Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1385512 razy)

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
No własnie chyba bardziej byłbym za "razem" niż wszystkimi korwinami i kukizami razem wzietymi. Chociaż głosowałem na petrusa jak to ktoś wyżej stwierdził, oglądam tvn, czytam tvn24 czyli jestem lemingiem, bezmyślnym i opętanym przez Tuska i inne zuo gamoniem, to jednak "Razem" ma dla mnie bardziej sensowną "twarz" a przynajmniej sprawiają wrazenie ludzi z którymi można spokojnie porozmawiać, bez pieniactwa a co ważniejsze wygląda na to ze potrafią słuchać. Być może to tylko pozory ale tak ich postrzegam.  Ot takie pomieszanie z poplątaniem u mnie ale to moje zdanie.



cóż za twarz :D

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Jak rozumiem to ktoś z Razem ?  Pls ;)

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
No własnie chyba bardziej byłbym za "razem" niż wszystkimi korwinami i kukizami razem wzietymi. Chociaż głosowałem na petrusa jak to ktoś wyżej stwierdził, oglądam tvn, czytam tvn24 czyli jestem lemingiem, bezmyślnym i opętanym przez Tuska i inne zuo gamoniem, to jednak "Razem" ma dla mnie bardziej sensowną "twarz" a przynajmniej sprawiają wrazenie ludzi z którymi można spokojnie porozmawiać, bez pieniactwa a co ważniejsze wygląda na to ze potrafią słuchać. Być może to tylko pozory ale tak ich postrzegam.  Ot takie pomieszanie z poplątaniem u mnie ale to moje zdanie.
Ale właśnie przez takie emocjonalne traktowanie polityki, wg sympatii a nie logiki, jest coraz gorzej :(
Tak jak w sądzie, dobry adwokat obroni przestępcę, ale to nie oznacza że przestępca był rzeczywiście niewinny. Tak samo dobry polityk nie musi medialny i właśnie Ci najbardziej medialni, najmocniej nas dymają.

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Jak rozumiem to ktoś z Razem ?  Pls ;)

dr Zoidberg w całej okazałości :D

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
No własnie chyba bardziej byłbym za "razem" niż wszystkimi korwinami i kukizami razem wzietymi. Chociaż głosowałem na petrusa jak to ktoś wyżej stwierdził, oglądam tvn, czytam tvn24 czyli jestem lemingiem, bezmyślnym i opętanym przez Tuska i inne zuo gamoniem, to jednak "Razem" ma dla mnie bardziej sensowną "twarz" a przynajmniej sprawiają wrazenie ludzi z którymi można spokojnie porozmawiać, bez pieniactwa a co ważniejsze wygląda na to ze potrafią słuchać. Być może to tylko pozory ale tak ich postrzegam.  Ot takie pomieszanie z poplątaniem u mnie ale to moje zdanie.

( Obraz usunięty.)

cóż za twarz :D

I co, będziemy się teraz przerzucać obrazkami?



Proszę. To taki pierwszy lepszy. Fajnie, nie?

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
No własnie chyba bardziej byłbym za "razem" niż wszystkimi korwinami i kukizami razem wzietymi. Chociaż głosowałem na petrusa jak to ktoś wyżej stwierdził, oglądam tvn, czytam tvn24 czyli jestem lemingiem, bezmyślnym i opętanym przez Tuska i inne zuo gamoniem, to jednak "Razem" ma dla mnie bardziej sensowną "twarz" a przynajmniej sprawiają wrazenie ludzi z którymi można spokojnie porozmawiać, bez pieniactwa a co ważniejsze wygląda na to ze potrafią słuchać. Być może to tylko pozory ale tak ich postrzegam.  Ot takie pomieszanie z poplątaniem u mnie ale to moje zdanie.

( Obraz usunięty.)

cóż za twarz :D

I co, będziemy się teraz przerzucać obrazkami?

( Obraz usunięty.)

Proszę. To taki pierwszy lepszy. Fajnie, nie?

:facepalm:

Nie jestem korwinistą, ale jest chyba różnica między demonstracją gestu w celu czystej demonstracji a:
http://flesz.pl/wpis/327-adrian-zandberg-lider-nowej-lewicy-z-komunistycznym-sentymentem

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
@gizmi7 ale Ty wiesz, że to komunista w czystej postaci? Taki bardzo wręcz? Taki przygłup, co uważa, że jak się zabierze najbogatszym to od razu biednym będzie fajnie ot tak? Mówili Ci o tym? Tak? Bo może o tym nie wiesz.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
No własnie chyba bardziej byłbym za "razem" niż wszystkimi korwinami i kukizami razem wzietymi. Chociaż głosowałem na petrusa jak to ktoś wyżej stwierdził, oglądam tvn, czytam tvn24 czyli jestem lemingiem, bezmyślnym i opętanym przez Tuska i inne zuo gamoniem, to jednak "Razem" ma dla mnie bardziej sensowną "twarz" a przynajmniej sprawiają wrazenie ludzi z którymi można spokojnie porozmawiać, bez pieniactwa a co ważniejsze wygląda na to ze potrafią słuchać. Być może to tylko pozory ale tak ich postrzegam.  Ot takie pomieszanie z poplątaniem u mnie ale to moje zdanie.
Ale właśnie przez takie emocjonalne traktowanie polityki, wg sympatii a nie logiki, jest coraz gorzej :(
Tak jak w sądzie, dobry adwokat obroni przestępcę, ale to nie oznacza że przestępca był rzeczywiście niewinny. Tak samo dobry polityk nie musi medialny i właśnie Ci najbardziej medialni, najmocniej nas dymają.

