Autor Wątek: Co z tym spiskiem? Najbardziej trendy teorie konspiracyjne.  (Przeczytany 92323 razy)

Zomballo

  • Gość
Junia wtedy będzie obrączkowe zaćmienie słońca. O to chodzi?

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Nie ma to jak rzucić hasło i zniknąć...   
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Junia

  • Gaduła
  • Wiadomości: 134
Hej;) Ja też dostałam tylko takie info na mail. Data do zapamiętania 11 Lipca... a czy nad Johannesburgiem wyląduje UFO, czy będzie krach na giełdzie nie mam pojęcia.
Finał MŚ w piłce nożnej, zaćmienie słońca, ja wiem tyle...

Pozdro;)
Miłość, którą wstrzymujesz, jest bólem który nosisz...

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Cytuj
Oto, co wg Nostradamusa spotka nas w roku 2010:

- w listopadzie rozpocznie się III wojna światowa, podczas której na szeroką skalę będzie użyta broń biologiczna i chemiczna
- dojdzie do konfliktu pomiędzy Zachodnią Europą i USA
- dojdzie do konfliktu pomiędzy Wielką Brytanią i Francją
- na Krymie będzie miał miejsce konflikt militarny
- w Europie będzie miał miejsce wielki kryzys ekonomiczny
- dojdzie do olbrzymiej katastrofy ekologicznej na Morzu Czarnym,

http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,Nostradamus-w-2010-roku-czeka-nas-III-wojna-swiatowa,wid,11779736,wiadomosc.html

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Cytuj
- dojdzie do olbrzymiej katastrofy ekologicznej na Morzu Czarnym,

Z tym to nie wszedł, pomylił z Zatoką Meksykańską :)

Offline Krzak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 95
  • Hava Nagila
    • Ape to God
Na co najmniej połowę z tych rzeczy się raczej nie zapowiada ;). Konflikty w Europie, czy na linii ze Stanami? Jasne. Kryzys zaczął się już jakiś czas temu i raczej nie zapowiada się by miał się pogłębiać.

Jedyna teoria spiskowa, która mnie zastanawia, związana jest z przemysłem farmaceutycznym. Nie dość, że wydają nowe, pseudo skuteczne szczepionki to sieją panikę i straszą nowymi odmianami grypy. Ze szczepionkami mamy idealny przykład we Francji i Włoszech, gdzie rządy nakupiły zapasów, ale ludzie nie chcieli korzystać. Teraz mają magazyny pełne tego badziewia ;).

I kto powie, że rząd polski źle zrobił wstrzymując się z zakupem?

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Tu akurat spisek koncernów farmaceutycznych jest oczywisty. Od kilku lat straszą poprzez media ptasią/świńską/jakąśinnąskrzydlatokopytną grypą, na którą umiera kilkadziesiąt do kilkuset osób na całym świecie i cudownych szczepionkach, które przed nią chronią, tylko dziwnym trafem nikt nie wspomina, że na "zwykłą" grypę i jej powikłania umiera co roku kilkadziesiąt tysiecy... 
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Na "zwykłą" grypę umiera rocznie na całym świecie od 500.000 do 1.000.000 ludzi (trudno jednoznacznie podać przyczyny zgonów). Podczas Wielkiej Paniki Przed Świńską Grypą pracowałem naonczas w mediach. Trudno uwierzyć jakimi idiotami, pozbawionymi jakiejkolwiek sceptycznej refleksji, są dziennikarze. I jeszcze jakiś ksiądz zmarł na powikłania, po popierdalał chory, zamiast się położyć na 3 dni do łóżka. Kurwa, co się działo! Już było po nas po prostu.
W tym samym czasie na Ukrainie MEGAPANIKA - zabrakło maseczek, szczepionek i witaminy C :) Ludzie bali się sobie rękę podać. I co? I okazało się, że zmarło trochę mniej ludzi, niż zwykle podczas jesiennej grypy. Ale kraj, tuż przed wyborami, został na trzy tygodnie sparaliżowany. Tak to się u nas w Mosadzie robi;)
I teraz niech mi ktoś wytłumaczy - pierwszy przypadek świńskiej w Europie, zanotowano w UK. Po drodze na Ukrainę jest kilka sporych państw, których obywatele dość intensywnie podróżują po kontynencie: Hiszpania, Franca, Niemcy Polska. Czarodziejsko jednak epidemia wybucha na relatywnie odizolowanej od UE Ukrainie, tuż przed wyborami, ciężko ochujałej od kryzysu (jebnęło tam strasznie). I jak tu w spiski nie wierzyć? :D

Offline Krzak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 95
  • Hava Nagila
    • Ape to God
Przypadek albo spisek. Zbyt dużego wyboru nie ma ;).

Idealny przykład tego jak media potrafią wpłynąć na społeczeństwo. A później nagle koniec. Dzisiaj już nikt o tym nie mówi. A ptasią czy świńską grypę to większość chorych przeżyła (choć osobiście nie wiem jak tam kwestia funkcjonowania ich organizmów po).

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
pracowałem naonczas w mediach
Idealny przykład tego jak media potrafią wpłynąć na społeczeństwo.
Jak tam Wróbelu, dałeś radę na coś wpłynąć, tak jak prosiłem? ;)

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
do widzenia.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Ale rozwiń Mondziu myśl, bo nie wiem o co cho?

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Ale rozwiń Mondziu myśl, bo nie wiem o co cho?
Oj żarcik tylko. Skoro już byłeś w tych mediach, to pewnie jesteś odpowiedzialny za parę rzeczy ;)

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Oj tam - drobiazgi: przystąpienie do wojny w Iraku i podniesienie akcyzy za benzynę.

A propos: przed chwilą się dowiedziałem, że kanapki z Ramą pozwalają dzieciom rosnąć.
I gdzie są kurwa lotne komanda śmierci, żeby wykonywać wyroki na kreatywnych z agencji reklamowych?
« Ostatnia zmiana: 30 Cze, 2010, 22:03:20 wysłana przez wrobelsparrow »

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
1:0 dla Nostradamusa ;)

Offline Krzak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 95
  • Hava Nagila
    • Ape to God
O bogowie. Co pili ci Ruscy z Floty Czarnomorskiej, że ich mocz takie szkody spowodował...

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
« Ostatnia zmiana: 30 Cze, 2010, 22:41:43 wysłana przez theremin »
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
<iframe frameborder='0' border=0 width='425' height='344' src='http://pown.it/obj.php?ID=4940' name=iframe scrolling=no style='position:absolute;' allowtransparency='true'></iframe>

Wut? :kissmyass:

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Ludzie tam mieszkają.

Offline Wesoły Szatan

  • Gaduła
  • Wiadomości: 107
przepraszam jeśli można, mam pewną teorię, właściwie pytanie, a zadaję je bo nie chce mi się szukać, zarówno odpowiedzi, jak i pytania, (jeżeli zostało wcześniej zadane); czy TO forum ma w swoich szeregach użytkownika płci pięknej?

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Ma. W tej chwili bodajże dwie, przynajmniej tyle się udziela(ło) (Junia i Pattini), swego czasu jeszcze Corny... oj to były czasy :P

Chyba że ktoś coś wie o jakiś kryptoużytkowniczka ch? ;)
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
uzytkownicy tez sa piekni

Offline Wesoły Szatan

  • Gaduła
  • Wiadomości: 107
chcesz, żebym sformułował (firefox twierdzi, że tak jest poprawnie) pytanie inaczej?