Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1385489 razy)

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Zastrzelą Cię z bezpiecznej odległości.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
jednego ignorowanego użytkownika więcej

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
A mnie zastanawia w jaki sposób będą chcieli zmusić ludzi do szczepienia.
Nie zaszczepisz się to tracisz ubezpieczenie zdrowotne, lub lekarz na pańszczyźnie mógłby odmówić leczenia. Nie wiem jak inaczej mogliby to rozwiązać.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Mi się wydaje, że tutaj chodzi bardziej o zakup szczepionek dla każdego obywatela przez państwo od korporacji farmaceutycznej niż doprowadzenie każdego 'pod igłę'.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline LukasK

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 22
Czy jeżeli tracę ubezpieczenie zdrowotne to nie będę musiał płacić miesięcznie 250 zł za to ubezpieczenie ? Jeżeli tak to ja się zgadzam :headbang:. I tak nie chodzę do lekarza.

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Nom, i w razie wypadku bądź poważnej choroby Twojej lub Twojego dziecka zapłacisz kilka tysi za leczenie.

Offline LukasK

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 22
Z jednej strony masz rację ale z drugiej strony i tak chodzimy z rodziną prywatnie jeżeli już trzeba pójść do lekarza. Często nie mam nerwów i ochoty stać w kolejkach i później jeszcze czekać na łaskę konowała w przychodni. Za pieniądze do łapki to oczywiście są mili.

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Czyli morał z tego taki, że mogą nas tymi szczepionkami cmoknąć w pupcie, bo nie będą mieli możliwości egzekwować od nas obowiązku szczepienia.

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
W razie poważnej choroby czeka się rok na operację, więc człowiek i tak jest zmuszony iść prywatnie :/

Offline benkai

  • The Resolver
  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
A mnie zastanawia w jaki sposób będą chcieli zmusić ludzi do szczepienia. Znaczy że przyjdzie konował z policją, zapuka i dostanę pałą w łeb, policjant rzuci mnie na glebę i przytrzyma i dostanę zastrzyk czy jak ? Trochę to śmieszne jest. A co z prawami człowieka i całym tym trybunałem do tego powołanym ? Będzie to coś na poziomie (może mniej ekstremalnym i drastycznym ale podobnym) tego co dzieje się w Sudanie itp. z dziewczynkami. Ja nie zawaham się skorzystać z mojego Ibaneza jako narzędzia do obrony :D tylko jakieś ostrze w korpus trzeba by wbudować i niezły toporek by wyszedł.

Tak jak w przypadku obowiązku leczenia gruźlicy.
Kurwa, wszyscy tutaj nie wiedzą po jaki chuj są te szczepienia? Znacie kogoś kto chorował na ospę prawdziwą? Nie? A wiecie czemu? A może macie w rodzinie kogoś z porażeniem wywołanym przez wirusa polio?

Skończcie pierdolić jak potłuczeni.

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Tak jak w przypadku obowiązku leczenia gruźlicy.
Kurwa, wszyscy tutaj nie wiedzą po jaki chuj są te szczepienia? Znacie kogoś kto chorował na ospę prawdziwą? Nie? A wiecie czemu? A może macie w rodzinie kogoś z porażeniem wywołanym przez wirusa polio?

Skończcie pierdolić jak potłuczeni.
A jakbym chciał zachorować na ospę prawdziwą?! A jakbym chciał się porazić polio?! To nie mogę kurde bo mi TUSK zabrania! PRECZ Z TUSEKIEM!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
A mnie zastanawia w jaki sposób będą chcieli zmusić ludzi do szczepienia. Znaczy że przyjdzie konował z policją, zapuka i dostanę pałą w łeb, policjant rzuci mnie na glebę i przytrzyma i dostanę zastrzyk czy jak ? Trochę to śmieszne jest. A co z prawami człowieka i całym tym trybunałem do tego powołanym ? Będzie to coś na poziomie (może mniej ekstremalnym i drastycznym ale podobnym) tego co dzieje się w Sudanie itp. z dziewczynkami. Ja nie zawaham się skorzystać z mojego Ibaneza jako narzędzia do obrony :D tylko jakieś ostrze w korpus trzeba by wbudować i niezły toporek by wyszedł.

