poprawki? Coś odnośnie perkusji?

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
66 Odpowiedzi
22904 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Paź, 2010, 21:44:57
wysłana przez wuj Bat
11 Odpowiedzi
3074 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Paź, 2010, 16:45:40
wysłana przez domas
11 Odpowiedzi
3776 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Paź, 2013, 11:58:18
wysłana przez mad220v
19 Odpowiedzi
4490 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Paź, 2016, 11:12:29
wysłana przez Ghost_of_Cain
1 Odpowiedzi
399 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Lis, 2023, 17:16:57
wysłana przez gizmi7