Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1414338 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
....i nie wolno mieć psa.
Wolno. Tylko nie na łańcuchu, obdartego, żrącego obierki.

Ostatnio jak rozmawialiśmy pisałeś że dalej są problemy bodajże w centrum Rejkjawiku i trzeba wszystkich sąsiadów pytać o zgodę.
Jo, ale zakazu nie ma. Ogólnie chodzi o to, żeby się szanować, a nie, że ludzie np. pracują do nocy, a pies cały dzień wyje :)
Paczki z głów!

Offline excubitor

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 76
"Ja się nie znam, to się chętnie wypowiem."

Offline Chomick

  • Pr0
  • Wiadomości: 573
....i nie wolno mieć psa.
Wolno. Tylko nie na łańcuchu, obdartego, żrącego obierki.

Ostatnio jak rozmawialiśmy pisałeś że dalej są problemy bodajże w centrum Rejkjawiku i trzeba wszystkich sąsiadów pytać o zgodę.
Jo, ale zakazu nie ma. Ogólnie chodzi o to, żeby się szanować, a nie, że ludzie np. pracują do nocy, a pies cały dzień wyje :)

No dobra, ale jeżeli przed sprawieniem sobie psa muszę uzyskać zgodę sąsiadów to skąd dany sąsiad ma wiedzieć czy pies będzie ujadał czy nie ? Np. z góry założy, że będzie ujadał i nie zgodzi się ?
Szkoda, że na dzieci nie potrzeba zgody sąsiadów - jak mój sąsiad machnął se gówniaka to przez ponad rok musiałem noc w noc słuchać jego darcia ryja i wszystko ok no bo dziecko.

Offline excubitor

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 76
w sumie to na gówniaka powinna być i zgoda sąsiadów i testy psychologiczne
"Ja się nie znam, to się chętnie wypowiem."

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Zapytam konkretniej jak to działa, koleżanka się właśnie stara o... pieska :D

Ale czy właśnie dyskusja nie przeszła na kwestię który kraj jest lepszy: czy lepiej mieć zjebany rząd, który kradnie i wszystko niszczy czy pieska? :D

ED: Właściciel firmy przyjechał i mówi tak: mam znów w samochodzie renifera. Tym razem z głową :D Jeśli ktoś coś chce, to niech weźmie nóż i sobie wytnie :facepalm: :facepalm:
« Ostatnia zmiana: 20 Wrz, 2021, 18:27:03 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 781
Zapytam konkretniej jak to działa, koleżanka się właśnie stara o... pieska :D

Ale czy właśnie dyskusja nie przeszła na kwestię który kraj jest lepszy: czy lepiej mieć zjebany rząd, który kradnie i wszystko niszczy czy pieska? :D

ED: Właściciel firmy przyjechał i mówi tak: mam znów w samochodzie renifera. Tym razem z głową :D Jeśli ktoś coś chce, to niech weźmie nóż i sobie wytnie :facepalm: :facepalm:
To kto przywiezie prezenty na święta tera?
 :'(

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 672
Przesłuchałem ostatnio wszystko co wydał Kobong i Neuma, wcześniej nie było mi z tym do końca po drodze.

Doszedłem do nastepującego wniosku:

Kobong/Neuma > jakikolwiek djent/math-nu-metal wydany po 2011 roku.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 223
Do kompletu Moja Adrenalina i Samo
« Ostatnia zmiana: 21 Wrz, 2021, 10:38:56 wysłana przez nikt »
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 430
  • It is useless, to resist.
Przesłuchałem ostatnio wszystko co wydał Kobong i Neuma, wcześniej nie było mi z tym do końca po drodze.

Doszedłem do nastepującego wniosku:

Kobong/Neuma > jakikolwiek djent/math-nu-metal wydany po 2011 roku.

Ja do tej pory nie mogę uwierzyć, że ,,Chmury Nie Było" było wydane w 1997 roku.

Jakie w ogóle ma Ketha z Kobongiem/Neumą powiązanie? Chciałem tu Tripa oznaczyć, ale chyba się skasował z forum, to by mi od razu opowiedział.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Chomick

  • Pr0
  • Wiadomości: 573
Zapytam konkretniej jak to działa, koleżanka się właśnie stara o... pieska :D

Ale czy właśnie dyskusja nie przeszła na kwestię który kraj jest lepszy: czy lepiej mieć zjebany rząd, który kradnie i wszystko niszczy czy pieska? :D


To zależy czy i jak bardzo kocha się swojego pieska :D Dla mnie usłyszeć takie pytanie/wybór to jak dla Ciebie usłyszeć takie same tylko z zamienionym słowem "pieska" na "dziecko".

