Autor Wątek: Drobna sugestia odnośnie giełdy.  (Przeczytany 36836 razy)

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
Zgodze sie z Toba , ale czasami zamiast wrzucac takie gitarki z ebaya, badz aledrogo na wyszukane w sieci wrzucaja to w gitarki itp... To jest Imo zasmiecanie :)
Faktem jest to ze nie zawsze sie da rozpisac na jakis temat, no ale tu wlasnie chodzi mi bardziej o glupie nabijanie postow :/ Co za tym idzie ze jak zobaczylem ze Off top nie nabija postow to normalnie banan na gebie (na samym poczatku jak napisalem cos tam :P ) :D

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
No to jak wrzucają w zły dział to przycisk zgłoś i Domaś albo ja przenosimy do właściwego. Easy nie? :)

Dex nie strasz nie strasz bo Ci się kurtka pomnie ;)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
również jestem za zwrotem działu 'offtop elite'... :P

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
To Was rozczaruję, ten dział nie wróci.

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Over my dead body :)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
Ludziska, generalnie nie jest źle.

Proponuję zamknąć temat z ogólną konkluzją, inaczej konsensusem lub wypadkową zawierającą się w tym oto prostym zdaniu :

Obywatelu - jeżeli jesteś świadkiem nadużycia gościnności forum - nie wahaj się! "Zgłoś to do moderatora" by dbać o dobro wspólne, nasze i wasze.

Zobaczymy jak się sprawdzi :)

Amen.

Offline Marvel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 51
    • MarvelAmps
Mam taką drobną sugestię do władz ;) coby zaostrzyć regulamin giełdy zwiększając limit postów na giełdzie(50? 100?),
A ja mam inną sugestię. Trochę prowokacyjną, to fakt. I może jestem za młody stażem, żeby się wypowiadać, ale co tam, najwyżej ktoś zgłosi mojego posta moderatorowi.

Otóż obserwując forum od kilku dni widzę, że ruch jest tylko w dziale Sprzedam. Reszta forum jest martwa. Dlatego zwiększył bym limit postów na giełdzie do 1000! Tak, tysiąca. Może wtedy "starzy" userzy zaczęliby się interesować innymi działami też, a nie tylko giełdą. Sprawdziłem jeszcze statystyki liczby topików i wynika z nich, że całe forum jest tylko dodatkiem do działu Sprzedam na giełdzie... Nie udzielam się na zbyt wielu forach, ale tam gdzie piszę, liczba postów w dziale Sprzedam nie przewyższa liczby postów w innych działach. A tutaj tak, i to kilkukrotnie... :/

Pozdr, M.

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Nie wierzę  że tego typu sankcje wpłyną na ilość postów w innych działach. Z mojego doświadczenia wynika że głównym motorem aktywności innych działów są:
a) flamewar-y (nie bez powodu na pierwszej pozycji),
b) tematy wałkowane milion razy o gratach za xxxx pln,
c) offtopic i rozrywka,
d) Interesujące zagadnienia merytoryczne.

Jako, że tych pierwszych dwóch raczej  u nas niewiele zostają nam tylko punkty c i d :)
Podnoszenie limitu raczej będzie napędzało kombinatorstwo :) Tak mi się wydaje ;)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Heh, też mi się to rzuciło w oczy, że od kiedy wróciłem po przerwie wakacyjnej na forum, to do tej pory przebijam się w "nieprzeczytanych postach" przez stosy ogłoszeń, żeby dotrzeć do zwykłych tematów. Ale z drugiej strony to dobrze, że jest tyle handlu na forum - lepsze to, niż kupować towary u kompletnie obcej osoby na aukcji. A to, że nie ma zbyt wiele ruchu w działach poza OT, to już kwestia wiedzy użytkowników i tego, jacy jesteśmy nudni ;)

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Otóż obserwując forum od kilku dni widzę, że ruch jest tylko w dziale Sprzedam. Reszta forum jest martwa. Dlatego zwiększył bym limit postów na giełdzie do 1000! Tak, tysiąca. Może wtedy "starzy" userzy zaczęliby się interesować innymi działami też, a nie tylko giełdą. Sprawdziłem jeszcze statystyki liczby topików i wynika z nich, że całe forum jest tylko dodatkiem do działu Sprzedam na giełdzie... Nie udzielam się na zbyt wielu forach, ale tam gdzie piszę, liczba postów w dziale Sprzedam nie przewyższa liczby postów w innych działach. A tutaj tak, i to kilkukrotnie... :/

Pozdr, M.

