Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1385556 razy)

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Nie licząc całego korpo-wesołkowatego hype'u wokół samej partii, Petru jest jednak materiałem na dobrego polityka - potrafi kulturalnie się wypowiadać, jest inteligentny i mimo całego banksterstwa, prezentuje chyba najbardziej liberalne (poza skrajnymi przypadkami leseferystów) poglądy w politycznym mainstreamie.
Prezentujesz Gizmi podejście dużej części społeczeństwa, nie tylko Polskiego zresztą, czyli "jak już mają mnie ruchać w dupę to niech chociaż ładnie wyglądają". To jest nawet zrozumiałe przy braku zaufania do klasy politycznej, ale jednak właśnie przez takie podejście, do władzy dostają się grupy osób które wydupczą wszystkich najbrutalniej jak tylko się da, bo mają bardzo profesjonalny wizerunek i w zasadzie tylko na tym im zależy aby taki wizerunek utrzymać.
Gdybyś czytał korespondencję pana Petru z przecieków, o czym pisał tu także @czynasty to wiedział byś także, że sam pan Petru traktuje je jako pożywkę dla lemingów, będąc świadomym że jego program ma poważne dziury i nie dałoby się go nigdy wprowadzić, nie powodując katastrofy.

Przez sugerowanie się takim cechami "dobrego polityka", my i niemała część Europy jest już tak mocno zgwałcona, że krew spływa po nogach. Chociaż wiem po Twoich postach, że to czy coś się dzieje w Twoim kraju, czy obok niego aż tak bardzo Cię nie boli, bo na drugim końcu świata gwałcą jeszcze mocniej.
Tusk też bardzo kulturalnie się wypowiadał, miał prezencję i fajne poglądy. Naruchał ile się dało i spierdolił.

Jak zwykle chyba w tym topicu, wypraszam sobie takie porównania. Mówiąc 'dobrego polityka', nie mam na myśli "złotego chłopca, który podniesie Polskę z rzekomych ruin", tylko kogoś, kto będzie umiał realizować określoną linię światopoglądową i kompetentnie dyskutować na jej temat - czy w to wierzy czy nie - tego obiektywnie nie zweryfikuję. Nawet nie wiem, czy ma to jakiekolwiek znaczenie w praktyce. Mogę zdać się na intuicję (którą łatwo zmanipulować) czy wiedzę (gdy braną z internetu, tym łatwiejszą do zmanipulowania). Wszystkie ostatnie rządy doskonale pokazały, że obiecują jedno, a robią coś drugiego (zupełnie sprzecznego z założeniami). A Stonoga choćby i wymyślił polityczne perpetuum mobile, i tak bym na to nie splunął, a co dopiero rzucił okiem. Choćby mnie zwyzywano od lemingów i innych gorszych, słowa tego cynicznego wieprza nie mają dla mnie jakiejkolwiek wartości...

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Aż ci normalnie lajka dałem. Ta cała stonoga, to jakiś patus.

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Cytuj
Polsce wyrasta nam nowa klasa – ludzi, którzy żyją, jak sami lubią to określać, „bez tarcia”. Nie jest to może grupa nazbyt liczna, ale z pewnością ważna. Są to ludzie, których omija fundamentalny problem, z jakim zmaga się nieomal każdy obywatel kraju nad Wisłą – problem niskich zarobków oraz braku bezpieczeństwa zatrudnienia. Oni tego nie odczuwają. Chodzi tutaj oczywiście o wysoko wykwalifikowanych pracowników...

http://nowe-peryferie.pl/index.php/2015/06/zycie-bez-tarcia/

No kurwa skandal. Kapitanie Państwo, jak mogliście dopuścić do tego, żeby komuś było dobrze?
« Ostatnia zmiana: 20 Lis, 2015, 13:51:18 wysłana przez pivovarit »

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Wy na serio tak we wszystko wierzycie stonodze ?
Walnąłeś teraz jak dziennikarz TVNu.

Maile od osób korespondujących z Petru wyciekły. Nie było w nich całościowo nic szczególnie kontrowersyjnego, większość to planowanie wydarzeń itp., ale jak się doczytało między wierszami to pewne rzeczy dało się wyciągnąć. Maile wyciekły w trakcie kampanii, Petru mógł pozwać odpowiedzialnych za przeciek w trybie wyborczym, gdyby te treści były sfałszowane.

Natomiast Stonoga ogólnie daje sporo kasy za różne informacje, często się gdzieś z tym ogłaszał, więc to akurat prawdopodobne, że ma realne przecieki. Dziennikarze śledczy też oceniali, że potwierdzają się u różnych źródeł informacje, które Stonoga prezentuje, ale że ma nieciekawe znajomości, więc prawdopodobnie prezentując prawdziwe informacje ma/miał trochę wkupić się w łaski środowisk prawicowych, aby później narobić tam chaosu.

