Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1385568 razy)

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Wchodzę w ten wątek, czytam wypociny socjalistów i wtedy

. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Globalnie: już drugi wątek śmierdzi kupą.

Tej, pacz to! Toś to śiok!

« Ostatnia zmiana: 19 Lis, 2015, 00:14:06 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline a197

  • Gaduła
  • Wiadomości: 100
"Od dwóch dni sejmowa komisja sprawiedliwości i praw człowieka ma nowego przewodniczącego. Został nim Stanisław Piotrowicz z Prawa i Sprawiedliwości"

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
No to grubo, zasłużony perelowski sledczy z prawdziwymi polakami w jednym szeregu. Miłosierdzie panie, miłosierdzie.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Nie ma Jarku miłosierdzia, pałające rządzą zemsty siły faszysto-ciemnogrodzko-pezetpeerowskie zatrzymały wspaniałego męża stanu, bojownika o wolność i demokrację, krystalicznie uczciwego Jana Burego. I co teraz będzie z Partią Chłopską, co będzie z Polską?
No to teraz kurwa Bronek musi :D

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Tam co jeden to bardziej wspaniały i krystaliczny. Po jednej jak i po drugiej stronie. Zastanawiam sie tylko czy to aby nie była wina Tuska.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Nieeee no skąd miałby Donald wiedzieć o takich okropnych rzeczach. On sobie ręce po łokcie urabiał, żeby lepiej było, a tamci - ci inni - wbijali mu szpilki. To nie ludzie, to wilki!

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Jego wina, ze aresztowali Burego a nie czy wiedział. Donald wie wszystko !
A tak swoją drogą to zaczynam sądzić, co graniczy już z pewnością, ze powinieneś Piotr napisac wykładnię tego co kto jak i dlaczego, bedzie większa swiadomośc w narodzie ;)

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Od kilku tygodni szokują mnie poczynania obecnej partii rządzącej. Machinacje z Trybunałem Konstytucyjnym, samą Konstytucją, ułaskawienie Kamińskiego, coby mógł być ministrem i to od służb specjalnych... Do tego kolejne długi i chyba brak świadomości tego, że żeby wydać, trzeba skądś wziąć. Petru trochę robi show w swoim wystąpieniu, ale poza formą, zgadzam się z nim w 100%.

http://videosejm.pl/video/1351-posel-ryszard-petru-wystapienie-z-dnia-18-listopada-2015-roku

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Petru pięknie pokazał kogo reprezentuje kiedy zaczęła się dyskusja o bankach. (Video se odpalę wieczorem)

Co do reszty to nic nowego. PO sobie ustaliło z góry już wcześniej, że wsadzą do trybunału swoich ludzi, a teraz PiS doszedł do władzy i mówi "a nie, bo my swoich". I nagle jest wielki szum, że co oni robią?! No kurwa, to samo co robiło PO. W ogóle już mnie wkurwia ta kopacz, nagle się okazuje, że mamy państwo mlekiem i węglem płynące, a wszystko co robi PiS to skandal. Przegrali wybory to zamknąć mordy i spierdalać, teraz nagle ma super pomysły. A co do Kamińskiego to przy całej mojej nienawisci do pisu to jest to jedyny człowiek z tego ugrupowania, którego dażę jakimś szacunkiem.
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Swetru jest w wielu poglądach zupełnie nie z mojej bajki, ale .Nowoczesna to chyba jedyna partia, z której wejścia do obecnego Sejmu jestem zadowolony... Nie licząc całego korpo-wesołkowatego hype'u wokół samej partii, Petru jest jednak materiałem na dobrego polityka - potrafi kulturalnie się wypowiadać, jest inteligentny i mimo całego banksterstwa, prezentuje chyba najbardziej liberalne (poza skrajnymi przypadkami leseferystów) poglądy w politycznym mainstreamie. A pierwsze dni rządów PiS to dokładnie to, czym straszono przed wyborami zarówno prezydenckimi, jak i parlamentarnymi, a ludzie konsekwentnie marginalizowali. Czas pokaże, jak to będzie, ale IMO weszliśmy "z deszczu pod rynnę"... Nie mówię o nawet o Macierewiczu i jego wypierdach okołosmoleńskich, ale braku pomysłów na realizację obietnic wyborczych i nadużywaniu władzy w poczuciu wyższego dobra. Nawet cały ten zamordyzm, nadmierny nacisk na symbolikę i retoryczne wywody oparte na mitach historycznych i narodowych to pikuś przy deregulacji państwa, jaką mogą w najbliższych latach zafundować. Chciałbym im życzyć jak najlepiej, bo jakby nie patrzeć, w interesie każdego obywatela byłby sukces rządów, niezależnie od tego, kto je sprawuje - ale dla mnie nie ma już w ogóle złudzeń, co do tego, na co się zapowiada. Oczywiście, że nie bronię rządów PO, ale ich można było krytykować za bylejakość, niekompetencję czy prywaciarstwo - PiS dokłada do tego narodowo-ekskluzywną ideologię (o bylejakości jeszcze nie [przynajmniej w tej kadencji], ale o prywaciarstwie już się zdążyliśmy przekonać), a każda opinia komentująca ich poczynania zawsze będzie się spotykać z komentarzami "a PełO też swoje za uszami miało" - czyli, jak to lubi mówić to środowisko polityczne "psy szczekają, a karawana jedzie dalej". Patrząc na smutną twarz pani premier Szydło i jej ekipy, karawana w tej przenośni otrzymuje dodatkowy wymiar.
« Ostatnia zmiana: 19 Lis, 2015, 16:17:22 wysłana przez gizmi7 »