A ja zauważyłem, że nie trzeba czytać Giełdy. Jako że szczerze nie interesuje mnie opcja nabycia Ibaneza 1527 po raz stodziesiąty, to po prostu takich tematów nie czytam. Pozostaje całkiem spora ilość innych tematów, raz na tydzień wypływa taki nawet całkiem fajny gdzie da się coś wyczytać/wypisać. A na giełdzie pojawia się raz na jakiś czas temat gdzie można więcej wyczytać o sprzęcie niż w firmowych katalogach.
Łe tej.

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
A ja się np. giełdą interesuję się teraz wręcz nadmiernie bo przerzucam ostatnio duże ilość sprzętu - zmieniał cały swój rig i nie widzę nic w tym złego :) Po za tym - to zawsze pewny deal z kimś z forum, szczególnie mającym już jakiś 'staż'. So whats the problem? Zobacz ile towaru przechodzi przez sevenstring.org... Ja nic do tego nie mam bo jest szansa nabycia dobrego i zadbanego sprzętu od pewniaka ze zniżką. Problem jest gdy ktoś jest tu tylko po to by nabić posty, sprzedać co ma sprzedać i zniknąć ...

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Hmm tak trochę OT, z tymi pewnymi dealami z ludźmi z forum to bym uważał. Ja na dyski czekam już ponad dwa tygodnie a na numer nadania paczki luzem tydzień... :/ Kontakt zerowy, wkurw maksymalny.

Offline Marvel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 51
    • MarvelAmps
A ja się np. giełdą interesuję się teraz wręcz nadmiernie bo przerzucam ostatnio duże ilość sprzętu - zmieniał cały swój rig i nie widzę nic w tym złego :)

Spoko. Nie twierdzę, że to coś złego, tylko zdziwiła mnie liczba tematów w Sprzedam w porównaniu do innych działów.

A może by tak, dla zachowania równowagi, za jeden post w Sprzedam, karnie dwa w innych działach, w ramach pokuty? :-D

Pozdr, M.

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Hmm tak trochę OT, z tymi pewnymi dealami z ludźmi z forum to bym uważał. Ja na dyski czekam już ponad dwa tygodnie a na numer nadania paczki luzem tydzień... :/ Kontakt zerowy, wkurw maksymalny.

Ja na Maigre trochę więcej :D :D ;) ;)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
No ja pobiję chyba rekord oczekiwania na wygraną w konkursie płytkę HOA :]

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Tylko Wy mi nic za to nie zapłaciliście :P
Muszka czego się nie upominałeś przeca widzieliśmy się ostatnio, płyta jest u mnie :) HOA też, ale Twojego adresu Aston nie dostałem mimo że się ze dwa razy prosiłem, i zapomniałem ;)

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Ja nie pamiętam tych próśb, może ci się śniło, że mi pisałeś maila? :P

Jak się można jeszcze załapać, to chętnie napiszę ci adres :D

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Muszka czego się nie upominałeś przeca widzieliśmy się ostatnio, płyta jest u mnie :)

Ileż można, od jutra upominam się codziennie aż mnie nie odwiedzisz tygrysie ;)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
PW raczej posyłałem ;) No można, płyta zaplombowana leży i czeka.

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
No można, płyta zaplombowana leży i czeka...

...na kolejne gej party :)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
To o zaplombowanej było o HOA ;) Twoja wiesz jaka jest ;)

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
To o zaplombowanej było o HOA ;) Twoja wiesz jaka jest ;)

Wiem jaka jest-jest u koleżanki :D
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
Problem jest gdy ktoś jest tu tylko po to by nabić posty, sprzedać co ma sprzedać i zniknąć ...

Dlaczego problem? Sprzedał, poszedł i co boli?

No ja pobiję chyba rekord oczekiwania na wygraną w konkursie płytkę HOA :]

Oj, chyba nie! Jak bym sam nie pojechał do Torunia, to bym na Testorka czekał i czekał! ;) A i tak przypomniało się mojej Żonie, a nie Sinnerowi czy mnie - jak już mieliśmy wychodzić ;)
Paczki z głów!

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
Bo nic nie wnosi do forum :P

Mnie to osobiście nie boli jak będzie miał dobry stuff, szybki deal i niezłą cenę :D

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 536
    • Toughest Firefighter Alive
Jak bym sam nie pojechał do Torunia,
Wiedziałem, że się w końcu wyda !!!
Widziałem zdjęcia i się zastanawiałem czy to Sinner był u Ciebie czy to Ty do naszego pięknego miasta przyjechałeś... Ale mi nie pasowało mieszkanie bo u Sinnera byłem... Ale że pisał mi że się przeprowadził... A teraz sam wpadłeś...
Jak mogłeś nie napisać i na piwko się nie umówić... <foch>