Autor Wątek: Soma Process  (Przeczytany 1910 razy)

Offline RadomirRadke

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 86
    • SOMA PROCESS
Soma Process
« 09 Maj, 2010, 00:26:59 »
Elo, chciałbym zaprezentować Wam kapelę, w której gram na gitarce, oraz jakąś tam część materiału który nagraliśmy w grudniu '09 w pilskich lasach (bobry rzucały w nas kamieniami a kot podjebał konserwę :facepalm:). Oto co wykręciliśmy, mile widziany jakiś feedback.

http://www.myspace.com/somaprocess

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
Odp: Soma Process
« Odpowiedź #1 09 Maj, 2010, 18:26:45 »
nazwa i pierwsze dźwięki od razu skojarzyły mi się z SAMO ;) ale dużo bardziej przyswajalni jesteście :D momentami trochę męczące, przynajmniej jak na pierwsze przesłuchanie, ale podobje mię się ;)
do widzenia.

Offline RadomirRadke

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 86
    • SOMA PROCESS
Odp: Soma Process
« Odpowiedź #2 05 Mar, 2011, 11:05:32 »
Dla chetnych na bunalti i u ruskich pojawily sie (same) do sciagniecia kawalki ze spejsa w jakosci 320, niesciagajacych zapraszam na http://somaprocess.bandcamp.com

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Odp: Soma Process
« Odpowiedź #3 05 Mar, 2011, 13:14:32 »
wokal mi przypomina momentami Tardy'ego z Obituary co niestety dla mnie nie jest plusem ;)
pierwszy riff z "Drones" miażdzy jajca.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline RadomirRadke

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 86
    • SOMA PROCESS
Odp: Soma Process
« Odpowiedź #4 07 Mar, 2011, 00:05:38 »
No ta, dosc specyficzne sa te wokale, ale mysle ze nawet jak "zdziera skore z plecow" to idzie sie ze tak powiem przyzwyczaic.  Mam tak z fellsilent/monuments ale np z converge nie umiem dac sobie rady, nie moge ich sluchac bo mi sie cos dzieje hehe. Mam nadzieje, ze nie jest az tak ekstremalnie, ja glos Radka "lyknalem" jak go tylko uslyszalem. No i na zywo rozkurwia, mimo naprawde niewielu okazji zeby to przetestowac (;/) zycze wszystkim kapelom takich frontmanow. Wlasciwie mozna stac i sobie spokojnie pykac kawalki bo z przodu i tak wojna hehe.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Maigra - End Of Process

Zaczęty przez pan mikos « 1 2 3 » Muzyka

67 Odpowiedzi
20793 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Paź, 2010, 22:39:04
wysłana przez Aston
22 Odpowiedzi
4687 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Lis, 2015, 21:55:58
wysłana przez wuj Bat