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 672
Przesłuchałem ostatnio wszystko co wydał Kobong i Neuma, wcześniej nie było mi z tym do końca po drodze.

Doszedłem do nastepującego wniosku:

Kobong/Neuma > jakikolwiek djent/math-nu-metal wydany po 2011 roku.

Ja do tej pory nie mogę uwierzyć, że ,,Chmury Nie Było" było wydane w 1997 roku.

Jakie w ogóle ma Ketha z Kobongiem/Neumą powiązanie? Chciałem tu Tripa oznaczyć, ale chyba się skasował z forum, to by mi od razu opowiedział.

Powiązanie było takie, że chyba gitarzysta z Kobonga brał udział w produkcji jednego z albumów Kethy. Na ile pamiętam z wywiadów.
Tak poza tym, to chyba Kethę cały czas pytali o inspiracje Kobongiem.

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Jedynkę nagrali częściowo w Kokszoman Studio, czyli u Maćka Miechowicza.

BTW po nagraniu "0 Hours...", na trasie z Merkabah i So Slow, grali na koncertach cover "Zanim" https://pl-pl.facebook.com/kethaband/videos/10155483117012935/

Spoiler

BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Ludzie wyglądający jak ludzie ;) (generowani przez AI)

Paczki z głów!

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
Przesłuchałem ostatnio wszystko co wydał Kobong i Neuma, wcześniej nie było mi z tym do końca po drodze.

Doszedłem do nastepującego wniosku:

Kobong/Neuma > jakikolwiek djent/math-nu-metal wydany po 2011 roku.

Aleś mi przypomniał, będzie słuchane
« Ostatnia zmiana: 27 Wrz, 2021, 08:30:21 wysłana przez Jesus »
return to monke

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Co się odpdala w polzkiej tiwilizji.....  :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Paczki z głów!

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 781
Co się odpdala w polzkiej tiwilizji.....  :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Weź się nam nie wtrącaj, masz swój RÚV ;D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
A w polskiej wjeżdżają w rúv :D
Paczki z głów!

Offline Zomballo

  • Gaduła
  • Wiadomości: 326
Nowy zwierzak domowy. Od wczoraj zasiedlił wschodnią ścianę.

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Uważaj, to młody Alien
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Zomballo

  • Gaduła
  • Wiadomości: 326

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
No wiesz panco!? :D

Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Syn powiedział do mnie "Dubaj". Wchodzę na YT... filmik o Dubaju! Ale było warto... (bezpośrednio na YT się otworzy)


Paczki z głów!

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Syn powiedział do mnie "Dubaj". Wchodzę na YT... filmik o Dubaju! Ale było warto... (bezpośrednio na YT się otworzy)

[link usunięto]

W tym samym temacie, trochę cięższym tonem: https://www.onet.pl/turystyka/onetpodroze/obozy-pracy-i-wstydliwe-sekrety-dubaj-zbudowany-krwia-marcin-margielewski/5bm8x9r,07640b54
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 672
Cały szybki rozwój infrastruktury i idących za tym usług w bogatych krajach Zatoki Perskiej się na tym opiera.

Np. jakieś kilka miesięcy temu zatwierdzili płacę minimalną w wysokości 1800qr, przynajmniej tak jest oficjalnie. W rzeczywistości wielu ludzi robi za mniej.
Biorąc pod uwagę koszt żywności to nie mam pojęcia jak da się za taką kwotę tutaj przeżyć.
« Ostatnia zmiana: 07 Lis, 2021, 13:19:58 wysłana przez Pronounce »

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Dziś w pracy panie w okolicach 60-tki opowiadały co kupiły swoim ojcom na 90-te urodziny. I... co kupią na kolejne :o
To mówię, że u mnie w rodzinie panowie to 50+ i fik do piachu.
Jedna zapytała więc: "czy życie w Polsce jest jeszcze bardziej stresujące niż tutaj?"  :lol: :D ;D :lol:
Ci ludzie żyją w bardzo szczelnej bańce... W paru zdaniach przedstawiłem życie, układy w pracy, na ulicy, w urzędach...  ;D
Konkluzja: to taki Meksyk, tylko w Europie ;)
Paczki z głów!