Niestety jeśli chodzi o sympatie to nie mam jej dla nikogo w polityce. Ale fakt logiki w tych wyborach zabrakło zdecydowanie, to IMO były same emocje. Bo jeśli ktoś liczył na to ze rekin przejdzie na wegetarianizm to sie raczej przeliczy.

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
No cóż chłopcy, poczekajmy aż nadejdzie ten piękny dzień, Razem zdobędzie większość parlamentarną, Zandberg zostanie prezydentem(pewnie kolektywnie z kotem/psem/imigrantem którego przygarnie) i zaczno wprowadzać te swoje straszliwe reformy. Oczywiście połowa kuców się wyprowadzi na "zachód", a tam SZOK. W KAŻDYM KRAJU JEST ODPOWIEDNIK RAZEM I MA SIĘ CAŁKIEM DOBRZE.

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
No cóż chłopcy, poczekajmy aż nadejdzie ten piękny dzień, Razem zdobędzie większość parlamentarną, Zandberg zostanie prezydentem(pewnie kolektywnie z kotem/psem/imigrantem którego przygarnie) i zaczno wprowadzać te swoje straszliwe reformy. Oczywiście połowa kuców się wyprowadzi na "zachód", a tam SZOK. W KAŻDYM KRAJU JEST ODPOWIEDNIK RAZEM I MA SIĘ CAŁKIEM DOBRZE.

Z Francją na czele.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Albo któryś z senatorów zostanie kanclerzem, a później imperatorem. Jest jeden problem, przywrócą obowiązkowe wojsko.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Guitar Spot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 190
  • www.guitarspot.pl
    • Autoryzowany Dealer Suhr, Aristides, Skervesen w Polsce
Sympatyków Razem, PO z PSLem wydymało jeszcze za słabo żeby w ogóle coś zrozumieli. Potrzebują drągala w postaci 75% dochodówki od Razem :)
Autoryzowany dealer Suhr, CAA, Jim Kelley, Aristides : http://guitarspot.pl

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Ciekawe czy te bolszewikoidy zapłaciły 75% procent kilkumilionowej subwencji partyjnej za przekroczenie 3% w wyborach? Ej, bolszewiki - dajcie ludowi dobry przykład! :D

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Tłumaczenie, że to miało być dla osób fizycznych za 3...2...1... ;D
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Dun

  • TW
  • Gaduła
  • Wiadomości: 424
Od kiedy to subwencja dla partii = dochód? Nie żebym był zwolennikiem 75% podatku, tak po prostu pytam szanownych?

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Niech dadzą dobry przykład, bo łatwo jest narzucać zmiany innym, ale trudno zacząć od siebie. Innym partiom nie udało się zdobyć 3%, więc niech od siebie zaczną walkę z nierównościami i wykluczeniem.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Tu jest tajny artykuł z WEI, Cezarego Kaźmierczaka;
http://wei.org.pl/blogi-wpis/run,adrian-zandberg-show,page,1,article,1870.html
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Tłumaczenie, że to miało być dla osób fizycznych za 3...2...1... ;D

Zapomniałeś o: "Wy po prostu nie rozumiecie progresji"

Nie wszystkie partie były w stanie osiągnąć 3%, więc wypadałoby się podzielić :)
« Ostatnia zmiana: 28 Lis, 2015, 19:19:30 wysłana przez pivovarit »

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Kolega zginął przedwczoraj na przejeździe kolejowym.

http://mojaholandia.nl/artykul/tragiczny-wypadek-dwoch-polakow-nie-zyje

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
@gizmi7 ale Ty wiesz, że to komunista w czystej postaci? Taki bardzo wręcz? Taki przygłup, co uważa, że jak się zabierze najbogatszym to od razu biednym będzie fajnie ot tak? Mówili Ci o tym? Tak? Bo może o tym nie wiesz.

Że co? Nie wchodzę na forum dwa-trzy dni, jakaś dyskusja o polityce i już mnie ktoś wywołuje do tablicy, pisząc o jakichś pożal się Borze Olchowy, komunistach. Chyba, że to było o mnie - w takim razie powinienem mieć niezły ubaw :v

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Nie wiem czy mnie to powinno szokować ale jedyny żęt w W-wie który miesiepodobie i szuka basu zaczął szukać perkusisty co wiąże się z zaprzestaniem szukania basu

Nikt nie chce grać? :P

No i szokuje mnie też to że struny 120-tki dają radę w G# :v

www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Że co? Nie wchodzę na forum dwa-trzy dni, jakaś dyskusja o polityce i już mnie ktoś wywołuje do tablicy, pisząc o jakichś pożal się Borze Olchowy, komunistach. Chyba, że to było o mnie - w takim razie powinienem mieć niezły ubaw :v
Mnie nie było tydzień-dwa i... dobrze zrobiłem. :P

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
"Szanowni" sąsiedzi lejący się po nocy, krzyki, ryki, płacz. Musieliśmy interweniować z żoną. Po prostu koszmar. 
Paczki z głów!

Offline a197

  • Gaduła
  • Wiadomości: 100
https://www.youtube.com/watch?v=DrDM6V08wcE&feature=youtu.be
Devin Townsend, geniusz. Nic nowego.
7:37 źrenice ( i jeszcze w kilku innych fragmentach) :)