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Cóż tak jak ich nie trawię tzn pisiaków tak muszęprzyznać ze : mają mandat społeczeństwa , no dobra... wiem,  ale wiecie o co chodzi, mają większość i swój plan na realizację czegoś tam, to to robią. Pozostaje jedynie patrzec co sie bedzie działo i w razie "W" uchylić sie zeby rykoszetem nie dostać jak sie coś ukruszy ;)

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Bo PO bez PiSu nie istnieje, a PiS bez PO. Jedyne co jest dobrego w tej całej sytuacji to te piękne, buldupiące felietony ludzi, którzy siedzieli pod kołderką ówczesnej władzy i te wszystkie komentarze ludzi "nowoczesnych i postępowych" tzw. genderowców. Generalnie jest to samo, tylko ludzie którzy atakowali opozycję atakują teraz rząd, a ludzie którzy atakowali rząd atakują teraz opozycję. Bajzel jest ten sam.

A, no i jeszcze dobre jest, że obóz czerwonych nie wszedł =d teraz kolej na wiejską skamielinę.
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Mimo odrazy, jaką mam w stosunku do postkomunistycznego SLD, to bardzo urażasz pamięć ludzi, którzy cierpieli pod jarzmem komunistycznych reżimów, nazywając zwyczajną, kawiorową centrolewicę "czerwonymi"... Prędzej Kukiz 15' to w dużej mierze "brunatni", jak się w taką symbolikę bawimy.

A media powinny zawsze być ogólnie nieco bardziej sceptyczne wobec aktualnego rządu, niezależnie od tego, jakie są poglądy autorów i kto te rządy sprawuje. Bo fakt, że te obecne media ani na jotę nie zmieniły tematyki swojego dyskursu nie najlepiej mówi o tych mediach.

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Od kilku tygodni szokują mnie poczynania obecnej partii rządzącej. Machinacje z Trybunałem Konstytucyjnym, samą Konstytucją, ułaskawienie Kamińskiego, coby mógł być ministrem i to od służb specjalnych... Do tego kolejne długi i chyba brak świadomości tego, że żeby wydać, trzeba skądś wziąć. Petru trochę robi show w swoim wystąpieniu, ale poza formą, zgadzam się z nim w 100%.

http://videosejm.pl/video/1351-posel-ryszard-petru-wystapienie-z-dnia-18-listopada-2015-roku
Czy ty posiadasz jakąś własną świadomość, czy tylko tę podarowaną przez mały Hipnotyzer, umieszczony w salonie każdego domu?
Czy stać cię na jakąś samodzielny refleksję, czy stać cię tylko na powtarzanie opinii zasłyszanych, zbudowanych na propagandzie zachodnich mediów?
Ja Jestem przerażony tą nagonką na PiS, jeśli PiS nie przejmie kontroli nad mediami, to czarno to widzę... zostali wybrani w demokratycznych wyborach, przez ludzi, którzy byli tak zniesmaczeni rządami PO, że już dłużej nie mogli znieść tej farsy, a Swetru to zwykły słup bankowców, szalupa ratunkowa dla PO.
Przyjrzyj się treści maili, które wypłynęły, a które kwalifikują Swetru od razu przed Trybunał Stanu.
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Od kilku tygodni szokują mnie poczynania obecnej partii rządzącej. Machinacje z Trybunałem Konstytucyjnym, samą Konstytucją, ułaskawienie Kamińskiego, coby mógł być ministrem i to od służb specjalnych... Do tego kolejne długi i chyba brak świadomości tego, że żeby wydać, trzeba skądś wziąć. Petru trochę robi show w swoim wystąpieniu, ale poza formą, zgadzam się z nim w 100%.

