Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1412808 razy)

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
http://www.gazetalubuska.pl/wiadomosci/zielona-gora/a/muzyk-zatrzymany-podczas-koncertu-w-zielonej-gorze,9761044/

 :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Cytuj
Podczas przeszukania w mieszkaniu muzyka została znaleziona amunicja (...) Prokuratura potwierdza, że policja została wezwana do klubu przez kogoś z widowni zaniepokojonego pasem z nabojami. (...) Usłyszał już zarzuty i uzgodnił na karę 10 miesięcy więzienia w zawieszeniu na dwa lata.


Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Znalazłem wytrawne wino, które mi smakuje. Chyba w końcu jestem dorosły.
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
@Johnny jakie wino, jaki szczep? Sprawdzam czy się potwierdzą przypuszczenia, po własnych odkryciach ;) A jeśli tak to jeszcze coś polecę.
Spoiler

Offline Dun

  • TW
  • Gaduła
  • Wiadomości: 424
Ja chyba się starzeję, bo ostatnio przedkładam wytrawne wino nawet ponad 10cioletnią single malt.  :o

Spoiler

P.S. - zatem co polecasz @selfslave ? :d


Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
@Dun poczekajmy co @Johnny napisze, bo pisze o konkretnym winie, a to akurat zbieżne z moimi odkryciami, a także z tym czego się później dowiedziałem :)
« Ostatnia zmiana: 23 Mar, 2016, 12:25:43 wysłana przez selfslave »

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Nic nie napiszę, bo to akurat wino z takiej półki, że nie wypada się chwalić marką. ;)

Idę stąd, bo zaniżam poziom rozmowy.  :P
« Ostatnia zmiana: 23 Mar, 2016, 13:23:47 wysłana przez Johnny »
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Nic nie napiszę, bo to akurat wino z takiej półki, że nie wypada się chwalić marką. ;)

Idę stąd, bo zaniżam poziom rozmowy.  :P

Zaczęli robić Amarenę wytrawną?

Ja chyba się starzeję, bo ostatnio przedkładam wytrawne wino nawet ponad 10cioletnią single malt.  :o

 :zbanowac:
B ( o ) ( o ) B S

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Cena nie jest ważna jeśli chodzi o wino i marka też nie bardzo. Za 19zł można kupić bardzo smaczne wino. Może nie rozpierdalające zmysły smakowe, ale smaczne na pewno.

Ja ogólnie lubiłem różne wina, ale od jakiegoś czasu trzymam się głównie jednego szczepu, jeśli chodzi o wytrawne czerwone wino. Polecam w ciemno każdemu i rzeczywiście nawet osoby, którym jest niedobrze na myśl o wytrawnym winie, są tymi winami zachwycone. Chodzi o włoski szczep Primitivo. Szczególnie jeśli ktoś przeważnie czuje się źle po winie, po tych odczuje wielką ulgę, bo mają mniej garbników. A ponieważ w Polsce nie jesteśmy przyzwyczajeni do garbników winnych, bo zawsze popularniejsze były inne trunki to nie zawsze dobrze się po nich czujemy ;)
Stąd jeśli komuś zasmakuje Primitivo, warto też spróbować gruzińskiego Kvevri. Ale te już są trochę droższe i trudniej trafić, natomiast bardzo fajne Primitivo dostaniemy nawet za 19 zł.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Wczoraj mi zmierzyło, że tylko w robocie zrobiłem 7500 kroków. Siedząca praca, kwa...
Paczki z głów!

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 397
  • HUE
@wuj Bat nie narzekaj, przynajmniej łapa odetchnie ;)

Offline p0ison

  • Gaduła
  • Wiadomości: 115
Szokiem dla mnie jest śmierć mojego koleżki Jędrzeja "Stjupa" Paluszczaka, który miał zacząć leczenie i nagle wykitował. Rak w takim wieku to rzecz straszna. Szkoda chłopiny, bo dzięki niemu szybko poznałem Poznań, wciągnąłem się w tamtejszą scenę hardcore i przeżyłem wiele fajnych gigów, które organizował.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Nic nie napiszę, bo to akurat wino z takiej półki, że nie wypada się chwalić marką. ;)

Idę stąd, bo zaniżam poziom rozmowy.  :P

Zaczęli robić Amarenę wytrawną?

Nie wiem, zaczęli?
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Szokiem dla mnie jest śmierć mojego koleżki Jędrzeja "Stjupa" Paluszczaka, który miał zacząć leczenie i nagle wykitował. Rak w takim wieku to rzecz straszna. Szkoda chłopiny, bo dzięki niemu szybko poznałem Poznań, wciągnąłem się w tamtejszą scenę hardcore i przeżyłem wiele fajnych gigów, które organizował.

"nie lubię tego"...
Paczki z głów!

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Wczoraj mi zmierzyło, że tylko w robocie zrobiłem 7500 kroków. Siedząca praca, kwa...

Spędziłem weekend w Pradze i mi wyszło, że zrobiłem ponad 75km pieszo przez 3 dni :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Sknerus ;).
Paczki z głów!

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Dun

  • TW
  • Gaduła
  • Wiadomości: 424


Tak od 2:39. W pewnym momencie zaczyna się robić nieco creepy

Spoiler

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Widziałem to, grubość! Mam nadzieję, że ci ludzie są docenieni za taka pracę...
Paczki z głów!

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Kultura pracy u niemców. Żadnego wyścigu szczurów, wszyscy są dla siebie mili i pomocni nawet jak pojawia się bariera językowa. Tylko wszystko u nich brzmi jak rozkaz rozstrzelania ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Widziałem to, grubość! Mam nadzieję, że ci ludzie są docenieni za taka pracę...

Offline red111

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 0
Zamach w Belgii i surowa odpowiedz państwa poprzez rysowanie kredom na środku miasta 'współczucia'.

Offline Dun

  • TW
  • Gaduła
  • Wiadomości: 424
Zamach w Belgii i surowa odpowiedz państwa poprzez rysowanie kredom kredą na środku miasta 'współczucia'.

Witamy na sevenie :D


Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Ogólnie 'news dnia', bo jeśli tego typu "inteligencja" bazuje na wypowiedziach internautów - mówi nam to coś bardzo niefajnego o przekroju społeczeństwa

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Cytuj
This is because her responses are learned by the conversations she has with real humans online - and real humans like to say weird stuff online and enjoy hijacking corporate attempts at PR.
No jeżeli to mówi o jakimkolwiek przekroju społeczeństwa to widać żyjemy w świecie srogich śmieszków i jajcarzy :D

Inteligencja, społeczeństwo... kurde gizmi, aleś Ty gnuśny grzyb ;D