Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1385504 razy)

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
 Arabska wiosna zamienia się w jesień europy , zima będzie Putina , a  lato będzie Muminków.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
http://www.fronda.pl/a/imigranci-z-afryki-zbiorowo-zgwalcili-szwedke,60225.html

Już chuj w gówniarza ale 9 miesięcy za gwałt, no jajebe :facepalm:
Czekam na antyreżymowe media w stosunku do nowego rządu i njusy "katolicki obtartus zgwałcił nastolatkę" albo "Polak pobił dziecko w ramach swojego subiektywnego pojęcia dyscypliny".
Spoiler

Co do Paryża - moja znajoma była wczoraj w tej kawiarni, w której zginęło co najmniej 11 osób... Różnica jednego dnia - życie a śmierć.

Belka w Twoim oku jest przeogromna
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Belka w Twoim oku jest przeogromna
Pierwszy rzucasz kamieniem?

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Belka w Twoim oku jest przeogromna
Pierwszy rzucasz kamieniem?

jakim kamieniem, dostałem ak47 od hamerykanów
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi

Abstrahując od tego, o cokolwiek Ci chodziło, Johnny...

Zszokowała mnie dotychczasowa skala ofiar konfliktu w Syrii - wiedziałem, że jest duża, ale nie, że zginęło tam 250 000 ludzi przez ostatnie 4,5 roku...

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Tylko niech jeszcze napiszą ilu zginęło tam chrześcijan tylko dlatego, że byli chrześcijanami.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Kurdowie też nie mają lekko :/ No i ogólnie, jeśli chodzi o zabitych ludzi przez ISIS - nadal większość to muzułmanie, o ile dobrze pamiętam. Ale trupy to trupy - np. Irak to ponad 100 000 - o tym już wiedziałem wcześniej, ale Syria 250 000... W życiu bym nie pomyślał, że konflikt zebrał tam takie żniwa - a na prawdziwą jatkę dopiero się zapowiada.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
No, a wiesz co jest najlepsze? Że ci sami ludzie, którzy odpowiedzialni są za mordowanie w Syrii przyjeżdżają sobie legalnie do europy jako uchodźcy, dostają pomoc jaką sobie tylko zażyczą, a później się wysadzają jak w takim Paryżu. A wiesz jak walczy się np. z takim rakiem? Eliminuje się problem u źródła w bardzo radykalny sposób.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Świeżo przyjechali z Syrii i od razu przeprowadzili dobrze zorganizowany zamach. Kałacha i ładunki wybuchowe kupili za kasę z socjalu. Ważne, że jeden nie zapomniał paszportu.

Dziś wikileaks przypomniało o pewnym tekście, polecam przeczytać: https://archive.is/VE0jj#selection-459.1-463.388

"Bardzo radykalny sposób" to jest dokładnie to, czego chce ISIS. Ich celem nie jest podbijanie Europy - to wykracza poza ich możliwości i marzenia w najbardziej mokrych snach. U szczytu tej chorej organizacji stoją cyniczni, niestety też często inteligentni ludzie wykształceni na naszych uniwersytetach. Chcą zasiać strach i robią to niestety skutecznie, w dużej mierze przemyślanie. Skrajna radykalizacja poglądów i zachowań to dokładnie to, czego chcą. Chcą prześladowań tej "szarej strefy" muzułmanów, chcą prześladowań i nędznego życia uchodźców - to nasiona rzucone na ziemię ich przyszłych zbiorów.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Świeżo przyjechali z Syrii i od razu przeprowadzili dobrze zorganizowany zamach. Kałacha i ładunki wybuchowe kupili za kasę z socjalu. Ważne, że jeden nie zapomniał paszportu.

