Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1385546 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
A nie tradycyjny brutal anal za pomocą Murzyna?
Paczki z głów!

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
^^
Cytuj
Chcielismy poinformowac , ze Panskie CV przeszlo I-szy etap rekrutacji.
Aby umówić Pana na rozmowę kwalifikacyjną proszę o przygotowanie rozwiązania zadania , które znajduje się w zalaczniku.
 
Należy przedstawic propozycje/schemat – uproszczony rysunek urządzenia z komentarzem.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
^^
Cytuj
Chcielismy poinformowac , ze Panskie CV przeszlo I-szy etap rekrutacji.
Aby umówić Pana na rozmowę kwalifikacyjną proszę o przygotowanie rozwiązania zadania , które znajduje się w zalaczniku.
 
Należy przedstawic propozycje/schemat – uproszczony rysunek urządzenia z komentarzem.

załącznik:
« Ostatnia zmiana: 14 Lip, 2015, 18:15:57 wysłana przez Johnny »
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
A nie tradycyjny brutal anal za pomocą Murzyna?



:D

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
http://www.gunb.gov.pl/dziala/pliki/w1010715.pdf

Przepiękny burdel się szykuje.

W skrócie. Zmiana prawa budowlanego miała dotyczyć uproszczenia procedur dla domków jednorodzinnych. Po zmianach budowa jakiegokolwiek BUDYNKU (stadion, centrum handlowe) nie wymaga projektu instalacji wewnętrznych!!!

PO. Co tu jeszcze spierdolić przed wyborami.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Instalacjami wewnętrznymi zajmą się artyści-performerzy skupieni wokół postępowego jądra Krytyki Politycznej :D

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Taaak, to na pewno ci liberałowie z krypy całym sercem popierają taką zmianę prawa budowlanego  :headache:

Offline samuraj_jack

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
Jako bezpośrednio zainteresowany  :facepalm:
"Poznał też mowę zwierząt i posiadł umiejętność czytania w ludzkich myślach, ale jedno i drugie okazało się gówno warte"

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Z leksza szokłem, że ten pan, Waldek, że tak się wyrażę:



Spoiler
Paczki z głów!

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
A co Cię dziwi? Polska musi respektować prawo narodowej. Czyli jak weźmiesz ślub z facetem w kraju który takie związku dopuszcza to w Polsce masz obowiązek być traktowany tak samo jak osoba która jest w związku małżeńskim z osobnikiem płci przeciwnej.

I co w związku z tym? Co to zmienia?
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Jestem za jak najszybszym przyznaniem PEŁNYCH praw osobom homoseksualnym. Powodów jest wiele, pierwszym jest taki, że jest tysiąc ważniejszych problemów, a pedalskie jęki wylewające się codziennie z mediów nie ułatwiają zwrócenia uwagi publicznej na prawdziwe kłopoty.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Jestem za jak najszybszym przyznaniem PEŁNYCH praw osobom homoseksualnym. Powodów jest wiele, pierwszym jest taki, że jest tysiąc ważniejszych problemów, a pedalskie jęki wylewające się codziennie z mediów nie ułatwiają zwrócenia uwagi publicznej na prawdziwe kłopoty.

Zapewniam Cię, przyznanie tych praw pedałom WCALE nie ułatwi zwrócenia uwagi publicznej na prawdziwe kłopoty i Z PEWNOŚCIĄ tego nie zrobi.

Dlatego nie - najpierw pedały, potem ślub z dziećmi, potem ze zwierzętami a potem - trwoga ogarnęła me serce - jeszcze nas zmuszą do grania na Fenderach.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Póki w naszym kręgu cywilizacyjnym śluby z dziećmi i zwierzętami są penalizowane, to możemy spać spokojnie. Jednak muszę Cię zmartwić, że istnieją systemy społeczno-prawne, w których przynajmniej pierwsze jest dopuszczalne i świat się od tego nie zawalił. Ba, jakieś miliard ludzi uważa za absolutnie normalne, że można, a nawet trzeba mieć kilka żon. Jak oni to wytrzymujo, to ja nie wiem! :D

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Niby z jednej strony pjona bo fakt faktem zapchaj dziura vel temat zastępczy coby januszowi do rosołu podrzucić zawsze się dla mediów znajdzie, ale odkąd sprawa jeszcze paruje to jak tylko pamięcią sięgam rozpierdalały mnie tego typu proroctwa:
najpierw pedały, potem ślub z dziećmi, potem ze zwierzętami
;D
Czyli każdy zapinający kozę ichni juhas w turbanie to potencjalny pedał i vice versa czy czegoś nie skumałem?

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Niby z jednej strony pjona bo fakt faktem zapchaj dziura vel temat zastępczy coby januszowi do rosołu podrzucić zawsze się dla mediów znajdzie, ale odkąd sprawa jeszcze paruje to jak tylko pamięcią sięgam rozpierdalały mnie tego typu proroctwa:
najpierw pedały, potem ślub z dziećmi, potem ze zwierzętami
;D
Czyli każdy zapinający kozę ichni juhas w turbanie to potencjalny pedał i vice versa czy czegoś nie skumałem?

zapytaj ichniego juhasa w turbanie :D

Zresztą, proponuję przyjrzeć się co się będzie działo teraz w ju-es-ej. ;)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Obstawiam, że nic się nie będzie działo. U nas też nic się nie będzie działo, bo trzeba by zmienić konstytucję (rozdz. I, art. 18) co nastąpi never :D

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Nie wiedziałem, że kiedykolwiek zrobię coś w tym stylu. Ogólnie to nie jest finalna wersja, ale może ktoś looknąć, czy może być? Nie chcę dla takiej pierdoły robić nowego tematu.


