Autor Wątek: Utwór dnia - jeden na dobę (podpisujcie linki)  (Przeczytany 748680 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 781


Wiem, że mają te swoje fryzury i przesadne tatuaże, ale numer jest zajebisty. Nie przyjmuję krytyki od słuchających go na laptopach. Ocenianie muzy na laptopie jest jak stwierdzenie, że dziewczyna jest zajebista, bo znalazło się jej łonówkę.
« Ostatnia zmiana: 17 Mar, 2011, 08:30:06 wysłana przez wujo Batman »
Paczki z głów!

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Baciu, czasem jesteś super obleśny :P. Fajny miks, wszystko słyszalne kurde. Wokal zjebany.

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
O tak, Nordström robi świetne miksy. Ale słychać też że gitarzyści bardzo solidni.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 781
Baciu, czasem jesteś super obleśny :P. Fajny miks, wszystko słyszalne kurde. Wokal zjebany.

Wokal - lekko na granicy wpieniania, ale jeszcze nie. Obleśny? Posłuchałem tego po prostu cicho na słabiakach, a rano budziłem się tym napieprzając na maksa w aucie - przepaść.
Paczki z głów!

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Chodzi mi o porównanie małych głośników do łoniaka. Fu. No ale jestem pewien, że przepaść wielka, bo dużo dołu i niskiego środka w brzmieniu. Mimo wszystko jakby był lepszy wokal to by mi się podobało ;).

Offline mati304

  • Gaduła
  • Wiadomości: 255
  • These go up to eleven.
Mi tam nawet na laptopie brzmi. Wokal wkurwiał na początku. Jak odkryłem kapelę (z miesiąc temu), to nie mogłem słuchać, ale teraz już jest dobrze.
There's no use being precise about something when you don't even know what you're talking about.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 781
Łonówka jest tu zdecydowanie częścią szerszej alegorii. Musisz więc dla zrozumienia wystawić trochę głowę ponad łonówki - a nie jak Semi w avatarze ;) Nie wiedziałem, że naruszę Twoją wrażliwość, bo lubisz tylko wygolonych :D
Paczki z głów!

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
słuchanie muzy z głośników lapkowych to jak seks przez spodnie - na pewno jest w tym jakaś analogia do łoniaków :D
do widzenia.

Offline mati304

  • Gaduła
  • Wiadomości: 255
  • These go up to eleven.
Czyli lenistwo. :D
There's no use being precise about something when you don't even know what you're talking about.

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
kuuurwa, zajebiste :)

ed. cała płytka zresztą targa moszną!
« Ostatnia zmiana: 18 Mar, 2011, 17:06:20 wysłana przez Wybielacz666 »
do widzenia.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 781
Ziomy z mojego miasta:



(recorded at Hertz studio)

(od tego łysego mam Seymour Duncana ;) Pokłony!)
Paczki z głów!

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Całkiem fajne granie, perkusista czadowy. Ale klip trochę wiocha ;)

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Ej, to jest fajne jest!
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 781
No, chłopcy grają z Vaderem, nawet Napalmem, jak był w Polsce, chyba i z Behciem, dają czadu na koncertach - a nawet na próbach ;) Garmen na żywo daje tak samo!
Teledysk? Cóż, tylko Doda ma 100k na jeden teledysk... Nawet garmen BLS musiał szukać innej roboty żeby zarobić, tak mało kasy jest w tym biznesie...

Kupujcie płytę (świeżutką!), to następny teledysk będzie w Tunezji! ;)
« Ostatnia zmiana: 19 Mar, 2011, 10:42:22 wysłana przez wujo Batman »
Paczki z głów!

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Ee tam. Grunt, że ma pierdolnięcie. Na koncertach musi wypadać nieźle, poza tym, ja jestem akurat fanem takich teledysków, nieskomplikowane, nieżenujące, ot goście grają hejwi, co widać na załączonym filmiku :D Jestem na tak.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 781
MrJ - z jednej strony masz rację! Z drugiej - jeśli w -set milionowej "Troi" błędy historyczne sięgają tysiąca lat, to i...

Ja myślę teraz, że teledysk jest celowo obliczony na skandal, bo nie ma lepszej promocji :D
Paczki z głów!

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Jak dla mnie tragedia.

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
kurwa, już się bałem że to znowu te ziomki z salki Dexterka (bodaj) :D teledysior to straszna bieda, zerżnięty z Cold Demons wspomnianego Vadera ;) ale sama muza jest naprawdę zajebista :)
do widzenia.

Offline immortal-king

  • Gaduła
  • Wiadomości: 290
  • Zaraz trejning i bendziemy krecic jak cieba!
No teledysk jak teledysk, wazniejsze ze przekozak album wydali, jeden z lepszych w 2011 jak na razie ;)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 781
Przychlast, w takim razie - zdum nas swoją twórczością. Nie mówię, że chłopcy mają ambicje wynaleźć death metalowy proch, ale na zasługują przynajmniej na "solidne łojenie" ;)
 
Paczki z głów!

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Przychlast, w takim razie - zdum nas swoją twórczością.
  :facepalm:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 781
Paczki z głów!

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD

Offline głuchy_zjeb

  • Gaduła
  • Wiadomości: 225
  • mahoń, heban, emg
    • Komandor gwiezdnej floty
ore ore na traktore

Offline valentine

  • Gaduła
  • Wiadomości: 395


O ile sie nie myle to spiewa tu "loczek" z periphery. Wyrąbane