Dziś wikileaks przypomniało o pewnym tekście, polecam przeczytać: https://archive.is/VE0jj#selection-459.1-463.388

"Bardzo radykalny sposób" to jest dokładnie to, czego chce ISIS. Ich celem nie jest podbijanie Europy - to wykracza poza ich możliwości i marzenia w najbardziej mokrych snach. U szczytu tej chorej organizacji stoją cyniczni, niestety też często inteligentni ludzie wykształceni na naszych uniwersytetach. Chcą zasiać strach i robią to niestety skutecznie, w dużej mierze przemyślanie. Skrajna radykalizacja poglądów i zachowań to dokładnie to, czego chcą. Chcą prześladowań tej "szarej strefy" muzułmanów, chcą prześladowań i nędznego życia uchodźców - to nasiona rzucone na ziemię ich przyszłych zbiorów.
Kapitan Szwecja aprobuje.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Kierwa gizmi, jak ty cos dojebiesz do pieca to az gasnie. Brak mi slow.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Kierwa gizmi, jak ty cos dojebiesz do pieca to az gasnie. Brak mi slow.
Zamiast klepać po próżnicy, polecam kliknąć w link i poczytać. Po angielsku i sporo wyrazów własnych, ale tekst jest raczej prosty i cyniczne spranie mózgów ludzi związanych z PI jest tam widoczne, jak na dłoni. WikiLeaks to IMO dość wiarygodne źródło informacji - raczej niezbiasowane politycznie, a przynajmniej nie w ten sposób, który kojarzymy z komercyjnymi mediami, ergo nie grzebali przy treści tego tekstu poza tłumaczeniem. Nie mówię, że ktokolwiek ma się ze mną zgodzić, ale zachęcam do tego, by poczytać u źródła i zweryfikować swoje postawy.
Zresztą, propos tematu topicu: widok Polaków reagujących bardziej radykalnie na te wydarzenia od samych Francuzów (którzy dziś np. pogonili pikietę antyemigracyjną do domów) zakrawa dla mnie na jakąś oniryczną groteskę.

Spoiler
« Ostatnia zmiana: 15 Lis, 2015, 05:08:30 wysłana przez gizmi7 »


Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Przypomina mi się sytuacja jak mój kolega uwierzył, że dynamo chodzi po wodzie i cały czas próbował mi udowodnić, że to prawda.

Jazz, Lounge, Downtempo

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
@gizmi7  łap; Obejrzyj film „Muzułmanin dzwoni do telewizji czyli miłosierdzie według islamu” w YouTube -
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Dyskusja z radykalnym islamem nie ma sensu ( przynajmniej ja nie widzę sposobu na znalezienie nawet zgnilego kompromisu ) tak jak i z naszymi radykalnymi katolikami, choć sam nim jestem. To ze isis chce destabilizacji europy to pewne, to ze wmieszała sie w to rządowa organizacja mafijna kierowana przez psychola putina  i tez chce skorzystac z destabilizacji i rozbicia europy to takze dla mnie pewne. A w tym wszystkim zaskoczylo mnie oswiadczenie Hamasu , Islamskiego Dzihadu i kogoś tam jeszcze.
Po za tym, dzien przed Paryzem był Bejrut, zamach na rynku i 300 ofiar, i tez isis, ( mam wrazenie ze bedą sie przyznawali nawet do wpływu na zorze polarną i miesiączkowanie pingwinów byle zrobić wrazenie  )  czy tym ktoś się przejął ?

@gizmi7  odnośnie ilości ludności zabitej w Syrii trzeba by było oddzielić ile zostało zabitych przez Assada ,dlaczego Turcja omija wspieranie kurdów którzy jako nieliczni radzili sobie z isis , dlaczego ciemiężac kurdów nazywaja ich terrorystami. Tam jest takie zawirowanie ze sam nie wiem czy ktoś sie w tym łapie i na bazie takiego syfu w prosty sposób powstaje coś co daje pozorny choćby radykalny porzadek.
« Ostatnia zmiana: 15 Lis, 2015, 10:42:21 wysłana przez commelina »

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Drobna korekta - na moje, to taki Jan III Sobieski był dość radykalnym katolikiem, za co mu z całego serca dziękuję. I podobno dało się z nim dogadać ;)

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
4string

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
http://niepoprawnipolitycznie.com/rasisto-ksenofobie-ta-odezwa-jest-do-ciebie/

Polecam przeczytać całość.