Więc to nie jest "wiara we wszystko" co prezentuje Stonoga, jak to tendencyjnie ująłeś, wiedząc że Stonoga to straszny buc i raczej obleśny człowiek, więc łatwo stworzyć taką narrację, że "jak można wierzyć komuś takiemu".
Tu chodzi o zaprezentowane treści i wyciąganie wniosków, a nie o kwestie wizerunkowe, bo właśnie wracasz do tego od czego zacząłem, czyli budowania zaufania do polityków na podstawie ich wizerunku.

Nawet jakby maile od Petru były sfałszowane to nie zmienia faktu, że rzeczywiście prezentowany przez niego program jest nierealny do wprowadzenia. Sfałszować można było jedynie informację, że Petru jest tego świadomy, a to już w zasadzie drugorzędne.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
Aż ci normalnie lajka dałem. Ta cała stonoga, to jakiś patus.

Właśnie sobie wyobraziłem jakby Zbysia wezwali do sądu i tak samo do niego podchodzili jak on do ludzi.

"I co ty kurwo jebana, szmato. Znowu nam dupę zawracasz cwelu i musimy się przez ciebie pierdolcu w sukienki ubierać z wielkim ciężkim wisiorem."
A gość się dziwi że nie dotarł w ostatnich wyborach do nikogo innego oprócz fanów Hemp Gru.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Jak zwykle chyba w tym topicu, wypraszam sobie takie porównania. Mówiąc 'dobrego polityka', nie mam na myśli "złotego chłopca, który podniesie Polskę z rzekomych ruin", tylko kogoś, kto będzie umiał realizować określoną linię światopoglądową i kompetentnie dyskutować na jej temat - czy w to wierzy czy nie - tego obiektywnie nie zweryfikuję. Nawet nie wiem, czy ma to jakiekolwiek znaczenie w praktyce. Mogę zdać się na intuicję (którą łatwo zmanipulować) czy wiedzę (gdy braną z internetu, tym łatwiejszą do zmanipulowania). Wszystkie ostatnie rządy doskonale pokazały, że obiecują jedno, a robią coś drugiego (zupełnie sprzecznego z założeniami). A Stonoga choćby i wymyślił polityczne perpetuum mobile, i tak bym na to nie splunął, a co dopiero rzucił okiem. Choćby mnie zwyzywano od lemingów i innych gorszych, słowa tego cynicznego wieprza nie mają dla mnie jakiejkolwiek wartości...
Przecież to nie są słowa Stonogi, który coś usłyszał i powtarza, tylko maile osób które korespondowały z Petru i między innymi są tam informacje o tym dlaczego jego program nie jest możliwy do wprowadzenia. Co zresztą było wiadomo bez tych maili i dziwne było gdyby Petru w taki program realnie wierzył.

Ja wiem, że nie masz na myśli "złotego chłopca" tylko człowieka o wizerunku profesjonalnego polityka, który umie w ładny, czytelny sposób zaprezentować swoje poglądy i do tego odnosił się mój post. Nie rób proszę teraz manipulacji, że sugerowałem coś innego, albo że jestem fanem Stonogi, bo również się nim brzydzę.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
JUż wiadomo ze jeden z maili był wysłany z fałszywej skrzynki a Petru złozył wniosek do prokuratury czy tam abw.
A pytając czy we wszystko, nie jest pytaniem tendencyjnym, tylko konkretnym , czy we wszystko i wystarczy powiedzieć ze nie. Nie ufam tym którzy płacą za informacje, bo dla kasy ludzie zrobią różne rzeczy, nie ufam ludziom którzy kradną , no co poradzisz, nic nie poradzisznie ufam nie wierze i mam takich ludzi i to co mówią i piszą serdecznie w dupie.

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
JUż wiadomo ze jeden z maili był wysłany z fałszywej skrzynki a Petru złozył wniosek do prokuratury czy tam abw.
A pytając czy we wszystko, nie jest pytaniem tendencyjnym, tylko konkretnym , czy we wszystko i wystarczy powiedzieć ze nie. Nie ufam tym którzy płacą za informacje, bo dla kasy ludzie zrobią różne rzeczy, nie ufam ludziom którzy kradną , no co poradzisz, nic nie poradzisznie ufam nie wierze i mam takich ludzi i to co mówią i piszą serdecznie w dupie.
Ja rozumiem i również nie uważam, aby mądre było ufanie Stonodze. Ale tak samo uważam o Petru ;)