Tak jak w przypadku obowiązku leczenia gruźlicy.
Kurwa, wszyscy tutaj nie wiedzą po jaki chuj są te szczepienia? Znacie kogoś kto chorował na ospę prawdziwą? Nie? A wiecie czemu? A może macie w rodzinie kogoś z porażeniem wywołanym przez wirusa polio?

Skończcie pierdolić jak potłuczeni.
Ja wiem, że to wszystko jest finansowane z naszej kieszeni (podatki) i najprawdopodobniej w naszym kraju niestety wiąże się to z ostrymi przewałami, ale w zasadzie to też nie rozumiem co złego jest w samym fakcie szczepień, tylko bałem się głośno to powiedzieć przy wszystkich oburzeniu :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline benkai

  • The Resolver
  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
Tak jak w przypadku obowiązku leczenia gruźlicy.
Kurwa, wszyscy tutaj nie wiedzą po jaki chuj są te szczepienia? Znacie kogoś kto chorował na ospę prawdziwą? Nie? A wiecie czemu? A może macie w rodzinie kogoś z porażeniem wywołanym przez wirusa polio?

Skończcie pierdolić jak potłuczeni.
A jakbym chciał zachorować na ospę prawdziwą?! A jakbym chciał się porazić polio?! To nie mogę kurde bo mi TUSK zabrania! PRECZ Z TUSEKIEM!

Mniemam, iż Twoja wypowiedź to ironia. Przynajmniej mam wielką nadzieję...

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Wiecie, mnie w tym wszystkim bulwersuje ewentualna wszechwładza urzędasów z Sanepidu, szczepienia to naprawdę pomniejszy problem...
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
W szczepieniach w ogóle nie ma nic złego. Nawet jak są to wymyślone mutacje wirusów i WHO robi szum, żeby podzielić się kasą z koncernami farmaceutycznymi, które wytworzą szczepionki na te wyimaginowane wirusy, to nikomu taka szczepionka nie powinna zaszkodzić. Tylko po chuj wydawać kasę na nieistniejący problem. Nie wiem, może tylko ja się tym szczególnie interesowałem, a może nawet się interesowałem tylko mam po prostu kumpli lekarzy, którzy dużo o tym gadali, ale wydawało mi się, że wszyscy wiedzą jaki ostatnio był wałek z tymi szczepionkami i jaką skompromitowaną instytucją jest teraz WHO. Niestety skompromitowani są co najwyżej w opinii publicznej, a to nie społeczeństwo decyduje o zakupieniu szczepionek. I właśnie w naszym kraju wyjątkowo nie wiązało się to z żadnym przewałem, bo przy ostatniej magicznej grypie, ówczesna minister zdrowia (coby o niej nie myśleć), zdecydowała że nie kupimy tych pseudo-szczepionek, w przeciwieństwie do innych krajów. I zapewne stąd teraz będzie ten przymus, aby nie powtórzyła się taka sytuacja, że w jakimś państwie nie kupili szczepionek, czym podważają wymysły nieomylnego WHO. Minister nie będzie miał nic do gadania, unia wyda rozkaz i chuj.

Ale nie od dziś wiadomo, że najlepiej się zarabia na stworzeniu rozwiązania dla nieistniejącego wcześniej problemu, więc może to trochę kurewstwo, ale ogólnie to wielkiego szoku nie ma. Tym bardziej, że pieniądze jakie z tym wałkiem idą są dla nas niewyobrażalne.

