Autor Wątek: kaczka do rżnięcia:D  (Przeczytany 7121 razy)

Offline daniel.iron

  • Gaduła
  • Wiadomości: 201
  • HARDCORE!
    • DEVON
kaczka do rżnięcia:D
« 13 Lut, 2008, 00:12:09 »
Ave i te sprawy :headbang:

Zaszatanawiam :devil: się nad kaczką do rżnięcia ciężkich riffów death metal z elementami blacku i metalcoru oraz wstawek solowych, jaką kaczuche polecacie? i Czemu właśnie tą a nie inną?

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: kaczka do rżnięcia:D
« Odpowiedź #1 13 Lut, 2008, 01:57:18 »
535 bo to zajebista cyferka, prawie jak 666 oraz DB-01 bo to sygnatura to musi być zajebista. A tak serio to te 2 bo zajebiście radzą sobie z niskimi strojami i ciężkim przesterem. I jakbym mial decydować to nie wiem ktora bym wybrał, ale raczej którąs z tych, choć dalej dla mnie zagadką są kaczki z buddy i mnie strasznie intrygują. Niestety nie mam ani czasu ani chęci na przejście się do muzycznego i ogrywanie
B ( o ) ( o ) B S

Offline Nitram

  • Google Master Class
  • Pr0
  • Wiadomości: 535
  • Beerserker
Odp: kaczka do rżnięcia:D
« Odpowiedź #2 13 Lut, 2008, 09:27:01 »
A tak serio to te 2 bo zajebiście radzą sobie z niskimi strojami i ciężkim przesterem.

DB01
 :headbang:

Można zapuszczać rzygowinami jak również ustawić ją tak żeby jęczała i piszczała jak rasowa dziewica albo rżnięty koooot... Rzeźnicki to pedał :D Potrafi wszystko :) I wygląda szatańsko! Kurwa... Sprzedałem ją :(

Zawsze można polecieć w jakieś customy typu rmc ale ten stuff to tylko z obrazka znam...

Some day... She'll be moaning just like i want to...

Offline awake7

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 39
Odp: kaczka do rżnięcia:D
« Odpowiedź #3 13 Lut, 2008, 14:42:17 »
ja polecam kaczke ibaneza weaping deamon WD7. ma korekcje zakresu wahowania ma dwa tryby pracy czyli do solówek i do riffów no i przedewszystkim jak na nią połozysz noge to działa a jak zdejmujesz to przestaje działać i to jest piękne.nic nie trzeba wciskac choc mozna tez tak ustawic. cry baby to padaczka daj spokój ma za mały skok jak dla mnie. polecam tego WD7 mam i wiem co mówie:)

Offline daniel.iron

  • Gaduła
  • Wiadomości: 201
  • HARDCORE!
    • DEVON
Odp: kaczka do rżnięcia:D
« Odpowiedź #4 13 Lut, 2008, 15:06:16 »
awake7 nagraj jakieś rzeźnickie próbki na tym WD7 jak możesz i zapodaj, bo z tego co pamiętam, jaką ją ogrywałem w sklepie to brzmiała jak by ją ktoś gównem wysmarował ale oczywiście mogła to być moja niewiedza w ten czas na temat kaczek. Więc proszę nagraj i pokaż że da się nią wypędzić diabła z piekła :evil: :devil:

Offline el-biczel

  • Pr0
  • Wiadomości: 825
  • Zawsze chciałem neutrinem być...
Odp: kaczka do rżnięcia:D
« Odpowiedź #5 13 Lut, 2008, 16:31:57 »
Bad horsie.
Dunlopy sa passe ;D

Offline Nitram

  • Google Master Class
  • Pr0
  • Wiadomości: 535
  • Beerserker
Odp: kaczka do rżnięcia:D
« Odpowiedź #6 13 Lut, 2008, 17:01:10 »
Nie każdy lubi samozapłon kaczki... Mi to np. kompletnie nie pasuje a już np. wolę dunlopa z małym wahnięciem niż takiego morleya którym trochę łatwiej na początku operować... Ale do dunlopa się idzie przyzwyczaić :) To bardzo miły stwór...
Some day... She'll be moaning just like i want to...

Offline daniel.iron

  • Gaduła
  • Wiadomości: 201
  • HARDCORE!
    • DEVON
Odp: kaczka do rżnięcia:D
« Odpowiedź #7 13 Lut, 2008, 17:38:40 »
a jak by mógł któryś z was nagrać jakieś próbki? byłbym dźwięczny

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: kaczka do rżnięcia:D
« Odpowiedź #8 13 Lut, 2008, 21:26:28 »
po powrocie do kraju siade do testu kakow, zrobie przegladowke tych popularnych i prawdopodobnie osobny RMC4... wszystkie praktycznie leza u znajomego w magazynku, w razie brakow, przejde sie do chlopakow z Ostrowskiego..

Awake7, tobie placa w intertonie?

EDIT: zeby nie bylo, z posrod wah'ow ktore mam, to na stale uzywam mojego Morley'a (test w dziale z testami, niebawem rowniez na naszym portalu), DB-01 takze mam, ale zbyt okreslona jak dla mnie, poza tym awaryjna, przelezala w serwisie wiecej niz u mnie na jamie :/ trafil mi sie jakis wyjatkowo wadliwy egzemplaz.. Popularne dunlopy robia swoje zadanie, najbardziej podoba mi sie z tych co macalem Zakk'owski, prosty i skuteczny, VOXow nie macalem na tyle dokladnie, zeby sie w tej materii wypowiadac, wiec jeszcze raz, polecam cierpliwosc, moze uda sie jebnac jakies sample
« Ostatnia zmiana: 13 Lut, 2008, 21:29:48 wysłana przez Sinner »

Offline awake7

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 39
Odp: kaczka do rżnięcia:D
« Odpowiedź #9 14 Lut, 2008, 16:44:57 »
tu nie chodzi o to ze jestem związany z intertonem. jak cos jest kaszanka to jest kaszanka tego sie nie przeskoczy a jesli cos jes dobre i tego uzywam to mówie jak jest.

Yony

  • Gość
Odp: kaczka do rżnięcia:D
« Odpowiedź #10 14 Lut, 2008, 18:18:35 »
Bad horsie.
Dunlopy sa passe ;D
O proszę, jaki młody a jaki mądry :)
Dokładnie. Ja nienawidze Dunlopów i wogóle wszystkiego czym myszę najpierw kliknąć żeby włączyć.
Bad Horsie rzondzi.

Offline nediamnori

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 2
  • Things happen.....what the hell
Odp: kaczka do rżnięcia:D
« Odpowiedź #11 22 Lut, 2008, 11:56:20 »
Witam, podepne sie pod temat i zapytam czy ktos moze miał doczynienia z Morley PWA bo kumpel "nówke" w usa moze dorwac za małe pieniądzory i przytaszczyc i nie wiem czy sie decydowac czy nie?

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
10 Odpowiedzi
3603 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Lis, 2012, 23:38:34
wysłana przez Orange
24 Odpowiedzi
7394 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Lis, 2012, 21:16:11
wysłana przez pshemo
0 Odpowiedzi
1101 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Lis, 2022, 19:29:44
wysłana przez dari555