Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1413316 razy)

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Zawodnik dostał na miękkie, ale zszokowały mnie rozmiary zgliszcz przy takiej niewielkiej prędkości.

Offline Matzer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 183
  • chcę być Pr0
Z tego co czytam o zniszczeniach to gdybyście jechali szybciej to nawet byście nie zauważyli że coś trafiliście :P  :headache:

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Hehe, moja kobieta kiedyś się zagapiła w korku i wjechała w tyłek jakiegoś gościa. My jechaliśmy VW Lupo, a poszkodowany Nissanem Almerą N16. Prędkość zawrotna, bo toczenie się bez gazu na pierwszym biegu, a gość miał kolejno uszkodzone: tylni zderzak, wzmocnienie zderzaka, tylne prawe koło, bo połamany zderzak rozpieprzył oponę, tylną prawą lampę i trochę pogięło klapę bagażnika. U nas był trochę zarysowany zderzak, który się wypiął z zaczepów i pęknięty grill. #YOLO #szybcyiwściekli #topgear #THUGlife
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline W.L

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 37
To mi przypomniało, jak moja była kiedyś zagapiła się w lusterko i wjechała w dupę staremu kombiakowi Volvo, które zatrzymało się przed pasami. Prędkość nie była ogromna, zgaduję że ze 30-40kmph jako że chwilę wcześniej obydwoje ruszyli ze świateł. Temu Volvu nic się nie stało, jedynie zderzak trochę się porysował i pogiął. Ona natomiast jechała Szewroletem Aweo, które po tym bliskim spotkaniu nie miało obydwu świateł, zderzaka, maski i 1/3 silnika, jak również 2 poduszek powietrznych w środku i pasa bezpieczeństwa kierowcy. Jak przyjechałem na miejsce to wyglądało, jakby raczej tramwaj w nią uderzył, a nie ona w to Volvo

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
Ona natomiast jechała Szewroletem Aweo

Ona po prostu jechała DAEWOO, do dziś nikt nie może pojąć po kiego grzyba jedna z najlepszych firm samochodowych na świecie przejęła jedną z najgorszych firm w tej branży.

Offline yapcok

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 99
  • zło jak huj
Wru, skąd w passacie tylni most ??

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Wru, skąd w passacie tylni most ??

Bo to był passat Lublin :P

Hehe, moja kobieta kiedyś się zagapiła w korku i wjechała w tyłek jakiegoś gościa. My jechaliśmy VW Lupo, a poszkodowany Nissanem Almerą N16. Prędkość zawrotna, bo toczenie się bez gazu na pierwszym biegu, a gość miał kolejno uszkodzone: tylni zderzak, wzmocnienie zderzaka, tylne prawe koło, bo połamany zderzak rozpieprzył oponę, tylną prawą lampę i trochę pogięło klapę bagażnika. U nas był trochę zarysowany zderzak, który się wypiął z zaczepów i pęknięty grill. #YOLO #szybcyiwściekli #topgear #THUGlife

A nie przyszło Wam do głowy ze ten "poszkodowany" czekał na taką okazję, zeby zrobić sobie remont lub zarobić na cudzy koszt ? Sporo jest takich akcji.

Offline W.L

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 37
Ona natomiast jechała Szewroletem Aweo

Ona po prostu jechała DAEWOO, do dziś nikt nie może pojąć po kiego grzyba jedna z najlepszych firm samochodowych na świecie przejęła jedną z najgorszych firm w tej branży.


Dla kasy. Zobacz ile ich jeździ po ulicach. Bardziej opłacało im się przebrandować deu, niż projektować od nowa auta na rynek europejski

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Wru, skąd w passacie tylni most ??
My bad, nie jestem budowniczym mostów. Oba kółka miał wygięte, jakby miał właśnie startować jak w "Powrocie do przyszłości".

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Na parkingu przy jakichś 10 km/h pan w Fordzie Fusion pocałował prawym tyłem prawy tył naszego SAABa 900. U niego do wymiany zderzak, tylna klapa, tylna prawa lampa i bodajże błotnik, u nas ryska na zderzaku i pęknięta prawa tylna lampa (która i tak była uszkodzona). Ale najgorszy był wyraz twarzy tamtego kierowcy i jego rodziny (trzy blondynki w różnym wieku, pewnie żona, teściowa i siostra żony) wskazujący na to że kierowca zniszczył sobie przyszłość

Spoiler

Tak a'propos wyjeżdżania :P
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
"50 twarzy autouzupelniania"

pisze smsa do malzonki rano ze nasz syn probowal zejsc na dol kiedy akurat wiazalem drugiego buta:

"...probowal zejsc zanim skonczylem wiazac drugiego [czlowieka] "

:D

Spoiler



« Ostatnia zmiana: 02 Lis, 2015, 12:51:59 wysłana przez escape_artist »
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Cichy fanboy voice - weź Lumię, ma fajny słownik!
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Cała Polska czekała i się doczekała! Loty liniami Emirates w klasie business już od... 8160zł!
Paczki z głów!

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Cała Polska czekała i się doczekała! Loty liniami Emirates w klasie business już od... 8160zł!

Wow! To ze dwa obiady Radka
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Skoncz z tą polityką

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Ja walczę z islamofobią
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 430
  • It is useless, to resist.
Z gruźlicą byś lepiej powalczył. Albo z rakiem piersi.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Z gruźlicą byś lepiej powalczył. Albo z rakiem piersi.

Najlepiej zacząć od głupoty.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Cała Polska czekała i się doczekała! Loty liniami Emirates w klasie business już od... 8160zł!
Ha, przeleć się kiedyś tą linią, albo podobnymi... Zupełnie inny poziom niż Wizzary, Ryanairy czy nawet LOT lub Air France.

Jak masz przystanek np. w Dubaju to zamiast ślęczeć na lotnisku możesz sobie wziąć voucher na czterogwiazdkowy hotel(znajomi ostatnio tak zrobili będąc podróży poślubnej). Tylko że u nich cztery gwiazdki znaczą zdeka co innego niż u nas. ;)

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
W ogóle to LOT ma od nowego roku ma zmienić strategię marketingową, nie? Znajomek opowiadał mi, że w ramach jakiejś promocji ma być np. 1600 do Tokio w obie strony i ogólnie ma w końcu być taniej.

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
......ma być np. 1600 do Tokio w obie strony ......

Tak tanio to pewnie bez lądowania ;)

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur


że takich ludzi jest coraz więcej
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Tadeo - nie marzę o niczym innym jak o wydaniu 10k za lot ;). Jak bym oczywiście leciał sam (u, ale frajda :) ). Nawet gdybym był słynny/bogaty, co mi nie grozi, i miał tyle do wydania, to by mi wstyd było przed księgową ;).
« Ostatnia zmiana: 07 Lis, 2015, 21:27:02 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Gdybym był bogaty, to bym sobie kupił cały samolot i księgowa miała by wtedy wyjebane.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Tadeo - nie marzę o niczym innym jak o wydaniu 10k za lot ;). Jak bym oczywiście leciał sam (u, ale frajda :) ). Nawet gdybym był słynny/bogaty, co mi nie grozi, i miał tyle do wydania, to by mi wstyd było przed księgową ;).

A mimo tego się utrzymują na rynku i mają się całkiem nieźle ;)