Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1412540 razy)

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
A nie ma dość miejsca w akademcach dla studentów? o.O Nie mieszkam w Berlinie i nie wiem, jak tam teraz z czynszami, ale sharing economy to przyszłość. Jeśli już bym miał się domyślać, kto narzeka i ma wpływ na tę decyzję, to hotele - nie mieszkańcy.

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
A nie ma dość miejsca w akademcach dla studentów? o.O Nie mieszkam w Berlinie i nie wiem, jak tam teraz z czynszami, ale sharing economy to przyszłość. Jeśli już bym miał się domyślać, kto narzeka i ma wpływ na tę decyzję, to hotele - nie mieszkańcy.

Jakich akademikach? Każdy człowiek zasługuje na własne M3 a nie na bydlęce pokoje. Nawet studenci :P

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Może nie jakiś ogromny szok ale w życiu bym nie pomyślał, że podczas rozmowy kwalifikacyjnej zostanę zapytany o skrzynki ze skinami do CS:GO.

Spoiler

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Hair metal:



Paczki z głów!

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Nie jestem pewien czy to Ross Dolan rzucił gdzieś w kąt basówkę czy to chewbacca zaczął warczeć do jakiegoś sromotnego nakurwu <myśli>

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
<Zespół Eyefear>
Paczki z głów!


Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Swastyka w unicode 卐

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
a żeby tylko
ϟϟ

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Zszokował mnie ostatnio, jak to ten typ nazywam, "Germański Najeźdźca", czyli kierowca BMW/Mercedesa/ew. Audi (oraz różne wannabee typu VW).

Na trzypasmowej autostradzie z dolnym ograniczeniem prędkości przegrał w grę pt. "nie wjadę Ci w dupę" z TIRem. Przód skasowany, nic wielkiego. Natomiast co mnie zadziwiło to pasażerowie: rodzina z niemowlęciem. Koleś nakurwiał środkowym pasem i siadał ludziom na ogonie(spotkałem go dosłownie pół godziny wcześniej) mając małe dziecko na pokładzie. :o

Po jego minie widać było, że w przyszłości czeka go spokojniejsza jazda/rozwód, ale no, łał. :o

Oprócz tego Germańscy Najeźdźcy we Włoszech reprezentują kompletnie inny level: Ostatnio na jakiejś jednopasmowej drodze łączącej dwa miasteczka pojawił mi się jeden znikąd, posiedział chwilę na ogonie po czym nagle dziwnie zwiększył dystans. Skurwysyn sobie robił miejsce na rozpęd. :o

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Zszokował mnie ostatnio, jak to ten typ nazywam, "Germański Najeźdźca", czyli kierowca BMW/Mercedesa/ew. Audi (oraz różne wannabee typu VW).

Na trzypasmowej autostradzie z dolnym ograniczeniem prędkości przegrał w grę pt. "nie wjadę Ci w dupę" z TIRem. Przód skasowany, nic wielkiego. Natomiast co mnie zadziwiło to pasażerowie: rodzina z niemowlęciem. Koleś nakurwiał środkowym pasem i siadał ludziom na ogonie(spotkałem go dosłownie pół godziny wcześniej) mając małe dziecko na pokładzie. :o

Po jego minie widać było, że w przyszłości czeka go spokojniejsza jazda/rozwód, ale no, łał. :o

Oprócz tego Germańscy Najeźdźcy we Włoszech reprezentują kompletnie inny level: Ostatnio na jakiejś jednopasmowej drodze łączącej dwa miasteczka pojawił mi się jeden znikąd, posiedział chwilę na ogonie po czym nagle dziwnie zwiększył dystans. Skurwysyn sobie robił miejsce na rozpęd. :o

A nie szokują Cię ludzie makaroniarze parkujący na rondach? Nie, nie na wysepkach tylko centralnie na pasie na rondzie :D

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
A nie szokują Cię ludzie makaroniarze parkujący na rondach? Nie, nie na wysepkach tylko centralnie na pasie na rondzie :D
Po tym poznaję, że dojechałem w okolice lotniska. :D

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Akcent na ursynaliach  :o

SGGW has fallen. Człowiek tu po cichu liczy na jakiegoś Raised Fist, a tu kurwa wypierdalają Ci w twarz takie informacje. Jeszcze z jakim debilnym rozpoczęciem.

Spoiler

Co za kurwa czasy.
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Orange

  • Gość
powinieneś się cieszyć - za moich czasów tylko Coma i Coma. I znowu Coma. Potem bracia FigoFagot i Coma.

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
powinieneś się cieszyć - za moich czasów tylko Coma i Coma. I znowu Coma. Potem bracia FigoFagot i Coma.

