Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1385517 razy)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
jestem cierpliwy i czekam na ofertę, zwłaszcza że cena od samego początku jest do sporej negocjacji. Teraz jak już kupiłem sobie szóstkę sportową (NGD soon), to moge ją sprzedać za śmieszna kasę, kwestia tylko czy ktoś mi cos zaproponuje ;)
B ( o ) ( o ) B S

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
no wiosło jest nietypowe i nie każdemu przypasi.
Spoiler
i always go full retard

Offline Drozd

  • Pr0
  • Wiadomości: 542
  • Serius big fella
Mam je na chacie od 2 tygodni i uważam, że jest mega. Srsly, zapraszam do obadania w Warszawie, bo to kawał fajnego instrumentu.
weimar guitar gently weeps

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Ban na PIGmeju :o :o :o
synkopy to guwno

Offline sobek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 489
  • Cornford Fanboy
Adam Yauch z Beastie Boys nie zyje :/

Offline Drozd

  • Pr0
  • Wiadomości: 542
  • Serius big fella
Ban na PIGmeju :o :o :o

Za nisko nastrojoną gitarę w pigmejdrzemie?:P
weimar guitar gently weeps

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Za nisko nastrojoną gitarę w pigmejdrzemie?:P
O dziw(k)o nie. I to mnie zszokowauo. :o

@Mondo: Ja tylko jestem w szoku. Nie napisałem tego ani w co mię cieszy ani w co mię wkurwia tylko w co mię sszokowało. A najbardziej mnie zdziwiło, że tera banujom za trollowanie nóbów a najśmieszniejsze jest to, że nie trollowałem z po chamsku i z premedytacją. Jakiś świeżak założył topic jak ściemnić brzmienie w gitarze. No to siem go prawie grzecznie zapytałem: po chuj?
synkopy to guwno

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Adam Yauch z Beastie Boys nie zyje :/
Jezu... słyszałem, że jest chory, ale... no nie mogę uwierzyć. Taki młody facet. :/ Byłem pewien, że jeszcze długo razem pograją.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Uśśśś....
Paczki z głów!

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Za nisko nastrojoną gitarę w pigmejdrzemie?:P
O dziw(k)o nie. I to mnie zszokowauo. :o

@Mondo: Ja tylko jestem w szoku. Nie napisałem tego ani w co mię cieszy ani w co mię wkurwia tylko w co mię sszokowało. A najbardziej mnie zdziwiło, że tera banujom za trollowanie nóbów a najśmieszniejsze jest to, że nie trollowałem z po chamsku i z premedytacją. Jakiś świeżak założył topic jak ściemnić brzmienie w gitarze. No to siem go prawie grzecznie zapytałem: po chuj?

No właśnie tak lukłem i równie mnie zszokowało ze za cos takiego, se myślałem ze sie chop rozbrykał bo to uwielbia a tu taki piard i ban . Chyba Tornagowi baba nie dała :P a chui niech se czyta jak tu zagląda. Były inne wypowiedzi naprawde z dupy za tu za pytanie po chui :o  he bandit tez sie załapał :D

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Ja se czczę to co każdy Polak kocha: CEDWAHAPIĘĆOHA :headbang:

A na serio: moderatorkę widać dopadła jakaś dzika faza na promocję forum. No i chuj. Umrą jak e-gitara.pl jak będzie za sztywno i zbyt poprawnie politycznie :P Co to za PIGmej który nie smaruje smalcem pani negocjowalnego afektu?