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
W dupe niech se wstrzyknom te szczepionki. Od dawna nie łażę do lekarzy, bo im nie ufam(od kiedy dowiedziałem się na czym polega studiowanie :P a tak na serio, to zawiodłem się, bo zawsze gdy na serio chorowałem, to nigdy nie mogłem się do nich dobić a gdy przyłaziłem z błahostką to doszukiwali się nieistniejących problemów z ciśnieniem czy czymśtam i chcieli mi jakieś gówno wcisnąć). Leczę się sam i nie potrzebuję być uszczęśliwianym na siłę przez państwo. A groźby stosowania środków przymusu kojarzą mi się z czajną. Wiem jedno, na następne wybory pójdę i będę głosował na wszystko inne niż pis, po i kilka innych najsilniejszych gówien. Trza namieszać sukinsynom ile się da. Niechaj dzieje się burdel.
synkopy to guwno

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
W dupe niech se wstrzyknom te szczepionki. Od dawna nie łażę do lekarzy, bo im nie ufam(od kiedy dowiedziałem się na czym polega studiowanie :P a tak na serio, to zawiodłem się, bo zawsze gdy na serio chorowałem, to nigdy nie mogłem się do nich dobić a gdy przyłaziłem z błahostką to doszukiwali się nieistniejących problemów z ciśnieniem czy czymśtam i chcieli mi jakieś gówno wcisnąć). Leczę się sam i nie potrzebuję być uszczęśliwianym na siłę przez państwo.

Ciotka żony mowiła tak samo do czasu gdy w wieku 50 lat dowiedziała się że ma raka macicy z przerzutami i zostały jej 2 miechy życia. Zmarła po tygodniu. Twierdziła że lekarze nie sa jej potrzebni bo sie dobrze czuje i olała wszelką profilaktykę ginekologiczną (po 30 nie była ani razu). A wystarczyło raz na rok robić podstawowe badania z wymazami i pozyłaby jeszcze z 20 lat.
Oczywiście jako faceci mamy w tej sferze trochę łatwiej, ale też warto czasami dmuchać na zimne.
B ( o ) ( o ) B S

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Oczywiście jako faceci mamy w tej sferze trochę łatwiej
Pogadamy po 40 jak Ci jakiś lekarz będzie ładował palca w dupę.

Online Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Stefanek? Czemu mnie to nie dziwi... widać jego przodek bił się z bolszewikami, przodek przodka pod Wiedniem, a jeszcze wcześniej pod Grunwaldem. Jemu tylko nędzny rekin został... ;D

Na temat szczepionek nie chce mi tłumaczyć, zadam tylko jedno pytanie - który z was zetknął się mikrobiologią na takim poziomie, żeby wiedzieć czym jest i jak naprawdę działa szczepionka? I dlaczego na jedne patogeny da się ją wytworzyć, na inne nie, czemu są (albo nie są) skutki uboczne, czym jest eradykacja itp. I nie, nie jest to poziom Wikipedii, uprzedzam ;)
Podejrzewam że mało który, więc stfu please :evil: Następni co przeczytali w gazecie coś czego nie rozumieją i robią za ekspertów.

Za to drugą stroną medalu jest działanie koncernów farmaceutycznych, żerujących na głupocie ludzi oraz interesowności klas rządzących. Oraz ogólnie pojęta służba zdrowia, opłaty na nią, odgórne decyzję urzędnicze,  itp. Ale to rozmowa na inny temat, a nie chcę się wkurwiać. W skrócie - chcesz być dobrze wyleczony - idź do prywatnego, bo w państwowym dobrze jak nie spierdolą gorzej niż było :facepalm: Z tym że to zwykle się wiąże niestety z kosztami...
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Oczywiście jako faceci mamy w tej sferze trochę łatwiej
Pogadamy po 40 jak Ci jakiś lekarz będzie ładował palca w dupę.



:D
B ( o ) ( o ) B S

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Czytam powstałe zaledwie wczoraj ileś stron (!) wątków off topowych i se myślę...:

Paczki z głów!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
odezwał się ten który sam stworzyl w offie 10% kontentu ;) :*
B ( o ) ( o ) B S

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771


Bo może sram bobkami, a nie wodospadami gówna :D.
Paczki z głów!

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Myślisz, że Twoje gówno mniej śmierdzi? :D