Już sam nie wiem co gorsze. Teraz to w sumie wszędzie Luxtorpeda i Zenek na zmianę.
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
powinieneś się cieszyć - za moich czasów tylko Coma i Coma. I znowu Coma. Potem bracia FigoFagot i Coma.
To nie tak dawne te czasy skoro bracia figo fagot :D
Sporadycznie się trafiają jakieś ciekawsze koncerty ale już od lat wszem i wobec wiadomo (przynajmniej w lubelskiej społeczności), że na juwenalia zasadniczo nie chodzi się na koncerty tylko na browar ;) Chyba, że ktoś lubi te jakieś martyniuki, rapsy czy inne disco polo.
W tym roku aby będzie u nas KAMP! i Organek czyt. w ten weekend i w sumie to tyle z ciekawszych ale nie ma co wybrzydzać, w końcu koncerciwa za free ;D

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
A u mnie Decapitated i Lady Pank :>

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
No macie przechlapane! Za darmo - narzekają, za kasę - nie idą... ;)

A właśnie: jakie macie sposoby na kutasiarzy siadających na zderzaku? Prawko mam 23 lata, ale dalej bez dobrej strategii. Może dlatego, że choćby tu w Trójmieście jak takiemu przyhamujesz, to potrafi wyprzedzić i na maxa zrobił mi to samo. Inny gonił drugiego pod dom i podziabał nożem. A z jeszcze innym kiedyś musiałem się szarpać na skrzyżowaniu... 
Na teraz włączam awaryjne, klakson i ew. hamulec.
Kolega np. ma tak ustawione spryskiwacze, że z jednego leje się najeźdźcy na szybę.
« Ostatnia zmiana: 17 Maj, 2016, 20:27:33 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
No macie przechlapane! Za darmo - narzekają, za kasę - nie idą... ;)

A właśnie: jakie macie sposoby na kutasiarzy siadających na zderzaku? Prawko mam 23 lata, ale dalej bez dobrej strategii. Może dlatego, że choćby tu w Trójmieście jak takiemu przyhamujesz, to potrafi wyprzedzić i na maxa zrobił mi to samo. Inny gonił drugiego pod dom i podziabał nożem. A z jeszcze innym kiedyś musiałem się szarpać na skrzyżowaniu... 
Na teraz włączam awaryjne, klakson i ew. hamulec.
Kolega np. ma tak ustawione spryskiwacze, że z jednego leje się najeźdźcy na szybę.
Ja mam sprawdzony sposób, aczkolwiek działa głównie nocą - włączam prawy kierunkowskaz i ewentualnie lekko zwalniam. To wygląda, jakbym zamierzał za chwilę gdzieś zjechać, więc ludzie robią dystans(siedzący na ogonie nie widzi NIC przed sobą, chyba że jest TIRem).

Ostatnio miałem okazję zademonstrować to koledze, który miał ten sam problem. Jechała za nami jakaś menda w jakimś SUV od peżota. Teren zabudowany i znany z ubranych na czarno pozbawionych odblasków nocnych spacerowiczów, więc nie ucieknę, to mówię koledze patrz i wrzucam kierunkowskaz. SUV zwalnia, zwiększa dystans do 50m i siedzi tam, bo nie pojedzie przecież szybciej z uwagi na warunki, a my toczymy z niego bekę. :D

Na Germańskich Oprawców oczywiście to nie działa. Jak ktoś ma mentalność, która pozwala mu(lub jej) mierzyć się na motoryzacyjne cojones z TIRem to tylko selekcja naturalna go zdejmie z drogi.

Spotkałem Szwajcara, który w zemście zaczął takiemu nakurwiać długimi jak stroboskopem, ale sądzę, że na dłuższą metę to nic nie daje. :P

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Ja nigdy nie daję po heblach bo raz że gościu prawdopodobnie mi wjedzie w dupe a ostatnie czego mi trzeba to fura w drzazgach a dwa jeszcze zacznie się sapać a cierpliwości na kretynów też nie mam. Zazwyczaj puszczam nogę z gazu i zjeżdżam delikatnie na prawo by gościa zmusić do tego wyprzedzania.

Orange

  • Gość
Ja sobie robie w takiej sytuacji przerwę w jeździe. Działa 100 procent- debil pojedzie sobie dalej, a ja mam chwile żeby odsapnąć. Kiedyś zatrzymywałem się na papieroska w takich sytuacjach. Palenie rzuciłem, ale nawyk pozostał.

Offline Badyl81

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 45
  • Octy chlory
Ja podobnie, jak się jakiś przylepi to zatrzymuję się na moment na poboczu, czy gdzie się da i jadę sobie spokojnie dalej. Czyli strategia zmuszająca przylepę do wyprzedzenia. 
« Ostatnia zmiana: 17 Maj, 2016, 22:38:06 wysłana przez Badyl81 »

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Cos wam kurwa jutro pokaże... Banda wron. Musieliście wykrakac  :facepalm:. Dość mam wrażeń. Idę kutwa spać!
Krotki spojler historyjki.
Spoiler
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***