Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1412849 razy)

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
kurde gizmi, aleś Ty gnuśny grzyb ;D

Tru, szczególnie ostatnio  :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Chcecie się poczuć staro? Utwór "Firestarter" został wypuszczony... 20 lat temu! :o


« Ostatnia zmiana: 25 Mar, 2016, 13:26:42 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi


Moje miasto. Takie piękne.

Spoiler

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Dziś mało nie umarłem!!! Jak najbardziej dosłownie. A wszystko przez McDonalds!!!

Już wyjaśniam: pojechałem do maka po szamę. Stoję na światłach, włącza się zielone, ruszam i nagle kątem oka widzę, że z lewej napierdala prosto na mnie "na pełnej kurwie" TIR! I nie zwalnia! Kolo chciał po prostu przejechać na żółtym, z którego zrobiło się czerwone i myślał, że jeszcze przeleci. No więc patrzę prostopadle w lewo na rozpędzone 20 ton i życie mi wcale nie przeleciało przed oczami, ale fakt, że czas zwolnił z dziesięć razy. Zredukowałem (chyba!), depłem gaz i zarzuciłem samochód, żeby jak najszybciej uskoczyć TIRowi z drogi. Minął mnie z tyłu nie wiem - z metr?... Kurwa, jeszcze trzymała adrenalina, stoję tak na środku skrzyżowania i patrzę, że TIR nie ucieka, tylko zjechał na bok. To szybko zawróciłem, zajechałem mu drogę i idę do faceta. Myślałem, że go tak zjebię... Ale już z daleka zaczął przepraszać, że się zagapił, że się też zatrzymał, bo cały jest w nerwach, itd., itp. i widzę, że kolo jakiś strasznie zmęczony już wyglądu, więc mu tylko powiedziałem, że przecież mógł mnie zabić i coś tam, nie pamiętam...
Jak adrenalina puściła, to tak się zacząłem trząść, że z pół godziny mnie jeszcze telepało...

Ergo: omijajcie Maka!......
« Ostatnia zmiana: 08 Kwi, 2016, 19:10:08 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
W ciągu dnia. Nie wiem czy to błąd czy na nieznanej mi grupie ktoś klepie bekę, tak czy siak dwukrotny wzrost odsłuchań utworów wiszących od roku czy dwóch w ciągu dnia :|
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Nie zapominaj, że to po przecinku to ułamek.
« Ostatnia zmiana: 08 Kwi, 2016, 20:58:17 wysłana przez theremin »
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Ale przynajmniej odlkryłem o co cho

http://www.antyradio.pl/Muzyka/Duperele/Jak-brzmi-Ich-Troje-w-metalowej-wersji-7773
To dlatego że jesteś - Muzyk skrywający się.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Skrywam się
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 223
Szokuje mnie to że ludzie zupełnie nie widzą że zaraz będzie powtórka z kryzysu w 2008, ale na dużo większą skalę, i zupełnie się do tego nie przygotowują. :(
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Szokuje mnie to że ludzie zupełnie nie widzą że zaraz będzie powtórka z kryzysu w 2008, ale na dużo większą skalę, i zupełnie się do tego nie przygotowują. :(

To mówili już w 2009. Gatunek ludzki nie uczy się na błędach.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Online mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 799
Selekcja naturalna ;)

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Szokuje mnie to że ludzie zupełnie nie widzą że zaraz będzie powtórka z kryzysu w 2008, ale na dużo większą skalę, i zupełnie się do tego nie przygotowują. :(

Kupiłem już zapas skumbrii w tomacie, w puszkach. Jak jeszcze mogę się przygotować?

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Szokuje mnie to że ludzie zupełnie nie widzą że zaraz będzie powtórka z kryzysu w 2008, ale na dużo większą skalę, i zupełnie się do tego nie przygotowują. :(

Co tym razem miałoby wywołać kryzys?

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 223
To mówili już w 2009. Gatunek ludzki nie uczy się na błędach.
W EU kryzys z emigrantami i ekonomiczny. W USA dolar leci na pysk, wszystkie możliwe bańki dmuchane na niespotykaną skalę. W rozliczeniach za ropę coraz więcej państwo odchodzi od dolara. Chiny dążą do wprowadzenia parytetu złota i skupują razem z Rosją i Indiami wszystko co jest w obrocie + to co jest planowane w produkcji. :/
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 223
Kupiłem już zapas skumbrii w tomacie, w puszkach. Jak jeszcze mogę się przygotować?
Jeszcze kredyt na 30 lat na mieszkanie żeby mieć gdzie trzymać te zapasy ;)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
Szokuje mnie to że ludzie zupełnie nie widzą że zaraz będzie powtórka z kryzysu w 2008, ale na dużo większą skalę, i zupełnie się do tego nie przygotowują. :(

Co tym razem miałoby wywołać kryzys?

Ja stawiam czapkę śliwek, że w wakacje rozpadnie się strefa Schengen i będzie to tylko preludium.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Muszę się streszczać z zakupami w Thomannie i opuszczeniem Germanstanu ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Ale przynajmniej odlkryłem o co cho

http://www.antyradio.pl/Muzyka/Duperele/Jak-brzmi-Ich-Troje-w-metalowej-wersji-7773
Bardzo ładnie, ale za miks to swojski, polski wpierdol ;)



Szokuje mnie to że ludzie zupełnie nie widzą że zaraz będzie powtórka z kryzysu w 2008, ale na dużo większą skalę, i zupełnie się do tego nie przygotowują. :(
Poproszę 3 do 10 prostych podpunktów (jestem stary, więc kwit z Mensy powoli traci moc) dla mnie i rodziny, zaczynamy preparacje zaraz jak wyślesz.
Paczki z głów!

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Ale przynajmniej odlkryłem o co cho

http://www.antyradio.pl/Muzyka/Duperele/Jak-brzmi-Ich-Troje-w-metalowej-wersji-7773
Bardzo ładnie, ale za miks to swojski, polski wpierdol ;)

Miks Ich Troje zrobiłem prawie dwa lata temu, od tamtego czasu trochę się naumiałem. I ciągle walczę z eliminacją podkładu. Ale cóż, co się nagrałem to moje, nie? ;)
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Paczki z głów!

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 672
http://edukacja.dziennik.pl/aktualnosci/artykuly/518426,szkoly-beda-przygotowywac-do-pracy-w-call-center-wniosek-juz-trafil-do-ministerstwa.html

Pewnie będą też wykłady i ćwiczenia z przedmiotu: Umowa zlecenie i minimalna a problem egzystencjalny ;)

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470