http://videosejm.pl/video/1351-posel-ryszard-petru-wystapienie-z-dnia-18-listopada-2015-roku
Czy ty posiadasz jakąś własną świadomość, czy tylko tę podarowaną przez mały Hipnotyzer, umieszczony w salonie każdego domu?
Czy stać cię na jakąś samodzielny refleksję, czy stać cię tylko na powtarzanie opinii zasłyszanych, zbudowanych na propagandzie zachodnich mediów?
Ja Jestem przerażony tą nagonką na PiS, jeśli PiS nie przejmie kontroli nad mediami, to czarno to widzę... zostali wybrani w demokratycznych wyborach, przez ludzi, którzy byli tak zniesmaczeni rządami PO, że już dłużej nie mogli znieść tej farsy, a Swetru to zwykły słup bankowców, szalupa ratunkowa dla PO.
Przyjrzyj się treści maili, które wypłynęły, a które kwalifikują Swetru od razu przed Trybunał Stanu.
Co?!?!?

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Teraz to już nic nie można powiedzieć, bo każde zdanie obraża czyjeś uczucia religijne.

Czarny to już nie jest czarny tylko afroamerykanin, nawet jak kurwa nie nosi afro ani nie jest z Ameryki. Geja nie można nazwać gejem, bo to się źle kojarzy. No a jak ma się kurwa kojarzyć? Kojarzy się z gejem. Komuniści nie są komunistami tylko kawiorową centrolewicą. Obrazasz moje uczucia atakując mnie w ten sposób, powiem angeli!

Jebac tę jednostronną poprawność polityczną. Idę na silke porobić przysiady, polecam na wkurwy.

Posty połączone: 19 Lis, 2015, 16:43:10
Od kilku tygodni szokują mnie poczynania obecnej partii rządzącej. Machinacje z Trybunałem Konstytucyjnym, samą Konstytucją, ułaskawienie Kamińskiego, coby mógł być ministrem i to od służb specjalnych... Do tego kolejne długi i chyba brak świadomości tego, że żeby wydać, trzeba skądś wziąć. Petru trochę robi show w swoim wystąpieniu, ale poza formą, zgadzam się z nim w 100%.

http://videosejm.pl/video/1351-posel-ryszard-petru-wystapienie-z-dnia-18-listopada-2015-roku
Czy ty posiadasz jakąś własną świadomość, czy tylko tę podarowaną przez mały Hipnotyzer, umieszczony w salonie każdego domu?
Czy stać cię na jakąś samodzielny refleksję, czy stać cię tylko na powtarzanie opinii zasłyszanych, zbudowanych na propagandzie zachodnich mediów?
Ja Jestem przerażony tą nagonką na PiS, jeśli PiS nie przejmie kontroli nad mediami, to czarno to widzę... zostali wybrani w demokratycznych wyborach, przez ludzi, którzy byli tak zniesmaczeni rządami PO, że już dłużej nie mogli znieść tej farsy, a Swetru to zwykły słup bankowców, szalupa ratunkowa dla PO.
Przyjrzyj się treści maili, które wypłynęły, a które kwalifikują Swetru od razu przed Trybunał Stanu.
Co?!?!?

Jajco?
« Ostatnia zmiana: 19 Lis, 2015, 16:43:10 wysłana przez Johnny »
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi


Spoiler
« Ostatnia zmiana: 19 Lis, 2015, 16:53:36 wysłana przez gizmi7 »

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Skoro nie silisz się na jakieś sensowne pytania to nie oczekuj sensownych odpowiedzi ;)

Może to jakaś nowość dla Ciebie, ja nie wiem

Nie no, moje 'jajco' faktycznie wygląda trochę niegrzecznie  :( ale to wina internetu! Spróbuję inaczej...

Czy mogłbyś rozwinąć swoją myśl drogi kolego?  :D
« Ostatnia zmiana: 19 Lis, 2015, 16:54:54 wysłana przez Johnny »
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Jego wina, ze aresztowali Burego a nie czy wiedział. Donald wie wszystko !
A tak swoją drogą to zaczynam sądzić, co graniczy już z pewnością, ze powinieneś Piotr napisac wykładnię tego co kto jak i dlaczego, bedzie większa swiadomośc w narodzie ;)
Zachęcam do poszukiwań własnych. Gdyby nie net Platforma rządziłaby jeszcze do 2135-go, a Ty byś się zastanawiał za kilka lat, czy 75% vatu jest w porządku i dlaczego Niemcy do Ciebie strzelają w lesie z soli, jakbyś tam chciał na grzyby iść :D

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
( Obraz usunięty.)