Cała teza upada, gdy zauważy się prosty fakt, że muzułmanie w Europie mają średnio tyle samo dzieci, co Europejczycy. (1.9 vs 2.2).
Sama autorka, oprócz tego, że sprawia wrażenie potwornej egocentryczki, wyraźnie zdaje się mieć pasję wypowiadania się na tematy, na których się specjalnie nie zna, byle to było nietypowe. Pani "niedyplomowany psycholog" wyraźnie w innych tekstach pokazuje, że chyba uczyła się jej z wikipedii (np. w tekście "geneza zła", gdzie teorię genezy zła Zimbardo sprowadza do jednego, mylnego ogólnika i ogólnie zrobiła fantastyczną dziwkę z logiki, uprawiając tandetny cherry-picking badań naukowych do poparcia swoich wynurzeń), a nawet w tym tekście się niejako posługuje logiką opartą na mylnym rozumowaniu z tych swoich wynurzeń na temat "teorii zła". Argumentu, że z każdej świętej księgi można wyrwać z kontekstu takie fragmenty nie będę nawet podejmował.  A problem z wybuchem ksenofobii i rasizmu jest taki, że obrywają wszyscy ludzie o ciemniejszej karnacji (np. niedawno czytałem manifest żony, żeby dali spokój jej mężowi, Indusowi), obrywają Kurdowie, a tego typu zachowanie nic nie zmieni - ci, którzy ciągną za sznurki i stanowią zagrożenie tylko zyskają na takich zachowaniach. Nie przeczę, że Państwo Islamskie jest chore i trzeba je zdusić w zarodku, ale na pewno nie machając szabelką - bo na miejsce każdej głowy wyrośnie kilka kolejnych. Szczególnie, gdy nie umie się odróżnić hydry od innych gadów.

@gizmi7  łap; Obejrzyj film „Muzułmanin dzwoni do telewizji czyli miłosierdzie według islamu” w YouTube -
Polecam wejść w sekcje komentarzy na Frondzie - tam z kolei mamy do czynienia z "chrześcijańskim" miłosierdziem. Dla większości wyznawców każdej religii, inne wydają się być bezdennie głupie.


Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Gizmi, Ty ich tak bronisz, bo naiwnie wierzysz, że to jest religia pokoju, a tylko źli radykalni terroryści psują im opinię czy po prostu nie możesz się przyznać, że islam to zaraza?
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Dla większości wyznawców każdej religii, inne wydają się być bezdennie głupie.

Akurat w tym ze wszystkimi nimi się zgadzam.
4string

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Polecam wejść w sekcje komentarzy na Frondzie - tam z kolei mamy do czynienia z "chrześcijańskim" miłosierdziem. Dla większości wyznawców każdej religii, inne wydają się być bezdennie głupie.
Ale jakos nie slychac o Silach Specjalnych Watykanu strzelajacych do ateistow, nie ma oddzialow partyzanckich Matki Teresy wysadzajacych sie w imie Boga. Nie slyszalem, zeby ktos kiedykolwiek wyciagnal kalacha i z okrzykiem niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus zaczal strzelac na bazarze. Jakos papiez nie skazuje na smierc za apostazje...

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Czekam na kontrargument o wyprawach krzyżowych ;D
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Możecie skończyć już? @gizmi7 Ty w szczególności, bo nie da się Ciebie czytać/słuchać, a Leon nam kolejny temat zamknie.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
@Mother Puncher nie histeryzuj. Jestesmy tutaj by dyskutować i jeśli my sami w tak małym gronie nie potrafimy się różnić i tolerować innego zdania, to czego oczekujemy od religii tak zatwardziałych jak islam czy inny narodowy socjalizm. Jest off top, sprawy dzieją sie złe i trudne, dlaczego rozmowa o tym ma być tutaj zakazana ? Może z braku kultury dyskusji bez obrazania i wyszydzania, nauczmy sie zatem akceptować jeden drugiego i umiejmy z tym zyc.