Bandit też zebrał czapę. Tylko jakoś nie przeszkadza mu to pisać. No ale on jest kosmitą.
synkopy to guwno

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Regularnie co jakiś czas szokują mnie doniesienia o tym, jak islam rośnie w siłę na zachodzie i to już wcale nie jest taki miły, otwarty i kochający islam, jak to się o nim w mediach oficjalnie mówi. Nie sądzę, aby ludzie w Europie się tak naprawdę kiedykolwiek zislamizowali dobrowolnie. Ale mam wrażenie, że o ile póki co ludzie na zachodzie są bardzo zachowawczy w duchu tolerancji i otwartości, to w pewnym momencie, gdy muzułmanie urosną zbyt wielcy i zaczną się z powrotem wylewać na Bałkany i na środku i wschodzie Europy - nie obejdzie się bez rozlewu krwi, a wynik wojny będzie zależał od tego, jak liczni zdążą się muzułmanie zrobić, oraz jak się zachowają ci, co dotychczasowo grają w tolerancję i otwartość, który front przyjmą - bo neutralni nie pozostaną z pewnością. Kwestia czasu kiedy to nastąpi, bo jeśli wszystko będzie się dalej rozwijać tak, jak teraz, to najprawdopodobniej do tego dojdzie...

Osobiście o ile jeszcze całkiem niedawno nie dowierzałem temu wszystkiemu i byłem z założenia otwarty i tolerancyjny wobec islamistów na tej samej zasadzie, co wobec każdej innej religii, to od kiedy dowiedziałem się o istnieniu czegoś takiego, jak "takijja" i że Koran wcale nie działa jak biblia w naszej kulturze, że każdy z niej sobie wybiera co mu wygodne i olewa resztę, tylko to jest ścisły kodeks w którym każde sprzeczności są nie do interpretacji i wyboru jak u "nas", tylko zawsze nowsza (zwykle agresywniejsza) wersja obowiązuje i znosi starą - jestem bardzo nieufny wobec nich wszystkich, oraz moje podejście do ich religii jako takiej zmieniło się z "twoja sprawa" na bardzo na "NIE", o ile nie wręcz "wypierdalać".
« Ostatnia zmiana: 06 Maj, 2012, 22:19:28 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline głuchy_zjeb

  • Gaduła
  • Wiadomości: 225
  • mahoń, heban, emg
    • Komandor gwiezdnej floty
ore ore na traktore

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771


...and:

Paczki z głów!

Offline birthmark

  • Gaduła
  • Wiadomości: 445
Suto wędlin kładź na chleb

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Poziom podstawowej matury z matmy i świadomość tego, że znów 20% populacji tego nie zda.

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Ej, zapomniałem co to była symetralna :(

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
No ona ma taką nic nie mówiącą nazwę, że idzie zapomnieć.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
No, biedni maturzyści, dajom im takie kaciory.

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Mają wybór - albo dać na poziomie i ujebać 3/4 osoby, albo dać "na pozjomje" - wtedy zdadzą 3/4 bo statystycznie jakiś debil zawsze się trafi. Niestety - nie ubliżając nikomu osobiście, ale to prawda - kolejne równanie do małego.

I żeby nie było że się czepiam maturzystów - na studiach jest teraz to samo. Rozmawiałem ze znajomą która została na uczelni to wiem. Musi puszczać dalej (tak - musi) z takimi brakami, że "za moich czasów" zostałyby wyjebane za drzwi z zajęć, o zaliczeniu nawet nie byłoby mowy. A potem będą "pany magystry" ech...
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Kto powiedział, że wszyscy mają zdać maturę?

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Wiesz, statystyki.
Im większa część społeczeństwa ma "wyższe", tym bardziej szpanersko to wygląda na arenie międzynarodowej.
Szkoda tylko, że kosztem tego, że to nasze "wyższe" jest na zachodzie coraz częściej traktowane jako "śmiechogenne" (poza wybranymi, poszczególnymi dziedzinami)...
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline grz_ost

  • Pr0
  • Wiadomości: 508
Wrzućcie to:
Cytuj
pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk
do google tłumacza, ustawcie język na niemiecki i naciśnijcie "słuchaj"  :D

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek


E: zapomniałem, że mamy "Lubię to", ale niech już se będzie. Jeszcze ktoś pomyśli, że cenzurę moderatorzy robią.
« Ostatnia zmiana: 09 Maj, 2012, 00:16:36 wysłana przez Thoth »
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/