DB: https://www.dropbox.com/s/cdi1el2wuxqpiwb/nowy%20beat%20newschool%20demo.mp3?dl=0

Wlacz osadzony player soundcloud

https://soundcloud.com/glossyvision/nowy-beat-newschool-demo

(Odtwarzacz coś kłamie, ścieżka istnieje i działa na SC)
« Ostatnia zmiana: 22 Lip, 2015, 01:24:13 wysłana przez bandit112 »

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Niby z jednej strony pjona bo fakt faktem zapchaj dziura vel temat zastępczy coby januszowi do rosołu podrzucić zawsze się dla mediów znajdzie, ale odkąd sprawa jeszcze paruje to jak tylko pamięcią sięgam rozpierdalały mnie tego typu proroctwa:
najpierw pedały, potem ślub z dziećmi, potem ze zwierzętami
;D
Czyli każdy zapinający kozę ichni juhas w turbanie to potencjalny pedał i vice versa czy czegoś nie skumałem?

Zdecydowanie nie skumałeś. W jułesej po uchwaleniu i zalegalizowaniu związków jednopłciowych zaczynają się głosy i słusznie bo jak wolność to wolność dla kazdego, o zalegalizowanie bądź tylko o akceptację związków poligamicznych tak by nie było to przestępstwem. Idąc tym tropem walki o "wolność" myślisz ze daleko jest od tego by wszyscy zakochani w swoich kozach zaczeli domagać sie praw dla swych ukochanych ? Widząc co sie dzieje na świecie jestem przekonany ze to już niedługo.
Osobiście jestem za tym by związki jednopłciowe mogły dziedziczyć i mieć prawa dokałdnie te same w tej materii finansowo socjalnej. Mam jednak spore wątpliwości co do adopcji dzieci, jakos tego jeszcze chyba nie potrafię sobie wyobrazić i o ile babki to jeszcze tak o tyle facetów zupełnie.
« Ostatnia zmiana: 22 Lip, 2015, 08:27:00 wysłana przez commelina »

Offline birthmark

  • Gaduła
  • Wiadomości: 445
(Odtwarzacz coś kłamie, ścieżka istnieje i działa na SC)
Na twoim SC też nie widać tego kawałka. Ale są inne nowe, których wcześniej nie słyszałem i są dobre.   8)
Suto wędlin kładź na chleb

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
@commelina ja tu cały czas piję do popadania w skrajności. Co innego poligamia czy pedałowanie a kompletnie co innego zoofilia czy pedofilia, y'know.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
No widzisz i tutaj miesza sie obca kultura czy też dla niektórych styl zycia tradycja i takie tam z naszą rzeczywistością.
Czy 12-14 letnia zona zahacza o pedofilie czy nie ? Czy to jest skrajność czy tradycja danego miejsca, czy tacy z taką tradycją mają i powinni mieć swoje prawa u nas czy tez nie. Czy w naszym mniemaniu mordowanie zwierząt a innych typu halal czy koszerne jest okiej i czy mogą mieć swoje prawa ? Czy muzułmanie w Danii ( w jaiiejś tam gminie ) mieli prawo znieść święta inne niż ichne ? Wiem ze to znacznie odbiega od tematu wyjściowego tylko powiedz mi w jakim momencie zaczyna sie skrajność i gdzie osadzić punkt odniesienia ? Przecież chodzi o wolnośc wyznania słowa myśli itd itd ? Łatwo mogę sobie wyobrazić jak daleko poprawnośc polityczna i szeroko pojęta tolerancja potrafią nas zaprowadzić.

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Osobiście nie wierzę, że "tradycje" tego typu masowo przejdą w europie. Mnie żaden kozojebca z butami do domu nie wejdzie. Albo zacznie wpieprzać schabowe albo wypad do ciapatolandii. Byle tylko rządzącym się w dupach od tej patotolerancji nie poprzewracało. Punkt odniesienia znajduje się tam gdzie go umieszcza zdrowy rozsądek.

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
IMO, to dość proste - wolna wola człowieka o w pełni ukształtowanej świadomości, która nie ogranicza wolności innej istoty.
Stosując powyższa zasadę chyba łatwo rozgraniczyć. Nie mogę więcej słuchać porównań pedałów do pedofilów, bo **** tracę wiarę w ludzkość. To tak jakbym porównał anal do holokaustu.


Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Osobiście nie wierzę, że "tradycje" tego typu masowo przejdą w europie. Mnie żaden kozojebca z butami do domu nie wejdzie. Albo zacznie wpieprzać schabowe albo wypad do ciapatolandii. Byle tylko rządzącym się w dupach od tej patotolerancji nie poprzewracało. Punkt odniesienia znajduje się tam gdzie go umieszcza zdrowy rozsądek.

Jak będziesz miał 9 letnia córkę, która się spodoba ciapatemu to będziesz ją musiał mu oddać za żonę. A jak tego nie zrobisz tą zgwalca i zabija. Taka tradycja...

Prawo międzynarodowe przed prawem polskim
Prawo szariatu przed prawem polskim

Co dalej?
« Ostatnia zmiana: 22 Lip, 2015, 12:33:33 wysłana przez Johnny »
Jazz, Lounge, Downtempo