Spoiler

Mylnie rozumiany brak poprawności politycznej => niewychowany chuj

Nie będę się wypowiadał więcej co do tematu komunizmu, bo może faktycznie wiem mniej niż inni. Także jeżeli ktoś się poczuł urażony moim frywolnym określeniem Millerzystów to przepraszam. Natomiast dziękuje Ci za tego pięknego posta z całego serca, uwierz mi ze trafił tam gdzie powinien i osiągnął to co miał osiągnąć.
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
A co to jest, foch? Użyłem po prostu "klasycznego argumentu", że możesz nazywać innych ludzi, jak chcesz, ale też powinieneś liczyć się z konsekwencjami tego, że może to być przez innych uznane za głupie, obraźliwe lub co najmniej pretensjonalne. A pojęcie poprawności politycznej tyczy się zupełnie czego innego niż jakiegoś prostackiego nazewnictwa. Mnie nie uraziłeś, ale ludzie, którzy np. przeżyli zsyłki na Sybir IMO mogliby do Ciebie mieć wyrzuty za tak lekkomyślne porównanie.

A co do poprzedniego - co ma mnie dziwić w określeniu, że "PiS powinien przejąć kontrolę nad mediami"? Nosz kurwa mać, razem z sądownictwem załatwmy też i czwartą władzę, jak jest nam z nią nie po drodze?
« Ostatnia zmiana: 19 Lis, 2015, 17:17:44 wysłana przez gizmi7 »

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
A co do poprzedniego - co ma mnie dziwić w określeniu, że "PiS powinien przejąć kontrolę nad mediami"? Nosz kurwa mać, razem z sądownictwem załatwmy też i czwartą władzę, jak jest nam z nią nie po drodze?
Stąd poprzedni post, jak lubisz oglądać "ekspertów" jak Sierakowski czy Żakowski, albo "Szkło Kontaktowe" z Miecugowem i resztą, która sili się na inteligentne ośmieszanie władzy, to życzę powodzenia... to w końcu PO stworzyło potężną machinę propagandy nienawiści, w roli ekspertów występują ludzi, którzy w najlepszym wypadku powinni odsiadywać wyroki za zdradę, ewentualnie zajmować się pisaniem dla "Echo Gmin", a nie wylewać niezmierzonych ilości pomyj na wszystko co ma związek z PiS...
"Przejąć władzę", oznacza dla mnie skończyć już z tą propagandą nienawiści, wykreowaną przez aferzystów i złodziei.
Tak jak napisał @wrobelsparrow, gdyby nie internety, PO rządziłoby do 2135 roku.

Bez odbioru.
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi


#firstworldproblems #białychrześcijaninjakzwykleciemiężony #największyproblempolskichszkół

A bez hasztagów - w tak homogenicznym narodowo kraju, jak Polska jaranie się takimi filmikami to lewliżesiępojądrach .jpg. Bo u nas sytuacja jest wychylona w zupełnie drugą stronę.

A co do poprzedniego - co ma mnie dziwić w określeniu, że "PiS powinien przejąć kontrolę nad mediami"? Nosz kurwa mać, razem z sądownictwem załatwmy też i czwartą władzę, jak jest nam z nią nie po drodze?
Stąd poprzedni post, jak lubisz oglądać "ekspertów" jak Sierakowski czy Żakowski, albo "Szkło Kontaktowe" z Miecugowem i resztą, która sili się na inteligentne ośmieszanie władzy, to życzę powodzenia... to w końcu PO stworzyło potężną machinę propagandy nienawiści, w roli ekspertów występują ludzi, którzy w najlepszym wypadku powinni odsiadywać wyroki za zdradę, ewentualnie zajmować się pisaniem dla "Echo Gmin", a nie wylewać niezmierzonych ilości pomyj na wszystko co ma związek z PiS...
"Przejąć władzę", oznacza dla mnie skończyć już z tą propagandą nienawiści, wykreowaną przez aferzystów i złodziei.
Tak jak napisał @wrobelsparrow, gdyby nie internety, PO rządziłoby do 2135 roku.

Bez odbioru.

Faktycznie wszystko jest kwestią tych głupich mediów, a nie takich incydentów (sorry za Wyborczą, ale nie chciało mi się szukać gdzie indziej): http://wyborcza.pl/1,75478,19213564,pis-uchwalil-ustawe-o-trybunale-konstytucyjnym-po-i.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta_Wyborcza