Autor Wątek: stara leworęczna 7dema - przechwałka i przywitanie  (Przeczytany 9201 razy)

Offline kryho

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 94
Witam nowych i starych znajomych! :)
moja 7demka to taki mix Ibaneza 1527 righty z robotą Adka Pierożaka i przeróbką przez Mirka Fejcho \Lootnick\.
Ale gra i wygląda  ;D. Mam ją od czerwca 2005 i obecnie wymieniam w niej pikapy z Pietruchowych MM7 na D-sonica7 i Air Nortona7. I wracam z wajchy shallera \dokręcanej z góry\ na system Ibaneza z  pierścieniami.
Andy, Musicman potwierdził oryginalność pikapów, jakby co będą do sprzedania za jakiś miesiąc :P

Daję parę fotek, też niestety ze mną  :D









pozdro.
« Ostatnia zmiana: 03 Lut, 2008, 01:15:03 wysłana przez kryho »
http://www.myspace.com/kryho
Gibson Les Paul Custom 1974- Warmoth Strat - MM Axis supersport- Yamaha APX700- Carvin DC400-Kemper Amp-Fender Supersonic 60-Reussengehn 50\50-Fender tonemaster 4x12

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
witam

zajebiscie mi sie podoba to wioslo odkad je pierwszy raz obaczylem. miks najfajniejszych cech S i RG

co mozesz napisac o Adrianie jako o lutniku??
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline kryho

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 94
No cóż, bardzo fajosko zrobił tą deskę, ale Adek nie do końca trzyma się tego co klient sobie życzy :-\
nie pamiętam już dokładnie ale czekałem chyba cały kwartał, poza tym kolor chciałem fiolet a nie ciemny niebieski, zobacz sam




kolor nie był zły, na fotkach pod światło widać słoje a normalnie to już nie, a bardzo mi na tym zależało żeby rysunek był wyrazisty. Takie mam zboczenie :headbang:
kolejna kwestia to umiejscowienie gniazda, zrobił mi na dolnej krawędzi co mnie wkurzało, jak dla mnie najgorsze miejsce z możliwych i niewygodne.
Kolejna rzecz: korpus za gruby, a miała być kopia Ski czyli bardzo chuda na krawędziach, ale profil spoko.
Poza tym nie mam do Adka zastrzeżeń, swój chłop :D
Przeróbkę tzn zmiana koloru, przesunięcie gniazda \wyżej tuż pod zaczepem na pasek\ wywalenie nie potrzebnego mi potu tone i wstawienie saturna wykonał Mirek Lootnick. Chętnie zamieniłbym ten Edge Pro7 na Lo Pro, głównie ze względu na mocowanie płetwy do podstawy, takie badziewne 6 małych śrub które się szybko luzują i co grozi wyłamaniem! w Lo pro i Edge są 3 potężne śruby.
Ciekaw jestem jak zagada z nowymi pikapami  :)
« Ostatnia zmiana: 03 Lut, 2008, 10:55:51 wysłana przez kryho »
http://www.myspace.com/kryho
Gibson Les Paul Custom 1974- Warmoth Strat - MM Axis supersport- Yamaha APX700- Carvin DC400-Kemper Amp-Fender Supersonic 60-Reussengehn 50\50-Fender tonemaster 4x12

Offline Nitram

  • Google Master Class
  • Pr0
  • Wiadomości: 535
  • Beerserker
Już gdzieś widziałem tę gitarkę ;) Hehe... Fajnie zobaczyć właściciela i usłyszeć dobrą opinię :)

Oddawaj tego Carvina tam na ścianie :D
Some day... She'll be moaning just like i want to...

Offline kryho

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 94
...a weź sobie... tylko on lustrzany hihi :lol:

też ma łady quilt

http://www.myspace.com/kryho
Gibson Les Paul Custom 1974- Warmoth Strat - MM Axis supersport- Yamaha APX700- Carvin DC400-Kemper Amp-Fender Supersonic 60-Reussengehn 50\50-Fender tonemaster 4x12

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
O kurwa....
Łyknąłbym któreś z wiosełek od ręki.... "tylko skąd na to. ecie-pecie..." :lol:
Niebieszczak rządzi, trochę lepiej mogłoby być sparowane to drewno na top, ale generalnie piękne.... *-* Daj potrzymać... :D

P.S. Skąd jesteś..? Może byś mi zrecenził gitarkę, jak już odbiorę... ;)
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Nitram

  • Google Master Class
  • Pr0
  • Wiadomości: 535
  • Beerserker
Nie ma bata :D Za rok biorę zieloną 727 przypalaną z hebkiem bez oznaczeń :D To zmiażdży wszystko xD Albo koa :D

No tu jest zdzira ;)
« Ostatnia zmiana: 03 Lut, 2008, 12:05:51 wysłana przez Nitram »
Some day... She'll be moaning just like i want to...

Offline kryho

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 94
hehe ja też się Carvinami zachwycam bo drewno mają fajniejsze niż PRS a na forum w galerii to aż łezka się w oku kręci... trochę mnie wkurza ten system aktywny, kupa potów i przełączników co sprawia że wiosełko ma sporą paletę brzmień i do studia jak znalazł ale na scenę potrzebuję prostotę jak budowa cepa - układ Pietruchowy jaki mam w dwóch gitarach z floydem. Myslałem coby tego carvina pod teń deseń przerobić ale chyba tak zostawię, bo ma super pikap - starego Gibsona T-buckera  bez mozliwości splitu cewek, a gada przepięknie - Van Halenowo.
Też zastanawiam się nad nowym California Carved Top ale na razie w kieszeniach pusto a szykują się inne wydatki :)
http://www.myspace.com/kryho
Gibson Les Paul Custom 1974- Warmoth Strat - MM Axis supersport- Yamaha APX700- Carvin DC400-Kemper Amp-Fender Supersonic 60-Reussengehn 50\50-Fender tonemaster 4x12

Offline kryho

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 94
Koa drogie... ale piękne.
Łoł włamałeś się do galerii Mirka??  :devil:
z Piły mieszkam :)
« Ostatnia zmiana: 03 Lut, 2008, 12:21:07 wysłana przez kryho »
http://www.myspace.com/kryho
Gibson Les Paul Custom 1974- Warmoth Strat - MM Axis supersport- Yamaha APX700- Carvin DC400-Kemper Amp-Fender Supersonic 60-Reussengehn 50\50-Fender tonemaster 4x12

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
aaa to juz wiem teraz o co kaman. kiedys rylem ze lootnick umiescil foto wiosla z zalatana dziura po zle umiejscowionym gniezdzie... teraz sie wszystko zgadza
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Online oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
A jak tam d-sonic sie sprawuje,mozesz cos w wolnej chwili napisac o tym pickupie. Dzieki z gory

Offline kryho

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 94
Mnie pytasz? jeszcze go nie mam, zamówiony dopiero i czekam. Sam ciekaw jestem.
http://www.myspace.com/kryho
Gibson Les Paul Custom 1974- Warmoth Strat - MM Axis supersport- Yamaha APX700- Carvin DC400-Kemper Amp-Fender Supersonic 60-Reussengehn 50\50-Fender tonemaster 4x12

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Wielka jest zajebistość tego wiosła - szczerze zazdroszczę.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Witaj na ss  Kryho :headbang:

Dobrze widze zaokraglone wciecie w dolnym rogu, czy to refleks z fotki? Zajebiste wioslo, a ten niebieski, nie byl taki zly :)

Offline kryho

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 94
Wcięcie... no wcięcie jak wcięcie, zaokrąglone jest, nie bardzo kumam? może tu będzie lepiej widać


http://www.myspace.com/kryho
Gibson Les Paul Custom 1974- Warmoth Strat - MM Axis supersport- Yamaha APX700- Carvin DC400-Kemper Amp-Fender Supersonic 60-Reussengehn 50\50-Fender tonemaster 4x12

Offline el-biczel

  • Pr0
  • Wiadomości: 825
  • Zawsze chciałem neutrinem być...
7demka fajna... nawet bardzo ciekawa. :) Ma wszystko co jest potrzebne i ładnie sie prezentuje.
ale bardziej Ci zazdroszcze tego LP :)

Offline kryho

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 94
Wy, praworęczni, macie życie jak pączek w maśle :lol: wystarczy zajrzeć na Ebay i tam jest wszystko, tylko wybierać i przebierać, a ja to muszę świat cały przewalić żeby coś ciekawego znaleźć i jeszcze wtedy akurat na to mieć pieniądze, a o cenach nieraz nie wspomnę  :D
Wystraczy że wejdę do pierwszego lepszego sklepu, nawet za wielką wodą i nie mam w czym wybierać.
http://www.myspace.com/kryho
Gibson Les Paul Custom 1974- Warmoth Strat - MM Axis supersport- Yamaha APX700- Carvin DC400-Kemper Amp-Fender Supersonic 60-Reussengehn 50\50-Fender tonemaster 4x12

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Powiem Ci że widziałem kiedyś temat na forum (chyba guitarmylife) o leftysach i ktoś napisał coś w stylu że gitarki leworęczne są brzydkie i w ogóle dziwne. Oczywiście zgodzę się z tym, że jak przeglądasz chociażby ibkową stronkę i pomiędzy gratami zobaczysz jakąś leworęczną, to wygląda trochę dziwnie. Ale jakby jeden czy inny spojrzał na te zdjątka twoje, to nawet się w oczy nie rzuca że to lefty, co więcej, można je stawiać jako przykład pięknego, leworęcznego elektryka... :)
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline kryho

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 94
no to mi niezmiernie miło :devil: może to dlatego, że na ogół seryjne leftysy to takie sobie modele, RG 370 czy jakieś GX tam cośtam w każdym razie w walnej większości na odpier... coś robią. Żeby lewusy głosu nie podosili
http://www.myspace.com/kryho
Gibson Les Paul Custom 1974- Warmoth Strat - MM Axis supersport- Yamaha APX700- Carvin DC400-Kemper Amp-Fender Supersonic 60-Reussengehn 50\50-Fender tonemaster 4x12

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Nie no, niby esp robi bez problemów lefty, zdaje się wszystkie modele. Albo robili, nie wiem jak jest teraz.
A ja dalej szukam kogoś kto mi gitarkę zrecenzi jak już dojdzie... Ktoś leworęczny? :)
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
12 Odpowiedzi
8659 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Sty, 2009, 15:12:27
wysłana przez wuj Bat
27 Odpowiedzi
11042 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Wrz, 2009, 08:14:10
wysłana przez Page_Hamilton
4 Odpowiedzi
3401 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Wrz, 2012, 21:43:43
wysłana przez Leswar
48 Odpowiedzi
5770 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Maj, 2020, 11:18:11
wysłana przez Chomick
2 Odpowiedzi
1402 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Paź, 2022, 20:04:39
wysłana przez Dale Cooper