Autor Wątek: Tania nowa paka 4 x 12" any idea ?  (Przeczytany 8989 razy)

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
Nie mam nic do NBoxa, ale lepiej weź harleja na CV30 - po prostu łatwiej go sprzedasz jak będziesz miał wymieniać.

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
tak, o NB - mam tę pakę ;) a 1960 na g12t-75 jak rozumiem? drugi gitarowy u mnie w kapeli ją ma, jest ciemniejsza i nieco bardziej zmulona - zupełnie inaczej trzeba wzmak ustawiać. NB gra selektywniej i ma bardziej zwarty dół.

i też gram w C swoją drogą ;)
do widzenia.

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
punie jak masz możliwość NB na MOW-ach to się nawet nie zastanawiaj chyba że jakaś jebnieta ta paka obadaj lepiej. Gram na takiej i nie zamienił bym się na nic chyba że to nić by było paczką VHT na p50 Eminence-a ;)

nie słuchaj Wybielacza  ;) bo te głosniki maja mniej góry niż V30 ale dołu i środka znacznie więcej co najważniejsze nie mulą. Gram w dolnym E i jest ok. Moja paczka jest dość "głeboka" w porównaniu do np Marshalla na v30 który sieje bardziej górą i środkiem co z tranzystorem to wogle nie robi moim zdaniem, ale z Mesą DR juz tak  :headbang:

jesli masz możliwość ograj NB, jeszcze pytanie ścięta czy prosta? ja gustuje w prostych pakach ale to znowu temat rzeka.

ja cię namawiam na NB lub HB, Laneye czy behringery są ok ale jeśli masz możliwość to wiesz korzystaj :)
ktoś chyba kupił HB 2x12 z forum, może się wypowie jak wyśledzi temat
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
no ja bym wybrał NB za taką kase, ja za swoja 1900zł dałem. Jak masz 1k to nie patrz na Beha bo to nieco inna półka ale to twoja decyzja  8)

albo weź Bentona i przynajmniej dowiemy się jak to śmiga
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline regecore

  • Gaduła
  • Wiadomości: 216
Vertigo -> chyba jestes niepoważny, myslisz ze latwiej sprzedasz harleya betona? Jak każdy sie spyta co to w ogóle jest?
A noisybox ludzie znaja i niektórzy bardzo sobie cenią w tym moja skromna osoba.
.

Offline TripleXXX

  • Gaduła
  • Wiadomości: 170
    • www.buzzarocabs.com
Wiesz to akurat tyczy się naszego skromnego rynku, ale na rynku światowym to Harley Benton jest znany ;) Czy ceniony? Chyba tylko za cenę i dobre głośniki :)

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
Matt-Carnage ma HB, chyba :)
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
Vertigo -> chyba jestes niepoważny, myslisz ze latwiej sprzedasz harleya betona? Jak każdy sie spyta co to w ogóle jest?
A noisybox ludzie znaja i niektórzy bardzo sobie cenią w tym moja skromna osoba.

Wiesz, samo to, że siedza tam V30 i kosztuje to używane ze 600 zł jest dobrą opcja w każdych warunkach ... NoisyBox jest świetny ale do mnie np. głośniki Man-o-War nie przemawiają i nie wziąłbym jej choćby z tego prostego powodu :)

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
ale jeśli komuś zależy na MoWach to raczej długo się nie będzie zastanawiał, bo cholernie ciężko je dostać. przynajmniej jakiś czas temu tak było, choć nie wiem, czy coś się zmieniło skoro nawet w Thomannie ich nie majo
do widzenia.

Offline TripleXXX

  • Gaduła
  • Wiadomości: 170
    • www.buzzarocabs.com
Ciężko dostać? Powiedz tylko ile potrzebujesz  :angel:

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
XXX dobrze mówi - mnie też możesz powiedzieć ... to Ci dostarczę ile chcesz :P A tak się składa, że wielu, szczególnie młodym i nie mającym kasy gitarakom opcja by mieć V30 za 'kilka' złotych na pewno szybciej przypadnie do gustu niż szukanie kogoś kto kocha manowar'y :) Kończmy ten OT :P
« Ostatnia zmiana: 25 Lut, 2011, 21:17:21 wysłana przez Vertigo »

Offline Drozd

  • Pr0
  • Wiadomości: 542
  • Serius big fella
Bejbe, jeszcze jeden OT. Może ja nie mam mózgu albo nie umiem go używać czytając ze zrozumieniem, ale nie ma żadnego haczyka w NoisyBoxie 412 na manowarach za lekko ponad 1000? O.o

normalnie KUPię TERAZ!
weimar guitar gently weeps

Offline indabrain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 097
  • http://www.miastogniewu.pl/
    • Miasto Gniewu
Za taką kaskę to polecam Laney LV412A nówka 1300 zeta, robiona w Chinach ale Cellestiony Rocket 50 mejdin England. Co do Bentona to sam się nad nim zastanawiałem ale, jak V-30 robione z ryżu mają się do oryginału pozostawiam bez komenta, chyba że chodzi o lans w stylu gram na V-30...
Zbieram na polu swej wiary, drobne fragmenty siebie....

Offline Zbir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 319
Kumpel zassał ostatnio Harley Bentona z Thomanna na Gt-75 i powiem szczerze że jestem mega zaskoczony, zarówno wykonaniem jak i jakością brzmienia. Spodziewałem się padaki lub czegoś "co może być" , ale naprawdę paka daje radę - nie czuć że kosztuje zaledwie parę stówek.

Offline regecore

  • Gaduła
  • Wiadomości: 216
Załóżmy najlepiej forum fanów Harleya Bentona...
.

Offline TripleXXX

  • Gaduła
  • Wiadomości: 170
    • www.buzzarocabs.com
Za taką kaskę to polecam Laney LV412A nówka 1300 zeta, robiona w Chinach ale Cellestiony Rocket 50 mejdin England.
Tak na prawdę to nie wiem czy w tej chwili już wszystkie Celestiony nie są czasami klepane w CHRL a co dopiero Rakiety :) Poza tym  to... szajs delikatnie mówiąc.

Offline pietras93

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 18
TripleXXX ma racje. Stanowczo odradzam tego Laneya. Po prostu ssie.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
0 Odpowiedzi
1442 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Maj, 2011, 15:03:10
wysłana przez Testorrob
3 Odpowiedzi
1512 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Maj, 2012, 15:59:25
wysłana przez PJ_SF
10 Odpowiedzi
2388 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Gru, 2013, 23:40:36
wysłana przez GleboGryzarka
0 Odpowiedzi
662 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Gru, 2014, 17:00:54
wysłana przez uchal
19 Odpowiedzi
4667 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Lut, 2017, 17:24:15
wysłana przez przemonowski