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Przyznam się bez bicia, że głosowałem na Nowoczesną. Czy Petru jest dobrym politykiem i złotym chłopcem? Nie wiem, ciężko to oceniać w przypadku kogoś, kogo nie zna się osobiście i nie pełnił jeszcze tego typu służby publicznej. Niemniej jednak, jego program był jedynym, pod którym bym się podpisał. Z PiSem nie jest mi po drodze światopoglądowo, platforma przestała prezentować jakiekolwiek poglądy, po cichu skręcając w lewo. Korwin i Kukiz nie mają pojecia o realiach, jeśli rzeczywiście wierzą w to, co krzyczą. SLD, PSL, Razem i Stonoga nie. Po prostu nie. Wszyscy wydają się zapominać, że firmy zatrudniające poniżej 9 pracowników są chyba największą gałęzią gospodarki pod względem zatrudnienia (około 20% pracujących Polaków pracuje w takich firmach). I właśnie dla nich najważniejsze jest uproszczenie prawa i przede wszystkim unifikacja jego interpretacji. To samo ze szkolnictwem zawodowym. Reforma służby zdrowia- cóż, tutaj za słabo znam temat. Oddzielenie Kościoła od państwa? Super. Ale oczywiście liberalne poglądy bez popadania w skrajności są wyrazem zbiorowej hipnozy telewizora. Normalnie bunt maszyn.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
W, jak rozumiem, nowym temacie o wkurwach:

wiecie, że ten staruch Malkovich i rozwodnik Rodriguez nakręcili film, którego premiera będzie w roku... 2115!!! :) Czyli wtedy, kiedy wszyscy aktualnie żyjący już umrą!! Co za skurwysyństwo i żerowanie na ludzkiej śmierci! ;) Film jest zamknięty w sejfie, którego zamek otworzy się za sto lat. W środku jest też butelka najdroższego na świecie koniaku Louis XIII, który dochodzi sto lat, a aktualnie oferuje się jego butelki z roku... 1915! No, nie mogę!







Paczki z głów!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
ASLSP Johna Cage'a trwa 639 lat i można se posłuchać w necie, jak kto ma dużo czasu.

http://www.aslsp.org

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
A mają stronę nie w języku urzędowym piekła?

Spoiler
Paczki z głów!

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
W, jak rozumiem, nowym temacie o wkurwach:

wiecie, że ten staruch Malkovich i rozwodnik Rodriguez nakręcili film, którego premiera będzie w roku... 2115!!! :) Czyli wtedy, kiedy wszyscy aktualnie żyjący już umrą!! Co za skurwysyństwo i żerowanie na ludzkiej śmierci! ;) Film jest zamknięty w sejfie, którego zamek otworzy się za sto lat. W środku jest też butelka najdroższego na świecie koniaku Louis XIII, który dochodzi sto lat, a aktualnie oferuje się jego butelki z roku... 1915! No, nie mogę!







Mam dziwne ale silne wrażenie że to chuj i reklama
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
ASLSP Johna Cage'a trwa 639 lat i można se posłuchać w necie, jak kto ma dużo czasu.

Mam wrażenie, że dałbym radę przesłuchać podczas nadgodzin w, już byłej, pracy... ;)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
W, jak rozumiem, nowym temacie o wkurwach:

wiecie, że ten staruch Malkovich i rozwodnik Rodriguez nakręcili film, którego premiera będzie w roku... 2115!!! :) Czyli wtedy, kiedy wszyscy aktualnie żyjący już umrą!! Co za skurwysyństwo i żerowanie na ludzkiej śmierci! ;) Film jest zamknięty w sejfie, którego zamek otworzy się za sto lat. W środku jest też butelka najdroższego na świecie koniaku Louis XIII, który dochodzi sto lat, a aktualnie oferuje się jego butelki z roku... 1915! No, nie mogę!







Mam dziwne ale silne wrażenie że to chuj i reklama

Podobno już jest na torrentach :D :D.
Paczki z głów!

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
W, jak rozumiem, nowym temacie o wkurwach:

wiecie, że ten staruch Malkovich i rozwodnik Rodriguez nakręcili film, którego premiera będzie w roku... 2115!!! :) Czyli wtedy, kiedy wszyscy aktualnie żyjący już umrą!! Co za skurwysyństwo i żerowanie na ludzkiej śmierci! ;) Film jest zamknięty w sejfie, którego zamek otworzy się za sto lat. W środku jest też butelka najdroższego na świecie koniaku Louis XIII, który dochodzi sto lat, a aktualnie oferuje się jego butelki z roku... 1915! No, nie mogę!







Mam dziwne ale silne wrażenie że to chuj i reklama

Podobno już jest na torrentach :D :D.

Podobno na ruskich torrentach jest nowy album toola
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Takie coś znaleźliśmy przy naszym stole pingpongowym dziś.

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Napisy wyglądają jakby je ktoś dodał w jakimś programie graficznym albo generatorze. Nie robisz nas czasem w chuja?
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305


Jutro zdaję egzamin czymś takim. No, może bez logo :D Będzie czym wozić graty na gayparty.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
Wychodzi na to, że praktycznie tylko wojsko i inni mundurowi mają broń ;)

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Wychodzi na to, że praktycznie tylko wojsko i inni mundurowi mają broń ;)

I przestępcy.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.


Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
Może powtórzę: ;)

;)

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
Myśliwi = mundurowi? lol  :facepalm:

Spoiler
Poproszę o ten sam wykres z morderstwami po przefiltrowaniu przez kolor skóry, legalność pobytu, wcześniejsze notowanie i oczywiście info czy broń z której doszło do zabójstwa pochodziła z legalnego źródła. Dane nie zaskoczą ;)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan