Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1410935 razy)

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Cytuj
I am leaving Megadeth

Published November 25, 2014. | By Ms. A.

 
Due to artistic and musical differences, it is with great reluctance that I announce my departure from Megadeth to pursue my own musical direction. I want all of you to know how much I appreciate the amount that you the fans have accepted and respected me as a member of Megadeth for the last seven years, but it is time for me to move on. I wish Dave and everyone in Megadeth all the best. I am working on a few things of my own and hope that when they come out, you will all dig it.

Until then,
 Chris. \m/

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 799
Drover też odszedł, coś czują wspólny projekt obu panów  ;)
Spoiler

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
Drover też odszedł, coś czują wspólny projekt obu panów  ;)
Spoiler

Zrobią mu na złość i dołączą do Metalliki.

Offline Luke

  • Gaduła
  • Wiadomości: 205
Że tak się wtrącę, ale wyszukane w necie - ktoś wie o co tu chodzi :O

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 223
Kłótnia rodzinna? :)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 672
Książka, jej treść dokładnie.

Ayn Rand "Powrót człowieka pierwotnego"

Nie przypuszczałem, że trafię na książkę w której poglądy na społeczeństwo, prawa człowieka, sztukę, religię itd. będą aż tak zbliżone do moich, że prawie takie same.

Polecam.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Mam dokładnie tak samo po przeczytaniu "A service Engineer's Guide to the Vox AC30 Valve Amplifier". :)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Że tak się wtrącę, ale wyszukane w necie - ktoś wie o co tu chodzi :O

Nie od dzisiaj wiadomo ze tatuś z synkiem nie zyli w zgodzie. Widocznie sprawy zaszły dalej.

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Nie od dzisiaj wiadomo ze tatuś z synkiem nie zyli w zgodzie. Widocznie sprawy zaszły dalej.
Chciałem wygrzebać stosowny temat z pigmeja, ale zapomniałem, że pigmeja(w oryginalnej formie przynajmniej) nie ma od hm... 6 lat?

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Nie ma co roztrzasac.

Offline Matzer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 183
  • chcę być Pr0
Tak czy siak niefajnie się czyta takie rzeczy... Mogli to załatwić inaczej niż "oficjalnym" pismem... :/

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Załatwianie załatwianiem, ale tu chodzi o ochronę marki. Dobry ruch

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
Tyle zamieszania olaboga !

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
Ruch ruchem, a większość i tak uwierzy w opinie o sprzęcie z forów.

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!


Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Typowa stylówa disco polo Braci:

Paczki z głów!

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 799
Figo niedawno wraz z Dr. Yrym wystartowali z nowym zespołem. Stylistycznie odbiega trochę od BFF
Spoiler

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Juz płacisz za czyste kartki do ksero i czyste płyty CD:) Jeden podatek w tę, czy we wtę w tuskowym raju, to przecież drobiazg.

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Są tacy, to nie żart, dla których jesteś wart mniej niż xero
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Barkas

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 1
Dobry przekaz leci


Orange

  • Gość
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/byles_na_koncercie_kultu_kazika_czy_happysad_niewykluczone_ze_jestes_piratem_319216.html
hahahaha, emerytura się zbliża i monet mało Kaziowi i ferajnie.
Zlota kura (knz) idzie w zapomnienie (szacunek dla L.). No i znowu hajs sie nie zgadza, a siwy włos na skroni sie szroni :)
Jeszcze podatek niech wprowadzą od tego że słuch mam sprawny?

No. zarabiasz 7 zł z godzinę, płyta kosztuje z 5 dych. drogo. W UK na ten przykład zarabiam 7 za godzinę, płyta kosztuje 10. Jak to jest możliwe, że kosztuje tyle samo co w pl, jeśli na warunki życia w UK to są grosze?

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/byles_na_koncercie_kultu_kazika_czy_happysad_niewykluczone_ze_jestes_piratem_319216.html
hahahaha, emerytura się zbliża i monet mało Kaziowi i ferajnie.
Zlota kura (knz) idzie w zapomnienie (szacunek dla L.). No i znowu hajs sie nie zgadza, a siwy włos na skroni sie szroni :)
Jeszcze podatek niech wprowadzą od tego że słuch mam sprawny?

No. zarabiasz 7 zł z godzinę, płyta kosztuje z 5 dych. drogo. W UK na ten przykład zarabiam 7 za godzinę, płyta kosztuje 10. Jak to jest możliwe, że kosztuje tyle samo co w pl, jeśli na warunki życia w UK to są grosze?

bo UK jest krajem bardziej rozwiniętym niż Polska?

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
I przez kilkaset lat był potęgą kolonialną, podczas gdy my się bawiliśmy w lokalne wojenki, byliśmy uzależnieni od rozbisurmanionej szlachty, potem ponad 100 lat zaborów, druga wojna światowa i 40 lat komunizmu, gdy wszystkie nasze dobra materialne wywożono do ruskich. I tak dzięki globalizmowi różnica jest względnie mała.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
I przez kilkaset lat był potęgą kolonialną, podczas gdy my się bawiliśmy w lokalne wojenki, byliśmy uzależnieni od rozbisurmanionej szlachty, potem ponad 100 lat zaborów, druga wojna światowa i 40 lat komunizmu, gdy wszystkie nasze dobra materialne wywożono do ruskich. I tak dzięki globalizmowi różnica jest względnie mała.

Różnicy nie ma, u nas płyta kosztuje tyle samo funtów, co w UK ;)